Автовокзал Шостка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна,19а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05449-61149

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
04:00Шостка — Суми
04:10Шостка — Княжичі
04:20Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
04:25Шостка — Курськ (РФ)
04:30Шостка — Марчихина Буда
04:40Шостка — Фаївка (Ср,Пт-Нд)
04:40Шостка — Бирине
04:50Шостка — Суми (Пн-Сб)
04:50Шостка — Середина-Буда
04:55Куйбишеве — Терещенська
05:00Шостка — Лушники
05:00Шостка — Новгород-Сіверський
05:15Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
05:15Шостка — Феофілівка (Ср,Пт-Нд)
05:17Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср)
05:20Шостка — Лісне (Ср,Пт-Нд)
05:20Шостка — Собич (Пн)
05:28Шостка — Суми
05:30Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
05:35Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
05:50Шостка — Заболотне (Ср-Пн)
06:00Шостка — Суми (Пн-Сб)
06:00Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
06:00Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
06:00Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
06:20Шостка — Остроушки
06:20Шостка — Воздвиженське (Пн,Пт,Нд)
06:20Шостка — Терещенська (Чт-Вт)
06:20Шостка — Рождественське (Ср,Сб)
06:20Шостка — Терещенська (Ср)
06:20Шостка — Говорунове (Чт)
06:30Шостка — Вовна
06:35Шостка — Свеса
06:40Шостка — Суми
06:50Шостка — Дружба
06:50Шостка — Бензики (Ср,Пт-Нд)
06:55Зноб-Новгородське — Суми
06:57Куйбишеве — Терещенська
07:00Шостка — Київ
07:10Шостка — Ямпіль
07:20Шостка — Ромни ч/з Буринь
07:35Шостка — Ромни ч/з Конотоп
07:40Шостка — Собич
07:50Шостка — Лушники
07:50Шостка — Суми (Нд-Пт)
08:00Шостка — Глазове (Ср)
08:10Шостка — Терещенська
08:20Шостка — Пирогівка (Пт-Нд)
08:35Куйбишеве — Терещенська
08:45Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт)
08:45Шостка — Руденка (Ср,Пт)
08:55Куйбишеве — Терещенська
08:58Говорунове — Шостка (Чт)
09:00Шостка — Глухів (Ср,Пт-Нд)
09:00Рождественське — Шостка (Ср,Сб)
09:35Шостка — Суми
09:35Антонівка — Шостка (Ср,Пт-Нд)
09:50Шостка — Бензики (Ср,Пт-Нд)
10:00Шостка — Терещенська
10:00Шостка — Харків
10:05Шостка — Собич (Ср,Пт-Нд)
10:30Шостка — Пирогівка (Пт-Нд)
10:30Шостка — Середина-Буда
10:40Суми — Новгород-Сіверський
11:00Шостка — Лушники
11:00Новгород-Сіверський — Суми
11:10Шостка — Лісне
11:20Шостка — Свеса
11:20Шостка — Терещенська
11:30Шостка — Остроушки (Чт-Вт)
11:40Шостка — Новгород-Сіверський
11:50Шостка — Суми
12:00Шостка — Заболотне (Ср-Пн)
12:00Шостка — Воздвиженське (Пн,Пт,Нд)
12:00Шостка — Рождественське (Ср,Сб)
12:10Шостка — Терещенська
12:10Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
12:15Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
12:20Шостка — Остроушки (Ср)
12:20Шостка — Чуйківка
12:35Шостка — Бензики (Ср,Пт-Нд)
12:40Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср)
12:40Шостка — Ямпіль
12:45Шостка — Суми
12:50Шостка — Вовна
12:55Куйбишеве — Терещенська
13:00Шостка — Фаївка (Ср,Пт-Нд)
13:00Шостка — Бирине
13:00Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
13:05Шостка — Собич
13:15Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
13:15Шостка — Феофілівка (Ср,Пт-Нд)
13:25Шостка — Терещенська
13:30Шостка — Середина-Буда
13:40Шостка — Глухів (Пт,Нд)
13:40Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:40Куйбишеве — Терещенська
13:45Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт)
13:45Шостка — Руденка (Ср,Пт)
13:50Новгород-Сіверський — Суми
14:00Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
14:10Шостка — Терещенська
14:20Шостка — Пирогівка (Пт-Нд)
14:35Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
14:40Шостка — Суми (Пн-Вт)
14:45Шостка — Княжичі
14:55Куйбишеве — Терещенська
15:06Рождественське — Шостка (Ср,Сб)
15:15Шостка — Суми
15:30Шостка — Остроушки (Чт-Вт)
15:30Шостка — Лісне (Пт,Нд)
15:30Шостка — Собич (Ср,Сб)
15:40Шостка — Терещенська
15:40Шостка — Ромни
15:45Шостка — Бирине
15:47Шостка — Лушники
16:00Шостка — Свеса
16:00Шостка — Глазове (Ср)
16:20Шостка — Суми
16:30Шостка — Тиманівка (Пт,Нд)
16:30Куйбишеве — Терещенська
16:45Шостка — Воздвиженське (Пт)
16:45Суми — Зноб-Новгородське
16:50Шостка — Вовна (Пт-Ср)
16:50Шостка — Новгород-Сіверський
17:00Шостка — Заболотне (Ср-Пн)
17:00Шостка — Терещенська (Пн-Пт)
17:10Шостка — Суми
17:15Шостка — Боровичі (Сб)
17:15Шостка — Очкине (Пт)
17:40Шостка — Суми
17:50Шостка — Бензики (Ср,Пт-Нд)
17:50Куйбишеве — Терещенська
17:50Шостка — Пирогівка (Пт-Нд)
18:00Шостка — Київ
18:50Шостка — Собич
18:55Куйбишеве — Терещенська
19:55Куйбишеве — Терещенська
20:00Суми — Новгород-Сіверський
23:00Шостка — Терещенська (Пт)

за маршрутами автобусів

Антонівка — Шостка
09:35(Ср,Пт-Нд)

Говорунове — Шостка
08:58(Чт)

Зноб-Новгородське — Суми
06:55

Куйбишеве — Терещенська
04:55 06:57 08:35 08:55 12:55 13:40 14:55 16:30 17:50 18:55 19:55

Новгород-Сіверський — Суми
11:00 13:50

Рождественське — Шостка
09:00(Ср,Сб) 15:06(Ср,Сб)

Суми — Зноб-Новгородське
16:45

Суми — Новгород-Сіверський
10:40 20:00

Шостка — Антонівка
00:00(Ср,Пт-Нд) 06:00(Ср,Пт-Нд) 14:35(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Бензики
06:50(Ср,Пт-Нд) 09:50(Ср,Пт-Нд) 12:35(Ср,Пт-Нд) 17:50(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Бирине
04:40 13:00 15:45

Шостка — Боровичі
17:15(Сб)

Шостка — Вовна
06:30 12:50 16:50(Пт-Ср)

Шостка — Воздвиженське
06:20(Пн,Пт,Нд) 12:00(Пн,Пт,Нд) 16:45(Пт)

Шостка — Глазове
08:00(Ср) 16:00(Ср)

Шостка — Глухів
09:00(Ср,Пт-Нд) 13:40(Пт,Нд)

Шостка — Говорунове
06:20(Чт)

Шостка — Дружба
06:50

Шостка — Заболотне
05:50(Ср-Пн) 12:00(Ср-Пн) 17:00(Ср-Пн)

Шостка — Київ
07:00 18:00

Шостка — Княжичі
04:10 14:45

Шостка — Короп
05:30(Ср,Пт,Нд) 12:15(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Курськ (РФ)
04:25

Шостка — Лушники
05:00 07:50 11:00 15:47

Шостка — Лісне
05:20(Ср,Пт-Нд) 11:10 15:30(Пт,Нд)

Шостка — Марчихина Буда
04:30 08:45(Сб-Вт,Чт) 13:45(Сб-Вт,Чт)

Шостка — Новгород-Сіверський
05:00 11:40 16:50

Шостка — Остроушки
06:20 11:30(Чт-Вт) 12:20(Ср) 15:30(Чт-Вт)

Шостка — Очкине
05:17(Пт-Пн,Ср) 12:40(Пт-Пн,Ср) 17:15(Пт)

Шостка — Пирогівка
08:20(Пт-Нд) 10:30(Пт-Нд) 14:20(Пт-Нд) 17:50(Пт-Нд)

Шостка — Погорілівка
06:00(Ср,Пт,Нд) 06:00(Пн-Вт,Чт,Сб) 13:00(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:00(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Рождественське
06:20(Ср,Сб) 12:00(Ср,Сб)

Шостка — Ромни
15:40

Шостка — Ромни ч/з Буринь
07:20

Шостка — Ромни ч/з Конотоп
07:35

Шостка — Руденка
08:45(Ср,Пт) 13:45(Ср,Пт)

Шостка — Свеса
06:35 11:20 16:00

Шостка — Середина-Буда
04:50 10:30 13:30

Шостка — Собич
05:20(Пн) 07:40 10:05(Ср,Пт-Нд) 13:05 15:30(Ср,Сб) 18:50

Шостка — Степне
05:15(Пн-Вт,Чт) 13:15(Пн-Вт,Чт)

Шостка — Студинка
04:20(Ср,Пт-Нд) 12:10(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Суми
04:00 04:50(Пн-Сб) 05:28 06:00(Пн-Сб) 06:40 07:50(Нд-Пт) 09:35 11:50 12:45 14:40(Пн-Вт) 15:15 16:20 17:10 17:40

Шостка — Терещенська
06:20(Чт-Вт) 06:20(Ср) 08:10 10:00 11:20 12:10 13:25 14:10 15:40 17:00(Пн-Пт) 23:00(Пт)

Шостка — Тиманівка
05:35(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:40(Пн,Ср,Пт,Нд) 16:30(Пт,Нд)

Шостка — Фаївка
04:40(Ср,Пт-Нд) 13:00(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Феофілівка
05:15(Ср,Пт-Нд) 13:15(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Харків
10:00

Шостка — Чуйківка
12:20

Шостка — Ямпіль
07:10 12:40

Інформація оновлена: 03.07.2014