Автовокзал Мелітополь АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Інтеркультурна, 204а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06192-63241

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Мелітополь — Миргород
06:20Мелітополь — Дніпро
06:30Мелітополь — Запоріжжя
07:00Мелітополь — Запоріжжя
07:15Приморськ — Запоріжжя
07:50Приморськ — Запоріжжя
08:30Кирилівка — Запоріжжя
08:50Запоріжжя — Приморськ
09:10Мелітополь — Енергодар
09:10Запоріжжя — Генічеськ
09:20Бердянськ — Запоріжжя
09:30Запоріжжя — Бердянськ
09:30Мелітополь — Оріхів
11:05Мелітополь — Запоріжжя
11:20Бердянськ — Запоріжжя
11:55Запоріжжя — Приморськ
12:30Приморськ — Запоріжжя
12:50Мелітополь — Запоріжжя
13:25Запоріжжя — Бердянськ
14:15Запоріжжя — Приморськ
14:50Запоріжжя — Кирилівка
15:15Мелітополь — Енергодар
15:20Мелітополь — Херсон
15:40Запоріжжя — Кирилівка
16:15Запоріжжя — Нижні Сірогози
16:40Приморськ — Запоріжжя
16:50Запоріжжя — Степанівка
17:00Мелітополь — Оріхів
17:05Бердянськ — Запоріжжя
17:10Запоріжжя — Кирилівка
17:55Запоріжжя — Миколаївка
18:10Кирилівка — Запоріжжя
19:15Запоріжжя — Кирилівка
19:55Бердянськ — Запоріжжя
20:00Запоріжжя — Приморськ
20:05Кирилівка — Запоріжжя

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Запоріжжя
09:20 11:20 17:05 19:55

Запоріжжя — Бердянськ
09:30 13:25

Запоріжжя — Генічеськ
09:10

Запоріжжя — Кирилівка
14:50 15:40 17:10 19:15

Запоріжжя — Миколаївка
17:55

Запоріжжя — Нижні Сірогози
16:15

Запоріжжя — Приморськ
08:50 11:55 14:15 20:00

Запоріжжя — Степанівка
16:50

Кирилівка — Запоріжжя
08:30 18:10 20:05

Мелітополь — Дніпро
06:20

Мелітополь — Енергодар
09:10 15:15

Мелітополь — Запоріжжя
06:30 07:00 11:05 12:50

Мелітополь — Миргород
05:50

Мелітополь — Оріхів
09:30 17:00

Мелітополь — Херсон
15:20

Приморськ — Запоріжжя
07:15 07:50 12:30 16:40

Інформація оновлена: 25.12.2019