Автовокзал Коломия

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Антоненка-Давидовича, 15 (приховати карту)

Телефон довідки: 03433-20251

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Коломия — Слобода
05:20Коломия — Тернопіль
05:20Коломия — Кути
05:30Коломия — Івано-Франківськ
05:30Коломия — Поляниця (Буковель)
05:30Коломия — Жуків
05:40Коломия — Кути
05:45Коломия — Івано-Франківськ
05:45Коломия — Олещин
05:45Молодятин — Чернівці
05:45Коломия — Добротів
05:50Коломия — Верховина
05:55Коломия — Івано-Франківськ
06:00Коломия — Чернівці
06:00Коломия — Хуст
06:05Коломия — Яківка
06:15Коломия — Чернівці
06:15Коломия — Делятин
06:15Коломия — Ворохта
06:15Коломия — Івано-Франківськ
06:15Київ — Косів
06:15Коломия — Косів
06:20Коломия — Турка
06:20Коломия — Космач
06:25Коломия — Чернівці
06:25Баня-Березів — Івано-Франківськ
06:27Королівка — Спас
06:30Коломия — Джурків
06:30Коломия — Семаківці
06:30Косів — Івано-Франківськ
06:35Снятин — Івано-Франківськ
06:40Коломия — Богородичин
06:40Коломия — Мишин
06:40Коломия — Івано-Франківськ
06:45Верховина — Івано-Франківськ
06:45Коломия — Кути
06:45Коломия — Добротів
06:45Коломия — Чернівці
06:50Коломия — Івано-Франківськ
06:50Коломия — Косів
07:00Коломия — Івано-Франківськ
07:00Коломия — Вижній Березів
07:00Яремче — Чернівці
07:05Коломия — Молодилів
07:10Коломия — Мукачеве
07:10Коломия — Мукачеве
07:10Ковалівка — Івано-Франківськ
07:15Коломия — Косів
07:15Коломия — Фатовець
07:15Коломия — Івано-Франківськ
07:20Коломия — Чернівці
07:20Коломия — Джурків
07:20Коломия — Космач
07:20Коломия — Тлумач
07:20Кути — Львів
07:20Коломия — Городенка
07:25Коломия — Поляниця (Буковель)
07:25Косів — Трускавець
07:30Коломия — Текуча
07:30Коломия — Івано-Франківськ
07:30Чернівці — Мілан (Іт)
07:30Чернівці — Салерно (Іт)
07:30Коломия — Лісна Слобідка
07:30Коломия — Семаківці
07:35Снятин — Івано-Франківськ
07:35Коломия — Косів
07:40Снятин — Івано-Франківськ
07:40Коломия — Малий Ключів
07:40Коломия — Рудники
07:40Коломия — Верховина
07:45Коломия — Велика Кам'янка
07:45Коломия — Івано-Франківськ
07:45Коломия — Чернівці
07:50Великий Рожин — Івано-Франківськ
07:50Коломия — Яківка
07:50Коломия — Мишин
07:50Коломия — Ямна
07:50Коломия — Турка
07:50Коломия — Баня-Березів
07:50Коломия — Загайпіль
07:50Коломия — Кропивище
07:50Коломия — Спас
07:55Чернівці — Москва (РФ)
07:55Коломия — Львів
07:55Івано-Франківськ — Косів
08:00Коломия — Івано-Франківськ
08:00Коломия — Ліски
08:00Коломия — Великий Ключів
08:00Надвірна — Чернівці
08:00Коломия — Ланчин
08:00Коломия — Снятин
08:05Грушів — Івано-Франківськ
08:05Поляниця (Буковель) — Старокостянтинів
08:10Коломия — Косів
08:10Коломия — Снятин
08:10Коломия — Жуків
08:15Коломия — Чернівці
08:15Коломия — Івано-Франківськ
08:15Коломия — Добротів
08:17Тюдів — Івано-Франківськ
08:20Рогатин — Кути
08:20Семаківці — Турка
08:20Коломия — Поляниця (Буковель)
08:22Коломия — Івано-Франківськ
08:25Коломия — Цуцулин
08:25Коломия — Стецева
08:30Коломия — Микитинці
08:30Коломия — Івано-Франківськ
08:30Коломия — Лючки
08:30Коломия — Чернівці
08:30Коломия — Турка
08:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
08:35Коломия — Лісна Слобідка
08:40Коломия — Івано-Франківськ
08:40Коломия — Надвірна
08:40Чернівці — Ужгород
08:50Космач — Івано-Франківськ
08:50Калуш — Чернівці
08:50Коломия — Яківка
08:55Яремче — Хмельницький
08:55Годи-Добровідка — Добротів
08:55Яремче — Хмельницький
09:00Коломия — Замагора
09:00Коломия — Шепіт
09:00Коломия — Джурків
09:00Коломия — Семаківці
09:00Коломия — Мишин
09:00Верховина — Івано-Франківськ
09:05Кути — Поляниця (Буковель)
09:05Коломия — Івано-Франківськ
09:05Верховина — Тернопіль
09:10Івано-Франківськ — Косів
09:10Косів — Івано-Франківськ
09:10Коломия — Чернівці
09:10Коломия — Городенка
09:10Коломия — Дебеславці
09:15Коломия — Малий Ключів
09:15Коломия — Івано-Франківськ
09:20Коломия — Жукотин
09:20Чернівці — Ченстохова (Пол)
09:20Коломия — Акрешори
09:20Коломия — Химчин
09:20Косів — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Снятин
09:25Середній Березів — Івано-Франківськ
09:25Коломия — Снятин
09:25Чернівці — Варшава (Пол)
09:30Коломия — Чернівці
09:30Коломия — Яремче
09:30Снятин — Івано-Франківськ
09:30Івано-Франківськ — Косів
09:30Чернівці — Пескара (Іт)
09:35Коломия — Яківка
09:35Чернівці — Львів
09:35Коломия — Космач
09:40Коломия — Івано-Франківськ
09:40Коломия — Турка
09:45Королівка — Спас
09:50Івано-Франківськ — Верховина
09:50Тюдів — Івано-Франківськ
09:50Коломия — Великий Ключів
09:55Коломия — Кути
10:00Коломия — Івано-Франківськ
10:00Коломия — Добротів
10:00Івано-Франківськ — Великий Рожин
10:00Коломия — Дебеславці
10:00Коломия — Богородичин
10:00Коломия — Середній Майдан
10:00Косів — Москва (РФ)
10:00Коломия — Чернівці
10:10Одеса — Ужгород
10:15Турка — Семаківці
10:15Коломия — Івано-Франківськ
10:15Коломия — Мишин
10:20Коломия — Надвірна
10:20Коломия — Вижній Березів
10:25Косів — Івано-Франківськ
10:25Коломия — Ганьківці
10:30Коломия — Микитинці
10:30Коломия — Джурків
10:30Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
10:30Івано-Франківськ — Верховина
10:30Коломия — Снятин
10:35Чернівці — Львів
10:35Коломия — Жуків
10:35Чернівці — Львів
10:40Коломия — Ворохта
10:40Коломия — Лісна Слобідка
10:40Верховина — Івано-Франківськ
10:40Коломия — Малий Ключів
10:45Коломия — Рудники
10:50Чернівці — Ужгород
10:50Коломия — Фатовець
10:50Коломия — Івано-Франківськ
10:50Коломия — Косів
10:55Коломия — Турка
11:00Коломия — Коршів
11:00Коломия — Добротів
11:00Коломия — Івано-Франківськ
11:00Коломия — Городенка
11:00Коломия — Кути
11:05Коломия — Космач
11:05Солотвине — Кам'янець-Подільський
11:10Чернівці — Молодятин
11:15Коломия — Трускавець
11:15Коломия — Олещин
11:15Івано-Франківськ — Баня-Березів
11:15Коломия — Трускавець
11:20Коломия — Мишин
11:20Верховина — Івано-Франківськ
11:20Вижниця — Івано-Франківськ
11:20Коломия — Ланчин
11:25Коломия — Кути
11:25Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
11:25Коломия — Делятин
11:30Коломия — Турка
11:30Івано-Франківськ — Верховина
11:30Коломия — Івано-Франківськ
11:30Коломия — Спас
11:35Коломия — Стецева
11:40Івано-Франківськ — Снятин
11:40Коломия — Кропивище
11:40Коломия — Жукотин
11:40Коломия — Івано-Франківськ
11:45Коломия — Ямна
11:45Семаківці — Турка
11:47Коломия — Івано-Франківськ
11:50Коломия — Загайпіль
11:55Івано-Франківськ — Косів
11:55Коломия — Івано-Франківськ
11:55Коломия — Косів
12:00Коломия — Лісна Слобідка
12:00Коломия — Поляниця (Буковель)
12:00Коломия — Чернівці
12:00Коломия — Прокурава
12:00Коломия — Дебеславці
12:00Коломия — Текуча
12:05Коломия — Турка
12:05Косів — Івано-Франківськ
12:10Коломия — Великий Ключів
12:15Коломия — Джурків
12:15Коломия — Надвірна
12:15Молодятин — Чернівці
12:15Коломия — Семаківці
12:15Коломия — Вижній Березів
12:15Коломия — Івано-Франківськ
12:20Коломия — Яківка
12:20Коломия — Цуцулин
12:20Івано-Франківськ — Грушів
12:20Коломия — Мишин
12:20Окница (Мол) — Трускавець
12:25Івано-Франківськ — Тюдів
12:30Косів — Івано-Франківськ
12:30Чернівці — Щецин (Пол)
12:30Коломия — Снятин
12:30Коломия — Микитинці
12:40Івано-Франківськ — Чернівці
12:40Коломия — Івано-Франківськ
12:45Коломия — Добротів
12:45Львів — Кути
12:45Коломия — Велика Кам'янка
12:45Коломия — Косів
12:50Коломия — Чернівці
12:50Коломия — Івано-Франківськ
12:55Коломия — Акрешори
13:00Коломия — Поляниця (Буковель)
13:00Коломия — Ганнів
13:00Коломия — Плзень (Чех)
13:00Чернівці — Івано-Франківськ
13:00Коломия — Богородичин
13:00Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
13:00Коломия — Обертин
13:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
13:05Коломия — Тернопіль
13:05Коломия — Яківка
13:05Коломия — Тернопіль
13:10Коломия — Івано-Франківськ
13:10Коломия — Снятин
13:10Коломия — Космач
13:15Коломия — Мишин
13:20Коломия — Турка
13:20Кути — Рогатин
13:20Коломия — Лісна Слобідка
13:25Коломия — Чернівці
13:25Турка — Семаківці
13:30Косів — Івано-Франківськ
13:30Коломия — Малий Ключів
13:30Коломия — Лючки
13:30Коломия — Тлумач
13:30Коломия — Ланчин
13:30Коломия — Ліски
13:30Коломия — Середній Майдан
13:35Чернівці — Трускавець
13:40Коломия — Химчин
13:40Коломия — Івано-Франківськ
13:40Івано-Франківськ — Косів
13:45Коломия — Добротів
13:50Краків (Пол) — Залізний Порт
13:50Вижниця — Львів
13:50Коломия — Чернівці
13:50Коломия — Івано-Франківськ
13:50Івано-Франківськ — Верховина
14:00Коломия — Брустори
14:00Коломия — Івано-Франківськ
14:05Коломия — Дебеславці
14:05Грушів — Івано-Франківськ
14:10Коломия — Чернівці
14:10Коломия — Ворохта
14:10Коломия — Верховина
14:10Коломия — Івано-Франківськ
14:15Коломия — Великий Ключів
14:15Трускавець — Окница (Мол)
14:15Коломия — Фатовець
14:15Великий Рожин — Івано-Франківськ
14:15Королівка — Спас
14:20Коломия — Кути
14:20Коломия — Молодилів
14:20Коломия — Текуча
14:20Коломия — Надвірна
14:20Снятин — Івано-Франківськ
14:25Коломия — Малий Ключів
14:25Коломия — Івано-Франківськ
14:25Коломия — Ганьківці
14:30Коломия — Турка
14:30Івано-Франківськ — Косів
14:30Снятин — Івано-Франківськ
14:30Кам'янець-Подільський — Слупськ (Пол)
14:30Коломия — Богородичин
14:30Кам'янець-Подільський — Щецин (Пол)
14:30Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
14:30Івано-Франківськ — Чернівці
14:35Косів — Івано-Франківськ
14:40Івано-Франківськ — Снятин
14:40Чернівці — Чеське Будєйовіце (Чех)
14:40Баня-Березів — Івано-Франківськ
14:45Тернопіль — Гдиня (Пол)
14:45Коломия — Вижній Березів
14:50Коломия — Олещин
14:50Коломия — Косів
14:50Коломия — Івано-Франківськ
14:55Чернівці — Надвірна
15:00Коломия — Добротів
15:00Коломия — Семаківці
15:00Коломия — Кропивище
15:00Коломия — Кути
15:00Коломия — Микитинці
15:00Коломия — Буркут
15:00Коломия — Джурків
15:00Коломия — Чернівці
15:05Чернівці — Познань (Пол)
15:05Чернівці — Костшин-над-Одрою (Пол)
15:05Коломия — Івано-Франківськ
15:10Коломия — Загайпіль
15:10Семаківці — Турка
15:15Івано-Франківськ — Косів
15:17Коломия — Івано-Франківськ
15:20Кам'янець-Подільський — Солотвине
15:20Коломия — Городенка
15:20Коломия — Баня-Березів
15:20Львів — Чернівці
15:20Львів — Чернівці
15:25Коломия — Ланчин
15:30Старокостянтинів — Поляниця (Буковель)
15:30Верховина — Мендзиздроє (Пол)
15:30Верховина — Івано-Франківськ
15:30Чернівці — Варшава (Пол)
15:30Коломия — Кути
15:30Коломия — Мишин
15:40Коломия — Космач
15:40Коломия — Снятин
15:40Коломия — Івано-Франківськ
15:40Коломия — Велика Кам'янка
15:40Коломия — Лісна Слобідка
15:40Коломия — Коршів
15:45Коломия — Косів
15:45Коломия — Надвірна
15:50Ужгород — Одеса
15:50Коломия — Івано-Франківськ
15:50Коломия — Рудники
15:50Коломия — Городенка
15:50Хмельницький — Яремче
15:50Хмельницький — Яремче
15:55Коломия — Івано-Франківськ
15:55Івано-Франківськ — Косів
15:55Коломия — Варшава (Пол)
15:55Коломия — Делятин
16:00Кам'янець-Подільський — Піла (Пол)
16:00Коломия — Прокурава
16:00Верховина — Піла (Пол)
16:00Коломия — Дебеславці
16:00Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
16:00Чернівці — Зелена Гура (Пол)
16:00Коломия — Великий Ключів
16:05Коломия — Снятин
16:05Коломия — Добротів
16:05Коломия — Івано-Франківськ
16:05Коломия — Снятин
16:10Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
16:10Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
16:10Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
16:10Коломия — Малий Ключів
16:15Верховина — Івано-Франківськ
16:15Коломия — Акрешори
16:15Коломия — Турка
16:17Королівка — Спас
16:20Коломия — Семаківці
16:20Коломия — Богородичин
16:20Коломия — Ямна
16:20Коломия — Яківка
16:20Коломия — Чернівці
16:24Коломия — Івано-Франківськ
16:25Коломия — Дебеславці
16:30Косів — Щецин (Пол)
16:30Поляниця (Буковель) — Кути
16:30Чернівці — Плзень (Чех)
16:30Чернівці — Плзень (Чех)
16:35Коломия — Мишин
16:35Косів — Івано-Франківськ
16:40Івано-Франківськ — Верховина
16:40Чернівці — Калуш
16:40Коломия — Фатовець
16:45Коломия — Жукотин
16:45Чернівці — Яремче
16:50Івано-Франківськ — Косів
16:50Коломия — Вижній Березів
16:50Косів — Івано-Франківськ
16:55Коломия — Турка
17:00Коломия — Загайпіль
17:00Коломия — Баня-Березів
17:00Коломия — Надвірна
17:00Коломия — Чернівці
17:00Плзень (Чех) — Хмельницький
17:00Коломия — Малий Ключів
17:05Чернівці — Молодятин
17:05Коломия — Шепіт
17:05Коломия — Івано-Франківськ
17:10Коломия — Цуцулин
17:10Івано-Франківськ — Снятин
17:10Коломия — Микитинці
17:10Коломия — Текуча
17:10Коломия — Лісна Слобідка
17:10Коломия — Івано-Франківськ
17:15Коломия — Химчин
17:15Івано-Франківськ — Косів
17:15Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
17:15Трускавець — Чернівці
17:20Коломия — Джурків
17:20Снятин — Івано-Франківськ
17:20Коломия — Ворохта
17:25Коломия — Ганьківці
17:30Івано-Франківськ — Косів
17:30Коломия — Жуків
17:30Коломия — Мишин
17:30Коломия — Надвірна
17:35Коломия — Ланчин
17:35Коломия — Стецева
17:40Верховина — Івано-Франківськ
17:40Івано-Франківськ — Космач
17:40Коломия — Семаківці
17:40Івано-Франківськ — Снятин
17:45Косів — Івано-Франківськ
17:45Коломия — Ганнів
17:50Коломия — Велика Кам'янка
17:50Коломия — Великий Ключів
17:50Коломия — Вижній Березів
17:55Коломия — Добротів
17:55Івано-Франківськ — Грушів
18:00Івано-Франківськ — Баня-Березів
18:00Ужгород — Чернівці
18:00Коломия — Малий Ключів
18:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
18:00Коломия — Турка
18:00Турка — Семаківці
18:00Івано-Франківськ — Вижниця
18:05Коломия — Івано-Франківськ
18:10Чернівці — Івано-Франківськ
18:10Коломия — Рудники
18:10Коломия — Ліски
18:10Коломия — Фатовець
18:15Коломия — Кропивище
18:15Липкани (Мол) — Ужгород
18:20Івано-Франківськ — Снятин
18:20Коломия — Івано-Франківськ
18:20Коломия — Яківка
18:30Королівка — Спас
18:30Коломия — Снятин
18:30Чернівці — Варшава (Пол)
18:30Коломия — Івано-Франківськ
18:30Коломия — Лісна Слобідка
18:30Косів — Київ
18:30Коломия — Добротів
18:35Івано-Франківськ — Косів
18:40Хмельницький — Колобжег (Пол)
18:40Хмельницький — Піла (Пол)
18:40Хмельницький — Гдиня (Пол)
18:40Хмельницький — Устка (Пол)
18:40Івано-Франківськ — Середній Березів
18:40Хмельницький — Щецин (Пол)
18:40Хмельницький — Мендзихуд (Пол)
18:40Хмельницький — Плзень (Чех)
18:40Хмельницький — Хеб (Чех)
18:40Хмельницький — Згожелець (Пол)
18:45Коломия — Дебеславці
18:45Коломия — Жукотин
18:45Коломия — Івано-Франківськ
18:50Коломия — Джурків
18:55Коломия — Олещин
19:00Коломия — Малий Ключів
19:00Івано-Франківськ — Верховина
19:00Коломия — Семаківці
19:00Косів — Івано-Франківськ
19:05Верховина — Вроцлав (Пол)
19:10Чернівці — Гдиня (Пол)
19:15Коломия — Лючки
19:15Коломия — Балинці
19:15Чернівці — Ужгород
19:15Чернівці — Ужгород
19:15Коломия — Івано-Франківськ
19:15Коломия — Джурків
19:15Львів — Вижниця
19:25Івано-Франківськ — Великий Рожин
19:30Коломия — Турка
19:45Коломия — Богородичин
19:45Коломия — Баня-Березів
19:45Косів — Івано-Франківськ
19:55Ужгород — Чернівці
20:00Коломия — Прокурава
20:10Івано-Франківськ — Тюдів
20:15Косів — Івано-Франківськ
20:20Чернівці — Ковель
20:20Чернівці — Щецин (Пол)
20:20Чернівці — Гдиня (Пол)
20:20Чернівці — Ченстохова (Пол)
20:20Чернівці — Мінськ (Біл)
20:20Чернівці — Вроцлав (Пол)
20:37Тернопіль — Верховина
20:40Івано-Франківськ — Косів
20:50Івано-Франківськ — Снятин
22:00Чернівці — Слупськ (Пол)
22:00Чернівці — Згожелець (Пол)
22:00Чернівці — Щецин (Пол)
22:00Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
22:00Чернівці — Щецин (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Баня-Березів
11:15 18:00

Івано-Франківськ — Великий Рожин
10:00 19:25

Івано-Франківськ — Верховина
09:50 10:30 11:30 13:50 16:40 19:00

Івано-Франківськ — Вижниця
18:00

Івано-Франківськ — Грушів
12:20 17:55

Івано-Франківськ — Космач
17:40

Івано-Франківськ — Косів
07:55 09:10 09:30 11:55 13:40 14:30 15:15 15:55 16:50 17:15 17:30 18:35 20:40

Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
11:25

Івано-Франківськ — Середній Березів
18:40

Івано-Франківськ — Снятин
09:25 11:40 14:40 17:10 17:40 18:20 20:50

Івано-Франківськ — Тюдів
12:25 20:10

Івано-Франківськ — Чернівці
12:40 14:30

Баня-Березів — Івано-Франківськ
06:25 14:40

Великий Рожин — Івано-Франківськ
07:50 14:15

Верховина — Івано-Франківськ
06:45 09:00 10:40 11:20 15:30 16:15 17:40

Верховина — Вроцлав (Пол)
19:05

Верховина — Мендзиздроє (Пол)
15:30

Верховина — Піла (Пол)
16:00

Верховина — Тернопіль
09:05

Вижниця — Івано-Франківськ
11:20

Вижниця — Львів
13:50

Годи-Добровідка — Добротів
08:55

Грушів — Івано-Франківськ
08:05 14:05

Калуш — Чернівці
08:50

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
16:00 16:10

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
17:15

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
14:30 16:10 16:10

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
10:30

Кам'янець-Подільський — Піла (Пол)
16:00

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
13:00

Кам'янець-Подільський — Слупськ (Пол)
14:30

Кам'янець-Подільський — Солотвине
15:20

Кам'янець-Подільський — Щецин (Пол)
14:30

Київ — Косів
06:15

Ковалівка — Івано-Франківськ
07:10

Коломия — Івано-Франківськ
05:30 05:45 05:55 06:15 06:40 06:50 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:22 08:30 08:40 09:05 09:15 09:40 10:00 10:15 10:50 11:00 11:30 11:40 11:47 11:55 12:15 12:40 12:50 13:10 13:40 13:50 14:00 14:10 14:25 14:50 15:05 15:17 15:40 15:50 15:55 16:05 16:24 17:05 17:10 18:05 18:20 18:30 18:45 19:15

Коломия — Акрешори
09:20 12:55 16:15

Коломия — Балинці
19:15

Коломия — Баня-Березів
07:50 15:20 17:00 19:45

Коломия — Богородичин
06:40 10:00 13:00 14:30 16:20 19:45

Коломия — Брустори
14:00

Коломия — Буркут
15:00

Коломия — Варшава (Пол)
15:55

Коломия — Велика Кам'янка
07:45 12:45 15:40 17:50

Коломия — Великий Ключів
08:00 09:50 12:10 14:15 16:00 17:50

Коломия — Верховина
05:50 07:40 14:10

Коломия — Вижній Березів
07:00 10:20 12:15 14:45 16:50 17:50

Коломия — Ворохта
06:15 10:40 14:10 17:20

Коломия — Ганнів
13:00 17:45

Коломия — Ганьківці
10:25 14:25 17:25

Коломия — Городенка
07:20 09:10 11:00 15:20 15:50

Коломия — Дебеславці
09:10 10:00 12:00 14:05 16:00 16:25 18:45

Коломия — Делятин
06:15 11:25 15:55

Коломия — Джурків
06:30 07:20 09:00 10:30 12:15 15:00 17:20 18:50 19:15

Коломия — Добротів
05:45 06:45 08:15 10:00 11:00 12:45 13:45 15:00 16:05 17:55 18:30

Коломия — Жукотин
09:20 11:40 16:45 18:45

Коломия — Жуків
05:30 08:10 10:35 17:30

Коломия — Загайпіль
07:50 11:50 15:10 17:00

Коломия — Замагора
09:00

Коломия — Коршів
11:00 15:40

Коломия — Космач
06:20 07:20 09:35 11:05 13:10 15:40

Коломия — Косів
06:15 06:50 07:15 07:35 08:10 10:50 11:55 12:45 14:50 15:45

Коломия — Кропивище
07:50 11:40 15:00 18:15

Коломия — Кути
05:20 05:40 06:45 09:55 11:00 11:25 14:20 15:00 15:30

Коломия — Ланчин
08:00 11:20 13:30 15:25 17:35

Коломия — Львів
07:55

Коломия — Лючки
08:30 13:30 19:15

Коломия — Ліски
08:00 13:30 18:10

Коломия — Лісна Слобідка
07:30 08:35 10:40 12:00 13:20 15:40 17:10 18:30

Коломия — Малий Ключів
07:40 09:15 10:40 13:30 14:25 16:10 17:00 18:00 19:00

Коломия — Микитинці
08:30 10:30 12:30 15:00 17:10

Коломия — Мишин
06:40 07:50 09:00 10:15 11:20 12:20 13:15 15:30 16:35 17:30

Коломия — Молодилів
07:05 14:20

Коломия — Мукачеве
07:10 07:10

Коломия — Надвірна
08:40 10:20 12:15 14:20 15:45 17:00 17:30

Коломия — Обертин
13:00

Коломия — Олещин
05:45 11:15 14:50 18:55

Коломия — Плзень (Чех)
13:00

Коломия — Поляниця (Буковель)
05:30 07:25 08:20 12:00 13:00

Коломия — Прокурава
12:00 16:00 20:00

Коломия — Рудники
07:40 10:45 15:50 18:10

Коломия — Семаківці
06:30 07:30 09:00 12:15 15:00 16:20 17:40 19:00

Коломия — Середній Майдан
10:00 13:30

Коломия — Слобода
05:15

Коломия — Снятин
08:00 08:10 09:25 10:30 12:30 13:10 15:40 16:05 16:05 18:30

Коломия — Спас
07:50 11:30

Коломия — Стецева
08:25 11:35 17:35

Коломия — Текуча
07:30 12:00 14:20 17:10

Коломия — Тернопіль
05:20 13:05 13:05

Коломия — Тлумач
07:20 13:30

Коломия — Трускавець
11:15 11:15

Коломия — Турка
06:20 07:50 08:30 09:40 10:55 11:30 12:05 13:20 14:30 16:15 16:55 18:00 19:30

Коломия — Фатовець
07:15 10:50 14:15 16:40 18:10

Коломия — Химчин
09:20 13:40 17:15

Коломия — Хуст
06:00

Коломия — Цуцулин
08:25 12:20 17:10

Коломия — Чернівці
06:00 06:15 06:25 06:45 07:20 07:45 08:15 08:30 09:10 09:30 10:00 12:00 12:50 13:25 13:50 14:10 15:00 16:20 17:00

Коломия — Шепіт
09:00 17:05

Коломия — Яківка
06:05 07:50 08:50 09:35 12:20 13:05 16:20 18:20

Коломия — Ямна
07:50 11:45 16:20

Коломия — Яремче
09:30

Королівка — Спас
06:27 09:45 14:15 16:17 18:30

Космач — Івано-Франківськ
08:50

Косів — Івано-Франківськ
06:30 09:10 09:20 10:25 12:05 12:30 13:30 14:35 16:35 16:50 17:45 19:00 19:45 20:15

Косів — Київ
18:30

Косів — Москва (РФ)
10:00

Косів — Трускавець
07:25

Косів — Щецин (Пол)
16:30

Краків (Пол) — Залізний Порт
13:50

Кути — Львів
07:20

Кути — Поляниця (Буковель)
09:05

Кути — Рогатин
13:20

Липкани (Мол) — Ужгород
18:15

Львів — Вижниця
19:15

Львів — Кути
12:45

Львів — Чернівці
15:20 15:20

Молодятин — Чернівці
05:45 12:15

Надвірна — Чернівці
08:00

Одеса — Ужгород
10:10

Окница (Мол) — Трускавець
12:20

Плзень (Чех) — Хмельницький
17:00

Поляниця (Буковель) — Кути
16:30

Поляниця (Буковель) — Старокостянтинів
08:05

Рогатин — Кути
08:20

Семаківці — Турка
08:20 11:45 15:10

Середній Березів — Івано-Франківськ
09:25

Снятин — Івано-Франківськ
06:35 07:35 07:40 09:30 14:20 14:30 17:20

Солотвине — Кам'янець-Подільський
11:05

Старокостянтинів — Поляниця (Буковель)
15:30

Тернопіль — Верховина
20:37

Тернопіль — Гдиня (Пол)
14:45

Трускавець — Окница (Мол)
14:15

Трускавець — Чернівці
17:15

Турка — Семаківці
10:15 13:25 18:00

Тюдів — Івано-Франківськ
08:17 09:50

Ужгород — Одеса
15:50

Ужгород — Чернівці
18:00 19:55

Хмельницький — Гдиня (Пол)
18:40

Хмельницький — Згожелець (Пол)
18:40

Хмельницький — Колобжег (Пол)
18:40

Хмельницький — Мендзихуд (Пол)
18:40

Хмельницький — Плзень (Чех)
18:40

Хмельницький — Піла (Пол)
18:40

Хмельницький — Устка (Пол)
18:40

Хмельницький — Хеб (Чех)
18:40

Хмельницький — Щецин (Пол)
18:40

Хмельницький — Яремче
15:50 15:50

Чернівці — Івано-Франківськ
13:00 18:10

Чернівці — Варшава (Пол)
09:25 15:30 18:30

Чернівці — Вроцлав (Пол)
08:30 13:00 18:00 20:20

Чернівці — Гдиня (Пол)
19:10 20:20

Чернівці — Згожелець (Пол)
22:00

Чернівці — Зелена Гура (Пол)
16:00

Чернівці — Калуш
16:40

Чернівці — Ковель
20:20

Чернівці — Костшин-над-Одрою (Пол)
15:05

Чернівці — Львів
09:35 10:35 10:35

Чернівці — Молодятин
11:10 17:05

Чернівці — Москва (РФ)
07:55

Чернівці — Мілан (Іт)
07:30

Чернівці — Мінськ (Біл)
20:20

Чернівці — Надвірна
14:55

Чернівці — Пескара (Іт)
09:30

Чернівці — Плзень (Чех)
16:30 16:30

Чернівці — Познань (Пол)
15:05

Чернівці — Салерно (Іт)
07:30

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
22:00

Чернівці — Слупськ (Пол)
22:00

Чернівці — Трускавець
13:35

Чернівці — Ужгород
08:40 10:50 19:15 19:15

Чернівці — Ченстохова (Пол)
09:20 20:20

Чернівці — Чеське Будєйовіце (Чех)
14:40

Чернівці — Щецин (Пол)
12:30 20:20 22:00 22:00

Чернівці — Яремче
16:45

Яремче — Хмельницький
08:55 08:55

Яремче — Чернівці
07:00

Інформація оновлена: 20.08.2021