Автовокзал Конотоп

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Клубна, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05447-32442

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Конотоп — Суми
04:35Конотоп — Тернівка (Ср,Пт-Нд)
04:45Конотоп — Бережне (Ср,Пт-Нд)
04:45Конотоп — Крупське (Ср,Пт-Нд)
05:00Конотоп — Пекарі (Ср,Пт-Нд)
05:10Конотоп — Дептівка
05:10Конотоп — Ромни
05:15Конотоп — Кошари (Ср,Пт-Нд)
05:15Конотоп — Суми (Пн-Сб)
05:20Конотоп — Кролевець
05:30Конотоп — Хижки (Ср,Пт-Нд)
05:35Конотоп — Суми
05:40Конотоп — Салтикове (Пн-Вт,Чт)
05:45Конотоп — В'язове (Пн-Вт,Чт-Сб)
05:45Конотоп — Червоний Яр (Ср,Нд)
05:50Конотоп — Малий Самбір
05:50Конотоп — Козацьке
05:50Конотоп — Батурин
05:55Конотоп — Мельня
06:00Конотоп — Жолдаки (Ср,Пт-Нд)
06:00Конотоп — Дубов'язівка (Ср,Пт-Нд)
06:00Конотоп — Землянка
06:00Конотоп — Кролевець
06:00Конотоп — Суми
06:00Конотоп — Короп
06:10Конотоп — Попівка
06:10Конотоп — Буринь
06:15Конотоп — Путивль
06:15Конотоп — Ромни
06:30Конотоп — Заводи
06:30Конотоп — Козацьке
06:40Конотоп — Бахмач
07:00Конотоп — Суми
07:15Конотоп — Суми
07:20Конотоп — Дубов'язівка
07:20Конотоп — Полтава
07:20Конотоп — Глухів
07:30Конотоп — Малий Самбір
07:40Конотоп — Попівка
07:50Конотоп — Суми
07:55Конотоп — Козацьке
08:00Конотоп — Таранське
08:25Конотоп — Суми
08:25Конотоп — Короп
08:30Конотоп — Ромни
08:35Конотоп — Дубов'язівка
08:50Конотоп — Суми
09:00Конотоп — Таранське
09:00Конотоп — Козацьке
09:10Конотоп — Заводи
09:15Конотоп — Суми
09:16Суми — Ромни
09:20Конотоп — Суми
09:30Конотоп — Бахмач
09:40Конотоп — Дептівка (Ср,Пт-Нд)
09:45Конотоп — Кролевець
09:50Конотоп — Буринь
09:50Конотоп — Ромни
10:00Конотоп — Таранське
10:00Конотоп — Мельня
10:00Конотоп — Короп
10:00Конотоп — Суми
10:15Чернігів — Суми
10:30Конотоп — Малий Самбір (Ср,Пт-Нд)
10:40Конотоп — Кролевець
10:40Шостка — Ромни
10:45Конотоп — Суми
10:55Конотоп — Суми
11:00Конотоп — Козацьке
11:15Конотоп — Дубов'язівка
11:20Конотоп — Землянка
11:30Конотоп — Суми
11:40Конотоп — Пекарі (Ср,Пт-Нд)
11:50Конотоп — Козацьке
12:00Конотоп — Заводи
12:00Конотоп — В'язове (Пн-Вт,Чт-Сб)
12:00Конотоп — Таранське
12:00Конотоп — Червоний Яр (Ср,Нд)
12:05Суми — Ромни
12:20Конотоп — Попівка
12:20Конотоп — Суми
12:20Конотоп — Путивль
12:30Конотоп — Жолдаки (Ср,Пт-Нд)
12:40Конотоп — Тернівка (Ср,Пт,Нд)
12:45Конотоп — Кошари (Пт,Нд)
12:45Конотоп — Батурин
12:50Конотоп — Хижки (Пт,Нд)
12:50Конотоп — Мельня
12:50Конотоп — Суми
13:00Конотоп — Дептівка
13:00Конотоп — Таранське
13:00Конотоп — Ромни
13:10Конотоп — Козацьке
13:10Суми — Чернігів
13:15Конотоп — Короп
13:20Конотоп — Крупське (Ср,Пт-Нд)
13:20Ромни — Суми
13:25Конотоп — Хижки (Ср,Сб)
13:30Конотоп — Малий Самбір
13:30Конотоп — Дубов'язівка (Ср,Пт-Нд)
13:30Конотоп — Салтикове (Пн-Вт,Чт)
13:30Конотоп — Бахмач (Пт,Нд)
13:40Конотоп — Духанівка (Пт,Нд)
13:40Конотоп — Бережне (Ср,Сб)
13:40Конотоп — Буринь
13:50Конотоп — Короп
13:50Чернігів — Суми
14:00Конотоп — Таранське
14:00Конотоп — Тернівка (Сб)
14:00Конотоп — Ромни
14:10Конотоп — Козацьке
14:15Кролевець — Харків
14:20Конотоп — Кошари (Ср,Сб)
14:20Конотоп — Землянка
14:40Конотоп — Суми
14:50Конотоп — Суми
15:00Конотоп — В'язове
15:05Ромни — Шостка
15:10Конотоп — Дубов'язівка
15:40Конотоп — Суми
15:55Ромни — Суми
16:00Конотоп — Таранське
16:00Конотоп — Козацьке
16:00Конотоп — Кролевець
16:10Конотоп — Заводи
16:15Конотоп — Суми
16:30Конотоп — Пекарі (Пт,Нд)
16:45Конотоп — Батурин
16:50Конотоп — Короп
16:50Конотоп — Буринь (Пт)
17:00Конотоп — Таранське
17:00Конотоп — Козацьке
17:00Конотоп — Суми
17:05Конотоп — Мельня
17:10Конотоп — Путивль
17:15Конотоп — Бережне (Пт,Нд)
17:20Конотоп — Дубов'язівка
17:20Конотоп — В'язове (Пн-Вт,Чт-Сб)
17:20Конотоп — Червоний Яр (Ср,Нд)
17:20Конотоп — Землянка
17:25Конотоп — Суми
17:25Конотоп — Ромни
17:30Конотоп — Дептівка (Ср,Пт-Нд)
17:30Конотоп — Малий Самбір
17:40Конотоп — Тернівка (Ср,Пт,Нд)
17:40Суми — Чернігів
17:50Конотоп — Кошари (Пт,Нд)
17:50Конотоп — Жолдаки (Пт,Нд)
17:50Конотоп — Суми
18:00Конотоп — Крупське (Пт,Нд)
18:00Конотоп — Хижки (Пт,Нд)
18:00Конотоп — Попівка
18:00Конотоп — Таранське
18:00Конотоп — Суми
18:15Конотоп — Короп
18:30Конотоп — Суми
18:30Харків — Кролевець
19:00Конотоп — Таранське
19:00Конотоп — Суми
19:30Конотоп — Суми
19:50Конотоп — Суми

за маршрутами автобусів

Конотоп — Батурин
05:50 12:45 16:45

Конотоп — Бахмач
06:40 09:30 13:30(Пт,Нд)

Конотоп — Бережне
04:45(Ср,Пт-Нд) 13:40(Ср,Сб) 17:15(Пт,Нд)

Конотоп — Буринь
06:10 09:50 13:40 16:50(Пт)

Конотоп — В'язове
05:45(Пн-Вт,Чт-Сб) 12:00(Пн-Вт,Чт-Сб) 15:00 17:20(Пн-Вт,Чт-Сб)

Конотоп — Глухів
07:20

Конотоп — Дептівка
05:10 09:40(Ср,Пт-Нд) 13:00 17:30(Ср,Пт-Нд)

Конотоп — Дубов'язівка
06:00(Ср,Пт-Нд) 07:20 08:35 11:15 13:30(Ср,Пт-Нд) 15:10 17:20

Конотоп — Духанівка
13:40(Пт,Нд)

Конотоп — Жолдаки
06:00(Ср,Пт-Нд) 12:30(Ср,Пт-Нд) 17:50(Пт,Нд)

Конотоп — Заводи
06:30 09:10 12:00 16:10

Конотоп — Землянка
06:00 11:20 14:20 17:20

Конотоп — Козацьке
05:50 06:30 07:55 09:00 11:00 11:50 13:10 14:10 16:00 17:00

Конотоп — Короп
06:00 08:25 10:00 13:15 13:50 16:50 18:15

Конотоп — Кошари
05:15(Ср,Пт-Нд) 12:45(Пт,Нд) 14:20(Ср,Сб) 17:50(Пт,Нд)

Конотоп — Кролевець
05:20 06:00 09:45 10:40 16:00

Конотоп — Крупське
04:45(Ср,Пт-Нд) 13:20(Ср,Пт-Нд) 18:00(Пт,Нд)

Конотоп — Малий Самбір
05:50 07:30 10:30(Ср,Пт-Нд) 13:30 17:30

Конотоп — Мельня
05:55 10:00 12:50 17:05

Конотоп — Пекарі
05:00(Ср,Пт-Нд) 11:40(Ср,Пт-Нд) 16:30(Пт,Нд)

Конотоп — Полтава
07:20

Конотоп — Попівка
06:10 07:40 12:20 18:00

Конотоп — Путивль
06:15 12:20 17:10

Конотоп — Ромни
05:10 06:15 08:30 09:50 13:00 14:00 17:25

Конотоп — Салтикове
05:40(Пн-Вт,Чт) 13:30(Пн-Вт,Чт)

Конотоп — Суми
04:30 05:15(Пн-Сб) 05:35 06:00 07:00 07:15 07:50 08:25 08:50 09:15 09:20 10:00 10:45 10:55 11:30 12:20 12:50 14:40 14:50 15:40 16:15 17:00 17:25 17:50 18:00 18:30 19:00 19:30 19:50

Конотоп — Таранське
08:00 09:00 10:00 12:00 13:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Конотоп — Тернівка
04:35(Ср,Пт-Нд) 12:40(Ср,Пт,Нд) 14:00(Сб) 17:40(Ср,Пт,Нд)

Конотоп — Хижки
05:30(Ср,Пт-Нд) 12:50(Пт,Нд) 13:25(Ср,Сб) 18:00(Пт,Нд)

Конотоп — Червоний Яр
05:45(Ср,Нд) 12:00(Ср,Нд) 17:20(Ср,Нд)

Кролевець — Харків
14:15

Ромни — Суми
13:20 15:55

Ромни — Шостка
15:05

Суми — Ромни
09:16 12:05

Суми — Чернігів
13:10 17:40

Харків — Кролевець
18:30

Чернігів — Суми
10:15 13:50

Шостка — Ромни
10:40

Інформація оновлена: 03.07.2014