Автовокзал Запоріжжя АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жуковського, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 061-7643990

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Запоріжжя — Новогупалівка
06:10Запоріжжя — Спасівка
06:15Запоріжжя — Приморське
06:25Запоріжжя — Преображенка
06:30Запоріжжя — Андріївка
06:35Запоріжжя — Любицьке
07:00Запоріжжя — Воздвиженка
07:00Запоріжжя — Новотроїцьке
07:00Запоріжжя — Степногірськ
07:10Запоріжжя — Павлівське
07:20Запоріжжя — Дерезівка
07:50Запоріжжя — Приморське (кр Пн)
07:55Запоріжжя — Берестове
08:00Запоріжжя — Спасівка
08:00Запоріжжя — Преображенка
08:30Запоріжжя — Солоне
08:45Запоріжжя — Преображенка
09:00Запоріжжя — Спасівка
09:00Запоріжжя — Новогупалівка
09:15Запоріжжя — Новогригорівка
09:20Запоріжжя — Павлівське
09:40Запоріжжя — Новогупалівка
09:50Запоріжжя — Приморське
09:55Запоріжжя — Горлицьке
10:00Запоріжжя — Степногірськ
10:30Запоріжжя — Новоукраїнка
10:35Запоріжжя — Долинка
10:50Запоріжжя — Благодатне
10:50Запоріжжя — Орлівське
10:50Запоріжжя — Приморське (кр Пн)
11:00Запоріжжя — Чапаєвка
11:00Запоріжжя — Мирний
11:20Запоріжжя — Уральське
11:20Запоріжжя — Любицьке
11:30Запоріжжя — Андріївка
11:40Запоріжжя — Каштанівка
11:40Запоріжжя — Лісне
11:50Запоріжжя — Веселе (Пт,Нд)
11:50Запоріжжя — Солоне
11:50Запоріжжя — Приморське
12:00Запоріжжя — Магдалинівка
12:00Запоріжжя — Новогупалівка
12:00Запоріжжя — Степногірськ
12:20Запоріжжя — Копані
12:20Запоріжжя — Гайчур
12:40Запоріжжя — Вікторівка
13:00Запоріжжя — Кірове (Пт-Пн)
13:20Запоріжжя — Солоне
13:30Запоріжжя — Берестове
13:50Запоріжжя — Приморське (кр Пн)
14:00Запоріжжя — Новотроїцьке
14:00Запоріжжя — Любицьке
14:00Запоріжжя — Степногірськ
14:30Запоріжжя — Новогупалівка
14:40Запоріжжя — Новогригорівка
14:50Запоріжжя — Приморське
15:00Запоріжжя — Спасівка
15:00Запоріжжя — Долинка (Пт,Нд)
15:20Запоріжжя — Благодатне
15:30Запоріжжя — Мирний (кр Пн)
15:50Запоріжжя — Приморське (кр Пн)
15:55Запоріжжя — Магдалинівка (кр Пн)
16:00Запоріжжя — Воздвиженка
16:00Запоріжжя — Преображенка
16:00Запоріжжя — Степногірськ
16:00Запоріжжя — Андріївка
16:00Запоріжжя — Орлівське
16:00Запоріжжя — Новогупалівка
16:05Запоріжжя — Новоукраїнка (кр Пн)
16:25Запоріжжя — Преображенка
16:30Запоріжжя — Новогупалівка
16:30Запоріжжя — Спасівка
16:45Запоріжжя — Копані
16:50Запоріжжя — Солоне
16:50Запоріжжя — Приморське
17:00Запоріжжя — Спасівка
17:05Запоріжжя — Преображенка
17:20Запоріжжя — Преображенка
17:45Запоріжжя — Каштанівка
17:45Запоріжжя — Уральське
18:00Запоріжжя — Дерезівка
18:00Запоріжжя — Степногірськ
18:10Запоріжжя — Солоне
19:00Запоріжжя — Степногірськ

за маршрутами автобусів

Запоріжжя — Андріївка
06:30 11:30 16:00

Запоріжжя — Берестове
07:55 13:30

Запоріжжя — Благодатне
10:50 15:20

Запоріжжя — Веселе
11:50(Пт,Нд)

Запоріжжя — Воздвиженка
07:00 16:00

Запоріжжя — Вікторівка
12:40

Запоріжжя — Гайчур
12:20

Запоріжжя — Горлицьке
09:55

Запоріжжя — Дерезівка
07:20 18:00

Запоріжжя — Долинка
10:35 15:00(Пт,Нд)

Запоріжжя — Каштанівка
11:40 17:45

Запоріжжя — Копані
12:20 16:45

Запоріжжя — Кірове
13:00(Пт-Пн)

Запоріжжя — Любицьке
06:35 11:20 14:00

Запоріжжя — Лісне
11:40

Запоріжжя — Магдалинівка
12:00 15:55(кр Пн)

Запоріжжя — Мирний
11:00 15:30(кр Пн)

Запоріжжя — Новогригорівка
09:15 14:40

Запоріжжя — Новогупалівка
06:00 09:00 09:40 12:00 14:30 16:00 16:30

Запоріжжя — Новотроїцьке
07:00 14:00

Запоріжжя — Новоукраїнка
10:30 16:05(кр Пн)

Запоріжжя — Орлівське
10:50 16:00

Запоріжжя — Павлівське
07:10 09:20

Запоріжжя — Преображенка
06:25 08:00 08:45 16:00 16:25 17:05 17:20

Запоріжжя — Приморське
06:15 07:50(кр Пн) 09:50 10:50(кр Пн) 11:50 13:50(кр Пн) 14:50 15:50(кр Пн) 16:50

Запоріжжя — Солоне
08:30 11:50 13:20 16:50 18:10

Запоріжжя — Спасівка
06:10 08:00 09:00 15:00 16:30 17:00

Запоріжжя — Степногірськ
07:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 19:00

Запоріжжя — Уральське
11:20 17:45

Запоріжжя — Чапаєвка
11:00

Інформація оновлена: 12.06.2014