Чи відновлять Тартаковський палац?

Після оголошення результатів тендеру в кінці 2009 року про передачу в концесію палацу Лянцкоронських у Тартакові з’явилася надія, що каркас , який залишився від колись прекрасного палацу, знайде своє друге життя. Адже вже на 2010 рік за умовами договору з львівською обласною адміністрацією бюджет реконструкції повинен був скласти близько трьох мільйонів гривень. Однак зважаючи на поточний стан палацу лише мала частка цих коштів була спрямована саме на реставраційні роботи.

Пам’ятник архітектури ХІХ століття, який пережив дві пожежі, і в такому жалюгідному вигляді залишає враження розкоші і величі. Червоно-біле оздоблення його ще зберігає сліди колишньої слави, коли в його стінах давалися бали і в тиші його стін, здається, ще чуються відзвуки вальсів і кадрилі.

Можливо звуки класичних мелодій з минулого ще почують стіни палацу в Тартакові, якщо буде виконано концесійний договір, що передбачає до 2015 року повне введення об’єкта в експлуатацію. За запевняннями нинішнього власника цілком реальна умова.

02-02-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Чи відновлять Тартаковський палац?