Автовокзал Буринь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1-ша Привокзальна, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05454-21175

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Буринь — Суми ч/з Жуківка
06:35Слобода — Суми (Пт-Пн,Ср)
06:35Леонтіївка — Суми (Вт,Чт)
06:55Буринь — Путивль
06:55Конотоп — Суми
07:05Бошівка — Суми (Пн)
07:05Бошівка — Суми (Пт)
07:19Суми — Конотоп
08:25Буринь — Суми
08:35Конотоп — Суми (Пн-Сб)
09:09Суми — Конотоп
09:24Ромни — Шостка
10:00Шостка — Ромни
10:00Буринь — Суми ч/з Жуківка
10:16Конотоп — Суми
10:35Суми — Конотоп
11:45Конотоп — Суми
12:10Буринь — Путивль (Пт,Нд)
12:35Суми — Конотоп
12:40Буринь — Суми ч/з Жуківка
13:45Суми — Леонтіївка (Вт,Чт)
13:45Суми — Слобода (Пт-Пн,Ср)
14:45Буринь — Суми ч/з Вознесенка
14:55Буринь — Путивль
15:00Слобода — Суми
15:22Ромни — Шостка
15:40Буринь — Суми ч/з Жуківка
15:49Суми — Конотоп
15:50Конотоп — Суми (Пт)
15:50Конотоп — Суми (Сб-Чт)
16:10Бошівка — Суми (Нд)
16:20Суми — Бошівка (Пн)
16:45Ромни — Конотоп
17:30Суми — Бошівка (Пт)
17:34Суми — Конотоп (Пт)
18:50Шостка — Ромни
19:00Суми — Слобода
19:00Конотоп — Суми
19:47Конотоп — Суми (Пт)
20:00Буринь — Путивль
20:25Суми — Конотоп
21:16Суми — Бошівка (Нд)

за маршрутами автобусів

Бошівка — Суми
07:05(Пн) 07:05(Пт) 16:10(Нд)

Буринь — Путивль
06:55 12:10(Пт,Нд) 14:55 20:00

Буринь — Суми
08:25

Буринь — Суми ч/з Вознесенка
14:45

Буринь — Суми ч/з Жуківка
05:30 10:00 12:40 15:40

Конотоп — Суми
06:55 08:35(Пн-Сб) 10:16 11:45 15:50(Пт) 15:50(Сб-Чт) 19:00 19:47(Пт)

Леонтіївка — Суми
06:35(Вт,Чт)

Ромни — Конотоп
16:45

Ромни — Шостка
09:24 15:22

Слобода — Суми
06:35(Пт-Пн,Ср) 15:00

Суми — Бошівка
16:20(Пн) 17:30(Пт) 21:16(Нд)

Суми — Конотоп
07:19 09:09 10:35 12:35 15:49 17:34(Пт) 20:25

Суми — Леонтіївка
13:45(Вт,Чт)

Суми — Слобода
13:45(Пт-Пн,Ср) 19:00

Шостка — Ромни
10:00 18:50

Інформація оновлена: 16.12.2019