Автовокзал Мелітополь АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дзержинського, 204а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06192-63241

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:02Ялта — Луганськ
02:10Ялта — Дніпропетровськ
02:20Севастополь — Харків
02:25Дніпропетровськ — Ялта
02:30Донецьк — Одеса
02:35Харків — Ялта
02:35Ялта — Маріуполь
03:20Дніпропетровськ — Щасливцеве
03:35Полтава — Ялта
03:35Одеса — Донецьк
04:00Харків — Кирилівка
04:00Луганськ — Херсон
04:00Судак — Дніпропетровськ
04:30Ялта — Дніпропетровськ
05:00Одеса — Маріуполь
05:25Мелітополь — Харків
05:40Харків — Євпаторія
05:50Мелітополь — Миргород
06:00Мелітополь — Бердянськ
06:00Мелітополь — Запоріжжя
06:05Мелітополь — Краматорськ
06:30Мелітополь — Запоріжжя
06:40Мелітополь — Єнакієве
06:45Атманай — Запоріжжя
07:20Веселе — Бердянськ
07:30Степанівка — Запоріжжя
07:35Мелітополь — Бердянськ
07:35Нижні Сірогози — Запоріжжя
08:00Мелітополь — Ростов-на-Дону (РФ)
08:10Бердянськ — Севастополь
08:10Енергодар — Кирилівка
08:20Запоріжжя — Кирилівка
08:30Кирилівка — Запоріжжя
08:35Енергодар — Кирилівка
08:55Мелітополь — Одеса
09:05Запоріжжя — Бердянськ
09:10Запоріжжя — Генічеськ
09:10Мелітополь — Енергодар
09:10Мелітополь — Оріхів
09:20Краснодар (РФ) — Одеса
09:20Бердянськ — Запоріжжя
09:45Мелітополь — Запоріжжя
09:55Запоріжжя — Приморськ
10:00Генічеськ — Запоріжжя
10:05Запоріжжя — Кирилівка
10:20Мелітополь — Бердянськ
10:30Кам'янка — Севастополь
10:45Нова Каховка — Донецьк
10:50Мелітополь — Запоріжжя
11:00Запоріжжя — Якимівка
11:10Запоріжжя — Приморськ
11:30Мелітополь — Бердянськ
11:55Запоріжжя — Приморськ
12:00Дніпропетровськ — Ялта
12:00Енергодар — Бердянськ
12:00Генічеськ — Запоріжжя
12:05Кирилівка — Запоріжжя
12:20Дніпропетровськ — Кирилівка
12:40Мелітополь — Бердянськ
12:40Севастополь — Дніпропетровськ
12:50Мелітополь — Іванівка
13:00Якимівка — Запоріжжя
13:20Дніпропетровськ — Новотроїцьке
13:20Дніпропетровськ — Судак
13:20Новотроїцьке — Дніпропетровськ
13:30Запоріжжя — Бердянськ
13:30Мелітополь — Пологи
13:35Дніпропетровськ — Щасливцеве
13:40Маріуполь — Ялта
13:50Мелітополь — Бердянськ
14:05Приморськ — Запоріжжя
14:15Маріуполь — Миколаїв
14:30Кирилівка — Запоріжжя
14:40Запоріжжя — Приморськ
14:55Севастополь — Бердянськ
15:00Ялта — Дніпропетровськ
15:00Мелітополь — Пологи
15:10Мелітополь — Енергодар
15:20Херсон — Донецьк
15:25Запоріжжя — Приморськ
15:30Мелітополь — Гуляйполе
15:40Кіровоград — Запоріжжя
16:00Ялта — Маріуполь
16:00Мелітополь — Запоріжжя
16:00Мелітополь — Токмак
16:10Запоріжжя — Кирилівка
16:10Кіровоград — Дніпропетровськ
16:20Запоріжжя — Нижні Сірогози
16:35Приморськ — Запоріжжя
16:40Донецьк — Херсон
16:40Кіровоград — Дніпродзержинськ
16:45Запоріжжя — Генічеськ
17:00Бердянськ — Запоріжжя
17:10Мелітополь — Оріхів
17:15Миколаїв — Маріуполь
17:20Запоріжжя — Степанівка
17:50Дніпропетровськ — Севастополь
17:50Запоріжжя — Чорноземне
18:00Запоріжжя — Кирилівка
18:00Бердянськ — Енергодар
18:05Донецьк — Нова Каховка
18:15Одеса — Краснодар (РФ)
19:15Щасливцеве — Дніпропетровськ
19:35Севастополь — Кам'янка
19:50Кіровоград — Харків
19:55Бердянськ — Запоріжжя
20:00Запоріжжя — Приморськ
20:40Запоріжжя — Атманай
21:20Донецьк — Одеса
22:10Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
22:20Херсон — Луганськ
22:35Донецьк — Ялта
22:37Луганськ — Ялта
23:00Ялта — Донецьк
23:05Маріуполь — Ялта
23:10Ялта — Полтава
23:30Маріуполь — Одеса
23:50Дніпропетровськ — Ялта
23:50Ялта — Харків

за маршрутами автобусів

Атманай — Запоріжжя
06:45

Бердянськ — Енергодар
18:00

Бердянськ — Запоріжжя
09:20 17:00 19:55

Бердянськ — Севастополь
08:10

Веселе — Бердянськ
07:20

Генічеськ — Запоріжжя
10:00 12:00

Дніпропетровськ — Кирилівка
12:20

Дніпропетровськ — Новотроїцьке
13:20

Дніпропетровськ — Севастополь
17:50

Дніпропетровськ — Судак
13:20

Дніпропетровськ — Щасливцеве
03:20 13:35

Дніпропетровськ — Ялта
02:25 12:00 23:50

Донецьк — Нова Каховка
18:05

Донецьк — Одеса
02:30 21:20

Донецьк — Херсон
16:40

Донецьк — Ялта
22:35

Енергодар — Бердянськ
12:00

Енергодар — Кирилівка
08:10 08:35

Запоріжжя — Атманай
20:40

Запоріжжя — Бердянськ
09:05 13:30

Запоріжжя — Генічеськ
09:10 16:45

Запоріжжя — Кирилівка
08:20 10:05 16:10 18:00

Запоріжжя — Нижні Сірогози
16:20

Запоріжжя — Приморськ
09:55 11:10 11:55 14:40 15:25 20:00

Запоріжжя — Степанівка
17:20

Запоріжжя — Чорноземне
17:50

Запоріжжя — Якимівка
11:00

Кам'янка — Севастополь
10:30

Кирилівка — Запоріжжя
08:30 12:05 14:30

Краснодар (РФ) — Одеса
09:20

Кіровоград — Дніпродзержинськ
16:40

Кіровоград — Дніпропетровськ
16:10

Кіровоград — Запоріжжя
15:40

Кіровоград — Харків
19:50

Луганськ — Херсон
04:00

Луганськ — Ялта
22:37

Маріуполь — Миколаїв
14:15

Маріуполь — Одеса
23:30

Маріуполь — Ялта
13:40 23:05

Мелітополь — Єнакієве
06:40

Мелітополь — Іванівка
12:50

Мелітополь — Бердянськ
06:00 07:35 10:20 11:30 12:40 13:50

Мелітополь — Гуляйполе
15:30

Мелітополь — Енергодар
09:10 15:10

Мелітополь — Запоріжжя
06:00 06:30 09:45 10:50 16:00

Мелітополь — Краматорськ
06:05

Мелітополь — Миргород
05:50

Мелітополь — Одеса
08:55

Мелітополь — Оріхів
09:10 17:10

Мелітополь — Пологи
13:30 15:00

Мелітополь — Ростов-на-Дону (РФ)
08:00

Мелітополь — Токмак
16:00

Мелітополь — Харків
05:25

Миколаїв — Маріуполь
17:15

Нижні Сірогози — Запоріжжя
07:35

Нова Каховка — Донецьк
10:45

Новотроїцьке — Дніпропетровськ
13:20

Одеса — Донецьк
03:35

Одеса — Краснодар (РФ)
18:15

Одеса — Маріуполь
05:00

Полтава — Ялта
03:35

Приморськ — Запоріжжя
14:05 16:35

Севастополь — Бердянськ
14:55

Севастополь — Дніпропетровськ
12:40

Севастополь — Кам'янка
19:35

Севастополь — Харків
02:20

Степанівка — Запоріжжя
07:30

Судак — Дніпропетровськ
04:00

Харків — Євпаторія
05:40

Харків — Кирилівка
04:00

Харків — Ялта
02:35

Херсон — Донецьк
15:20

Херсон — Луганськ
22:20

Щасливцеве — Дніпропетровськ
19:15

Якимівка — Запоріжжя
13:00

Ялта — Дніпропетровськ
02:10 04:30 15:00

Ялта — Донецьк
23:00

Ялта — Луганськ
01:02

Ялта — Маріуполь
02:35 16:00

Ялта — Полтава
23:10

Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
22:10

Ялта — Харків
23:50

Інформація оновлена: 11.06.2014