Автовокзал Корюківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Вокзальна, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04657-21368

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Корюківка — Чернігів ч/з Олександрівка
05:25Корюківка — Шишківка (Чт-Пт)
05:30Корюківка — Наумівка
05:34Машеве — Чернігів
05:40Корюківка — Холми ч/з Рейментарівка (Сб)
05:45Корюківка — Бобрик (Ср)
05:50Корюківка — Київ ч/з Козелець
06:05Корюківка — Хотіївка (Ср)
06:09Семенівка — Чернігів ч/з Холми
06:15Корюківка — Чернігів ч/з Мена
06:20Корюківка — Забарівка (Чт)
06:50Корюківка — Чернігів
07:02Машеве — Чернігів
07:13Семенівка — Чернігів (Пн-Чт)
07:27Козилівка — Чернігів
07:45Новгород-Сіверський — Чернігів ч/з Щорс
08:00Корюківка — Лубенець (Пн)
08:20Корюківка — Чернігів ч/з Мена (Пн,Чт-Пт)
08:20Шишківка — Чернігів (Ср)
08:20Шишківка — Чернігів (Сб-Ср)
08:30Корюківка — Наумівка
08:43Чернігів — Семенівка
08:51Семенівка — Чернігів
09:15Корюківка — Чернігів ч/з Забарівка
09:15Шишківка — Чернігів ч/з Забарівка (Пн)
09:15Білошицька Слобода — Чернігів ч/з Забарівка (Пт)
09:38Ніжин — Семенівка (Пт-Пн)
09:40Корюківка — Чернігів
10:22Чернігів — Козилівка
10:23Семенівка — Чернігів (Пт,Нд)
11:40Корюківка — Лупасове (Ср)
11:40Корюківка — Шишківка (Чт-Пт)
11:58Чернігів — Семенівка
12:05Корюківка — Хотіївка (Ср)
12:20Корюківка — Забарівка (Чт)
12:20Корюківка — Чернігів
12:25Корюківка — Лубенець (Пн)
13:00Корюківка — Домашлин (Пн)
13:08Чернігів — Машеве
13:20Корюківка — Бобрик (Ср)
13:26Семенівка — Чернігів (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:35Чернігів — Семенівка
13:58Чернігів — Машеве
14:29Семенівка — Ніжин (Пт-Пн)
14:35Корюківка — Чернігів
15:15Корюківка — Чернігів
15:23Чернігів — Новгород-Сіверський
15:48Козилівка — Чернігів
16:13Чернігів — Семенівка (Пт,Нд)
16:13Чернігів — Семенівка (Пн-Чт)
16:25Чернігів — Шишківка ч/з Охрамієвичі (Сб-Ср)
16:30Семенівка — Чернігів
16:47Чернігів — Шишківка (Ср)
17:04Чернігів — Семенівка
17:19Семенівка — Чернігів
17:48Чернігів — Семенівка
17:54Семенівка — Чернігів
18:05Чернігів — Білошицька Слобода ч/з Забарівка (Пт)
18:05Чернігів — Шишківка (Пн)
18:56Чернігів — Семенівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
19:02Чернігів — Козилівка
19:30Корюківка — Чернігів

за маршрутами автобусів

Білошицька Слобода — Чернігів ч/з Забарівка
09:15(Пт)

Козилівка — Чернігів
07:27 15:48

Корюківка — Бобрик
05:45(Ср) 13:20(Ср)

Корюківка — Домашлин
13:00(Пн)

Корюківка — Забарівка
06:20(Чт) 12:20(Чт)

Корюківка — Київ ч/з Козелець
05:50

Корюківка — Лубенець
08:00(Пн) 12:25(Пн)

Корюківка — Лупасове
11:40(Ср)

Корюківка — Наумівка
05:30 08:30

Корюківка — Холми ч/з Рейментарівка
05:40(Сб)

Корюківка — Хотіївка
06:05(Ср) 12:05(Ср)

Корюківка — Чернігів
06:50 09:40 12:20 14:35 15:15 19:30

Корюківка — Чернігів ч/з Забарівка
09:15

Корюківка — Чернігів ч/з Мена
06:15 08:20(Пн,Чт-Пт)

Корюківка — Чернігів ч/з Олександрівка
05:15

Корюківка — Шишківка
05:25(Чт-Пт) 11:40(Чт-Пт)

Машеве — Чернігів
05:34 07:02

Новгород-Сіверський — Чернігів ч/з Щорс
07:45

Ніжин — Семенівка
09:38(Пт-Пн)

Семенівка — Ніжин
14:29(Пт-Пн)

Семенівка — Чернігів
07:13(Пн-Чт) 08:51 10:23(Пт,Нд) 13:26(Пн,Ср,Пт,Нд) 16:30 17:19 17:54

Семенівка — Чернігів ч/з Холми
06:09

Чернігів — Білошицька Слобода ч/з Забарівка
18:05(Пт)

Чернігів — Козилівка
10:22 19:02

Чернігів — Машеве
13:08 13:58

Чернігів — Новгород-Сіверський
15:23

Чернігів — Семенівка
08:43 11:58 13:35 16:13(Пт,Нд) 16:13(Пн-Чт) 17:04 17:48 18:56(Пн,Ср,Пт,Нд)

Чернігів — Шишківка
16:47(Ср) 18:05(Пн)

Чернігів — Шишківка ч/з Охрамієвичі
16:25(Сб-Ср)

Шишківка — Чернігів
08:20(Ср) 08:20(Сб-Ср)

Шишківка — Чернігів ч/з Забарівка
09:15(Пн)

Інформація оновлена: 20.06.2014