Автовокзал Кам'янське АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Локтюхова, 3 (приховати карту)

Телефон довідки: 05692-31164

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:01Кременчук — Бердянськ
03:45Запоріжжя — Луцьк
05:30Кам`янське — Кирилівка
06:00Кам`янське — Одеса
06:20Кам`янське — Харків
06:30Кам`янське — Дніпро
06:30Кам`янське — Сєвєродонецьк
06:45Кам`янське — Кропивницький
07:15Кам`янське — Полтава
07:20Павлоград — Володимир-Волинський
07:20Кам`янське — Миргород
07:21Павлоград — Познань (Пол)
07:35Кам`янське — Кривий Ріг
07:45Запоріжжя — Ковель
07:45Запоріжжя — Вейгерово (Пол)
07:45Запоріжжя — Львів
07:45Запоріжжя — Вейгерово (Пол)
07:45Запоріжжя — Ковель
07:45Запоріжжя — Прага (Чех)
07:45Запоріжжя — Щецин (Пол)
07:45Запоріжжя — Львів
08:00Кам`янське — Дніпро
08:00Дніпро — Канів
08:30Кам`янське — Горішні Плавні
08:55Кам`янське — Суслівка
09:00Кам`янське — Дніпро
09:30Кам`янське — Дніпро
09:45Кривий Ріг — Полтава
10:00Кам`янське — Дніпро
10:20Кам`янське — Мишурин Ріг
10:40Дніпро — Лубни
11:00Кам`янське — Дніпро
11:30Кам`янське — Вільховатка
12:00Кам`янське — Дніпро
12:50Кам`янське — Мишурин Ріг
12:55Кам`янське — Херсон
13:00Кам`янське — Дніпро
13:40Кам`янське — Кривий Ріг
14:00Кам`янське — Дніпро
15:00Кам`янське — Дніпро
15:30Кам`янське — Курахове
15:30Бердянськ — Кременчук
15:45Кам`янське — Мишурин Ріг
16:00Кам`янське — Дніпро
16:20Кам`янське — Суслівка
16:50Кам`янське — Лихівка
16:50Кривий Ріг — Полтава
18:00Кам`янське — Вільховатка
18:00Кам`янське — Верхньодніпровськ
18:00Кам`янське — Дніпро
22:25Кам`янське — Бердянськ
22:30Кам`янське — Лазурне

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Кременчук
15:30

Дніпро — Канів
08:00

Дніпро — Лубни
10:40

Запоріжжя — Вейгерово (Пол)
07:45 07:45

Запоріжжя — Ковель
07:45 07:45

Запоріжжя — Луцьк
03:45

Запоріжжя — Львів
07:45 07:45

Запоріжжя — Прага (Чех)
07:45

Запоріжжя — Щецин (Пол)
07:45

Кам`янське — Бердянськ
22:25

Кам`янське — Верхньодніпровськ
18:00

Кам`янське — Вільховатка
11:30 18:00

Кам`янське — Горішні Плавні
08:30

Кам`янське — Дніпро
06:30 08:00 09:00 09:30 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 18:00

Кам`янське — Кирилівка
05:30

Кам`янське — Кривий Ріг
07:35 13:40

Кам`янське — Кропивницький
06:45

Кам`янське — Курахове
15:30

Кам`янське — Лазурне
22:30

Кам`янське — Лихівка
16:50

Кам`янське — Миргород
07:20

Кам`янське — Мишурин Ріг
10:20 12:50 15:45

Кам`янське — Одеса
06:00

Кам`янське — Полтава
07:15

Кам`янське — Суслівка
08:55 16:20

Кам`янське — Сєвєродонецьк
06:30

Кам`янське — Харків
06:20

Кам`янське — Херсон
12:55

Кременчук — Бердянськ
00:01

Кривий Ріг — Полтава
09:45 16:50

Павлоград — Володимир-Волинський
07:20

Павлоград — Познань (Пол)
07:21

Інформація оновлена: 18.07.2021