Автовокзал Кам'янське АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Республіканська (показати на мапі)

Телефон довідки: 05692-31336

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Кам`янське — Кринички
06:25Кам`янське — Теплівка
07:00Кам`янське — Магдалинівка
07:00Кам`янське — Новопушкарівка
07:35Кам`янське — Шульгівка
07:50Кам`янське — Миколаївка
07:50Кам`янське — Кринички
08:40Кам`янське — Благовіщенка
08:40Кам`янське — Суслівка
08:50Кам`янське — Покровка
09:29Кам`янське — Аули
09:30Кам`янське — Аули
09:40Кам`янське — Кринички
10:10Кам`янське — Мишурин Ріг
10:15Кам`янське — Улянівка
10:30Кам`янське — Шульгівка
11:00Кам`янське — Кринички
11:10Кам`янське — Миколаївка
11:30Кам`янське — Малоолександрівка
11:35Кам`янське — Кринички
11:40Кам`янське — Могилів
11:59Кам`янське — Аули
12:00Кам`янське — Аули
12:15Кам`янське — Сухий Хутір
12:40Кам`янське — Мишурин Ріг (пристань)
13:00Кам`янське — Кринички
13:00Кам`янське — Цибульківка
13:10Кам`янське — Благовіщенка
14:00Кам`янське — Теплівка
15:00Кам`янське — Кринички
15:20Кам`янське — Кринички
15:30Кам`янське — Аули
15:50Кам`янське — Миколаївка
16:00Кам`янське — Малоолександрівка
16:15Кам`янське — Улянівка
16:20Кам`янське — Новопушкарівка
17:15Кам`янське — Покровка
17:40Кам`янське — Могилів
18:20Кам`янське — Кринички

за маршрутами автобусів

Кам`янське — Аули
09:29 09:30 11:59 12:00 15:30

Кам`янське — Благовіщенка
08:40 13:10

Кам`янське — Кринички
06:20 07:50 09:40 11:00 11:35 13:00 15:00 15:20 18:20

Кам`янське — Магдалинівка
07:00

Кам`янське — Малоолександрівка
11:30 16:00

Кам`янське — Миколаївка
07:50 11:10 15:50

Кам`янське — Мишурин Ріг
10:10

Кам`янське — Мишурин Ріг (пристань)
12:40

Кам`янське — Могилів
11:40 17:40

Кам`янське — Новопушкарівка
07:00 16:20

Кам`янське — Покровка
08:50 17:15

Кам`янське — Суслівка
08:40

Кам`янське — Сухий Хутір
12:15

Кам`янське — Теплівка
06:25 14:00

Кам`янське — Улянівка
10:15 16:15

Кам`янське — Цибульківка
13:00

Кам`янське — Шульгівка
07:35 10:30

Інформація оновлена: 18.07.2021