Автовокзал Красноград

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Полтавська, 91 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:30Бердянськ — Київ
00:55Київ — Красноармійськ
05:10Херсон — Харків
05:25Красноград — Харків (кр Нд)
05:30Красноград — Тишенківка
05:30Красноград — Кобзівка (Сб-Нд)
05:30Красноград — Садове
05:30Красноград — Березівка
05:36Сахновщина — Харків (кр Нд)
05:50Одеса — Харків
06:00Красноград — Піщанка
06:00Красноград — Мартинівка ч/з Добренька
06:00Красноград — Миколо-Комишувата ч/з Первомайське
06:00Зачепилівка — Харків (кр Нд)
06:15Новоселівка — Харків
06:55Красноград — Харків
07:00Красноград — Берестовенька
07:45Зачепилівка — Харків (кр Нд)
07:56Зачепилівка — Харків (Нд)
08:25Полтава — Харків
08:35Харків — Нова Каховка
08:45Дніпропетровськ — Харків
08:48Кегичівка — Полтава
09:00Красноград — Мартинівка ч/з Добренька (кр Пт-Нд)
09:20Дніпропетровськ — Харків
09:25Харків — Кривий Ріг
09:45Красноград — Вільховий Ріг ч/з Добренька (Пт-Нд)
09:50Красноград — Зачепилівка
10:00Красноград — Березівка (Пт-Нд)
10:00Дніпропетровськ — Харків
10:20Харків — Нікополь
10:30Красноград — Зачепилівка ч/з Леб’яже
10:33Харків — Сахновщина
10:35Дніпродзержинськ — Харків
10:40Красноград — Кобзівка (Сб-Нд)
10:40Красноград — Садове
10:50Красноград — Тишенківка
10:50Харків — Миколаїв
10:55Харків — Бердянськ
11:00Красноград — Берестовенька
11:10Полтава — Дніпропетровськ
11:25Харків — Жовті Води
11:45Красноград — Харків
11:50Дніпропетровськ — Харків
12:00Красноград — Піщанка
12:00Красноград — Миколо-Комишувата ч/з Первомайське
12:00Миргород — Мелітополь
12:15Дніпропетровськ — Москва (РФ)
12:20Мелітополь — Миргород
12:30Дніпропетровськ — Харків
12:35Харків — Дніпропетровськ
12:45Кам’янка-Дніпровська — Харків
12:55Красноград — Зачепилівка
13:00Красноград — Мартинівка ч/з Добренька
13:05Харків — Кам’янка-Дніпровська
13:25Харків — Зачепилівка
13:25Красноград — Харків (Пт,Нд)
13:35Харків — Кривий Ріг
13:40Дніпропетровськ — Ростов-на-Дону (РФ) (Вт,Чт,Сб-Нд)
13:45Кривий Ріг — Харків
14:00Красноград — Березівка
14:01Карлівка — Харків (Пт,Нд)
14:15Харків — Дніпропетровськ
14:15Нікополь — Харків
14:26Сахновщина — Харків (кр Сб)
14:30Харків — Полтава
14:43Харків — Дніпропетровськ
15:05Харків — Сахновщина (кр Нд)
15:05Дніпропетровськ — Харків
15:30Харків — Дніпропетровськ
15:35Харків — Зачепилівка (кр Нд)
15:37Полтава — Кегичівка (кр Сб-Нд)
15:45Харків — Чонгар
15:50Зачепилівка — Харків
16:00Красноград — Тишенківка
16:20Харків — Дніпропетровськ
16:25Красноград — Харків (Нд)
16:27Сахновщина — Харків
16:45Харків — Дніпропетровськ
16:45Нова Каховка — Харків
17:10Бердянськ — Харків (кр Пн,Ср)
17:20Красноград — Петрівка (кр Сб-Нд)
17:25Харків — Одеса
17:30Красноград — Берестовенька
17:35Харків — Дніпродзержинськ
17:45Красноград — Піщанка
17:45Жовті Води — Харків
17:48Харків — Новоселівка
18:10Дніпропетровськ — Полтава
18:40Кривий Ріг — Харків
19:00Дніпропетровськ — Харків
19:17Харків — Сахновщина (кр Сб)
19:20Миколаїв — Харків
19:35Харків — Дніпропетровськ
20:29Харків — Карлівка (Пт,Нд)
20:38Харків — Зачепилівка
21:10Харків — Дніпропетровськ
21:20Дніпропетровськ — Харків
22:05Харків — Херсон
23:05Харків — Каховка
23:40Київ — Бердянськ
23:50Красноармійськ — Київ

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Київ
00:30

Бердянськ — Харків
17:10(кр Пн,Ср)

Дніпродзержинськ — Харків
10:35

Дніпропетровськ — Москва (РФ)
12:15

Дніпропетровськ — Полтава
18:10

Дніпропетровськ — Ростов-на-Дону (РФ)
13:40(Вт,Чт,Сб-Нд)

Дніпропетровськ — Харків
08:45 09:20 10:00 11:50 12:30 15:05 19:00 21:20

Жовті Води — Харків
17:45

Зачепилівка — Харків
06:00(кр Нд) 07:45(кр Нд) 07:56(Нд) 15:50

Кам’янка-Дніпровська — Харків
12:45

Карлівка — Харків
14:01(Пт,Нд)

Кегичівка — Полтава
08:48

Київ — Бердянськ
23:40

Київ — Красноармійськ
00:55

Красноармійськ — Київ
23:50

Красноград — Березівка
05:30 10:00(Пт-Нд) 14:00

Красноград — Берестовенька
07:00 11:00 17:30

Красноград — Вільховий Ріг ч/з Добренька
09:45(Пт-Нд)

Красноград — Зачепилівка
09:50 12:55

Красноград — Зачепилівка ч/з Леб’яже
10:30

Красноград — Кобзівка
05:30(Сб-Нд) 10:40(Сб-Нд)

Красноград — Мартинівка ч/з Добренька
06:00 09:00(кр Пт-Нд) 13:00

Красноград — Миколо-Комишувата ч/з Первомайське
06:00 12:00

Красноград — Петрівка
17:20(кр Сб-Нд)

Красноград — Піщанка
06:00 12:00 17:45

Красноград — Садове
05:30 10:40

Красноград — Тишенківка
05:30 10:50 16:00

Красноград — Харків
05:25(кр Нд) 06:55 11:45 13:25(Пт,Нд) 16:25(Нд)

Кривий Ріг — Харків
13:45 18:40

Мелітополь — Миргород
12:20

Миколаїв — Харків
19:20

Миргород — Мелітополь
12:00

Нова Каховка — Харків
16:45

Новоселівка — Харків
06:15

Нікополь — Харків
14:15

Одеса — Харків
05:50

Полтава — Дніпропетровськ
11:10

Полтава — Кегичівка
15:37(кр Сб-Нд)

Полтава — Харків
08:25

Сахновщина — Харків
05:36(кр Нд) 14:26(кр Сб) 16:27

Харків — Бердянськ
10:55

Харків — Дніпродзержинськ
17:35

Харків — Дніпропетровськ
12:35 14:15 14:43 15:30 16:20 16:45 19:35 21:10

Харків — Жовті Води
11:25

Харків — Зачепилівка
13:25 15:35(кр Нд) 20:38

Харків — Кам’янка-Дніпровська
13:05

Харків — Карлівка
20:29(Пт,Нд)

Харків — Каховка
23:05

Харків — Кривий Ріг
09:25 13:35

Харків — Миколаїв
10:50

Харків — Нова Каховка
08:35

Харків — Новоселівка
17:48

Харків — Нікополь
10:20

Харків — Одеса
17:25

Харків — Полтава
14:30

Харків — Сахновщина
10:33 15:05(кр Нд) 19:17(кр Сб)

Харків — Херсон
22:05

Харків — Чонгар
15:45

Херсон — Харків
05:10

Інформація оновлена: 18.02.2016