Автовокзал Нова Одеса

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кухарєва, 8-г (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Миколаїв — Котовськ
06:30Миколаїв — Київ
07:00Чернівці — Миколаїв
07:00Миколаїв — Сирове
07:20Костувате — Миколаїв
07:20Миколаїв — Курячі Лози
07:24Воєводське — Миколаїв
07:45Миколаїв — Новомар'ївка
08:15Миколаїв — Вінниця
08:35Миколаїв — Черкаси
08:45Миколаїв — Київ
09:00Лиса Гора — Миколаїв
09:10Миколаїв — Котовськ
09:30Миколаїв — Ганнівка
09:45Кримка — Миколаїв
10:05Красненьке — Миколаїв
10:20Миколаїв — Умань
11:05Миколаїв — Саврань
11:55Кропивницький — Миколаїв
11:55Саврань — Миколаїв
12:25Миколаїв — Соколівка
12:44Курячі Лози — Миколаїв
12:45Миколаїв — Єланець
13:00Миколаїв — Красненьке
13:05Миколаїв — Антонівка
13:45Миколаїв — Лиса Гора
14:05Київ — Миколаїв
14:20Миколаїв — Братське
14:58Черкаси — Миколаїв
15:00Котовськ — Миколаїв
15:35Умань — Миколаїв
15:50Миколаїв — Воєводське
15:55Миколаїв — Нововасилівка
16:25Київ — Миколаїв
16:25Миколаїв — Кримка
16:29Київ — Миколаїв
16:45Миколаїв — Костувате
16:55Миколаїв — Чернівці
17:35Миколаїв — Курячі Лози
18:05Курячі Лози — Миколаїв
19:00Вінниця — Миколаїв
20:39Котовськ — Миколаїв

за маршрутами автобусів

Воєводське — Миколаїв
07:24

Вінниця — Миколаїв
19:00

Київ — Миколаїв
14:05 16:25 16:29

Костувате — Миколаїв
07:20

Котовськ — Миколаїв
15:00 20:39

Красненьке — Миколаїв
10:05

Кримка — Миколаїв
09:45

Кропивницький — Миколаїв
11:55

Курячі Лози — Миколаїв
12:44 18:05

Лиса Гора — Миколаїв
09:00

Миколаїв — Єланець
12:45

Миколаїв — Антонівка
13:05

Миколаїв — Братське
14:20

Миколаїв — Воєводське
15:50

Миколаїв — Вінниця
08:15

Миколаїв — Ганнівка
09:30

Миколаїв — Київ
06:30 08:45

Миколаїв — Костувате
16:45

Миколаїв — Котовськ
06:00 09:10

Миколаїв — Красненьке
13:00

Миколаїв — Кримка
16:25

Миколаїв — Курячі Лози
07:20 17:35

Миколаїв — Лиса Гора
13:45

Миколаїв — Нововасилівка
15:55

Миколаїв — Новомар'ївка
07:45

Миколаїв — Саврань
11:05

Миколаїв — Сирове
07:00

Миколаїв — Соколівка
12:25

Миколаїв — Умань
10:20

Миколаїв — Черкаси
08:35

Миколаїв — Чернівці
16:55

Саврань — Миколаїв
11:55

Умань — Миколаїв
15:35

Черкаси — Миколаїв
14:58

Чернівці — Миколаїв
07:00

Інформація оновлена: 02.02.2017