Автовокзал Івано-Франківськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-750830

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Рогатин — Чернівці
05:10Івано-Франківськ — Верховина
05:20Івано-Франківськ — Поляниця
05:30Івано-Франківськ — Нижнів
05:30Івано-Франківськ — Луг
05:45Івано-Франківськ — Ялта
05:50Івано-Франківськ — Підлісся
05:50Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
05:55Івано-Франківськ — Хмельницький
06:00Івано-Франківськ — Надвірна
06:00Івано-Франківськ — Чернівці ч/з Снятин
06:00Івано-Франківськ — Постоята
06:00Івано-Франківськ — Ялта
06:00Івано-Франківськ — Львів
06:05Івано-Франківськ — Яремче
06:10Івано-Франківськ — Черніїв
06:10Івано-Франківськ — Чернелиця
06:15Івано-Франківськ — Загвіздя
06:15Івано-Франківськ — Буковель
06:15Калуш — Трускавець
06:20Івано-Франківськ — Надвірна
06:25Івано-Франківськ — Бобрівники
06:30Івано-Франківськ — Загвіздя
06:30Івано-Франківськ — Верхній Угринів
06:30Івано-Франківськ — Камінна
06:30Рогатин — Кути
06:30Київ — Долина
06:30Івано-Франківськ — Тернопіль
06:30Кишинів (Мол) — Львів
06:35Івано-Франківськ — Черніїв ч/з Марківці
06:40Івано-Франківськ — Надвірна
06:40Івано-Франківськ — Черніїв
06:45Калуш — Кам'янець-Подільський
06:45Київ — Буковель
06:45Івано-Франківськ — Черніїв
06:45Івано-Франківськ — Коломия
06:45Івано-Франківськ — Загвіздя
06:50Івано-Франківськ — Нижнів
06:50Івано-Франківськ — Коломия
06:50Івано-Франківськ — Черніїв
06:50Івано-Франківськ — Барва
06:55Івано-Франківськ — Підгайці
06:55Івано-Франківськ — Калуш
07:00Івано-Франківськ — Надвірна
07:00Івано-Франківськ — Черніїв
07:00Івано-Франківськ — Яремче
07:00Івано-Франківськ — Надвірна
07:00Івано-Франківськ — Надвірна
07:00Івано-Франківськ — Загвіздя
07:05Івано-Франківськ — Надвірна
07:10Івано-Франківськ — Черніїв
07:10Івано-Франківськ — Надвірна
07:10Івано-Франківськ — Долина
07:10Івано-Франківськ — Луцьк
07:10Калуш — Чернівці
07:15Івано-Франківськ — Черніїв
07:15Івано-Франківськ — Городенка ч/з Слобідка
07:15Івано-Франківськ — Калуш
07:20Івано-Франківськ — Барва
07:20Івано-Франківськ — Долина ч/з Пациків
07:20Івано-Франківськ — Надвірна
07:20Івано-Франківськ — Братківці
07:20Івано-Франківськ — Липівка
07:20Івано-Франківськ — Яблуниця
07:25Івано-Франківськ — Коломия
07:25Івано-Франківськ — Надвірна
07:30Івано-Франківськ — Коломия
07:30Івано-Франківськ — Надвірна
07:30Івано-Франківськ — Ямниця
07:30Івано-Франківськ — Яківка
07:35Івано-Франківськ — Черніїв
07:35Івано-Франківськ — Долина
07:35Івано-Франківськ — Калуш
07:35Коломия — Люблін (Пол)
07:35Городенка — Львів
07:40Івано-Франківськ — Загвіздя
07:40Івано-Франківськ — Косів
07:45Івано-Франківськ — Надвірна
07:45Івано-Франківськ — Тисмениця
07:45Івано-Франківськ — Долина
07:45Івано-Франківськ — Серафинці
07:45Калуш — Тернопіль
07:45Івано-Франківськ — Калуш
07:50Івано-Франківськ — Верхній Угринів
07:50Івано-Франківськ — Тисмениця
07:50Івано-Франківськ — Старий Угринів
07:50Івано-Франківськ — Нижнів
07:50Івано-Франківськ — Тернопіль
07:50Івано-Франківськ — Косів
07:50Івано-Франківськ — Верховина
07:50Івано-Франківськ — Перегінське
07:55Івано-Франківськ — Кадобна
07:55Івано-Франківськ — Радча
08:00Івано-Франківськ — Тисмениця
08:00Івано-Франківськ — Коломия
08:00Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
08:00Івано-Франківськ — Волосів
08:00Івано-Франківськ — Надвірна
08:05Івано-Франківськ — Калуш
08:05Івано-Франківськ — Чернівці
08:05Калуш — Львів ч/з Надвірна
08:05Івано-Франківськ — Надвірна
08:05Івано-Франківськ — Тисмениця
08:05Івано-Франківськ — Черніїв
08:07Івано-Франківськ — Косів
08:10Івано-Франківськ — Черніїв
08:10Івано-Франківськ — Надвірна
08:10Івано-Франківськ — Городенка
08:10Івано-Франківськ — Тисмениця
08:12Івано-Франківськ — Рожнятів
08:15Івано-Франківськ — Черніїв
08:15Івано-Франківськ — Братківці
08:15Івано-Франківськ — Барва
08:15Івано-Франківськ — Долина
08:15Івано-Франківськ — Верховина
08:15Івано-Франківськ — Надвірна
08:15Івано-Франківськ — Рогатин
08:20Івано-Франківськ — Надвірна
08:20Івано-Франківськ — Калуш
08:20Івано-Франківськ — Тисмениця
08:20Івано-Франківськ — Тисмениця
08:20Івано-Франківськ — Яремче
08:25Івано-Франківськ — Тисмениця
08:25Івано-Франківськ — Верхня
08:25Івано-Франківськ — Слобода
08:25Івано-Франківськ — Надвірна
08:25Івано-Франківськ — Товмачик
08:27Івано-Франківськ — Торговиця
08:30Івано-Франківськ — Надвірна
08:30Івано-Франківськ — Поляниця
08:30Івано-Франківськ — Калуш
08:30Івано-Франківськ — Снятин
08:30Івано-Франківськ — Трускавець
08:30Стрий — Чернівці
08:35Івано-Франківськ — Черніїв ч/з Марківці
08:35Івано-Франківськ — Перерісль
08:35Івано-Франківськ — Великий Рожин
08:35Івано-Франківськ — Надвірна
08:37Яремче — Львів
08:40Івано-Франківськ — Яремче ч/з Верховина
08:40Івано-Франківськ — Братківці
08:40Івано-Франківськ — Рожнятів
08:40Івано-Франківськ — Калуш
08:40Івано-Франківськ — Глинки
08:40Івано-Франківськ — Тисмениця
08:40Івано-Франківськ — Тернопіль
08:40Івано-Франківськ — Лючки
08:45Івано-Франківськ — Надвірна
08:45Івано-Франківськ — Вигода
08:45Івано-Франківськ — Яблунів ч/з Косів
08:45Івано-Франківськ — Тисмениця
08:50Івано-Франківськ — Любіжня ч/з Делятин
08:50Івано-Франківськ — Рівне
08:50Івано-Франківськ — Тисмениця
08:50Івано-Франківськ — Ясень
08:50Івано-Франківськ — Пільний ч/з Ясенів
08:50Івано-Франківськ — Калуш
08:50Івано-Франківськ — Тисмениця
08:55Івано-Франківськ — Озеряни
08:55Івано-Франківськ — Ковалівка
08:55Івано-Франківськ — Ісаків
08:55Івано-Франківськ — Тишківці
08:55Івано-Франківськ — Надвірна
09:00Івано-Франківськ — Угорники
09:00Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00Івано-Франківськ — Калуш
09:00Івано-Франківськ — Гериня
09:05Івано-Франківськ — Тернопіль
09:05Івано-Франківськ — Бєльці (Мол)
09:05Івано-Франківськ — Верховина
09:05Івано-Франківськ — Тисмениця
09:05Івано-Франківськ — Надвірна ч/з Коломия
09:05Івано-Франківськ — Калуш ч/з Кропивник
09:05Івано-Франківськ — Черніїв
09:05Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
09:06Івано-Франківськ — Коломия
09:10Івано-Франківськ — Городенка
09:10Івано-Франківськ — Калуш
09:15Івано-Франківськ — Рогатин
09:15Івано-Франківськ — Черніїв
09:20Івано-Франківськ — Коломия
09:20Івано-Франківськ — Яремче
09:20Івано-Франківськ — Калуш
09:20Івано-Франківськ — Нижнів
09:20Івано-Франківськ — Надвірна
09:20Івано-Франківськ — Тисмениця
09:20Івано-Франківськ — Прикмище
09:20Івано-Франківськ — Черніїв
09:25Івано-Франківськ — Калуш ч/з Кропивник
09:25Івано-Франківськ — Долина
09:25Івано-Франківськ — Коломия
09:30Яремче — Тернопіль
09:30Івано-Франківськ — Ужгород
09:30Івано-Франківськ — Фітьків
09:30Івано-Франківськ — Калуш
09:30Івано-Франківськ — Яківка
09:30Івано-Франківськ — Тисмениця
09:35Івано-Франківськ — Рогатин
09:35Івано-Франківськ — Верховина
09:40Івано-Франківськ — Коршів ч/з Ліски
09:40Івано-Франківськ — Калуш
09:40Івано-Франківськ — Болехів
09:40Івано-Франківськ — Снятин
09:40Івано-Франківськ — Пільний ч/з Ясенів
09:40Івано-Франківськ — Озерце
09:40Івано-Франківськ — Ясень
09:45Івано-Франківськ — Середній Березів
09:45Коломия — Львів
09:50Івано-Франківськ — Калуш
09:50Кути — Львів
09:50Івано-Франківськ — Перегінське
09:50Івано-Франківськ — Городенка ч/з Олієво-Корнів
09:50Івано-Франківськ — Рунгури
09:55Івано-Франківськ — Липовиця
09:55Івано-Франківськ — Грабівці
09:55Івано-Франківськ — Надвірна
09:55Івано-Франківськ — Підмихайлівці
10:00Івано-Франківськ — Коломия
10:00Івано-Франківськ — Ямниця
10:00Івано-Франківськ — Калуш
10:00Івано-Франківськ — Ворохта
10:00Івано-Франківськ — Братківці
10:00Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липове
10:00Івано-Франківськ — Почаїв
10:05Івано-Франківськ — Княжолука
10:05Івано-Франківськ — Городенка ч/з Чернелиця
10:05Івано-Франківськ — Верховина
10:05Івано-Франківськ — Надвірна
10:10Івано-Франківськ — Черніїв
10:10Івано-Франківськ — Тисмениця
10:10Івано-Франківськ — Коломия ч/з Королівка
10:10Івано-Франківськ — Надвірна
10:10Івано-Франківськ — Дички
10:10Івано-Франківськ — Перекоси
10:15Івано-Франківськ — Снятин
10:15Івано-Франківськ — Поляниця
10:15Івано-Франківськ — Колінки
10:15Івано-Франківськ — Чортків
10:17Івано-Франківськ — Рожнятів
10:20Івано-Франківськ — Новоселиця ч/з Вигода
10:20Івано-Франківськ — Тисмениця
10:20Івано-Франківськ — Коломия
10:20Івано-Франківськ — Надвірна
10:20Івано-Франківськ — Яблуниця
10:25Івано-Франківськ — Калуш
10:25Івано-Франківськ — Стратин
10:25Івано-Франківськ — Луг
10:30Івано-Франківськ — Яблунів ч/з Косів
10:30Івано-Франківськ — Городенка
10:35Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
10:35Івано-Франківськ — Надвірна
10:35Івано-Франківськ — Калуш
10:35Яремче — Хмельницький
10:40Івано-Франківськ — Тисмениця
10:40Івано-Франківськ — Поточище
10:40Івано-Франківськ — Жидачів ч/з Львів
10:40Івано-Франківськ — Братківці
10:40Івано-Франківськ — Рогатин
10:40Івано-Франківськ — Кути ч/з Косів
10:40Івано-Франківськ — Тисмениця
10:45Івано-Франківськ — Надвірна
10:45Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
10:45Івано-Франківськ — Загвіздя
10:45Івано-Франківськ — Кулинка
10:45Івано-Франківськ — Постоята
10:45Івано-Франківськ — Надвірна
10:45Івано-Франківськ — Рогатин ч/з Львів
10:50Івано-Франківськ — Надвірна
10:50Івано-Франківськ — Долина
10:50Івано-Франківськ — Надвірна ч/з Бистриця
10:50Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липівка
10:50Івано-Франківськ — Сокирчин ч/з Петрів
10:50Івано-Франківськ — Коломия
10:55Івано-Франківськ — Черніїв
10:55Івано-Франківськ — Грушів
10:55Івано-Франківськ — Калуш
11:00Івано-Франківськ — Яремче
11:00Івано-Франківськ — Надвірна
11:00Івано-Франківськ — Братківці
11:00Івано-Франківськ — Городенка
11:00Івано-Франківськ — У'їзд
11:03Яремче — Вінниця
11:05Івано-Франківськ — Монастириська
11:05Городенка — Львів
11:05Івано-Франківськ — Калуш
11:10Івано-Франківськ — Черніїв
11:10Івано-Франківськ — Надвірна
11:15Івано-Франківськ — Пробабин
11:15Івано-Франківськ — Загвіздя
11:15Івано-Франківськ — Калуш
11:15Снятин — Львів
11:15Трускавець — Коломия
11:20Івано-Франківськ — Ворохта
11:20Івано-Франківськ — Ужгород
11:20Івано-Франківськ — Путятинці
11:25Івано-Франківськ — Калуш
11:25Івано-Франківськ — Коломия
11:30Івано-Франківськ — Надвірна
11:30Івано-Франківськ — Тисмениця
11:30Кути — Калуш
11:30Івано-Франківськ — Городенка
11:30Івано-Франківськ — Рогатин
11:30Чортків — Трускавець
11:35Івано-Франківськ — Петранка
11:35Івано-Франківськ — Калуш
11:35Івано-Франківськ — Надвірна
11:35Одеса — Калуш
11:40Івано-Франківськ — Тисмениця
11:40Івано-Франківськ — Камінна
11:40Івано-Франківськ — Коломия
11:40Івано-Франківськ — Долиняни
11:45Івано-Франківськ — Топорівці
11:45Івано-Франківськ — Яремче ч/з Делятин
11:45Івано-Франківськ — Долина
11:45Івано-Франківськ — Надвірна
11:45Львів — Кути
11:45Івано-Франківськ — Тернопіль
11:50Івано-Франківськ — Підгайчики
11:50Івано-Франківськ — Калуш
11:50Івано-Франківськ — Надвірна
11:50Івано-Франківськ — Хмельницький
11:50Івано-Франківськ — Делева
11:55Івано-Франківськ — Черніїв ч/з Марківці
11:55Івано-Франківськ — Верхня
11:55Івано-Франківськ — Надвірна
11:55Івано-Франківськ — Рогатин ч/з Мельна
11:55Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
12:00Івано-Франківськ — Калуш
12:00Івано-Франківськ — Підлісся
12:00Івано-Франківськ — Верховина
12:00Івано-Франківськ — Надвірна
12:00Львів — Снятин
12:00Коломия — Рівне
12:05Івано-Франківськ — Косів
12:05Івано-Франківськ — Глушків
12:10Івано-Франківськ — Буковель
12:10Івано-Франківськ — Львів
12:10Івано-Франківськ — Тернопіль
12:15Івано-Франківськ — Надвірна
12:15Івано-Франківськ — Товмачик
12:15Івано-Франківськ — Черніїв
12:15Івано-Франківськ — Калуш
12:15Самбір — Надвірна
12:20Івано-Франківськ — Ворохта
12:20Івано-Франківськ — Слобода
12:20Івано-Франківськ — Колоколин
12:25Івано-Франківськ — Калуш
12:25Івано-Франківськ — Надвірна
12:30Івано-Франківськ — Надвірна
12:30Івано-Франківськ — Печеніжин
12:30Івано-Франківськ — Липівка ч/з Рогатин
12:30Івано-Франківськ — Калуш
12:30Івано-Франківськ — Городенка
12:30Івано-Франківськ — Липове ч/з Тисмениця
12:30Івано-Франківськ — Верховина
12:35Івано-Франківськ — Долина
12:35Івано-Франківськ — Олещин ч/з Жуків
12:35Івано-Франківськ — Терновиця ч/з Гаврилівка
12:40Івано-Франківськ — Надвірна
12:40Івано-Франківськ — Тисмениця
12:40Івано-Франківськ — Нижнів
12:40Івано-Франківськ — Войнилів
12:40Івано-Франківськ — Чернівці
12:40Чернівці — Львів
12:40Івано-Франківськ — Серафинці
12:45Підволочіськ — Рахів
12:50Івано-Франківськ — Черніїв
12:50Івано-Франківськ — Братківці
12:50Івано-Франківськ — Городенка
12:50Івано-Франківськ — Надвірна
12:50Івано-Франківськ — Тернопіль
12:50Івано-Франківськ — Марківка ч/з Коломия
12:50Івано-Франківськ — Любіжня ч/з Делятин
12:55Івано-Франківськ — Калуш
12:55Івано-Франківськ — Надвірна
12:55Коломия — Трускавець
13:00Івано-Франківськ — Калуш ч/з Кропивник
13:00Івано-Франківськ — Тисмениця
13:00Івано-Франківськ — Коломия
13:05Івано-Франківськ — Городенка ч/з Слобідка
13:05Івано-Франківськ — Рогатин
13:10Івано-Франківськ — Калуш
13:15Івано-Франківськ — Долина
13:15Івано-Франківськ — Бобрівники
13:15Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
13:15Івано-Франківськ — Снятин
13:17Івано-Франківськ — Рожнятів
13:20Івано-Франківськ — Коломия
13:20Івано-Франківськ — Нижня Липиця ч/з Рогатин
13:20Івано-Франківськ — Тисмениця
13:25Івано-Франківськ — Городенка
13:25Івано-Франківськ — Калуш
13:25Івано-Франківськ — Тростянці
13:30Івано-Франківськ — Надвірна
13:30Івано-Франківськ — Тисмениця
13:30Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липівка
13:30Івано-Франківськ — Косів
13:30Кути — Підволочиськ
13:30Івано-Франківськ — Львів
13:35Івано-Франківськ — Коломия
13:35Івано-Франківськ — Яремче
13:35Івано-Франківськ — Тисменичани
13:35Івано-Франківськ — Городенка
13:40Івано-Франківськ — Городенка
13:40Івано-Франківськ — Черніїв
13:40Івано-Франківськ — Долина
13:40Івано-Франківськ — Калуш
13:40Івано-Франківськ — Тисмениця
13:40Івано-Франківськ — Борщів
13:40Івано-Франківськ — Львів
13:40Львів — Чернівці
13:45Івано-Франківськ — Чернівці ч/з Снятин
13:45Івано-Франківськ — Рогатин
13:45Івано-Франківськ — Торговиця
13:45Івано-Франківськ — Глинки
13:45Івано-Франківськ — Поляниця
13:50Івано-Франківськ — Черніїв
13:50Івано-Франківськ — Підмихайлівці
13:50Івано-Франківськ — Рожнятів
13:55Івано-Франківськ — Надвірна
13:55Івано-Франківськ — Калуш
13:55Івано-Франківськ — Коломия
13:55Івано-Франківськ — Вигода
13:55Івано-Франківськ — Яремче
14:00Івано-Франківськ — Коломия
14:00Івано-Франківськ — Надвірна
14:00Івано-Франківськ — Нижнів
14:00Івано-Франківськ — Городенка
14:00Івано-Франківськ — Броди
14:00Івано-Франківськ — Лючки
14:00Кам'янець-Подільський — Трусков
14:00Івано-Франківськ — Одеса
14:05Івано-Франківськ — Кадобна
14:05Івано-Франківськ — Новоселиця ч/з Вигода
14:05Івано-Франківськ — Коршів ч/з Ліски
14:10Івано-Франківськ — Черніїв
14:10Івано-Франківськ — Коломия
14:10Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
14:10Івано-Франківськ — Збараж
14:12Івано-Франківськ — Надвірна
14:15Івано-Франківськ — Гериня
14:15Івано-Франківськ — Черніїв
14:15Івано-Франківськ — Городенка
14:15Івано-Франківськ — Рогатин
14:15Івано-Франківськ — Калуш
14:20Івано-Франківськ — Товмачик
14:20Івано-Франківськ — Черніїв ч/з Марківці
14:20Івано-Франківськ — Яківка
14:20Івано-Франківськ — Яремче
14:20Івано-Франківськ — Нова Липівка
14:20Підволочіськ — Кути
14:20Івано-Франківськ — Сокаль
14:25Івано-Франківськ — Надвірна
14:25Харків — Яремче
14:25Івано-Франківськ — Рахів
14:25Івано-Франківськ — Косів
14:25Трускавець — Кам'янець-Подільський
14:30Івано-Франківськ — Загвіздя
14:30Івано-Франківськ — Коломия ч/з Королівка
14:30Івано-Франківськ — Калуш
14:30Івано-Франківськ — Надвірна
14:30Івано-Франківськ — Ужгород
14:35Івано-Франківськ — Черніїв
14:35Івано-Франківськ — Львів
14:35Івано-Франківськ — Городенка ч/з Олієво-Корнів
14:40Івано-Франківськ — Тисменичани
14:40Івано-Франківськ — Поляниця
14:40Рахів — Підволочиськ
14:40Івано-Франківськ — Рогатин
14:40Івано-Франківськ — Угорники
14:45Івано-Франківськ — Надвірна
14:45Івано-Франківськ — Калуш
14:45Івано-Франківськ — Городенка
14:45Івано-Франківськ — Коломия
14:45Івано-Франківськ — Солотвин
14:50Івано-Франківськ — Нижнів
14:50Хмельницький — Яремче
14:50Івано-Франківськ — Перегінське
14:52Івано-Франківськ — Рожнятів
14:55Івано-Франківськ — Надвірна
14:58Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
15:00Івано-Франківськ — Надвірна
15:00Івано-Франківськ — Озеряни
15:00Івано-Франківськ — Калуш
15:00Івано-Франківськ — Городенка
15:00Івано-Франківськ — Чемерівці
15:00Івано-Франківськ — Верховина
15:05Івано-Франківськ — Долина ч/з Пациків
15:05Івано-Франківськ — Ковалівка
15:10Івано-Франківськ — Черніїв
15:10Івано-Франківськ — Фітьків
15:10Івано-Франківськ — Надвірна ч/з Бистриця
15:10Івано-Франківськ — Калуш
15:10Івано-Франківськ — Тисмениця
15:10Івано-Франківськ — Надвірна
15:10Івано-Франківськ — Яблуниця
15:15Івано-Франківськ — Надвірна
15:15Івано-Франківськ — Барва
15:15Івано-Франківськ — Колінки
15:15Кути — Рогатин
15:15Івано-Франківськ — Львів
15:15Івано-Франківськ — Дубно
15:20Івано-Франківськ — Черніїв
15:20Івано-Франківськ — Тисмениця
15:20Івано-Франківськ — Коломия
15:20Івано-Франківськ — Тисмениця
15:25Івано-Франківськ — Яремче
15:25Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липівка
15:25Івано-Франківськ — Калуш
15:25Івано-Франківськ — Надвірна
15:25Івано-Франківськ — Снятин
15:30Івано-Франківськ — Липовиця
15:30Івано-Франківськ — Братківці
15:30Івано-Франківськ — Верхня
15:30Калуш — Кути
15:30Івано-Франківськ — Надвірна
15:30Івано-Франківськ — Тисмениця
15:30Чернівці — Трускавець
15:30Івано-Франківськ — Товмачик
15:35Івано-Франківськ — Надвірна
15:35Івано-Франківськ — Рогатин
15:40Івано-Франківськ — Калуш
15:40Івано-Франківськ — Городенка
15:40Івано-Франківськ — Яргорів
15:40Івано-Франківськ — Журавеньки
15:40Івано-Франківськ — Снятин
15:45Івано-Франківськ — Долина
15:45Івано-Франківськ — Надвірна
15:45Івано-Франківськ — Тячів
15:45Івано-Франківськ — Путятинці
15:50Івано-Франківськ — Долина
15:50Івано-Франківськ — Надвірна ч/з Коломия
15:50Івано-Франківськ — Калуш
15:50Івано-Франківськ — Серафинці
15:50Рівне — Коломия
15:55Івано-Франківськ — Надвірна
15:55Івано-Франківськ — Калуш
15:55Вижниця — Львів
16:00Івано-Франківськ — Петранка
16:00Івано-Франківськ — Рогатин
16:00Івано-Франківськ — Підволочиськ
16:00Львів — Косів
16:05Івано-Франківськ — Перекоси
16:05Івано-Франківськ — Надвірна
16:05Івано-Франківськ — Верховина
16:05Івано-Франківськ — Косів
16:08Івано-Франківськ — Коломия
16:10Івано-Франківськ — Черніїв
16:10Івано-Франківськ — Черніїв ч/з Марківці
16:10Івано-Франківськ — Калуш ч/з Кропивник
16:10Івано-Франківськ — Чернятин
16:10Івано-Франківськ — Надвірна
16:10Трускавець — Чернівці
16:12Івано-Франківськ — Снятин
16:15Івано-Франківськ — Долина
16:15Івано-Франківськ — Поляниця
16:15Івано-Франківськ — Калуш
16:15Івано-Франківськ — Волосів
16:15Івано-Франківськ — Вижниця
16:17Івано-Франківськ — Середній Березів
16:20Івано-Франківськ — Надвірна
16:20Івано-Франківськ — Рогатин
16:20Івано-Франківськ — Рівне
16:22Івано-Франківськ — Рівне
16:25Івано-Франківськ — Топорівці
16:25Івано-Франківськ — Молодятин ч/з Коломия
16:25Івано-Франківськ — Яремче
16:25Івано-Франківськ — Калуш
16:25Івано-Франківськ — Надвірна
16:25Івано-Франківськ — Сокирчин ч/з Петрів
16:25Косів — Львів
16:30Івано-Франківськ — Грушів
16:30Івано-Франківськ — Черніїв
16:30Івано-Франківськ — Болехів
16:30Івано-Франківськ — Нижнів
16:30Івано-Франківськ — Підмихайлівці
16:35Івано-Франківськ — Надвірна
16:35Івано-Франківськ — Калуш
16:35Івано-Франківськ — Надвірна
16:35Івано-Франківськ — Ясень
16:40Івано-Франківськ — Черніїв
16:40Івано-Франківськ — Камінна
16:40Івано-Франківськ — Городенка
16:40Івано-Франківськ — Космач
16:40Івано-Франківськ — Дички
16:40Івано-Франківськ — Борщів
16:40Івано-Франківськ — Луг
16:43Івано-Франківськ — Надвірна
16:45Івано-Франківськ — Калуш
16:45Івано-Франківськ — Яремче
16:50Івано-Франківськ — Надвірна
16:50Івано-Франківськ — Поточище
16:50Івано-Франківськ — Підгайчики
16:50Івано-Франківськ — Стратин
16:52Івано-Франківськ — Рожнятів
16:55Івано-Франківськ — Коломия
16:55Івано-Франківськ — Львів ч/з Надвірна
16:58Івано-Франківськ — Долина
17:00Івано-Франківськ — Нова Липівка
17:00Івано-Франківськ — Загвіздя
17:00Івано-Франківськ — Кулинка
17:00Івано-Франківськ — Городенка ч/з Чернелиця
17:00Івано-Франківськ — Рогатин
17:00Івано-Франківськ — Яремче
17:00Івано-Франківськ — Коломия
17:00Івано-Франківськ — Липове ч/з Тисмениця
17:00Івано-Франківськ — Устя Зелене
17:00Івано-Франківськ — Постоята
17:00Чернівці — Стрий
17:05Івано-Франківськ — Петрів ч/з Ісаків
17:05Івано-Франківськ — Косів
17:05Надвірна — Самбір
17:10Івано-Франківськ — Черніїв
17:10Івано-Франківськ — Надвірна
17:10Івано-Франківськ — Тисмениця
17:10Івано-Франківськ — Калуш
17:10Тернопіль — Калуш
17:10Івано-Франківськ — Любіжня ч/з Делятин
17:15Івано-Франківськ — Терновиця ч/з Гаврилівка
17:15Івано-Франківськ — Надвірна
17:15Долина — Київ
17:15Івано-Франківськ — Монастириська
17:15Івано-Франківськ — Марківка
17:15Львів — Городенка
17:20Івано-Франківськ — Надвірна
17:20Івано-Франківськ — Черніїв
17:20Івано-Франківськ — Тишківці
17:20Івано-Франківськ — Кадобна
17:20Івано-Франківськ — Тисмениця
17:20Івано-Франківськ — Рогатин
17:20Івано-Франківськ — Верховина
17:25Івано-Франківськ — Братківці
17:25Івано-Франківськ — Коломия
17:25Івано-Франківськ — Верховина
17:27Івано-Франківськ — Рожнятів
17:30Івано-Франківськ — Долина
17:30Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липівка
17:30Івано-Франківськ — Ясень
17:30Львів — Вижниця
17:30Івано-Франківськ — Делева
17:35Івано-Франківськ — Черніїв
17:35Івано-Франківськ — Яблунів ч/з Косів
17:35Івано-Франківськ — Глушків
17:35Івано-Франківськ — Калуш
17:35Івано-Франківськ — Бучач
17:40Івано-Франківськ — Надвірна
17:40Івано-Франківськ — Тисмениця
17:45Івано-Франківськ — Фітьків
17:45Івано-Франківськ — Ворохта
17:45Івано-Франківськ — Рунгури
17:45Івано-Франківськ — Надвірна
17:45Івано-Франківськ — Глинки
17:45Івано-Франківськ — Долиняни
17:50Івано-Франківськ — Надвірна
17:50Івано-Франківськ — Черніїв
17:50Івано-Франківськ — Прикмище
17:50Івано-Франківськ — Войнилів
17:55Івано-Франківськ — Великий Рожин
17:55Чернівці — Калуш
17:56Івано-Франківськ — Барва
17:57Івано-Франківськ — Рожнятів
18:00Івано-Франківськ — Товмачик
18:00Івано-Франківськ — Надвірна
18:00Івано-Франківськ — Яремче
18:00Івано-Франківськ — Яблуниця
18:05Івано-Франківськ — Надвірна
18:05Івано-Франківськ — Новоселиця ч/з Вигода
18:05Івано-Франківськ — Жуків
18:05Івано-Франківськ — Калуш
18:05Івано-Франківськ — Солотвине
18:05Івано-Франківськ — Колоколин
18:10Івано-Франківськ — Надвірна
18:10Львів — Коломия
18:10Івано-Франківськ — Чортків
18:10Івано-Франківськ — Пільний ч/з Ясенів
18:15Івано-Франківськ — Тростянці
18:15Івано-Франківськ — Надвірна
18:15Івано-Франківськ — Львів
18:15Івано-Франківськ — Нова Липівка
18:15Івано-Франківськ — Загвіздя
18:15Івано-Франківськ — Грабівці
18:15Івано-Франківськ — Калуш
18:20Івано-Франківськ — Надвірна
18:20Івано-Франківськ — Калуш
18:23Вінниця — Яремче
18:25Івано-Франківськ — Слобода
18:30Івано-Франківськ — Княжолука
18:30Івано-Франківськ — Верхня
18:30Івано-Франківськ — Пробабин
18:30Івано-Франківськ — Перегінське
18:30Івано-Франківськ — Київ
18:35Івано-Франківськ — Камінна
18:35Івано-Франківськ — Нижнів
18:35Івано-Франківськ — Калуш
18:40Івано-Франківськ — Тюдів
18:40Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
18:40Івано-Франківськ — Черніїв
18:45Івано-Франківськ — Коршів ч/з Ліски
18:45Івано-Франківськ — Нижнів
18:45Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
18:50Чернівці — Рогатин
18:50Івано-Франківськ — Лючки
18:50Івано-Франківськ — Калуш
18:55Івано-Франківськ — Коломия
19:00Івано-Франківськ — Угорники
19:00Надвірна — Хмельницький
19:00Івано-Франківськ — Яремче
19:00Івано-Франківськ — Городенка
19:00Івано-Франківськ — Братківці
19:05Івано-Франківськ — Калуш
19:10Івано-Франківськ — Торговиця
19:10Івано-Франківськ — Гериня
19:15Івано-Франківськ — Серафинці
19:15Івано-Франківськ — Рогатин
19:15Івано-Франківськ — Коломия
19:20Тернопіль — Яремче
19:20Івано-Франківськ — Снятин
19:20Івано-Франківськ — Калуш
19:20Івано-Франківськ — Товмачик
19:30Івано-Франківськ — Черніїв
19:30Снятин — Львів
19:30Івано-Франківськ — Волосів
19:35Заліщики — Калуш
19:40Львів — Яремче
19:40Івано-Франківськ — Верховина
19:40Івано-Франківськ — Городенка
19:40Івано-Франківськ — Калуш
19:45Івано-Франківськ — Нижнів
19:45Івано-Франківськ — Гаврилівка
19:45Івано-Франківськ — Підмихайлівці
20:00Івано-Франківськ — Київ
20:00Івано-Франківськ — Коломия
20:00Івано-Франківськ — Ворохта
20:00Івано-Франківськ — Городенка
20:00Івано-Франківськ — Тисмениця
20:05Івано-Франківськ — Рогатин ч/з Львів
20:05Івано-Франківськ — Калуш
20:10Івано-Франківськ — Верховина
20:10Івано-Франківськ — Липове ч/з Тисмениця
20:15Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
20:20Івано-Франківськ — Великий Рожин
20:20Івано-Франківськ — Петранка
20:20Івано-Франківськ — Чернятин
20:30Буковель — Київ
20:30Івано-Франківськ — Нижнів
20:30Львів — Городенка
20:35Івано-Франківськ — Коломия
20:40Івано-Франківськ — Калуш
20:45Івано-Франківськ — Марківка
20:50Івано-Франківськ — Бориспіль ч/з Київ
20:52Трускавець — Чортків
20:55Івано-Франківськ — Калуш
21:00Івано-Франківськ — Верховина
21:10Львів — Снятин
21:40Івано-Франківськ — Київ
22:10Івано-Франківськ — Городенка
22:40Львів — Кишинів (Мол)
22:55Львів — Рахів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ісаків
08:55

Івано-Франківськ — Барва
06:50 07:20 08:15 15:15 17:56

Івано-Франківськ — Бобрівники
06:25 13:15

Івано-Франківськ — Болехів
09:40 16:30

Івано-Франківськ — Бориспіль ч/з Київ
20:50

Івано-Франківськ — Борщів
13:40 16:40

Івано-Франківськ — Братківці
07:20 08:15 08:40 10:00 10:40 11:00 12:50 15:30 17:25 19:00

Івано-Франківськ — Броди
14:00

Івано-Франківськ — Буковель
06:15 12:10

Івано-Франківськ — Бучач
17:35

Івано-Франківськ — Бєльці (Мол)
09:05

Івано-Франківськ — Великий Рожин
08:35 17:55 20:20

Івано-Франківськ — Верхня
08:25 11:55 15:30 18:30

Івано-Франківськ — Верхній Угринів
06:30 07:50

Івано-Франківськ — Верховина
05:10 07:50 08:15 09:05 09:35 10:05 12:00 12:30 15:00 16:05 17:20 17:25 19:40 20:10 21:00

Івано-Франківськ — Вигода
08:45 13:55

Івано-Франківськ — Вижниця
16:15

Івано-Франківськ — Войнилів
12:40 17:50

Івано-Франківськ — Волосів
08:00 16:15 19:30

Івано-Франківськ — Ворохта
10:00 11:20 12:20 17:45 20:00

Івано-Франківськ — Ворохта ч/з Верховина
05:50 10:35 13:15 14:10 14:58 18:40

Івано-Франківськ — Гаврилівка
19:45

Івано-Франківськ — Гериня
09:00 14:15 19:10

Івано-Франківськ — Глинки
08:40 13:45 17:45

Івано-Франківськ — Глушків
12:05 17:35

Івано-Франківськ — Городенка
08:10 09:10 10:30 11:00 11:30 12:30 12:50 13:25 13:35 13:40 14:00 14:15 14:45 15:00 15:40 16:40 19:00 19:40 20:00 22:10

Івано-Франківськ — Городенка ч/з Олієво-Корнів
09:50 14:35

Івано-Франківськ — Городенка ч/з Слобідка
07:15 13:05

Івано-Франківськ — Городенка ч/з Чернелиця
10:05 17:00

Івано-Франківськ — Грабівці
09:55 18:15

Івано-Франківськ — Грушів
10:55 16:30

Івано-Франківськ — Делева
11:50 17:30

Івано-Франківськ — Дички
10:10 16:40

Івано-Франківськ — Долина
07:10 07:35 07:45 08:15 09:25 10:50 11:45 12:35 13:15 13:40 15:45 15:50 16:15 16:58 17:30

Івано-Франківськ — Долина ч/з Пациків
07:20 15:05

Івано-Франківськ — Долиняни
11:40 17:45

Івано-Франківськ — Дубно
15:15

Івано-Франківськ — Жидачів ч/з Львів
10:40

Івано-Франківськ — Жуків
18:05

Івано-Франківськ — Журавеньки
15:40

Івано-Франківськ — Загвіздя
06:15 06:30 06:45 07:00 07:40 10:45 11:15 14:30 17:00 18:15

Івано-Франківськ — Збараж
14:10

Івано-Франківськ — Кадобна
07:55 14:05 17:20

Івано-Франківськ — Калуш
06:55 07:15 07:35 07:45 08:05 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:25 10:35 10:55 11:05 11:15 11:25 11:35 11:50 12:00 12:15 12:25 12:30 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:15 14:30 14:45 15:00 15:10 15:25 15:40 15:50 15:55 16:15 16:25 16:35 16:45 17:10 17:35 18:05 18:15 18:20 18:35 18:50 19:05 19:20 19:40 20:05 20:40 20:55

Івано-Франківськ — Калуш ч/з Кропивник
09:05 09:25 13:00 16:10

Івано-Франківськ — Камінна
06:30 11:40 16:40 18:35

Івано-Франківськ — Київ
18:30 20:00 21:40

Івано-Франківськ — Княжолука
10:05 18:30

Івано-Франківськ — Ковалівка
08:55 15:05

Івано-Франківськ — Колоколин
12:20 18:05

Івано-Франківськ — Коломия
06:45 06:50 07:25 07:30 08:00 09:06 09:20 09:25 10:00 10:20 10:50 11:25 11:40 13:00 13:20 13:35 13:55 14:00 14:10 14:45 15:20 16:08 16:55 17:00 17:25 18:55 19:15 20:00 20:35

Івано-Франківськ — Коломия ч/з Королівка
10:10 14:30

Івано-Франківськ — Колінки
10:15 15:15

Івано-Франківськ — Коршів ч/з Ліски
09:40 14:05 18:45

Івано-Франківськ — Космач
16:40

Івано-Франківськ — Косів
07:40 07:50 08:07 12:05 13:30 14:25 16:05 17:05

Івано-Франківськ — Кулинка
10:45 17:00

Івано-Франківськ — Кути ч/з Косів
10:40

Івано-Франківськ — Липове ч/з Тисмениця
12:30 17:00 20:10

Івано-Франківськ — Липовиця
09:55 15:30

Івано-Франківськ — Липівка
07:20

Івано-Франківськ — Липівка ч/з Рогатин
12:30

Івано-Франківськ — Луг
05:30 10:25 16:40

Івано-Франківськ — Луцьк
07:10

Івано-Франківськ — Львів
06:00 12:10 13:30 13:40 14:35 15:15 18:15

Івано-Франківськ — Львів ч/з Надвірна
16:55

Івано-Франківськ — Любіжня ч/з Делятин
08:50 12:50 17:10

Івано-Франківськ — Лючки
08:40 14:00 18:50

Івано-Франківськ — Марківка
17:15 20:45

Івано-Франківськ — Марківка ч/з Коломия
12:50

Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липове
10:00

Івано-Франківськ — Марківці ч/з Липівка
10:50 13:30 15:25 17:30

Івано-Франківськ — Молодятин ч/з Коломия
16:25

Івано-Франківськ — Монастириська
11:05 17:15

Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00

Івано-Франківськ — Надвірна
06:00 06:20 06:40 07:00 07:00 07:00 07:05 07:10 07:20 07:25 07:30 07:45 08:00 08:05 08:10 08:15 08:20 08:25 08:30 08:35 08:45 08:55 09:20 09:55 10:05 10:10 10:20 10:35 10:45 10:45 10:50 11:00 11:10 11:30 11:35 11:45 11:50 11:55 12:00 12:15 12:25 12:30 12:40 12:50 12:55 13:30 13:55 14:00 14:12 14:25 14:30 14:45 14:55 15:00 15:10 15:15 15:25 15:30 15:35 15:45 15:55 16:05 16:10 16:20 16:25 16:35 16:35 16:43 16:50 17:10 17:15 17:20 17:40 17:45 17:50 18:00 18:05 18:10 18:15 18:20

Івано-Франківськ — Надвірна ч/з Бистриця
10:50 15:10

Івано-Франківськ — Надвірна ч/з Коломия
09:05 15:50

Івано-Франківськ — Нижня Липиця ч/з Рогатин
13:20

Івано-Франківськ — Нижнів
05:30 06:50 07:50 09:20 12:40 14:00 14:50 16:30 18:35 18:45 19:45 20:30

Івано-Франківськ — Нова Липівка
14:20 17:00 18:15

Івано-Франківськ — Новоселиця ч/з Вигода
10:20 14:05 18:05

Івано-Франківськ — Одеса
14:00

Івано-Франківськ — Озерце
09:40

Івано-Франківськ — Озеряни
08:55 15:00

Івано-Франківськ — Олещин ч/з Жуків
12:35

Івано-Франківськ — Перегінське
07:50 09:50 14:50 18:30

Івано-Франківськ — Перекоси
10:10 16:05

Івано-Франківськ — Перерісль
08:35

Івано-Франківськ — Петранка
11:35 16:00 20:20

Івано-Франківськ — Петрів ч/з Ісаків
17:05

Івано-Франківськ — Печеніжин
12:30

Івано-Франківськ — Поляниця
05:20 08:30 10:15 13:45 14:40 16:15

Івано-Франківськ — Постоята
06:00 10:45 17:00

Івано-Франківськ — Поточище
10:40 16:50

Івано-Франківськ — Почаїв
10:00

Івано-Франківськ — Прикмище
09:20 17:50

Івано-Франківськ — Пробабин
11:15 18:30

Івано-Франківськ — Путятинці
11:20 15:45

Івано-Франківськ — Підволочиськ
16:00

Івано-Франківськ — Підгайці
06:55

Івано-Франківськ — Підгайчики
11:50 16:50

Івано-Франківськ — Підлісся
05:50 12:00

Івано-Франківськ — Підмихайлівці
09:55 13:50 16:30 19:45

Івано-Франківськ — Пільний ч/з Ясенів
08:50 09:40 18:10

Івано-Франківськ — Радча
07:55

Івано-Франківськ — Рахів
14:25

Івано-Франківськ — Рогатин
08:15 09:15 09:35 10:40 11:30 13:05 13:45 14:15 14:40 15:35 16:00 16:20 17:00 17:20 19:15

Івано-Франківськ — Рогатин ч/з Львів
10:45 20:05

Івано-Франківськ — Рогатин ч/з Мельна
11:55

Івано-Франківськ — Рожнятів
08:12 08:40 10:17 13:17 13:50 14:52 16:52 17:27 17:57

Івано-Франківськ — Рунгури
09:50 17:45

Івано-Франківськ — Рівне
08:50 16:20 16:22

Івано-Франківськ — Серафинці
07:45 12:40 15:50 19:15

Івано-Франківськ — Середній Березів
09:45 16:17

Івано-Франківськ — Слобода
08:25 12:20 18:25

Івано-Франківськ — Снятин
08:30 09:40 10:15 13:15 15:25 15:40 16:12 19:20

Івано-Франківськ — Сокаль
14:20

Івано-Франківськ — Сокирчин ч/з Петрів
10:50 16:25

Івано-Франківськ — Солотвин
14:45

Івано-Франківськ — Солотвине
18:05

Івано-Франківськ — Старий Угринів
07:50

Івано-Франківськ — Стратин
10:25 16:50

Івано-Франківськ — Стрий ч/з Львів
08:00 09:05 10:45 11:55 18:45 20:15

Івано-Франківськ — Терновиця ч/з Гаврилівка
12:35 17:15

Івано-Франківськ — Тернопіль
06:30 07:50 08:40 09:05 11:45 12:10 12:50

Івано-Франківськ — Тисмениця
07:45 07:50 08:00 08:05 08:10 08:20 08:20 08:25 08:40 08:45 08:50 08:50 09:05 09:20 09:30 10:10 10:20 10:40 10:40 11:30 11:40 12:40 13:00 13:20 13:30 13:40 15:10 15:20 15:20 15:30 17:10 17:20 17:40 20:00

Івано-Франківськ — Тисменичани
13:35 14:40

Івано-Франківськ — Тишківці
08:55 17:20

Івано-Франківськ — Товмачик
08:25 12:15 14:20 15:30 18:00 19:20

Івано-Франківськ — Топорівці
11:45 16:25

Івано-Франківськ — Торговиця
08:27 13:45 19:10

Івано-Франківськ — Тростянці
13:25 18:15

Івано-Франківськ — Трускавець
08:30

Івано-Франківськ — Тюдів
18:40

Івано-Франківськ — Тячів
15:45

Івано-Франківськ — У'їзд
11:00

Івано-Франківськ — Угорники
09:00 14:40 19:00

Івано-Франківськ — Ужгород
09:30 11:20 14:30

Івано-Франківськ — Устя Зелене
17:00

Івано-Франківськ — Фітьків
09:30 15:10 17:45

Івано-Франківськ — Хмельницький
05:55 11:50

Івано-Франківськ — Чемерівці
15:00

Івано-Франківськ — Чернелиця
06:10

Івано-Франківськ — Чернятин
16:10 20:20

Івано-Франківськ — Чернівці
08:05 12:40

Івано-Франківськ — Чернівці ч/з Снятин
06:00 13:45

Івано-Франківськ — Черніїв
06:10 06:40 06:45 06:50 07:00 07:10 07:15 07:35 08:05 08:10 08:15 09:05 09:15 09:20 10:10 10:55 11:10 12:15 12:50 13:40 13:50 14:10 14:15 14:35 15:10 15:20 16:10 16:30 16:40 17:10 17:20 17:35 17:50 18:40 19:30

Івано-Франківськ — Черніїв ч/з Марківці
06:35 08:35 11:55 14:20 16:10

Івано-Франківськ — Чортків
10:15 18:10

Івано-Франківськ — Яблуниця
07:20 10:20 15:10 18:00

Івано-Франківськ — Яблунів ч/з Косів
08:45 10:30 17:35

Івано-Франківськ — Яківка
07:30 09:30 14:20

Івано-Франківськ — Ялта
05:45 06:00

Івано-Франківськ — Ямниця
07:30 10:00

Івано-Франківськ — Яргорів
15:40

Івано-Франківськ — Яремче
06:05 07:00 08:20 09:20 11:00 13:35 13:55 14:20 15:25 16:25 16:45 17:00 18:00 19:00

Івано-Франківськ — Яремче ч/з Верховина
08:40

Івано-Франківськ — Яремче ч/з Делятин
11:45

Івано-Франківськ — Ясень
08:50 09:40 16:35 17:30

Буковель — Київ
20:30

Вижниця — Львів
15:55

Вінниця — Яремче
18:23

Городенка — Львів
07:35 11:05

Долина — Київ
17:15

Заліщики — Калуш
19:35

Калуш — Кам'янець-Подільський
06:45

Калуш — Кути
15:30

Калуш — Львів ч/з Надвірна
08:05

Калуш — Тернопіль
07:45

Калуш — Трускавець
06:15

Калуш — Чернівці
07:10

Кам'янець-Подільський — Трусков
14:00

Кишинів (Мол) — Львів
06:30

Київ — Буковель
06:45

Київ — Долина
06:30

Коломия — Львів
09:45

Коломия — Люблін (Пол)
07:35

Коломия — Рівне
12:00

Коломия — Трускавець
12:55

Косів — Львів
16:25

Кути — Калуш
11:30

Кути — Львів
09:50

Кути — Підволочиськ
13:30

Кути — Рогатин
15:15

Львів — Вижниця
17:30

Львів — Городенка
17:15 20:30

Львів — Кишинів (Мол)
22:40

Львів — Коломия
18:10

Львів — Косів
16:00

Львів — Кути
11:45

Львів — Рахів
22:55

Львів — Снятин
12:00 21:10

Львів — Чернівці
13:40

Львів — Яремче
19:40

Надвірна — Самбір
17:05

Надвірна — Хмельницький
19:00

Одеса — Калуш
11:35

Підволочіськ — Кути
14:20

Підволочіськ — Рахів
12:45

Рахів — Підволочиськ
14:40

Рогатин — Кути
06:30

Рогатин — Чернівці
05:00

Рівне — Коломия
15:50

Самбір — Надвірна
12:15

Снятин — Львів
11:15 19:30

Стрий — Чернівці
08:30

Тернопіль — Калуш
17:10

Тернопіль — Яремче
19:20

Трускавець — Кам'янець-Подільський
14:25

Трускавець — Коломия
11:15

Трускавець — Чернівці
16:10

Трускавець — Чортків
20:52

Харків — Яремче
14:25

Хмельницький — Яремче
14:50

Чернівці — Калуш
17:55

Чернівці — Львів
12:40

Чернівці — Рогатин
18:50

Чернівці — Стрий
17:00

Чернівці — Трускавець
15:30

Чортків — Трускавець
11:30

Яремче — Вінниця
11:03

Яремче — Львів
08:37

Яремче — Тернопіль
09:30

Яремче — Хмельницький
10:35

Інформація оновлена: 02.12.2014