Автовокзал Надвірна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Вокзальна, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03475-22470, 03475-23561

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Надвірна — Івано-Франківськ
05:17Буковель — Луцьк
06:00Надвірна — Парище
06:05Надвірна — Бистриця
06:05Івано-Франківськ — Верховина
06:05Надвірна — Гаврилівка
06:10Надвірна — Гвізд
06:15Надвірна — Чернівці
06:15Надвірна — Черник
06:15Івано-Франківськ — Буковель
06:20Надвірна — Молодків
06:20Надвірна — Гаврилівка
06:20Надвірна — Верхній Майдан
06:25Делятин — Івано-Франківськ
06:25Надвірна — Камінна
06:25Надвірна — Чорні Ослави
06:30Надвірна — Гаврилівка
06:30Надвірна — Пнів
06:35Надвірна — Битків
06:40Надвірна — Пасічна
06:40Надвірна — Пнів
06:40Надвірна — Івано-Франківськ
06:45Яремче — Львів
06:45Надвірна — Гвізд
06:45Івано-Франківськ — Верховина
06:45Надвірна — Івано-Франківськ
06:50Надвірна — Пасічна
06:55Надвірна — Молодків
06:55Надвірна — Івано-Франківськ
07:00Надвірна — Бистриця
07:00Товмачик — Івано-Франківськ
07:00Надвірна — Білозорина
07:00Івано-Франківськ — Яремче
07:00Надвірна — Товмачик
07:00Надвірна — Коломия
07:00Надвірна — Пасічна
07:05Ворохта — Івано-Франківськ
07:05Надвірна — Ланчин
07:05Надвірна — Битків
07:05Надвірна — Івано-Франківськ
07:10Ланчин — Івано-Франківськ
07:10Надвірна — Поляниця
07:10Надвірна — Ворохта
07:10Буковель — Івано-Франківськ
07:10Івано-Франківськ — Буковель
07:10Надвірна — Гвізд
07:10Надвірна — Верхній Майдан
07:13Надвірна — Саджавка
07:15Ланчин — Івано-Франківськ
07:15Надвірна — Лісна Тарновиця
07:15Надвірна — Зелена
07:15Надвірна — Івано-Франківськ
07:20Верховина — Івано-Франківськ
07:20Лючки — Івано-Франківськ
07:25Київ — Верховина
07:25Надвірна — Івано-Франківськ
07:30Надвірна — Парище
07:30Надвірна — Фитьків
07:30Надвірна — Битків
07:30Надвірна — Гвізд
07:32Яремче — Львів
07:35Поляниця — Івано-Франківськ
07:35Надвірна — Івано-Франківськ
07:35Делятин — Івано-Франківськ
07:40Надвірна — Чорний Потік
07:40Любіжня — Івано-Франківськ
07:40Надвірна — Камінна
07:45Надвірна — Красна
07:45Надвірна — Заріччя
07:45Надвірна — Івано-Франківськ
07:50Надвірна — Черник
07:50Надвірна — Гвізд
07:50Надвірна — Солотвине
07:54Надвірна — Делятин
07:55Надвірна — Білозорина
07:55Івано-Франківськ — Яремче
07:55Надвірна — Ланчин
07:55Надвірна — Чорні Ослави
07:55Надвірна — Івано-Франківськ
08:00Надвірна — Лісна Тарновиця
08:00Надвірна — Гаврилівка
08:00Надвірна — Фитьків
08:00Надвірна — Молодків
08:00Надвірна — Делятин
08:00Надвірна — Пнів
08:02Яремче — Тернопіль
08:05Надвірна — Гаврилівка
08:05Надвірна — Івано-Франківськ
08:10Рахів — Івано-Франківськ
08:10Надвірна — Лісна Тарновиця
08:10Надвірна — Коломия
08:15Надвірна — Красна
08:15Івано-Франківськ — Яблуниця
08:15Надвірна — Луг
08:15Надвірна — Богородчани
08:15Надвірна — Івано-Франківськ
08:15Надвірна — Пасічна
08:20Яремче — Івано-Франківськ
08:20Надвірна — Гаврилівка
08:20Надвірна — Солотвине
08:20Надвірна — Битків
08:25Івано-Франківськ — Буковель
08:25Яремче — Івано-Франківськ
08:25Надвірна — Івано-Франківськ
08:26Надвірна — Делятин
08:30Буковель — Івано-Франківськ
08:35Івано-Франківськ — Рахів
08:35Довгополе — Івано-Франківськ
08:35Надвірна — Гаврилівка
08:35Надвірна — Івано-Франківськ
08:40Надвірна — Делятин
08:40Надвірна — Гвізд
08:43Івано-Франківськ — Верховина
08:45Надвірна — Івано-Франківськ
08:46Надвірна — Делятин
08:50Надвірна — Коломия
08:50Надвірна — Ланчин
08:50Надвірна — Делятин
08:55Бистриця — Івано-Франківськ
08:55Івано-Франківськ — Буковель
08:55Надвірна — Чорний Потік
08:55Надвірна — Саджавка
08:55Надвірна — Івано-Франківськ
09:00Надвірна — Лісна Тарновиця
09:00Надвірна — Делятин
09:00Товмачик — Івано-Франківськ
09:00Надвірна — Бистриця
09:00Надвірна — Гвізд
09:00Надвірна — Молодків
09:00Надвірна — Битків
09:05Верховина — Івано-Франківськ
09:05Надвірна — Івано-Франківськ
09:10Надвірна — Делятин
09:10Надвірна — Лісна Тарновиця
09:10Надвірна — Делятин
09:10Надвірна — Пнів
09:10Надвірна — Верхній Майдан
09:10Надвірна — Зелена
09:15Яремче — Хмельницький
09:15Івано-Франківськ — Яремче
09:15Верховина — Івано-Франківськ
09:15Надвірна — Чорні Ослави
09:15Надвірна — Івано-Франківськ
09:17Надвірна — Камінна
09:25Рахів — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Товмачик
09:25Івано-Франківськ — Делятин
09:25Надвірна — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Буковель
09:25Верховина — Івано-Франківськ
09:25Надвірна — Івано-Франківськ
09:27Надвірна — Пасічна
09:30Надвірна — Бистриця
09:30Надвірна — Фитьків
09:30Надвірна — Пасічна
09:30Надвірна — Гвізд
09:35Надвірна — Поляниця
09:35Івано-Франківськ — Верховина
09:35Івано-Франківськ — Лючки
09:35Надвірна — Івано-Франківськ
09:40Надвірна — Білозорина
09:40Надвірна — Ланчин
09:40Надвірна — Верхній Майдан
09:43Ворохта — Івано-Франківськ
09:45Солотвине — Івано-Франківськ
09:45Івано-Франківськ — Любіжня
09:45Надвірна — Івано-Франківськ
09:50Яремче — Івано-Франківськ
09:50Надвірна — Пасічна
09:55Ворохта — Івано-Франківськ
09:55Буковель — Івано-Франківськ
09:55Надвірна — Черник
09:55Надвірна — Луквиця
09:55Надвірна — Івано-Франківськ
10:00Надвірна — Коломия
10:00Надвірна — Гаврилівка
10:00Яремче — Вінниця
10:00Івано-Франківськ — Мукачеве
10:00Надвірна — Лісна Тарновиця
10:00Надвірна — Молодків
10:00Надвірна — Пнів
10:00Надвірна — Богородчани
10:01Надвірна — Делятин
10:05Надвірна — Івано-Франківськ
10:10Надвірна — Делятин
10:12Товмачик — Івано-Франківськ
10:15Івано-Франківськ — Яремче
10:15Яремче — Львів
10:15Яблуниця — Івано-Франківськ
10:15Надвірна — Івано-Франківськ
10:20Надвірна — Лісна Тарновиця
10:20Івано-Франківськ — Поляниця
10:20Надвірна — Гвізд
10:25Надвірна — Івано-Франківськ
10:25Верховина — Івано-Франківськ
10:30Надвірна — Заріччя
10:30Надвірна — Пнів
10:35Івано-Франківськ — Рахів
10:35Надвірна — Гаврилівка
10:35Надвірна — Верхній Майдан
10:35Надвірна — Івано-Франківськ
10:40Надвірна — Коломия
10:40Надвірна — Білозорина
10:40Івано-Франківськ — Ворохта
10:40Надвірна — Гвізд
10:40Надвірна — Чорний Потік
10:45Буковель — Івано-Франківськ
10:45Надвірна — Ланчин
10:45Надвірна — Івано-Франківськ
10:46Надвірна — Делятин
10:50Надвірна — Солотвине
10:50Надвірна — Саджавка
10:55Надвірна — Парище
10:55Надвірна — Гаврилівка
10:55Надвірна — Івано-Франківськ
11:00Івано-Франківськ — Ланчин
11:00Надвірна — Луг
11:00Надвірна — Лісна Тарновиця
11:00Надвірна — Молодків
11:01Надвірна — Делятин
11:05Надвірна — Івано-Франківськ
11:10Івано-Франківськ — Буковель
11:10Надвірна — Солотвине
11:10Надвірна — Битків
11:10Надвірна — Пасічна
11:15Надвірна — Черник
11:15Надвірна — Богородчани
11:15Надвірна — Івано-Франківськ
11:20Тячів — Івано-Франківськ
11:20Верховина — Івано-Франківськ
11:20Надвірна — Битків
11:25Яремче — Івано-Франківськ
11:25Надвірна — Івано-Франківськ
11:30Надвірна — Лісна Тарновиця
11:30Івано-Франківськ — Верховина
11:30Надвірна — Гаврилівка
11:30Надвірна — Гвізд
11:30Надвірна — Зелена
11:30Надвірна — Молодків
11:35Любіжня — Івано-Франківськ
11:35Надвірна — Івано-Франківськ
11:35Надвірна — Пнів
11:40Надвірна — Делятин
11:45Надвірна — Івано-Франківськ
11:50Солотвине — Івано-Франківськ
11:50Надвірна — Делятин
11:55Надвірна — Коломия
11:55Надвірна — Черник
11:55Надвірна — Івано-Франківськ
12:00Івано-Франківськ — Яремче
12:00Надвірна — Білозорина
12:00Надвірна — Лісна Тарновиця
12:00Надвірна — Гвізд
12:00Надвірна — Чорний Потік
12:00Надвірна — Чорні Ослави
12:00Надвірна — Бабче
12:05Надвірна — Пасічна
12:10Івано-Франківськ — Ворохта
12:10Надвірна — Верхній Майдан
12:10Надвірна — Івано-Франківськ
12:15Яремче — Івано-Франківськ
12:15Надвірна — Фитьків
12:20Верховина — Івано-Франківськ
12:20Делятин — Івано-Франківськ
12:20Надвірна — Гаврилівка
12:20Надвірна — Івано-Франківськ
12:30Надвірна — Бистриця
12:30Надвірна — Молодків
12:30Надвірна — Заріччя
12:30Надвірна — Пасічна
12:30Надвірна — Івано-Франківськ
12:30Надвірна — Гаврилівка
12:30Надвірна — Максимець
12:35Надвірна — Саджавка
12:35Надвірна — Богородчани
12:40Надвірна — Камінна
12:40Золочів — Яремче
12:40Івано-Франківськ — Мукачеве
12:40Надвірна — Лісна Тарновиця
12:40Івано-Франківськ — Яремче
12:40Надвірна — Івано-Франківськ
12:50Надвірна — Пасічна
12:50Надвірна — Івано-Франківськ
12:55Буковель — Івано-Франківськ
12:55Надвірна — Ланчин
12:59Надвірна — Делятин
13:00Івано-Франківськ — Верховина
13:00Рахів — Підволочиськ
13:00Івано-Франківськ — Довгополе
13:00Надвірна — Чорний Потік
13:00Надвірна — Молодків
13:00Надвірна — Чорні Ослави
13:00Надвірна — Битків
13:00Надвірна — Івано-Франківськ
13:01Надвірна — Делятин
13:05Івано-Франківськ — Буковель
13:06Надвірна — Пнів
13:10Надвірна — Поляниця
13:10Івано-Франківськ — Товмачик
13:10Надвірна — Солотвине
13:10Надвірна — Івано-Франківськ
13:15Івано-Франківськ — Ворохта
13:15Надвірна — Черник
13:20Надвірна — Івано-Франківськ
13:24Надвірна — Делятин
13:25Івано-Франківськ — Верховина
13:30Надвірна — Середній Майдан
13:30Надвірна — Лісна Тарновиця
13:30Надвірна — Луг
13:30Надвірна — Делятин
13:30Надвірна — Верхній Майдан
13:30Надвірна — Молодків
13:35Надвірна — Бистриця
13:35Надвірна — Гвізд
13:40Надвірна — Коломия
13:40Надвірна — Фитьків
13:40Надвірна — Гаврилівка
13:40Буковель — Івано-Франківськ
13:40Надвірна — Івано-Франківськ
13:45Товмачик — Івано-Франківськ
13:45Підволочиськ — Рахів
13:45Івано-Франківськ — Любіжня
13:46Верховина — Івано-Франківськ
13:50Івано-Франківськ — Верховина
13:50Надвірна — Верхній Майдан
13:50Надвірна — Солотвине
13:50Надвірна — Івано-Франківськ
13:55Надвірна — Черник
13:59Надвірна — Делятин
14:00Надвірна — Луг
14:00Надвірна — Білозорина
14:00Надвірна — Лісна Тарновиця
14:00Надвірна — Гвізд
14:00Надвірна — Ланчин
14:00Надвірна — Чорний Потік
14:00Надвірна — Чорні Ослави
14:00Надвірна — Гаврилівка
14:00Надвірна — Івано-Франківськ
14:01Надвірна — Делятин
14:06Івано-Франківськ — Верховина
14:10Надвірна — Івано-Франківськ
14:10Надвірна — Делятин
14:10Надвірна — Пасічна
14:20Надвірна — Парище
14:20Івано-Франківськ — Хуст
14:20Надвірна — Івано-Франківськ
14:20Івано-Франківськ — Делятин
14:20Надвірна — Гаврилівка
14:21Надвірна — Делятин
14:25Рахів — Івано-Франківськ
14:25Надвірна — Максимець
14:26Надвірна — Делятин
14:30Надвірна — Гаврилівка
14:30Надвірна — Верхній Майдан
14:30Надвірна — Коломия
14:30Івано-Франківськ — Яремче
14:30Надвірна — Молодків
14:30Надвірна — Заріччя
14:30Надвірна — Зелена
14:30Надвірна — Луг
14:35Буковель — Івано-Франківськ
14:35Надвірна — Івано-Франківськ
14:40Івано-Франківськ — Буковель
14:45Надвірна — Делятин
14:45Надвірна — Битків
14:45Надвірна — Івано-Франківськ
14:50Івано-Франківськ — Яремче
15:00Надвірна — Лісна Тарновиця
15:00Надвірна — Бистриця
15:00Надвірна — Гвізд
15:00Надвірна — Молодків
15:00Надвірна — Чорні Ослави
15:00Надвірна — Івано-Франківськ
15:01Надвірна — Делятин
15:05Лючки — Івано-Франківськ
15:05Івано-Франківськ — Ворохта
15:05Поляниця — Івано-Франківськ
15:05Надвірна — Саджавка
15:09Надвірна — Пнів
15:10Івано-Франківськ — Яремче
15:10Мукачеве — Івано-Франківськ
15:10Надвірна — Делятин
15:10Надвірна — Солотвине
15:15Ворохта — Івано-Франківськ
15:15Івано-Франківськ — Рахів
15:15Надвірна — Черник
15:15Надвірна — Ланчин
15:15Надвірна — Івано-Франківськ
15:19Івано-Франківськ — Товмачик
15:20Надвірна — Битків
15:24Надвірна — Делятин
15:25Надвірна — Івано-Франківськ
15:30Надвірна — Чорний Потік
15:30Надвірна — Лісна Тарновиця
15:30Надвірна — Пасічна
15:30Надвірна — Гвізд
15:30Надвірна — Делятин
15:35Надвірна — Поляниця
15:35Верховина — Івано-Франківськ
15:35Хуст — Івано-Франківськ
15:35Івано-Франківськ — Солотвине
15:35Івано-Франківськ — Буковель
15:35Надвірна — Гаврилівка
15:35Надвірна — Івано-Франківськ
15:40Надвірна — Красна
15:45Любіжня — Івано-Франківськ
15:45Надвірна — Івано-Франківськ
15:50Буковель — Івано-Франківськ
15:50Надвірна — Пасічна
15:55Івано-Франківськ — Верховина
15:55Надвірна — Самбір
15:55Надвірна — Луг
15:55Товмачик — Івано-Франківськ
15:55Надвірна — Черник
15:55Надвірна — Івано-Франківськ
16:00Надвірна — Делятин
16:00Івано-Франківськ — Яблуниця
16:00Надвірна — Коломия
16:00Надвірна — Івано-Франківськ
16:00Надвірна — Гвізд
16:00Надвірна — Заріччя
16:04Надвірна — Делятин
16:05Надвірна — Гаврилівка
16:05Надвірна — Івано-Франківськ
16:10Надвірна — Парище
16:10Надвірна — Пнів
16:17Яремче — Золочів
16:20Івано-Франківськ — Бистриця
16:20Івано-Франківськ — Яремче
16:20Надвірна — Гаврилівка
16:20Надвірна — Битків
16:20Надвірна — Івано-Франківськ
16:25Ланчин — Івано-Франківськ
16:25Надвірна — Максимець
16:30Надвірна — Бистриця
16:30Івано-Франківськ — Товмачик
16:30Надвірна — Лісна Тарновиця
16:30Яремче — Івано-Франківськ
16:30Надвірна — Чорні Ослави
16:30Івано-Франківськ — Буковель
16:30Надвірна — Гвізд
16:30Надвірна — Молодків
16:30Надвірна — Гаврилівка
16:30Надвірна — Перерісль
16:30Делятин — Івано-Франківськ
16:30Надвірна — Івано-Франківськ
16:40Надвірна — Коломия
16:40Надвірна — Івано-Франківськ
16:44Надвірна — Пнів
16:45Яремче — Івано-Франківськ
16:45Івано-Франківськ — Тячів
16:45Надвірна — Битків
16:46Надвірна — Делятин
16:50Надвірна — Івано-Франківськ
16:54Надвірна — Делятин
16:55Надвірна — Гаврилівка
16:58Івано-Франківськ — Верховина
17:00Яремче — Івано-Франківськ
17:00Надвірна — Білозорина
17:00Надвірна — Лісна Тарновиця
17:00Надвірна — Гвізд
17:00Надвірна — Чорний Потік
17:00Надвірна — Делятин
17:00Надвірна — Івано-Франківськ
17:10Івано-Франківськ — Буковель
17:10Надвірна — Івано-Франківськ
17:10Надвірна — Пасічна
17:15Івано-Франківськ — Лючки
17:15Надвірна — Солотвине
17:15Івано-Франківськ — Яремче
17:15Буковель — Івано-Франківськ
17:15Надвірна — Ланчин
17:20Надвірна — Верхній Майдан
17:20Надвірна — Молодків
17:20Надвірна — Зелена
17:20Надвірна — Івано-Франківськ
17:23Верховина — Івано-Франківськ
17:25Надвірна — Делятин
17:30Надвірна — Камінна
17:30Івано-Франківськ — Рахів
17:30Надвірна — Коломия
17:30Надвірна — Івано-Франківськ
17:35Івано-Франківськ — Ворохта
17:35Надвірна — Чорні Ослави
17:40Івано-Франківськ — Ланчин
17:40Верховина — Київ
17:40Надвірна — Саджавка
17:40Надвірна — Гвізд
17:40Надвірна — Івано-Франківськ
17:45Надвірна — Гаврилівка
17:45Надвірна — Заріччя
17:50Надвірна — Фитьків
17:50Надвірна — Черник
17:50Надвірна — Солотвине
17:50Надвірна — Івано-Франківськ
17:55Яремче — Івано-Франківськ
18:00Львів — Яремче
18:00Надвірна — Білозорина
18:00Надвірна — Лісна Тарновиця
18:00Надвірна — Гвізд
18:00Надвірна — Івано-Франківськ
18:02Товмачик — Івано-Франківськ
18:05Буковель — Івано-Франківськ
18:05Івано-Франківськ — Любіжня
18:05Івано-Франківськ — Буковель
18:05Надвірна — Саджавка
18:10Довгополе — Івано-Франківськ
18:10Надвірна — Івано-Франківськ
18:15Надвірна — Луг
18:15Надвірна — Ланчин
18:15Надвірна — Гвізд
18:20Надвірна — Івано-Франківськ
18:25Івано-Франківськ — Поляниця
18:28Ворохта — Івано-Франківськ
18:30Івано-Франківськ — Верховина
18:30Надвірна — Парище
18:30Надвірна — Коломия
18:30Надвірна — Пнів
18:30Надвірна — Молодків
18:30Надвірна — Пасічна
18:30Надвірна — Гаврилівка
18:35Надвірна — Івано-Франківськ
18:40Яремче — Івано-Франківськ
18:45Надвірна — Івано-Франківськ
18:45Івано-Франківськ — Ворохта
18:45Івано-Франківськ — Делятин
18:46Надвірна — Делятин
18:50Івано-Франківськ — Яремче
18:50Надвірна — Білозорина
18:50Івано-Франківськ — Яремче
18:50Надвірна — Пасічна
18:55Буковель — Івано-Франківськ
19:00Івано-Франківськ — Солотвине
19:00Надвірна — Івано-Франківськ
19:00Івано-Франківськ — Товмачик
19:00Надвірна — Бистриця
19:10Надвірна — Делятин
19:15Надвірна — Гаврилівка
19:15Надвірна — Івано-Франківськ
19:20Верховина — Івано-Франківськ
19:20Надвірна — Гаврилівка
19:23Вінниця — Яремче
19:30Надвірна — Молодків
19:30Надвірна — Івано-Франківськ
19:35Івано-Франківськ — Верховина
19:45Надвірна — Івано-Франківськ
19:45Яблуниця — Івано-Франківськ
19:50Верховина — Івано-Франківськ
19:50Надвірна — Верхній Майдан
20:00Надвірна — Гвізд
20:00Надвірна — Івано-Франківськ
20:19Івано-Франківськ — Товмачик
20:23Тернопіль — Яремче
20:25Івано-Франківськ — Довгополе
20:30Надвірна — Бистриця
20:35Буковель — Івано-Франківськ
20:40Львів — Яремче
20:40Надвірна — Гвізд
20:41Верховина — Івано-Франківськ
20:50Мукачеве — Івано-Франківськ
20:51Івано-Франківськ — Ворохта
20:55Луцьк — Буковель
21:10Надвірна — Пасічна
21:15Івано-Франківськ — Делятин
21:15Буковель — Івано-Франківськ
21:23Верховина — Івано-Франківськ
21:51Івано-Франківськ — Верховина

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бистриця
16:20

Івано-Франківськ — Буковель
06:15 07:10 08:25 08:55 09:25 11:10 13:05 14:40 15:35 16:30 17:10 18:05

Івано-Франківськ — Верховина
06:05 06:45 08:43 09:35 11:30 13:00 13:25 13:50 14:06 15:55 16:58 18:30 19:35 21:51

Івано-Франківськ — Ворохта
10:40 12:10 13:15 15:05 17:35 18:45 20:51

Івано-Франківськ — Делятин
09:25 14:20 18:45 21:15

Івано-Франківськ — Довгополе
13:00 20:25

Івано-Франківськ — Ланчин
11:00 17:40

Івано-Франківськ — Любіжня
09:45 13:45 18:05

Івано-Франківськ — Лючки
09:35 17:15

Івано-Франківськ — Мукачеве
10:00 12:40

Івано-Франківськ — Поляниця
10:20 18:25

Івано-Франківськ — Рахів
08:35 10:35 15:15 17:30

Івано-Франківськ — Солотвине
15:35 19:00

Івано-Франківськ — Товмачик
09:25 13:10 15:19 16:30 19:00 20:19

Івано-Франківськ — Тячів
16:45

Івано-Франківськ — Хуст
14:20

Івано-Франківськ — Яблуниця
08:15 16:00

Івано-Франківськ — Яремче
07:00 07:55 09:15 10:15 12:00 12:40 14:30 14:50 15:10 16:20 17:15 18:50 18:50

Бистриця — Івано-Франківськ
08:55

Буковель — Івано-Франківськ
07:10 08:30 09:55 10:45 12:55 13:40 14:35 15:50 17:15 18:05 18:55 20:35 21:15

Буковель — Луцьк
05:17

Верховина — Івано-Франківськ
07:20 09:05 09:15 09:25 10:25 11:20 12:20 13:46 15:35 17:23 19:20 19:50 20:41 21:23

Верховина — Київ
17:40

Ворохта — Івано-Франківськ
07:05 09:43 09:55 15:15 18:28

Вінниця — Яремче
19:23

Делятин — Івано-Франківськ
06:25 07:35 12:20 16:30

Довгополе — Івано-Франківськ
08:35 18:10

Золочів — Яремче
12:40

Київ — Верховина
07:25

Ланчин — Івано-Франківськ
07:10 07:15 16:25

Луцьк — Буковель
20:55

Львів — Яремче
18:00 20:40

Любіжня — Івано-Франківськ
07:40 11:35 15:45

Лючки — Івано-Франківськ
07:20 15:05

Мукачеве — Івано-Франківськ
15:10 20:50

Надвірна — Івано-Франківськ
05:10 06:40 06:45 06:55 07:05 07:15 07:25 07:35 07:45 07:55 08:05 08:15 08:25 08:35 08:45 08:55 09:05 09:15 09:25 09:25 09:35 09:45 09:55 10:05 10:15 10:25 10:35 10:45 10:55 11:05 11:15 11:25 11:35 11:45 11:55 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:35 14:45 15:00 15:15 15:25 15:35 15:45 15:55 16:00 16:05 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10 18:20 18:35 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00

Надвірна — Бабче
12:00

Надвірна — Бистриця
06:05 07:00 09:00 09:30 12:30 13:35 15:00 16:30 19:00 20:30

Надвірна — Битків
06:35 07:05 07:30 08:20 09:00 11:10 11:20 13:00 14:45 15:20 16:20 16:45

Надвірна — Богородчани
08:15 10:00 11:15 12:35

Надвірна — Білозорина
07:00 07:55 09:40 10:40 12:00 14:00 17:00 18:00 18:50

Надвірна — Верхній Майдан
06:20 07:10 09:10 09:40 10:35 12:10 13:30 13:50 14:30 17:20 19:50

Надвірна — Ворохта
07:10

Надвірна — Гаврилівка
06:05 06:20 06:30 08:00 08:05 08:20 08:35 10:00 10:35 10:55 11:30 12:20 12:30 13:40 14:00 14:20 14:30 15:35 16:05 16:20 16:30 16:55 17:45 18:30 19:15 19:20

Надвірна — Гвізд
06:10 06:45 07:10 07:30 07:50 08:40 09:00 09:30 10:20 10:40 11:30 12:00 13:35 14:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:40 18:00 18:15 20:00 20:40

Надвірна — Делятин
07:54 08:00 08:26 08:40 08:46 08:50 09:00 09:10 09:10 10:01 10:10 10:46 11:01 11:40 11:50 12:59 13:01 13:24 13:30 13:59 14:01 14:10 14:21 14:26 14:45 15:01 15:10 15:24 15:30 16:00 16:04 16:46 16:54 17:00 17:25 18:46 19:10

Надвірна — Заріччя
07:45 10:30 12:30 14:30 16:00 17:45

Надвірна — Зелена
07:15 09:10 11:30 14:30 17:20

Надвірна — Камінна
06:25 07:40 09:17 12:40 17:30

Надвірна — Коломия
07:00 08:10 08:50 10:00 10:40 11:55 13:40 14:30 16:00 16:40 17:30 18:30

Надвірна — Красна
07:45 08:15 15:40

Надвірна — Ланчин
07:05 07:55 08:50 09:40 10:45 12:55 14:00 15:15 17:15 18:15

Надвірна — Луг
08:15 11:00 13:30 14:00 14:30 15:55 18:15

Надвірна — Луквиця
09:55

Надвірна — Лісна Тарновиця
07:15 08:00 08:10 09:00 09:10 10:00 10:20 11:00 11:30 12:00 12:40 13:30 14:00 15:00 15:30 16:30 17:00 18:00

Надвірна — Максимець
12:30 14:25 16:25

Надвірна — Молодків
06:20 06:55 08:00 09:00 10:00 11:00 11:30 12:30 13:00 13:30 14:30 15:00 16:30 17:20 18:30 19:30

Надвірна — Парище
06:00 07:30 10:55 14:20 16:10 18:30

Надвірна — Пасічна
06:40 06:50 07:00 08:15 09:27 09:30 09:50 11:10 12:05 12:30 12:50 14:10 15:30 15:50 17:10 18:30 18:50 21:10

Надвірна — Перерісль
16:30

Надвірна — Пнів
06:30 06:40 08:00 09:10 10:00 10:30 11:35 13:06 15:09 16:10 16:44 18:30

Надвірна — Поляниця
07:10 09:35 13:10 15:35

Надвірна — Саджавка
07:13 08:55 10:50 12:35 15:05 17:40 18:05

Надвірна — Самбір
15:55

Надвірна — Середній Майдан
13:30

Надвірна — Солотвине
07:50 08:20 10:50 11:10 13:10 13:50 15:10 17:15 17:50

Надвірна — Товмачик
07:00

Надвірна — Фитьків
07:30 08:00 09:30 12:15 13:40 17:50

Надвірна — Черник
06:15 07:50 09:55 11:15 11:55 13:15 13:55 15:15 15:55 17:50

Надвірна — Чернівці
06:15

Надвірна — Чорний Потік
07:40 08:55 10:40 12:00 13:00 14:00 15:30 17:00

Надвірна — Чорні Ослави
06:25 07:55 09:15 12:00 13:00 14:00 15:00 16:30 17:35

Поляниця — Івано-Франківськ
07:35 15:05

Підволочиськ — Рахів
13:45

Рахів — Івано-Франківськ
08:10 09:25 14:25

Рахів — Підволочиськ
13:00

Солотвине — Івано-Франківськ
09:45 11:50

Тернопіль — Яремче
20:23

Товмачик — Івано-Франківськ
07:00 09:00 10:12 13:45 15:55 18:02

Тячів — Івано-Франківськ
11:20

Хуст — Івано-Франківськ
15:35

Яблуниця — Івано-Франківськ
10:15 19:45

Яремче — Івано-Франківськ
08:20 08:25 09:50 11:25 12:15 16:30 16:45 17:00 17:55 18:40

Яремче — Вінниця
10:00

Яремче — Золочів
16:17

Яремче — Львів
06:45 07:32 10:15

Яремче — Тернопіль
08:02

Яремче — Хмельницький
09:15

Інформація оновлена: 22.11.2014