Автовокзал Недригайлів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Щебетунів, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05455-52137

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Липова Долина — Суми ч/з Семенівка
06:30Недригайлів — Горькове (Ср,Пт)
06:30Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
06:40Ромни — Суми
06:58Липова Долина — Суми (Пн-Сб)
07:05Суми — Гадяч
07:08Липова Долина — Суми ч/з Беєве
07:10Недригайлів — Курмани (Пн-Пт)
07:12Суми — Великі Бубни (Пт-Пн)
07:20Глинськ — Суми
07:25Іваниця — Суми
07:33Суми — Ромни
07:35Ромни — Суми (Пн-Пт)
07:37Суми — Маршали
07:45Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
07:47Суми — Київ (Пт-Вт)
07:50Недригайлів — Саєве (Пн,Ср,Пт)
07:55Суми — Глинськ
07:55Ромни — Суми
08:00Недригайлів — Деркачівка (Пн-Пт)
08:00Липова Долина — Суми (Пн-Сб)
08:15Лучка — Суми
08:17Артюхівка — Суми (Пт)
08:25Суми — Ромни
08:30Ромни — Суми (Пн-Пт)
08:40Суми — Ромни
08:45Яганівка — Суми (Нд)
08:45Яганівка — Суми (Пн,Ср,Пт)
08:45Липова Долина — Суми (Вт,Чт,Сб)
08:50Прилуки — Суми
08:52Суми — Ромни
08:55Недригайлів — Іваниця (Пн-Пт)
09:03Ромни — Суми
09:07Суми — Черкаси
09:25Маршали — Суми
09:32Суми — Ромни
09:33Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
09:35Суми — Ромни (Пн)
09:40Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
09:40Ромни — Суми
09:55Суми — Ромни (Пт-Нд)
09:55Ромни — Суми
10:08Великі Бубни — Суми (Пт-Пн)
10:12Суми — Ромни
10:30Суми — Лучка
10:30Ромни — Суми
10:37Суми — Липова Долина (Пн-Сб)
10:37Суми — Липова Долина (Нд)
10:43Суми — Ромни
10:50Гадяч — Суми
11:00Недригайлів — Хоружівка (Пн-Пт)
11:03Ромни — Суми
11:05Суми — Прилуки
11:13Суми — Ромни
11:15Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
11:15Ромни — Суми
11:25Суми — Ромни
11:30Ромни — Суми (Пт-Нд)
11:38Суми — Липова Долина (Пн-Сб)
11:50Глинськ — Суми
11:57Суми — Ромни
12:08Ромни — Суми
12:25Суми — Глинськ (Вт,Пт)
12:25Суми — Глинськ (Сб-Пн,Ср-Чт)
12:38Суми — Ромни
12:38Ромни — Суми
12:45Недригайлів — Деркачівка (Пн-Пт)
12:50Лебедин — Київ
12:52Суми — Іваниця (Сб-Вт,Чт)
12:52Суми — Іваниця (Ср,Пт)
13:00Недригайлів — Саєве (Пн,Ср,Пт)
13:00Суми — Липова Долина (Пн-Сб)
13:05Липова Долина — Суми
13:13Суми — Ромни
13:27Суми — Ромни
13:28Ромни — Суми
13:30Суми — Яганівка (Пн)
13:30Суми — Яганівка (Ср,Пт,Нд)
13:30Суми — Липова Долина (Вт,Чт,Сб)
13:40Липова Долина — Суми
13:55Суми — Ромни
13:55Іваниця — Суми
14:07Ромни — Суми
14:20Недригайлів — Горькове (Ср,Пт)
14:30Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
14:30Суми — Гадяч
14:33Суми — Ромни
14:40Ромни — Суми
14:42Суми — Великі Бубни (Пт-Нд)
14:55Ромни — Суми
14:56Суми — Прилуки
15:08Суми — Ромни
15:12Суми — Маршали
15:15Липова Долина — Суми
15:28Суми — Ромни
15:30Ромни — Суми
15:40Суми — Липова Долина (Пт,Нд)
15:43Суми — Ромни
15:57Суми — Ромни
16:03Ромни — Суми
16:15Недригайлів — Терни (Пн-Пт)
16:20Суми — Ромни
16:27Суми — Глинськ
16:30Суми — Липова Долина ч/з Семенівка (Пн,Ср)
16:30Суми — Липова Долина ч/з Семенівка (Вт,Чт-Нд)
16:30Яганівка — Суми (Ср,Пт,Нд)
16:30Липова Долина — Суми (Пн-Вт,Чт,Сб)
16:40Липова Долина — Суми ч/з Беєве (Пт,Нд)
16:53Суми — Ромни (Пт-Нд)
16:53Ромни — Суми
17:03Черкаси — Суми
17:15Маршали — Суми
17:18Суми — Артюхівка (Пт)
17:20Липова Долина — Суми (Пт,Нд)
17:23Суми — Іваниця
17:28Великі Бубни — Суми (Пт-Нд)
17:30Недригайлів — Курмани (Пн-Пт)
17:32Суми — Липова Долина
17:35Глинськ — Суми
17:40Суми — Ромни
17:50Ромни — Суми
18:18Суми — Ромни
18:18Ромни — Суми (Пт-Нд)
18:20Київ — Лебедин
18:30Гадяч — Суми
18:35Суми — Ромни
18:40Ромни — Суми
18:55Суми — Ромни (Пн-Пт)
19:00Прилуки — Суми
19:08Ромни — Суми
19:20Суми — Лучка
19:46Суми — Липова Долина
19:50Суми — Липова Долина (Пт)
19:55Глинськ — Суми
20:05Суми — Ромни (Пн-Пт)
20:08Ромни — Суми
20:20Суми — Липова Долина (Пн-Чт,Сб)
20:30Суми — Липова Долина ч/з Беєве (Пт)
20:30Суми — Липова Долина (Нд)
20:44Суми — Глинськ
22:27Київ — Суми (Пт-Вт)

за маршрутами автобусів

Іваниця — Суми
07:25 13:55

Артюхівка — Суми
08:17(Пт)

Великі Бубни — Суми
10:08(Пт-Пн) 17:28(Пт-Нд)

Гадяч — Суми
10:50 18:30

Глинськ — Суми
07:20 11:50 17:35 19:55

Київ — Лебедин
18:20

Київ — Суми
22:27(Пт-Вт)

Лебедин — Київ
12:50

Липова Долина — Суми
06:58(Пн-Сб) 08:00(Пн-Сб) 08:45(Вт,Чт,Сб) 13:05 13:40 15:15 16:30(Пн-Вт,Чт,Сб) 17:20(Пт,Нд)

Липова Долина — Суми ч/з Беєве
07:08 16:40(Пт,Нд)

Липова Долина — Суми ч/з Семенівка
06:10

Лучка — Суми
08:15

Маршали — Суми
09:25 17:15

Недригайлів — Іваниця
08:55(Пн-Пт)

Недригайлів — Горькове
06:30(Ср,Пт) 14:20(Ср,Пт)

Недригайлів — Деркачівка
08:00(Пн-Пт) 12:45(Пн-Пт)

Недригайлів — Курмани
07:10(Пн-Пт) 17:30(Пн-Пт)

Недригайлів — Саєве
07:50(Пн,Ср,Пт) 13:00(Пн,Ср,Пт)

Недригайлів — Терни
06:30(Пн-Пт) 07:45(Пн-Пт) 09:40(Пн-Пт) 11:15(Пн-Пт) 14:30(Пн-Пт) 16:15(Пн-Пт)

Недригайлів — Хоружівка
11:00(Пн-Пт)

Прилуки — Суми
08:50 19:00

Ромни — Суми
06:40 07:35(Пн-Пт) 07:55 08:30(Пн-Пт) 09:03 09:40 09:55 10:30 11:03 11:15 11:30(Пт-Нд) 12:08 12:38 13:28 14:07 14:40 14:55 15:30 16:03 16:53 17:50 18:18(Пт-Нд) 18:40 19:08 20:08

Суми — Іваниця
12:52(Сб-Вт,Чт) 12:52(Ср,Пт) 17:23

Суми — Артюхівка
17:18(Пт)

Суми — Великі Бубни
07:12(Пт-Пн) 14:42(Пт-Нд)

Суми — Гадяч
07:05 14:30

Суми — Глинськ
07:55 12:25(Вт,Пт) 12:25(Сб-Пн,Ср-Чт) 16:27 20:44

Суми — Київ
07:47(Пт-Вт)

Суми — Липова Долина
10:37(Пн-Сб) 10:37(Нд) 11:38(Пн-Сб) 13:00(Пн-Сб) 13:30(Вт,Чт,Сб) 15:40(Пт,Нд) 17:32 19:46 19:50(Пт) 20:20(Пн-Чт,Сб) 20:30(Нд)

Суми — Липова Долина ч/з Беєве
20:30(Пт)

Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
09:33 16:30(Пн,Ср) 16:30(Вт,Чт-Нд)

Суми — Лучка
10:30 19:20

Суми — Маршали
07:37 15:12

Суми — Прилуки
11:05 14:56

Суми — Ромни
07:33 08:25 08:40 08:52 09:32 09:35(Пн) 09:55(Пт-Нд) 10:12 10:43 11:13 11:25 11:57 12:38 13:13 13:27 13:55 14:33 15:08 15:28 15:43 15:57 16:20 16:53(Пт-Нд) 17:40 18:18 18:35 18:55(Пн-Пт) 20:05(Пн-Пт)

Суми — Черкаси
09:07

Суми — Яганівка
13:30(Пн) 13:30(Ср,Пт,Нд)

Черкаси — Суми
17:03

Яганівка — Суми
08:45(Нд) 08:45(Пн,Ср,Пт) 16:30(Ср,Пт,Нд)

Інформація оновлена: 17.12.2019