Автовокзал Шостка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна,19а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05449-61149

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Шостка — Суми
04:15Шостка — Марчихина Буда
04:20Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
04:45Шостка — Буда (Пн,Ср,Пт,Нд)
04:50Шостка — Суми
04:50Шостка — Середина-Буда
04:55м/р Капсюль — ст. Терещенська
05:00Шостка — Новгород-Сіверський
05:15Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
05:17Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср)
05:20Шостка — Собич (Ср,Пт-Нд)
05:28Шостка — Суми
05:30Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
05:35Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
05:35Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
05:45Шостка — Воздвиженське (Ср,Пт-Нд)
05:50Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
05:50Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
05:50Шостка — Остроушки
05:50Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
06:00Шостка — Суми (Пн-Сб)
06:20Шостка — ст. Терещенська
06:20Шостка — Вовна (Пт-Пн,Ср)
06:35Шостка — Свеса
06:37м/р Капсюль — ст. Терещенська
06:40Шостка — Суми
06:50Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
07:10Шостка — Дружба
07:20Шостка — Ромни
07:35Шостка — Ромни ч/з Конотоп
07:40Шостка — Собич
07:50Шостка — Лушники
07:50Шостка — Суми
08:10Шостка — ст. Терещенська
08:35м/р Капсюль — ст. Терещенська
08:40Шостка — Новгород-Сіверський (Ср,Пт-Нд)
08:45Шостка — Марчихина Буда
08:55м/р Капсюль — ст. Терещенська
09:00Шостка — Глухів
09:35Шостка — Суми
09:50Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
10:00Шостка — ст. Терещенська
10:00Шостка — Харків
10:05Шостка — Собич (Ср,Пт-Нд)
10:15Шостка — Середина-Буда
10:50Суми — Новгород-Сіверський
11:00Шостка — Лушники
11:00Новгород-Сіверський — Суми
11:10Шостка — Собич
11:15Шостка — Остроушки
11:20Шостка — ст. Терещенська
11:20Шостка — Свеса
11:40Шостка — Новгород-Сіверський
11:50Шостка — Суми
11:55Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
12:00Шостка — Воздвиженське (Ср,Пт-Нд)
12:00Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
12:10Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
12:10Шостка — ст. Терещенська
12:15Шостка — Глухів (Пт)
12:35Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
12:40Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср)
12:40Шостка — Дружба
12:45Шостка — Суми (Сб-Чт)
12:45Шостка — Суми (Пт)
12:50Шостка — Вовна (Пт-Пн,Ср)
12:55м/р Капсюль — ст. Терещенська
13:00Шостка — Буда (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:00Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
13:00Шостка — Фаївка (Ср,Пт-Нд)
13:15Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
13:20Шостка — Глухів
13:25Шостка — Собич
13:25Шостка — ст. Терещенська
13:30Шостка — Середина-Буда
13:35Шостка — Глухів (Нд)
13:40м/р Капсюль — ст. Терещенська
13:40Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:45Шостка — Марчихина Буда
13:50Новгород-Сіверський — Суми
14:05Шостка — Новгород-Сіверський (Чт-Нд)
14:10Шостка — ст. Терещенська
14:20Шостка — Погорілівка (Пт,Нд)
14:35Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
14:40Шостка — Суми
14:55м/р Капсюль — ст. Терещенська
15:10Шостка — Остроушки
15:15Шостка — Суми
15:30Шостка — Собич (Ср,Сб)
15:30Шостка — Собич (Пт,Нд)
15:40Шостка — Ромни ч/з Буринь
15:45Шостка — ст. Терещенська
15:47Шостка — Лушники
16:00Шостка — Свеса
16:20Шостка — Суми (Пн-Сб)
16:20Шостка — Суми (Нд)
16:30м/р Капсюль — ст. Терещенська
16:30Шостка — Вовна (Пт)
16:50Шостка — Новгород-Сіверський
17:00Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
17:10Шостка — Суми
17:10Шостка — ст. Терещенська (Пн-Пт)
17:15Шостка — Очкине (Пт,Нд)
17:30Шостка — Глухів (Нд)
17:40Шостка — Глухів (Пт)
17:40Шостка — Глухів (Нд)
17:50м/р Капсюль — ст. Терещенська
18:00Шостка — Собич
18:10Шостка — Суми
19:00м/р Капсюль — ст. Терещенська
20:00Суми — Новгород-Сіверський (Сб-Чт)
20:00Суми — Новгород-Сіверський (Пт)
20:45Шостка — ст. Терещенська

за маршрутами автобусів

Новгород-Сіверський — Суми
11:00 13:50

Суми — Новгород-Сіверський
10:50 20:00(Сб-Чт) 20:00(Пт)

Шостка — Антонівка
05:35(Ср,Пт-Нд) 14:35(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Буда
04:45(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:00(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шостка — Вовна
06:20(Пт-Пн,Ср) 12:50(Пт-Пн,Ср) 16:30(Пт)

Шостка — Воздвиженське
05:45(Ср,Пт-Нд) 12:00(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Глухів
09:00 12:15(Пт) 13:20 13:35(Нд) 17:30(Нд) 17:40(Пт) 17:40(Нд)

Шостка — Дружба
07:10 12:40

Шостка — Клишки
05:50(Ср,Пт-Нд) 12:00(Ср,Пт-Нд) 17:00(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Короп
05:30(Ср,Пт,Нд) 11:55(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Лушники
07:50 11:00 15:47

Шостка — Марчихина Буда
04:15 08:45 13:45

Шостка — Новгород-Сіверський
05:00 08:40(Ср,Пт-Нд) 11:40 14:05(Чт-Нд) 16:50

Шостка — Остроушки
05:50 11:15 15:10

Шостка — Очкине
05:17(Пт-Пн,Ср) 12:40(Пт-Пн,Ср) 17:15(Пт,Нд)

Шостка — Погорілівка
05:50(Ср,Пт,Нд) 05:50(Пн-Вт,Чт,Сб) 13:00(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:20(Пт,Нд)

Шостка — Ромни
07:20

Шостка — Ромни ч/з Буринь
15:40

Шостка — Ромни ч/з Конотоп
07:35

Шостка — Свеса
06:35 11:20 16:00

Шостка — Середина-Буда
04:50 10:15 13:30

Шостка — Собич
05:20(Ср,Пт-Нд) 07:40 10:05(Ср,Пт-Нд) 11:10 13:25 15:30(Ср,Сб) 15:30(Пт,Нд) 18:00

Шостка — Степне
05:15(Пн-Вт,Чт) 13:15(Пн-Вт,Чт)

Шостка — Студинка
04:20(Ср,Пт-Нд) 12:10(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Суми
04:00 04:50 05:28 06:00(Пн-Сб) 06:40 07:50 09:35 11:50 12:45(Сб-Чт) 12:45(Пт) 14:40 15:15 16:20(Пн-Сб) 16:20(Нд) 17:10 18:10

Шостка — Тиманівка
05:35(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:40(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шостка — Фаївка
13:00(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Харків
10:00

Шостка — Чапліївка
06:50(Ср,Пт-Нд) 09:50(Ср,Пт-Нд) 12:35(Ср,Пт-Нд)

Шостка — ст. Терещенська
06:20 08:10 10:00 11:20 12:10 13:25 14:10 15:45 17:10(Пн-Пт) 20:45

м/р Капсюль — ст. Терещенська
04:55 06:37 08:35 08:55 12:55 13:40 14:55 16:30 17:50 19:00

Інформація оновлена: 20.12.2019