Автовокзал Буринь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1-ша Привокзальна, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05454-21175

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Буринь — Харченки (Чт)
05:40Буринь — Суми
05:50Буринь — Путивль
06:35Слобода — Суми
06:55Конотоп — Суми
07:19Суми — Конотоп
07:20Буринь — Слобода (Чт)
07:30Буринь — Степанівка (Чт)
07:40Путивль — Ромни
08:10Буринь — Конотоп
08:15Суми — Ромни
08:25Буринь — Суми
08:35Конотоп — Суми
09:00Буринь — Путивль
09:09Суми — Конотоп
09:24Ромни — Шостка
09:45Глухів — Полтава (Сб)
10:00Буринь — Суми
10:00Шостка — Ромни
10:15Буринь — Слобода (Чт)
10:16Конотоп — Суми
10:20Буринь — Степанівка (Чт)
10:35Суми — Ромни
10:35Ромни — Глухів (Пт)
11:00Буринь — Харченки (Чт)
11:20Буринь — Конотоп
11:45Конотоп — Суми
11:55Буринь — Путивль
12:35Суми — Конотоп
12:40Буринь — Суми
13:45Суми — Слобода
14:20Ромни — Суми
14:40Буринь — Путивль
14:45Буринь — Суми
15:00Слобода — Суми (Пт,Нд)
15:15Ромни — Путивль
15:15Буринь — Конотоп
15:22Ромни — Шостка
15:40Буринь — Суми
15:49Суми — Конотоп
15:50Конотоп — Суми
15:55Глухів — Ромни (Пт)
16:05Полтава — Глухів (Нд)
16:55Ромни — Суми
17:34Суми — Конотоп
18:20Буринь — Конотоп (Пт)
18:50Буринь — Путивль
18:50Шостка — Ромни
19:00Суми — Слобода (Пт,Нд)
19:00Конотоп — Суми
19:47Конотоп — Суми
20:25Суми — Конотоп
21:40Буринь — Путивль (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Буринь — Конотоп
08:10 11:20 15:15 18:20(Пт)

Буринь — Путивль
05:50 09:00 11:55 14:40 18:50 21:40(Пт,Нд)

Буринь — Слобода
07:20(Чт) 10:15(Чт)

Буринь — Степанівка
07:30(Чт) 10:20(Чт)

Буринь — Суми
05:40 08:25 10:00 12:40 14:45 15:40

Буринь — Харченки
05:15(Чт) 11:00(Чт)

Глухів — Полтава
09:45(Сб)

Глухів — Ромни
15:55(Пт)

Конотоп — Суми
06:55 08:35 10:16 11:45 15:50 19:00 19:47

Полтава — Глухів
16:05(Нд)

Путивль — Ромни
07:40

Ромни — Глухів
10:35(Пт)

Ромни — Путивль
15:15

Ромни — Суми
14:20 16:55

Ромни — Шостка
09:24 15:22

Слобода — Суми
06:35 15:00(Пт,Нд)

Суми — Конотоп
07:19 09:09 12:35 15:49 17:34 20:25

Суми — Ромни
08:15 10:35

Суми — Слобода
13:45 19:00(Пт,Нд)

Шостка — Ромни
10:00 18:50

Інформація оновлена: 07.07.2014