Автовокзал Антрацит

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ростовська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06431-31522

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Харків — Антрацит
01:30Ставропіль — Харків
02:42Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
03:05Ростов-на-Дону (РФ) — Луганськ
04:10Антрацит — Дякове
04:45АТП (Антрацит) — Клуникове
04:50Антрацит — Єсаулівка
05:00Антрацит — Червона Поляна
05:00Антрацит — Харків
05:01АТП (Антрацит) — Дякове
05:10Антрацит — Леськине
05:10Антрацит — Кам'яне
05:25Антрацит — Дякове
05:30Антрацит — Червона Поляна
05:35Антрацит — Луганськ
05:40Антрацит — Кам'яне
06:00Антрацит — Кріпенський
06:00Антрацит — Нижній Нагольчик
06:00Антрацит — Червона Поляна
06:05Антрацит — Луганськ
06:10Антрацит — Єсаулівка
06:15Антрацит — Щотове
06:20Антрацит — Луганськ
06:20Антрацит — Зеленодільське
06:22АТП (Антрацит) — Дубівський
06:30Антрацит — Леськине
06:30Антрацит — Красний Луч
06:30Ровеньки — Донецьк
06:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
06:45Антрацит — Луганськ
06:45Антрацит — Боково-Платове
06:45Антрацит — Щотове
06:50Антрацит — Кріпенський
06:50Антрацит — Леськине
06:52АТП (Антрацит) — Дубівський
06:55Антрацит — Боково-Платове
06:55Антрацит — Стаханов
07:00Антрацит — Червона Поляна
07:00Антрацит — Дзержинський
07:00Антрацит — Красний Луч
07:15Антрацит — Луганськ
07:20Антрацит — Кріпенський
07:25Свердловськ — Донецьк
07:25Антрацит — Дзержинський
07:27АТП (Антрацит) — Дубівський
07:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
07:30Антрацит — Кам'яне
07:30Антрацит — Кріпенський
07:32АТП (Антрацит) — Дубівський
07:45Антрацит — Щотове
07:50Антрацит — Дякове
07:50АТП (Антрацит) — Клуникове
07:50Антрацит — Леськине
07:50Антрацит — Дзержинський
07:50Антрацит — Червона Поляна
07:52АТП (Антрацит) — Дубівський
07:55Антрацит — Боково-Платове
08:00Антрацит — Луганськ
08:05Антрацит — Щотове
08:10Антрацит — Боково-Платове
08:10Антрацит — Кріпенський
08:15Антрацит — Нижній Нагольчик
08:15Антрацит — Алчевськ
08:25Ровеньки — Донецьк
08:25Антрацит — Дзержинський
08:27Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
08:30Антрацит — Кам'яне
08:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
08:32АТП (Антрацит) — Дубівський
08:40Антрацит — Красний Луч
08:40Антрацит — Луганськ
08:40Антрацит — Фащівка
08:40Антрацит — Кріпенський
08:42АТП (Антрацит) — Дубівський
08:45Антрацит — Щотове
08:52АТП (Антрацит) — Дубівський
09:00Антрацит — Червона Поляна
09:00Антрацит — Красний Луч
09:00Антрацит — Леськине
09:05Антрацит — Боково-Платове
09:15Антрацит — Боково-Платове
09:25Антрацит — Луганськ
09:25Антрацит — Дзержинський
09:30Антрацит — Кріпенський
09:30Антрацит — Щотове
09:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
09:30Антрацит — Червона Поляна
09:32АТП (Антрацит) — Дубівський
09:42АТП (Антрацит) — Дубівський
09:45Антрацит — Щотове
09:50Антрацит — Єсаулівка
09:52АТП (Антрацит) — Дубівський
10:01АТП (Антрацит) — Дякове
10:10Антрацит — Леськине
10:10Антрацит — Дякове
10:10Антрацит — Кріпенський
10:15Антрацит — Боково-Платове
10:15Антрацит — Луганськ
10:20Антрацит — Кам'яне
10:20Донецьк — Свердловськ
10:29Антрацит — Дзержинський
10:30Краснодон — Харків
10:30Краснодон — Харків
10:30Антрацит — Боково-Платове
10:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
10:30Антрацит — Дякове
10:32АТП (Антрацит) — Дубівський
10:35Антрацит — Луганськ
10:42АТП (Антрацит) — Дубівський
10:45Антрацит — Щотове
10:50Антрацит — Леськине
10:50Антрацит — Кріпенський
10:50АТП (Антрацит) — Клуникове
10:55Ростов-на-Дону (РФ) — Сєвєродонецьк
11:00Луганськ — Краснодар (РФ)
11:00Антрацит — Кам'яне
11:00Луганськ — Краснодар (РФ)
11:00Антрацит — Рубіжне
11:05Антрацит — Червона Поляна
11:08Антрацит — Дзержинський
11:12АТП (Антрацит) — Дубівський
11:15Антрацит — Луганськ
11:20Антрацит — Кріпенський
11:20Антрацит — Красний Луч
11:25Антрацит — Боково-Платове
11:30Антрацит — Щотове
11:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
11:30Антрацит — Луганськ
11:32АТП (Антрацит) — Дубівський
11:42АТП (Антрацит) — Дубівський
11:45Антрацит — Дзержинський
11:45Антрацит — Луганськ
11:45Антрацит — Щотове
11:55Антрацит — Боково-Платове
12:10Антрацит — Кріпенський
12:10Антрацит — Луганськ
12:15Антрацит — Дзержинський
12:15Антрацит — Нижній Нагольчик
12:15Антрацит — Леськине
12:25Свердловськ — Харків
12:25Свердловськ — Харків
12:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
12:30Антрацит — Червона Поляна
12:30Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
12:35Антрацит — Боково-Платове
12:40Антрацит — Кріпенський
12:41АТП (Антрацит) — Дякове
12:42АТП (Антрацит) — Дубівський
12:45Антрацит — Щотове
12:49Ростов-на-Дону (РФ) — Донецьк
12:50Антрацит — Кам'яне
12:52АТП (Антрацит) — Дубівський
12:55Антрацит — Зеленодільське
13:00Антрацит — Красний Луч
13:05Антрацит — Фащівка
13:10Антрацит — Дякове
13:15Антрацит — Червона Поляна
13:15Антрацит — Луганськ
13:28Антрацит — Дзержинський
13:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
13:30Антрацит — Стаханов
13:32АТП (Антрацит) — Дубівський
13:42АТП (Антрацит) — Дубівський
13:45Антрацит — Щотове
13:50Антрацит — Кам'яне
13:55Свердловськ — Донецьк
14:00Антрацит — Леськине
14:00Антрацит — Червона Поляна
14:01Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
14:05Антрацит — Луганськ
14:10Антрацит — Боково-Платове
14:10Антрацит — Нижній Нагольчик
14:10Антрацит — Кріпенський
14:20Антрацит — Кам'яне
14:30Харків — Свердловськ
14:30Харків — Свердловськ
14:32АТП (Антрацит) — Дубівський
14:35Антрацит — Дзержинський
14:40Антрацит — Луганськ
14:45Ростов-на-Дону (РФ) — Горлівка
14:50Антрацит — Кріпенський
14:52АТП (Антрацит) — Дубівський
15:00Антрацит — Боково-Платове
15:05Антрацит — Красний Луч
15:05Антрацит — Дзержинський
15:10Антрацит — Кам'яне
15:20Антрацит — Кріпенський
15:20Антрацит — Луганськ
15:30Антрацит — Червона Поляна
15:30Антрацит — Нижній Нагольчик
15:32АТП (Антрацит) — Дубівський
15:45Антрацит — Боково-Платове
15:45Антрацит — Луганськ
15:45Антрацит — Щотове
15:50Антрацит — Дякове
15:52АТП (Антрацит) — Дубівський
16:00Донецьк — Ровеньки
16:00Антрацит — Красний Луч
16:10Антрацит — Кріпенський
16:10Антрацит — Червона Поляна
16:10Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
16:10АТП (Антрацит) — Клуникове
16:20Антрацит — Луганськ
16:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
16:32АТП (Антрацит) — Дубівський
16:40Антрацит — Дзержинський
16:40Донецьк — Свердловськ
16:40Антрацит — Кріпенський
16:40Антрацит — Луганськ
16:40Антрацит — Кам'яне
16:45Антрацит — Щотове
16:50Антрацит — Алчевськ
17:00Антрацит — Боково-Платове
17:20Антрацит — Красний Луч
17:30Антрацит — Щотове (ш-та 30)
17:32АТП (Антрацит) — Дубівський
17:35Донецьк — Ровеньки
17:40Антрацит — Боково-Платове
17:45Антрацит — Луганськ
17:45Антрацит — Щотове
17:52АТП (Антрацит) — Дубівський
18:00Краснодар (РФ) — Луганськ
18:00Антрацит — Кам'яне
18:00Краснодар (РФ) — Луганськ
18:00Антрацит — Кріпенський
18:05Антрацит — Червона Поляна
18:10Антрацит — Дякове
18:25Харків — Краснодон
18:25Харків — Краснодон
18:30Антрацит — Луганськ
18:45Антрацит — Щотове
18:45Антрацит — Боково-Платове
18:52АТП (Антрацит) — Дубівський
19:00Антрацит — Червона Поляна
19:00Антрацит — Луганськ
19:15Антрацит — Кріпенський
19:30Антрацит — Луганськ
19:45Антрацит — Щотове
19:52АТП (Антрацит) — Дубівський
20:15Антрацит — Кріпенський
20:40Луганськ — Новоросійськ (РФ)
20:40Луганськ — Новоросійськ (РФ)
21:55Харків — Ставропіль
23:09Ростов-на-Дону (РФ) — Харків

за маршрутами автобусів

АТП (Антрацит) — Дубівський
06:22 06:52 07:27 07:32 07:52 08:32 08:42 08:52 09:32 09:42 09:52 10:32 10:42 11:12 11:32 11:42 12:42 12:52 13:32 13:42 14:32 14:52 15:32 15:52 16:32 17:32 17:52 18:52 19:52

АТП (Антрацит) — Дякове
05:01 10:01 12:41

АТП (Антрацит) — Клуникове
04:45 07:50 10:50 16:10

Антрацит — Єсаулівка
04:50 06:10 09:50

Антрацит — Алчевськ
08:15 16:50

Антрацит — Боково-Платове
06:45 06:55 07:55 08:10 09:05 09:15 10:15 10:30 11:25 11:55 12:35 14:10 15:00 15:45 17:00 17:40 18:45

Антрацит — Дзержинський
07:00 07:25 07:50 08:25 09:25 10:29 11:08 11:45 12:15 13:28 14:35 15:05 16:40

Антрацит — Дякове
04:10 05:25 07:50 10:10 10:30 13:10 15:50 18:10

Антрацит — Зеленодільське
06:20 12:55

Антрацит — Кам'яне
05:10 05:40 07:30 08:30 10:20 11:00 12:50 13:50 14:20 15:10 16:40 18:00

Антрацит — Красний Луч
06:30 07:00 08:40 09:00 11:20 13:00 15:05 16:00 17:20

Антрацит — Кріпенський
06:00 06:50 07:20 07:30 08:10 08:40 09:30 10:10 10:50 11:20 12:10 12:40 14:10 14:50 15:20 16:10 16:40 18:00 19:15 20:15

Антрацит — Леськине
05:10 06:30 06:50 07:50 09:00 10:10 10:50 12:15 14:00

Антрацит — Луганськ
05:35 06:05 06:20 06:45 07:15 08:00 08:40 09:25 10:15 10:35 11:15 11:30 11:45 12:10 13:15 14:05 14:40 15:20 15:45 16:20 16:40 17:45 18:30 19:00 19:30

Антрацит — Нижній Нагольчик
06:00 08:15 12:15 14:10 15:30

Антрацит — Рубіжне
11:00

Антрацит — Стаханов
06:55 13:30

Антрацит — Фащівка
08:40 13:05

Антрацит — Харків
05:00

Антрацит — Червона Поляна
05:00 05:30 06:00 07:00 07:50 09:00 09:30 11:05 12:30 13:15 14:00 15:30 16:10 18:05 19:00

Антрацит — Щотове
06:15 06:45 07:45 08:05 08:45 09:30 09:45 10:45 11:30 11:45 12:45 13:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

Антрацит — Щотове (ш-та 30)
06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 16:30 17:30

Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
14:01

Донецьк — Ровеньки
16:00 17:35

Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
16:10

Донецьк — Свердловськ
10:20 16:40

Краснодар (РФ) — Луганськ
18:00 18:00

Краснодон — Харків
10:30 10:30

Луганськ — Краснодар (РФ)
11:00 11:00

Луганськ — Новоросійськ (РФ)
20:40 20:40

Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
08:27

Ровеньки — Донецьк
06:30 08:25

Ростов-на-Дону (РФ) — Горлівка
14:45

Ростов-на-Дону (РФ) — Донецьк
12:49

Ростов-на-Дону (РФ) — Луганськ
03:05

Ростов-на-Дону (РФ) — Сєвєродонецьк
10:55

Ростов-на-Дону (РФ) — Харків
23:09

Свердловськ — Донецьк
07:25 13:55

Свердловськ — Харків
12:25 12:25

Ставропіль — Харків
01:30

Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
12:30

Харків — Антрацит
--

Харків — Краснодон
18:25 18:25

Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
02:42

Харків — Свердловськ
14:30 14:30

Харків — Ставропіль
21:55

Інформація оновлена: 25.09.2013