Автовокзал Оріхів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Запорізька, 123а (приховати карту)

Телефон довідки: 06141-33497, 06141-33343

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Гуляйполе — Запоріжжя
06:35Гуляйполе — Запоріжжя
07:00Гуляйполе — Запоріжжя
07:15Запоріжжя — Маріуполь
07:20Пологи — Запоріжжя
07:35Гуляйполе — Запоріжжя
07:45Запоріжжя — Мелітополь
08:05Запоріжжя — Успенівка
08:15Бердянськ — Запоріжжя
08:25Запоріжжя — Бердянськ
08:50Запоріжжя — Гуляйполе
09:05Бердянськ — Запоріжжя
09:10Бердянськ — Запоріжжя
09:25Бердянськ — Дніпро
09:25Запоріжжя — Маріуполь
09:55Запоріжжя — Гуляйполе
10:10Запоріжжя — Гуляйполе
10:35Запоріжжя — Пологи
11:05Запоріжжя — Бердянськ
11:15Запоріжжя — Гуляйполе
11:30Бердянськ — Запоріжжя
11:50Гуляйполе — Запоріжжя
12:10Запоріжжя — Пологи
12:50Запоріжжя — Чернігівка
13:00Запоріжжя — Гуляйполе
13:00Пологи — Запоріжжя
13:11Запоріжжя — Пологи
13:45Запоріжжя — Пологи
14:03Запоріжжя — Успенівка
14:10Гуляйполе — Запоріжжя
14:25Запоріжжя — Бердянськ
14:45Запоріжжя — Любимівка
15:35Запоріжжя — Бердянськ
15:40Запоріжжя — Гуляйполе
15:45Запоріжжя — Пологи
16:15Запоріжжя — Бердянськ
16:40Запоріжжя — Маріуполь
16:57Запоріжжя — Гуляйполе
17:05Запоріжжя — Більмак
17:16Запоріжжя — Гуляйполе
17:40Запоріжжя — Надійне
18:10Бердянськ — Запоріжжя
18:50Запоріжжя — Гуляйполе
19:05Запоріжжя — Гуляйполе
19:10Бердянськ — Запоріжжя

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Дніпро
09:25

Бердянськ — Запоріжжя
08:15 09:05 09:10 11:30 18:10 19:10

Гуляйполе — Запоріжжя
06:15 06:35 07:00 07:35 11:50 14:10

Запоріжжя — Бердянськ
08:25 11:05 14:25 15:35 16:15

Запоріжжя — Більмак
17:05

Запоріжжя — Гуляйполе
08:50 09:55 10:10 11:15 13:00 15:40 16:57 17:16 18:50 19:05

Запоріжжя — Любимівка
14:45

Запоріжжя — Маріуполь
07:15 09:25 16:40

Запоріжжя — Мелітополь
07:45

Запоріжжя — Надійне
17:40

Запоріжжя — Пологи
10:35 12:10 13:11 13:45 15:45

Запоріжжя — Успенівка
08:05 14:03

Запоріжжя — Чернігівка
12:50

Пологи — Запоріжжя
07:20 13:00

Інформація оновлена: 25.12.2019