Автовокзал Ладан

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 110а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04637-77557

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:29Прилуки — Варва
05:51Прилуки — Варва
06:05Прилуки — Брагинці
06:34Прилуки — Іванківці ч/з Варва (Пт-Сб)
06:39Варва — Чернігів
06:45Прилуки — Варва (Пн,Ср,Пт)
06:47Прилуки — Остапівка ч/з Варва (Вт,Чт,Сб-Нд)
06:55Ладан — Прилуки
07:00Варва — Київ
07:05Прилуки — Подище (Ср,Пт,Нд)
07:15Прилуки — Дащенки (Пн-Ср,Пт-Сб)
07:33Подище — Прилуки (Ср,Пт,Нд)
08:00Прилуки — Леляки
08:20Ладан — Прилуки
08:42Варва — Прилуки (Пн,Ср,Пт)
08:57Остапівка — Прилуки (Вт,Чт,Сб-Нд)
08:57Ніжин — Варва
09:21Іванківці — Прилуки (Пт-Сб)
09:44Брагинці — Прилуки
10:21Дащенки — Прилуки (Пн-Ср,Пт-Сб)
10:30Прилуки — Брагинці
10:31Варва — Ніжин
11:20Леляки — Прилуки
11:40Прилуки — Варва (Пн,Ср,Пт)
11:40Ладан — Прилуки
11:42Прилуки — Остапівка ч/з Варва (Вт,Чт,Сб-Нд)
12:35Прилуки — Дащенки (Пт-Ср)
13:05Прилуки — Подище (Ср,Пт,Нд)
13:33Подище — Прилуки (Ср,Пт,Нд)
13:48Прилуки — Іванківці ч/з Варва (Пт-Сб)
13:50Ладан — Прилуки
13:58Варва — Прилуки (Пн,Ср,Пт)
14:20Прилуки — Леляки
14:39Брагинці — Прилуки
15:02Ніжин — Варва
15:36Прилуки — Брагинці (Пт,Нд)
15:51Дащенки — Прилуки (Пт-Ср)
16:13Варва — Ніжин
16:25Київ — Варва
16:30Леляки — Прилуки
17:05Ніжин — Варва
17:21Іванківці — Прилуки (Пт-Сб)
17:34Варва — Прилуки
18:00Ладан — Прилуки
18:01Варва — Ніжин
18:31Чернігів — Варва
19:41Варва — Прилуки

за маршрутами автобусів

Іванківці — Прилуки
09:21(Пт-Сб) 17:21(Пт-Сб)

Брагинці — Прилуки
09:44 14:39

Варва — Київ
07:00

Варва — Ніжин
10:31 16:13 18:01

Варва — Прилуки
08:42(Пн,Ср,Пт) 13:58(Пн,Ср,Пт) 17:34 19:41

Варва — Чернігів
06:39

Дащенки — Прилуки
10:21(Пн-Ср,Пт-Сб) 15:51(Пт-Ср)

Київ — Варва
16:25

Ладан — Прилуки
06:55 08:20 11:40 13:50 18:00

Леляки — Прилуки
11:20 16:30

Ніжин — Варва
08:57 15:02 17:05

Остапівка — Прилуки
08:57(Вт,Чт,Сб-Нд)

Подище — Прилуки
07:33(Ср,Пт,Нд) 13:33(Ср,Пт,Нд)

Прилуки — Іванківці ч/з Варва
06:34(Пт-Сб) 13:48(Пт-Сб)

Прилуки — Брагинці
06:05 10:30 15:36(Пт,Нд)

Прилуки — Варва
05:29 05:51 06:45(Пн,Ср,Пт) 11:40(Пн,Ср,Пт)

Прилуки — Дащенки
07:15(Пн-Ср,Пт-Сб) 12:35(Пт-Ср)

Прилуки — Леляки
08:00 14:20

Прилуки — Остапівка ч/з Варва
06:47(Вт,Чт,Сб-Нд) 11:42(Вт,Чт,Сб-Нд)

Прилуки — Подище
07:05(Ср,Пт,Нд) 13:05(Ср,Пт,Нд)

Чернігів — Варва
18:31

Інформація оновлена: 20.06.2014