Автовокзал Врадіївка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. героїв Врадіївщини, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05135-91141

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Київ — Миколаїв
06:05Первомайськ — Одеса
09:00Курячі Лози — Миколаїв
11:15Миколаїв — Сирове
12:40Миколаїв — Мінськ (Біл)
12:45Мінськ (Біл) — Миколаїв
12:50Сирове — Миколаїв
14:05Миколаїв — Врадіївка
16:50Миколаїв — Врадіївка
18:38Одеса — Первомайськ
20:20Миколаїв — Новопавлівка
21:25Миколаїв — Курячі Лози
21:33Херсон — Чернівці
21:35Севастополь — Чернівці
22:35Чернівці — Херсон

за маршрутами автобусів

Київ — Миколаїв
05:00

Курячі Лози — Миколаїв
09:00

Миколаїв — Врадіївка
14:05 16:50

Миколаїв — Курячі Лози
21:25

Миколаїв — Мінськ (Біл)
12:40

Миколаїв — Новопавлівка
20:20

Миколаїв — Сирове
11:15

Мінськ (Біл) — Миколаїв
12:45

Одеса — Первомайськ
18:38

Первомайськ — Одеса
06:05

Севастополь — Чернівці
21:35

Сирове — Миколаїв
12:50

Херсон — Чернівці
21:33

Чернівці — Херсон
22:35

Інформація оновлена: 03.02.2017