Автовокзал Недригайлів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Щебетунів, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05455-52137

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Недригайлів — Іваниця
06:10Липова Долина — Суми
06:25Ромни — Харків
06:30Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
06:30Недригайлів — Томашівка
06:38Суми — Хоружівка
06:40Ромни — Суми
06:50Недригайлів — Горькове (Пн,Ср,Пт,Нд)
06:50Недригайлів — Рубанка (Вт,Чт,Сб)
06:50Ромни — Суми (Пт)
06:58Липова Долина — Суми
07:05Суми — Гадяч
07:08Гадяч — Суми (Пн,Чт-Пт)
07:08Липова Долина — Суми
07:10Недригайлів — Курмани (Пт)
07:12Суми — Великі Бубни
07:20Глинськ — Суми
07:25Іваниця — Суми
07:33Суми — Ромни
07:35Ромни — Суми (Пн-Пт)
07:37Недригайлів — Маршали (Вт,Чт)
07:37Суми — Маршали (Пт-Пн,Ср)
07:45Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
07:45Липова Долина — Суми
07:47Суми — Київ
07:55Суми — Глинськ
07:55Ромни — Суми
08:00Недригайлів — Деркачівка (Пн-Пт)
08:05Хоружівка — Суми
08:06Суми — Липова Долина (Пт,Нд)
08:15Лучка — Суми
08:17Артюхівка — Суми (Пт)
08:25Суми — Ромни
08:25Горькове — Суми (Пн,Ср,Пт,Нд)
08:25Рубанка — Суми (Вт,Чт,Сб)
08:30Ромни — Суми (Пн-Сб)
08:35Салогубівка — Суми
08:40Суми — Ромни
08:40Великі Луки — Суми
08:45Недригайлів — Іваниця (Пн-Пт)
08:45Яганівка — Суми
08:47Суми — Миргород
08:50Прилуки — Суми
08:52Суми — Ромни
09:03Ромни — Суми
09:07Суми — Черкаси
09:25Маршали — Суми (Пт-Пн,Ср)
09:25Недригайлів — Суми (Вт,Чт)
09:27Суми — Липова Долина
09:30Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
09:32Суми — Ромни
09:33Миргород — Суми
09:37Липова Долина — Суми (Пт,Нд)
09:40Ромни — Суми
09:42Охтирка — Ромни (Нд-Пт)
09:55Ромни — Суми
09:55Суми — Ромни (Пт-Нд)
10:08Великі Бубни — Суми
10:12Суми — Ромни
10:30Суми — Лучка
10:30Ромни — Суми
10:37Суми — Липова Долина
10:43Суми — Ромни
10:50Гадяч — Суми
11:00Недригайлів — Хоружівка (Пн-Пт)
11:03Ромни — Суми
11:05Суми — Прилуки
11:13Суми — Ромни
11:15Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
11:15Ромни — Суми
11:25Суми — Ромни
11:30Глухів — Полтава (Сб)
11:30Ромни — Суми (Пт-Нд)
11:38Суми — Липова Долина
11:50Глинськ — Суми
11:54Суми — Хоружівка
11:57Суми — Ромни
12:00Недригайлів — Саєве (Ср,Пт)
12:08Ромни — Суми
12:25Суми — Глинськ
12:35Липова Долина — Суми
12:38Суми — Ромни
12:38Ромни — Суми
12:45Недригайлів — Деркачівка (Пн-Пт)
12:50Лебедин — Київ
12:50Ромни — Суми
12:50Суми — Великі Луки (Нд)
12:52Суми — Іваниця
13:00Суми — Салогубівка
13:00Суми — Липова Долина
13:06Хоружівка — Суми
13:13Суми — Ромни
13:27Суми — Ромни
13:28Ромни — Суми
13:30Недригайлів — Терни (Пн-Вт,Чт)
13:30Суми — Яганівка (Вт,Чт-Нд)
13:30Суми — Липова Долина (Пн,Ср)
13:40Липова Долина — Суми
13:55Суми — Ромни
13:55Іваниця — Суми
14:03Ромни — Суми
14:10Недригайлів — Суми (Нд)
14:20Недригайлів — Томашівка
14:20Полтава — Глухів (Нд)
14:20Суми — Горькове (Пн,Ср,Пт,Нд)
14:20Суми — Рубанка (Вт,Чт,Сб)
14:30Недригайлів — Терни (Ср,Пт)
14:30Суми — Гадяч
14:33Суми — Ромни
14:40Ромни — Суми
14:42Суми — Великі Бубни
14:45Ромни — Суми (Нд)
14:50Великі Луки — Суми (Нд)
14:55Ромни — Суми
14:56Суми — Прилуки
15:08Суми — Ромни
15:12Недригайлів — Маршали (Вт,Чт)
15:12Суми — Маршали (Пт-Пн,Ср)
15:14Липова Долина — Суми
15:20Недригайлів — Іваниця (Пн-Пт)
15:28Суми — Ромни
15:30Ромни — Суми
15:40Суми — Липова Долина (Пт,Нд)
15:43Суми — Ромни
15:50Ромни — Суми (Пт)
15:55Суми — Гадяч (Пн,Чт-Пт)
15:57Суми — Ромни
16:03Ромни — Суми
16:10Горькове — Суми (Пт,Нд)
16:15Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
16:15Недригайлів — Суми (Нд)
16:20Ромни — Охтирка (Нд-Пт)
16:20Суми — Ромни
16:25Суми — Глинськ
16:27Суми — Миргород
16:30Суми — Липова Долина
16:30Липова Долина — Суми (Пн,Ср)
16:30Яганівка — Суми (Вт,Чт-Нд)
16:38Суми — Хоружівка (Пт,Нд)
16:40Липова Долина — Суми
16:53Ромни — Суми
16:53Суми — Ромни (Пт-Нд)
17:03Черкаси — Суми
17:08Ромни — Суми
17:15Недригайлів — Суми (Вт,Чт)
17:15Маршали — Суми (Пт-Пн,Ср)
17:18Суми — Артюхівка (Пт)
17:20Липова Долина — Суми (Пт,Нд)
17:23Салогубівка — Суми (Пт,Нд)
17:23Суми — Іваниця
17:28Великі Бубни — Суми
17:32Суми — Липова Долина
17:35Глинськ — Суми
17:40Суми — Ромни
17:45Миргород — Суми
17:50Ромни — Суми
18:00Хоружівка — Суми (Пт,Нд)
18:10Суми — Великі Луки
18:18Суми — Ромни
18:18Ромни — Суми (Пт-Нд)
18:20Київ — Лебедин
18:30Гадяч — Суми
18:35Суми — Ромни
18:40Ромни — Суми
18:45Суми — Ромни (Пт,Нд)
18:55Суми — Ромни (Пн-Пт)
19:00Прилуки — Суми
19:08Ромни — Суми
19:20Суми — Лучка
19:30Суми — Горькове (Пт)
19:40Суми — Ромни (Пт)
19:46Суми — Липова Долина
19:55Глинськ — Суми
20:08Ромни — Суми
20:30Суми — Липова Долина
20:44Суми — Глинськ
21:10Суми — Салогубівка (Пт,Нд)
21:31Харків — Ромни
22:27Київ — Суми

за маршрутами автобусів

Іваниця — Суми
07:25 13:55

Артюхівка — Суми
08:17(Пт)

Великі Бубни — Суми
10:08 17:28

Великі Луки — Суми
08:40 14:50(Нд)

Гадяч — Суми
07:08(Пн,Чт-Пт) 10:50 18:30

Глинськ — Суми
07:20 11:50 17:35 19:55

Глухів — Полтава
11:30(Сб)

Горькове — Суми
08:25(Пн,Ср,Пт,Нд) 16:10(Пт,Нд)

Київ — Лебедин
18:20

Київ — Суми
22:27

Лебедин — Київ
12:50

Липова Долина — Суми
06:10 06:58 07:08 07:45 09:37(Пт,Нд) 12:35 13:40 15:14 16:30(Пн,Ср) 16:40 17:20(Пт,Нд)

Лучка — Суми
08:15

Маршали — Суми
09:25(Пт-Пн,Ср) 17:15(Пт-Пн,Ср)

Миргород — Суми
09:33 17:45

Недригайлів — Іваниця
06:10 08:45(Пн-Пт) 15:20(Пн-Пт)

Недригайлів — Горькове
06:50(Пн,Ср,Пт,Нд)

Недригайлів — Деркачівка
08:00(Пн-Пт) 12:45(Пн-Пт)

Недригайлів — Курмани
07:10(Пт)

Недригайлів — Маршали
07:37(Вт,Чт) 15:12(Вт,Чт)

Недригайлів — Рубанка
06:50(Вт,Чт,Сб)

Недригайлів — Саєве
12:00(Ср,Пт)

Недригайлів — Суми
09:25(Вт,Чт) 14:10(Нд) 16:15(Нд) 17:15(Вт,Чт)

Недригайлів — Терни
06:30(Пн-Пт) 07:45(Пн-Пт) 09:30(Пн-Пт) 11:15(Пн-Пт) 13:30(Пн-Вт,Чт) 14:30(Ср,Пт) 16:15(Пн-Пт)

Недригайлів — Томашівка
06:30 14:20

Недригайлів — Хоружівка
11:00(Пн-Пт)

Охтирка — Ромни
09:42(Нд-Пт)

Полтава — Глухів
14:20(Нд)

Прилуки — Суми
08:50 19:00

Ромни — Охтирка
16:20(Нд-Пт)

Ромни — Суми
06:40 06:50(Пт) 07:35(Пн-Пт) 07:55 08:30(Пн-Сб) 09:03 09:40 09:55 10:30 11:03 11:15 11:30(Пт-Нд) 12:08 12:38 12:50 13:28 14:03 14:40 14:45(Нд) 14:55 15:30 15:50(Пт) 16:03 16:53 17:08 17:50 18:18(Пт-Нд) 18:40 19:08 20:08

Ромни — Харків
06:25

Рубанка — Суми
08:25(Вт,Чт,Сб)

Салогубівка — Суми
08:35 17:23(Пт,Нд)

Суми — Іваниця
12:52 17:23

Суми — Артюхівка
17:18(Пт)

Суми — Великі Бубни
07:12 14:42

Суми — Великі Луки
12:50(Нд) 18:10

Суми — Гадяч
07:05 14:30 15:55(Пн,Чт-Пт)

Суми — Глинськ
07:55 12:25 16:25 20:44

Суми — Горькове
14:20(Пн,Ср,Пт,Нд) 19:30(Пт)

Суми — Київ
07:47

Суми — Липова Долина
08:06(Пт,Нд) 09:27 10:37 11:38 13:00 13:30(Пн,Ср) 15:40(Пт,Нд) 16:30 17:32 19:46 20:30

Суми — Лучка
10:30 19:20

Суми — Маршали
07:37(Пт-Пн,Ср) 15:12(Пт-Пн,Ср)

Суми — Миргород
08:47 16:27

Суми — Прилуки
11:05 14:56

Суми — Ромни
07:33 08:25 08:40 08:52 09:32 09:55(Пт-Нд) 10:12 10:43 11:13 11:25 11:57 12:38 13:13 13:27 13:55 14:33 15:08 15:28 15:43 15:57 16:20 16:53(Пт-Нд) 17:40 18:18 18:35 18:45(Пт,Нд) 18:55(Пн-Пт) 19:40(Пт)

Суми — Рубанка
14:20(Вт,Чт,Сб)

Суми — Салогубівка
13:00 21:10(Пт,Нд)

Суми — Хоружівка
06:38 11:54 16:38(Пт,Нд)

Суми — Черкаси
09:07

Суми — Яганівка
13:30(Вт,Чт-Нд)

Харків — Ромни
21:31

Хоружівка — Суми
08:05 13:06 18:00(Пт,Нд)

Черкаси — Суми
17:03

Яганівка — Суми
08:45 16:30(Вт,Чт-Нд)

Інформація оновлена: 08.07.2014