Автовокзал Городня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чорноуса, 61 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04645-21289

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Городня — Чернігів
06:10Городня — Розвинівка (Чт)
06:40Городня — Вихвостів (Вт)
06:50Городня — Чернігів (кр Нд)
07:04Чернігів — Лемешівка
07:10Городня — Щорс
07:55Городня — Мощенка (Чт,Нд)
08:00Городня — Чернігів (кр Вт)
08:20Городня — Чернігів
08:34Чернігів — Хоробичі
08:45Ільмівка — Чернігів (Пн-Ср)
08:45Володимирівка — Чернігів (Чт-Пт,Нд)
09:00Городня — Київ ч/з Чернігів
09:20Чернігів — Сеньківка
09:25Городня — Чернігів (кр Ср)
09:25Лемешівка — Чернігів
09:40Лемешівка — Чернігів
09:50Городня — Чернігів (Пт-Нд)
10:20Городня — Чернігів
10:55Хоробичі — Чернігів
11:30Климово (РФ) — Київ ч/з Чернігів (Нд)
11:35Городня — Чернігів
12:01Сеньківка — Чернігів
12:40Городня — Чернігів
13:00Городня — Деревини (Вт,Пт-Сб)
13:00Городня — Деревини ч/з Кусії (Ср,Нд)
13:25Городня — Чернігів
13:30Городня — Розвинівка (Чт)
13:30Городня — Вихвостів (Вт)
14:00Городня — Мощенка (Чт,Нд)
14:02Городня — Чернігів ч/з Тупичів (Пт,Нд)
14:40Городня — Чернігів
14:41Чернігів — Лемешівка
14:44Чернігів — Володимирівка (Чт-Пт,Нд)
14:44Чернігів — Ільмівка (Пн-Ср)
15:30Городня — Щорс (Пт,Нд)
15:40Городня — Чернігів
16:21Чернігів — Хоробичі
16:25Городня — Чернігів (Пт-Нд)
16:45Лемешівка — Чернігів
16:47Чернігів — Сеньківка
17:25Городня — Чернігів
17:50Городня — Чернігів
18:18Хоробичі — Чернігів
18:46Сеньківка — Чернігів
20:15Київ — Климово (РФ) (Пт)

за маршрутами автобусів

Ільмівка — Чернігів
08:45(Пн-Ср)

Володимирівка — Чернігів
08:45(Чт-Пт,Нд)

Городня — Вихвостів
06:40(Вт) 13:30(Вт)

Городня — Деревини
13:00(Вт,Пт-Сб)

Городня — Деревини ч/з Кусії
13:00(Ср,Нд)

Городня — Київ ч/з Чернігів
09:00

Городня — Мощенка
07:55(Чт,Нд) 14:00(Чт,Нд)

Городня — Розвинівка
06:10(Чт) 13:30(Чт)

Городня — Чернігів
06:00 06:50(кр Нд) 08:00(кр Вт) 08:20 09:25(кр Ср) 09:50(Пт-Нд) 10:20 11:35 12:40 13:25 14:40 15:40 16:25(Пт-Нд) 17:25 17:50

Городня — Чернігів ч/з Тупичів
14:02(Пт,Нд)

Городня — Щорс
07:10 15:30(Пт,Нд)

Київ — Климово (РФ)
20:15(Пт)

Климово (РФ) — Київ ч/з Чернігів
11:30(Нд)

Лемешівка — Чернігів
09:25 09:40 16:45

Сеньківка — Чернігів
12:01 18:46

Хоробичі — Чернігів
10:55 18:18

Чернігів — Ільмівка
14:44(Пн-Ср)

Чернігів — Володимирівка
14:44(Чт-Пт,Нд)

Чернігів — Лемешівка
07:04 14:41

Чернігів — Сеньківка
09:20 16:47

Чернігів — Хоробичі
08:34 16:21

Інформація оновлена: 10.08.2016