Автовокзал Варва

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 89 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04636-21330

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:08Варва — Чернігів
06:30Варва — Київ
06:37Прилуки — Брагинці
07:32Прилуки — Остапівка (Вт,Чт,Сб-Нд)
07:49Прилуки — Дащенки (Пн-Ср,Пт-Сб)
08:15Варва — Прилуки (Пн,Ср,Пт)
08:29Остапівка — Прилуки (Вт,Чт,Сб-Нд)
09:11Брагинці — Прилуки
09:47Дащенки — Прилуки (Пн-Ср,Пт-Сб)
09:55Варва — Ніжин
10:00Чернігів — Остапівка
10:20Миргород — Чернігів (Пн,Чт,Сб)
11:07Прилуки — Брагинці
11:12Остапівка — Чернігів
12:25Варва — Прилуки (Пн,Ср,Пт)
12:27Прилуки — Остапівка (Вт,Чт,Сб-Нд)
13:09Прилуки — Дащенки (Пт-Ср)
13:29Остапівка — Прилуки (Вт,Чт,Сб-Нд)
14:06Брагинці — Прилуки
14:30Чернігів — Миргород (Вт,Пт,Нд)
14:56Прилуки — Іванківці (Пт-Сб)
15:17Дащенки — Прилуки (Пт-Ср)
15:45Варва — Ніжин
16:12Прилуки — Брагинці (Пт,Нд)
16:14Чернігів — Остапівка
16:14Іванківці — Прилуки (Пт-Сб)
17:00Варва — Прилуки
17:35Варва — Ніжин
17:53Остапівка — Чернігів
18:56Брагинці — Прилуки (Пт,Нд)
19:07Варва — Прилуки
19:28Брагинці — Прилуки (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Іванківці — Прилуки
16:14(Пт-Сб)

Брагинці — Прилуки
09:11 14:06 18:56(Пт,Нд) 19:28(Пт,Нд)

Варва — Київ
06:30

Варва — Ніжин
09:55 15:45 17:35

Варва — Прилуки
08:15(Пн,Ср,Пт) 12:25(Пн,Ср,Пт) 17:00 19:07

Варва — Чернігів
06:08

Дащенки — Прилуки
09:47(Пн-Ср,Пт-Сб) 15:17(Пт-Ср)

Миргород — Чернігів
10:20(Пн,Чт,Сб)

Остапівка — Прилуки
08:29(Вт,Чт,Сб-Нд) 13:29(Вт,Чт,Сб-Нд)

Остапівка — Чернігів
11:12 17:53

Прилуки — Іванківці
14:56(Пт-Сб)

Прилуки — Брагинці
06:37 11:07 16:12(Пт,Нд)

Прилуки — Дащенки
07:49(Пн-Ср,Пт-Сб) 13:09(Пт-Ср)

Прилуки — Остапівка
07:32(Вт,Чт,Сб-Нд) 12:27(Вт,Чт,Сб-Нд)

Чернігів — Миргород
14:30(Вт,Пт,Нд)

Чернігів — Остапівка
10:00 16:14

Інформація оновлена: 19.06.2014