Автовокзал Дніпродзержинськ АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Локтюхова, 3 (приховати карту)

Телефон довідки: 05692-31164

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:15Гдиня (Пол) — Бердянськ
05:50Київ — Запоріжжя
06:20Дніпродзержинськ — Харків
06:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
06:30Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
06:45Дніпродзержинськ — Кропивницький
06:45Дніпродзержинськ — Магдалинівка
06:55Дніпропетровськ — Кременчук
07:15Дніпродзержинськ — Полтава
07:20Дніпродзержинськ — Миргород
07:25Дніпродзержинськ — Курахове
07:31Павлоград — Познань (Пол)
07:35Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
08:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
08:00Дніпропетровськ — Канів
08:30Дніпродзержинськ — Комсомольськ
08:40Кременчук — Дніпропетровськ
08:55Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
09:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
09:20Дніпропетровськ — Київ
09:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
09:45Кривий Ріг — Полтава
10:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
10:20Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
10:40Дніпропетровськ — Лубни
11:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
11:30Дніпродзержинськ — Вільхуватка
12:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
12:00Дніпродзержинськ АС-2 — Вільногірськ
12:25Кременчук — Дніпропетровськ
12:50Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг (пристань)
12:55Дніпродзержинськ — Херсон
12:55Дніпродзержинськ — Херсон
13:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
13:40Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
14:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
15:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
15:45Дніпродзержинськ — Мишурин Ріг (пристань)
16:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
16:20Дніпродзержинськ — Суслівка
16:50Дніпродзержинськ — Лихівка
16:50Кривий Ріг — Полтава
18:00Дніпродзержинськ — Вільхуватка
18:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
18:00Дніпродзержинськ — Верхньодніпровськ
19:55Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
19:56Дніпропетровськ — таможня Платонове
22:50Запоріжжя — Київ
23:30Дніпропетровськ — Київ
23:50Дніпропетровськ — Київ
23:50Дніпропетровськ — Київ

за маршрутами автобусів

Гдиня (Пол) — Бердянськ
02:15

Дніпродзержинськ — Верхньодніпровськ
18:00

Дніпродзержинськ — Вільхуватка
11:30 18:00

Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
06:30 08:00 09:00 09:30 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 18:00

Дніпродзержинськ — Комсомольськ
08:30

Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
07:35 13:40

Дніпродзержинськ — Кропивницький
06:45

Дніпродзержинськ — Курахове
07:25

Дніпродзержинськ — Лихівка
16:50

Дніпродзержинськ — Магдалинівка
06:45

Дніпродзержинськ — Миргород
07:20

Дніпродзержинськ — Мишурин Ріг (пристань)
15:45

Дніпродзержинськ — Полтава
07:15

Дніпродзержинськ — Суслівка
16:20

Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
06:30

Дніпродзержинськ — Харків
06:20

Дніпродзержинськ — Херсон
12:55 12:55

Дніпродзержинськ АС-2 — Вільногірськ
12:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
10:20

Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг (пристань)
12:50

Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
08:55

Дніпропетровськ — Канів
08:00

Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
19:55

Дніпропетровськ — Київ
09:20 23:30 23:50 23:50

Дніпропетровськ — Кременчук
06:55

Дніпропетровськ — Лубни
10:40

Дніпропетровськ — таможня Платонове
19:56

Запоріжжя — Київ
22:50

Київ — Запоріжжя
05:50

Кременчук — Дніпропетровськ
08:40 12:25

Кривий Ріг — Полтава
09:45 16:50

Павлоград — Познань (Пол)
07:31

Інформація оновлена: 26.11.2019