Автовокзал Богодухів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леонова, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05758-22258

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Богодухів — Харків
04:50Богодухів — Корбині Івани (Вт,Чт,Нд)
04:50Богодухів — Івано-Шийчине (Ср,Пт,Нд)
05:00Богодухів — Харків
05:00Богодухів — Мерло (Ср,Пт,Нд)
05:20Богодухів — Харків
05:40Богодухів — Харків
05:45Богодухів — Хрущова Микитівка ч/з Олександрівка (Вт-Ср,Пт)
05:50Богодухів — Червона Нива (Ср,Пт)
05:55Краснокутськ — Харків (кр Ср)
06:00Богодухів — Харків
06:00Богодухів — Заброди (Вт,Чт,Нд)
06:10Богодухів — Вінницькі Івани (Ср,Пт,Нд)
06:27Богодухів — Харків
06:35Богодухів — Петропавлівка (Ср,Нд)
06:40Шарівка — Харків
06:41Охтирка — Харків
06:50Богодухів — Харків
07:00Краснокутськ — Харків (кр Вт-Ср)
07:15Богодухів — с. Лозова (Ср,Пт,Нд)
07:15Богодухів — Зарябинка (Вт,Чт,Нд)
07:20Богодухів — Харків
07:40Богодухів — Харків
07:55Краснокутськ — Харків (кр Вт)
08:00Харків — Лебедин
08:02Богодухів — Харків
08:10Краснопілля — Харків
08:20Харків — Ромни
08:25Богодухів — Харків
08:30Харків — Краснопілля
08:35Охтирка — Харків
08:43Богодухів — Харків
08:45Гадяч — Харків
08:45Харків — Суми
08:50Велика Писарівка — Харків
08:55Краснокутськ — Харків
09:00Богодухів — Кручик (Ср,Пт-Нд)
09:02Богодухів — Харків
09:05Лебедин — Харків
09:05Харків — Миргород (Пт-Нд)
09:20Харків — Прилуки (Пн,Ср,Пт,Нд)
09:20Харків — Талалаївка (Вт,Чт,Сб)
09:30Богодухів — Харків
09:45Суми — Харків
09:50Богодухів — Харків
09:54Харків — Краснокутськ (кр Ср)
10:15Харків — Краснопілля (кр Вт,Чт)
10:20Богодухів — Харків
10:20Богодухів — Вінницькі Івани (Ср,Пт,Нд)
10:25Ромни — Харків
10:35Миргород — Харків (кр Вт-Ср)
10:35Харків — Шостка
10:40Богодухів — Зарябинка (Вт,Чт,Нд)
10:42Харків — Гути (Сб)
10:45Харків — Краснокутськ (Пт-Нд)
10:45Богодухів — с. Лозова (Ср,Пт,Нд)
10:50Богодухів — Харків
10:50Богодухів — Кручик
11:00Богодухів — Корбині Івани (Вт,Чт,Нд)
11:00Богодухів — Шарівка
11:00Богодухів — Петропавлівка (Ср,Нд)
11:10Богодухів — Хрущова Микитівка ч/з Олександрівка (Вт-Ср,Пт)
11:20Богодухів — Харків
11:22Харків — Краснокутськ (кр Вт-Ср)
11:30Богодухів — Тимофіївка (Ср,Пт,Нд)
11:35Богодухів — Заброди (Вт,Чт,Нд)
11:40Ромни — Харків
11:50Краснопілля — Харків
11:50Богодухів — Харків
12:00Богодухів — Мерло (Ср,Пт,Нд)
12:00Богодухів — Червона Нива (Ср,Пт)
12:05Богодухів — Івано-Шийчине (Ср,Пт,Нд)
12:10Харків — Охтирка
12:20Богодухів — Харків
12:35Краснокутськ — Харків (кр Ср)
12:40Охтирка — Харків (Пт,Нд)
12:40Харків — Кролевець
12:50Богодухів — Харків
13:15Богодухів — Харків
13:15Харків — Велика Писарівка
13:20Харків — Лебедин
13:25Лебедин — Харків (Пт,Нд)
13:27Харків — Краснокутськ (кр Вт)
13:30Харків — Глухів
13:40Богодухів — Харків
13:45Харків — Краснопілля
14:00Суми — Краматорськ
14:05Краснопілля — Харків
14:15Богодухів — Харків
14:20Харків — Суми
14:22Охтирка — Харків
14:40Богодухів — Харків
14:40Харків — Зіньків
14:47Харків — Краснокутськ
14:50Краснокутськ — Харків (кр Вт-Ср)
14:55Шарівка — Харків (Нд)
15:05Богодухів — Харків
15:18Харків — Гути (Пн-Чт)
15:25Богодухів — Харків
15:40Краснокутськ — Харків (кр Вт)
15:40Харків — Охтирка
15:45Суми — Харків
15:47Харків — Шарівка
15:50Велика Писарівка — Харків (Пт,Нд)
16:12Богодухів — Харків
16:27Харків — Краснокутськ (кр Ср)
16:30Харків — Ромни
16:35Глухів — Харків
16:37Краснопілля — Харків (кр Вт,Чт)
16:40Богодухів — Харків
16:55Харків — Чорнухи
16:55Харків — Ромни
17:00Лебедин — Харків
17:00Харків — Краснопілля
17:02Богодухів — Харків
17:15Харків — Краснокутськ (Пт-Нд)
17:22Богодухів — Харків
17:30Харків — Гути (Пт)
17:35Прилуки — Харків (Пн,Ср,Пт,Нд)
17:35Талалаївка — Харків (Вт,Чт,Сб)
17:35Харків — Лебедин (Пт,Нд)
17:42Богодухів — Харків
17:45Краматорськ — Суми
17:50Харків — Миргород (кр Вт-Ср)
18:00Харків — Краснокутськ (кр Вт-Ср)
18:02Богодухів — Харків
18:15Шостка — Харків
18:15Харків — Шарівка (Нд)
18:22Богодухів — Харків (Пт,Нд)
18:38Миргород — Харків (Пт-Нд)
18:40Харків — Охтирка
18:57Харків — Краснокутськ (кр Вт)
19:00Харків — Лохвиця (Пт,Нд)
19:05Богодухів — Харків
19:10Харків — Охтирка (Пт,Нд)
19:40Ромни — Харків
19:40Харків — Велика Писарівка (Пт,Нд)
20:15Кролевець — Харків

за маршрутами автобусів

Богодухів — Івано-Шийчине
04:50(Ср,Пт,Нд) 12:05(Ср,Пт,Нд)

Богодухів — Вінницькі Івани
06:10(Ср,Пт,Нд) 10:20(Ср,Пт,Нд)

Богодухів — Заброди
06:00(Вт,Чт,Нд) 11:35(Вт,Чт,Нд)

Богодухів — Зарябинка
07:15(Вт,Чт,Нд) 10:40(Вт,Чт,Нд)

Богодухів — Корбині Івани
04:50(Вт,Чт,Нд) 11:00(Вт,Чт,Нд)

Богодухів — Кручик
09:00(Ср,Пт-Нд) 10:50

Богодухів — Мерло
05:00(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд)

Богодухів — Петропавлівка
06:35(Ср,Нд) 11:00(Ср,Нд)

Богодухів — Тимофіївка
11:30(Ср,Пт,Нд)

Богодухів — Харків
04:40 05:00 05:20 05:40 06:00 06:27 06:50 07:20 07:40 08:02 08:25 08:43 09:02 09:30 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:15 13:40 14:15 14:40 15:05 15:25 16:12 16:40 17:02 17:22 17:42 18:02 18:22(Пт,Нд) 19:05

Богодухів — Хрущова Микитівка ч/з Олександрівка
05:45(Вт-Ср,Пт) 11:10(Вт-Ср,Пт)

Богодухів — Червона Нива
05:50(Ср,Пт) 12:00(Ср,Пт)

Богодухів — Шарівка
11:00

Богодухів — с. Лозова
07:15(Ср,Пт,Нд) 10:45(Ср,Пт,Нд)

Велика Писарівка — Харків
08:50 15:50(Пт,Нд)

Гадяч — Харків
08:45

Глухів — Харків
16:35

Краматорськ — Суми
17:45

Краснокутськ — Харків
05:55(кр Ср) 07:00(кр Вт-Ср) 07:55(кр Вт) 08:55 12:35(кр Ср) 14:50(кр Вт-Ср) 15:40(кр Вт)

Краснопілля — Харків
08:10 11:50 14:05 16:37(кр Вт,Чт)

Кролевець — Харків
20:15

Лебедин — Харків
09:05 13:25(Пт,Нд) 17:00

Миргород — Харків
10:35(кр Вт-Ср) 18:38(Пт-Нд)

Охтирка — Харків
06:41 08:35 12:40(Пт,Нд) 14:22

Прилуки — Харків
17:35(Пн,Ср,Пт,Нд)

Ромни — Харків
10:25 11:40 19:40

Суми — Краматорськ
14:00

Суми — Харків
09:45 15:45

Талалаївка — Харків
17:35(Вт,Чт,Сб)

Харків — Велика Писарівка
13:15 19:40(Пт,Нд)

Харків — Глухів
13:30

Харків — Гути
10:42(Сб) 15:18(Пн-Чт) 17:30(Пт)

Харків — Зіньків
14:40

Харків — Краснокутськ
09:54(кр Ср) 10:45(Пт-Нд) 11:22(кр Вт-Ср) 13:27(кр Вт) 14:47 16:27(кр Ср) 17:15(Пт-Нд) 18:00(кр Вт-Ср) 18:57(кр Вт)

Харків — Краснопілля
08:30 10:15(кр Вт,Чт) 13:45 17:00

Харків — Кролевець
12:40

Харків — Лебедин
08:00 13:20 17:35(Пт,Нд)

Харків — Лохвиця
19:00(Пт,Нд)

Харків — Миргород
09:05(Пт-Нд) 17:50(кр Вт-Ср)

Харків — Охтирка
12:10 15:40 18:40 19:10(Пт,Нд)

Харків — Прилуки
09:20(Пн,Ср,Пт,Нд)

Харків — Ромни
08:20 16:30 16:55

Харків — Суми
08:45 14:20

Харків — Талалаївка
09:20(Вт,Чт,Сб)

Харків — Чорнухи
16:55

Харків — Шарівка
15:47 18:15(Нд)

Харків — Шостка
10:35

Шарівка — Харків
06:40 14:55(Нд)

Шостка — Харків
18:15

Інформація оновлена: 16.02.2016