Автовокзал Запоріжжя АС-2 (Критий ринок)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Рекордна, 37 (показати на мапі)

Телефон довідки: 061-2332065, 345736

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Запоріжжя — Федорівка
06:00Запоріжжя — Біленьке
06:30Запоріжжя — Біленьке
07:10Запоріжжя — Мар'ївка
07:10Запоріжжя — Біленьке
07:15Запоріжжя — Приморськ
07:30Запоріжжя — Морозівка
07:50Запоріжжя — Біленьке
08:15Енергодар — Дніпропетровськ
08:15Запоріжжя — Федорівка
08:30Запоріжжя — Біленьке
09:00Запоріжжя — Біленьке
09:30Запоріжжя — Орджонікідзе
09:30Запоріжжя — Кіровка ч/з Томаківка
09:30Запоріжжя — Мар'ївка
09:30Запоріжжя — Біленьке
10:15Запоріжжя — Біленьке
10:50Запоріжжя — Тарасівка
11:00Запоріжжя — Мар'ївка
11:00Запоріжжя — Біленьке
11:15Запоріжжя — Орджонікідзе
11:15Запоріжжя — Федорівка
11:50Запоріжжя — Біленьке
12:00Запоріжжя — Морозівка
12:30Запоріжжя — Біленьке
13:00Запоріжжя — Орджонікідзе
13:00Запоріжжя — Біленьке
14:00Запоріжжя — Мар'ївка
14:00Запоріжжя — Біленьке
14:30Запоріжжя — Кіровка ч/з Томаківка
14:30Запоріжжя — Федорівка
15:00Запоріжжя — Біленьке
15:30Запоріжжя — Мар'ївка
15:40Запоріжжя — Біленьке
16:00Запоріжжя — Тарасівка
16:20Запоріжжя — Орджонікідзе
16:20Запоріжжя — Біленьке
16:30Запоріжжя — Морозівка
17:00Запоріжжя — Мар'ївка
17:00Запоріжжя — Біленьке
17:20Запоріжжя — Федорівка
17:30Запоріжжя — Орджонікідзе
17:30Запоріжжя — Біленьке
18:00Запоріжжя — Біленьке

за маршрутами автобусів

Енергодар — Дніпропетровськ
08:15

Запоріжжя — Біленьке
06:00 06:30 07:10 07:50 08:30 09:00 09:30 10:15 11:00 11:50 12:30 13:00 14:00 15:00 15:40 16:20 17:00 17:30 18:00

Запоріжжя — Кіровка ч/з Томаківка
09:30 14:30

Запоріжжя — Мар'ївка
07:10 09:30 11:00 14:00 15:30 17:00

Запоріжжя — Морозівка
07:30 12:00 16:30

Запоріжжя — Орджонікідзе
09:30 11:15 13:00 16:20 17:30

Запоріжжя — Приморськ
07:15

Запоріжжя — Тарасівка
10:50 16:00

Запоріжжя — Федорівка
05:20 08:15 11:15 14:30 17:20

Інформація оновлена: 12.06.2014