Автовокзал Гуляйполе

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Петровського, 26 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06145-41100

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Гуляйполе — Запоріжжя
05:30Гуляйполе — Запоріжжя
06:05Гуляйполе — Запоріжжя
06:10Гуляйполе — Бердянськ
06:45Гуляйполе — Запоріжжя
07:20Гуляйполе — Запоріжжя
07:30Гуляйполе — Бердянськ
07:40Гуляйполе — Донецьк
07:40Гуляйполе — Дніпропетровськ
08:05Темирівка — Запоріжжя
08:05Запоріжжя — Білоцерківка
08:15Гуляйполе — Мелітополь (Пт)
08:50Любимівка — Запоріжжя
09:20Гуляйполе — Бердянськ
09:30Полтавка — Запоріжжя
09:40Мелітополь — Краматорськ (Пт-Пн)
09:45Павлоград — Бердянськ (Пт,Нд)
10:00Успенівка — Запоріжжя
10:45Гуляйполе — Донецьк
10:50Гуляйполе — Запоріжжя
11:00Гуляйполе — Мелітополь
11:30Гуляйполе — Запоріжжя
12:00Любимівка — Запоріжжя
12:20Гуляйполе — Мелітополь (Нд)
12:45Гуляйполе — Запоріжжя
13:00Гуляйполе — Донецьк
13:05Краматорськ — Мелітополь (Сб-Вт)
13:10Гуляйполе — Бердянськ
13:50Гуляйполе — Запоріжжя
14:20Гуляйполе — Запоріжжя
15:20Полтавка — Запоріжжя
15:20Гуляйполе — Бердянськ
15:40Білоцерківка — Запоріжжя
16:05Успенівка — Запоріжжя
16:20Гуляйполе — Бердянськ
16:30Гуляйполе — Запоріжжя
17:10Бердянськ — Павлоград (Пт,Нд)
17:30Гуляйполе — Запоріжжя
18:00Гуляйполе — Запоріжжя
18:30Любимівка — Запоріжжя
19:15Донецьк — Запоріжжя

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Павлоград
17:10(Пт,Нд)

Білоцерківка — Запоріжжя
15:40

Гуляйполе — Бердянськ
06:10 07:30 09:20 13:10 15:20 16:20

Гуляйполе — Дніпропетровськ
07:40

Гуляйполе — Донецьк
07:40 10:45 13:00

Гуляйполе — Запоріжжя
05:05 05:30 06:05 06:45 07:20 10:50 11:30 12:45 13:50 14:20 16:30 17:30 18:00

Гуляйполе — Мелітополь
08:15(Пт) 11:00 12:20(Нд)

Донецьк — Запоріжжя
19:15

Запоріжжя — Білоцерківка
08:05

Краматорськ — Мелітополь
13:05(Сб-Вт)

Любимівка — Запоріжжя
08:50 12:00 18:30

Мелітополь — Краматорськ
09:40(Пт-Пн)

Павлоград — Бердянськ
09:45(Пт,Нд)

Полтавка — Запоріжжя
09:30 15:20

Темирівка — Запоріжжя
08:05

Успенівка — Запоріжжя
10:00 16:05

Інформація оновлена: 11.06.2014