Автовокзал Івано-Франківськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-750830

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Івано-Франківськ — Верховина
05:20Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
05:25Івано-Франківськ — Петрилів
05:40Івано-Франківськ — Фітьків
06:00Івано-Франківськ — Коломия
06:05Івано-Франківськ — Верховина
06:15Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
06:15Івано-Франківськ — Косів
06:20Івано-Франківськ — Калуш
06:25Івано-Франківськ — Коломия
06:35Івано-Франківськ — Яблуниця (Перевал)
06:35Рогатин — Кути
06:45Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
06:50Івано-Франківськ — Вигода
06:50Івано-Франківськ — Коломия
06:50Івано-Франківськ — Калуш
06:55Івано-Франківськ — Ямниця
07:00Івано-Франківськ — Бринь
07:00Івано-Франківськ — Верховина
07:00Івано-Франківськ — Коломия
07:00Івано-Франківськ — Угринів
07:05Івано-Франківськ — Нова Липівка
07:10Івано-Франківськ — Калуш
07:10Івано-Франківськ — Коломия
07:15Івано-Франківськ — Городенка
07:20Івано-Франківськ — Братківці
07:20Івано-Франківськ — Яблуниця (Перевал)
07:20Івано-Франківськ — Коломия
07:25Івано-Франківськ — Тисмениця
07:25Івано-Франківськ — Калуш
07:25Івано-Франківськ — Нижнів
07:30Івано-Франківськ — Фітьків
07:30Івано-Франківськ — Угринів
07:30Івано-Франківськ — Яківка
07:30Івано-Франківськ — Коломия
07:30Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
07:35Івано-Франківськ — Калуш
07:35Івано-Франківськ — Тисмениця
07:45Івано-Франківськ — Серафинці
07:45Івано-Франківськ — Братківці
07:45Івано-Франківськ — Радча
07:45Івано-Франківськ — Косів
07:45Івано-Франківськ — Тисмениця
07:45Івано-Франківськ — Калуш
07:50Івано-Франківськ — Верховина
07:55Івано-Франківськ — Калуш
07:55Івано-Франківськ — Тисмениця
07:55Івано-Франківськ — Королівка
08:00Івано-Франківськ — Угринів
08:00Івано-Франківськ — Ямниця
08:00Івано-Франківськ — Косів
08:00Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
08:00Івано-Франківськ — Голосків
08:00Івано-Франківськ — Волосів
08:05Івано-Франківськ — Калуш
08:05Івано-Франківськ — Тисмениця
08:05Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
08:05Івано-Франківськ — Радча
08:10Івано-Франківськ — Калуш
08:10Івано-Франківськ — Городенка
08:10Івано-Франківськ — Коломия
08:15Івано-Франківськ — Петрилів
08:15Івано-Франківськ — Тисмениця
08:15Івано-Франківськ — Верховина
08:15Івано-Франківськ — Калуш
08:15Івано-Франківськ — Рогатин
08:15Івано-Франківськ — Тисмениця
08:15Івано-Франківськ — Торговиця
08:15Івано-Франківськ — Мала Тур'я
08:20Івано-Франківськ — Калуш
08:25Івано-Франківськ — Калуш
08:25Івано-Франківськ — Тисмениця
08:25Івано-Франківськ — Коломия
08:27Івано-Франківськ — Калуш
08:30Івано-Франківськ — Калуш
08:30Івано-Франківськ — Городенка
08:30Івано-Франківськ — Гаврилівка
08:30Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
08:30Івано-Франківськ — Верхня
08:35Івано-Франківськ — Калуш
08:35Івано-Франківськ — Тисмениця
08:35Івано-Франківськ — Великий Рожин
08:40Івано-Франківськ — Братківці
08:40Івано-Франківськ — Спас
08:40Івано-Франківськ — Глинки
08:45Івано-Франківськ — Бринь
08:45Івано-Франківськ — Тисмениця
08:45Івано-Франківськ — Коломия
08:47Івано-Франківськ — Калуш
08:50Івано-Франківськ — Струпків
08:50Івано-Франківськ — Калуш
08:50Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
08:50Івано-Франківськ — Верховина
08:55Івано-Франківськ — Коломия
08:55Івано-Франківськ — Тисмениця
08:55Івано-Франківськ — Калуш
09:00Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
09:00Івано-Франківськ — Долина
09:00Івано-Франківськ — Вигода
09:05Івано-Франківськ — Тисмениця
09:05Івано-Франківськ — Кропивник
09:07Івано-Франківськ — Верховина
09:10Івано-Франківськ — Угринів
09:10Івано-Франківськ — Черче
09:15Івано-Франківськ — Тисмениця
09:15Івано-Франківськ — Радча
09:15Івано-Франківськ — Калуш
09:20Івано-Франківськ — Нижнів
09:20Івано-Франківськ — Ямниця
09:20Івано-Франківськ — Радча
09:20Івано-Франківськ — Прикмище
09:20Івано-Франківськ — Коломия
09:25Івано-Франківськ — Тисмениця
09:25Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
09:25Івано-Франківськ — Коломия
09:25Івано-Франківськ — Калуш
09:30Івано-Франківськ — Гарасимів
09:30Івано-Франківськ — Фітьків
09:35Івано-Франківськ — Стратин
09:35Івано-Франківськ — Верховина
09:35Івано-Франківськ — Тисмениця
09:35Івано-Франківськ — Калуш
09:40Івано-Франківськ — Петранка
09:40Івано-Франківськ — Ліски
09:40Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
09:45Івано-Франківськ — Тисмениця
09:45Івано-Франківськ — Баня-Березів
09:45Івано-Франківськ — Калуш
09:50Івано-Франківськ — Вигода
09:50Івано-Франківськ — Коломия
09:55Івано-Франківськ — Підмихайлівці
09:55Івано-Франківськ — Калуш
10:00Івано-Франківськ — Тисмениця
10:00Івано-Франківськ — Липівка
10:00Івано-Франківськ — Коломия
10:00Івано-Франківськ — Кадобна
10:00Івано-Франківськ — Братківці
10:00Івано-Франківськ — Ворохта
10:05Івано-Франківськ — Калуш
10:05Івано-Франківськ — Княжолука
10:05Івано-Франківськ — Кунисівці
10:10Івано-Франківськ — Коломия
10:10Івано-Франківськ — Калуш
10:10Івано-Франківськ — Дички
10:15Івано-Франківськ — Снятин
10:15Івано-Франківськ — Калуш
10:15Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
10:15Івано-Франківськ — Луг
10:15Івано-Франківськ — Тисмениця
10:20Івано-Франківськ — Городенка
10:20Івано-Франківськ — Рожнятів
10:25Івано-Франківськ — Коломия
10:25Івано-Франківськ — Калуш
10:25Івано-Франківськ — Радча
10:30Івано-Франківськ — Косів
10:30Івано-Франківськ — Тисмениця
10:30Івано-Франківськ — Угринів
10:30Івано-Франківськ — Калуш
10:30Івано-Франківськ — Тисмениця
10:30Івано-Франківськ — Ілемня
10:35Івано-Франківськ — Тисмениця
10:35Івано-Франківськ — Верховина
10:35Івано-Франківськ — Калуш
10:40Івано-Франківськ — Калуш
10:40Івано-Франківськ — Ямниця
10:40Івано-Франківськ — Коломия
10:40Івано-Франківськ — Черче
10:40Івано-Франківськ — Братківці
10:40Івано-Франківськ — Поточище
10:45Івано-Франківськ — Тисмениця
10:45Івано-Франківськ — Будзин
10:45Івано-Франківськ — Кулинка
10:47Івано-Франківськ — Калуш
10:50Івано-Франківськ — Радча
10:50Івано-Франківськ — Сокирчин
10:50Івано-Франківськ — Липівка
10:55Івано-Франківськ — Грушів
10:55Івано-Франківськ — Калуш
11:00Івано-Франківськ — Тюдів
11:00Івано-Франківськ — Липовиця
11:00Івано-Франківськ — Городенка
11:00Івано-Франківськ — Тисмениця
11:00Івано-Франківськ — Уїзд
11:05Івано-Франківськ — Калуш
11:05Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
11:05Івано-Франківськ — Снятин
11:15Івано-Франківськ — Вікно
11:15Івано-Франківськ — Тисмениця
11:15Івано-Франківськ — Калуш
11:15Івано-Франківськ — Коломия
11:20Івано-Франківськ — Ворохта
11:20Івано-Франківськ — Голосків
11:25Івано-Франківськ — Іванівка
11:25Івано-Франківськ — Калуш
11:30Івано-Франківськ — Гончарів
11:30Івано-Франківськ — Тисмениця
11:30Івано-Франківськ — Городенка
11:30Івано-Франківськ — Коломия
11:35Івано-Франківськ — Болехів
11:35Івано-Франківськ — Калуш
11:40Івано-Франківськ — Делева
11:40Івано-Франківськ — Камінна
11:40Івано-Франківськ — Коломия
11:40Івано-Франківськ — Долиняни
11:45Івано-Франківськ — Тисмениця
11:45Івано-Франківськ — Топорівці
11:45Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
11:45Івано-Франківськ — Калуш
11:50Івано-Франківськ — Коломия
11:50Івано-Франківськ — Угринів
11:55Івано-Франківськ — Рогатин
11:55Івано-Франківськ — Калуш
12:00Івано-Франківськ — Верховина
12:00Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
12:00Івано-Франківськ — Тисмениця
12:05Івано-Франківськ — Косів
12:05Івано-Франківськ — Ямниця
12:05Івано-Франківськ — Калуш
12:05Івано-Франківськ — Глушків
12:10Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
12:10Івано-Франківськ — Верхня
12:15Івано-Франківськ — Тисмениця
12:15Івано-Франківськ — Товмачик
12:15Івано-Франківськ — Калуш
12:15Івано-Франківськ — Нижнів
12:17Івано-Франківськ — Коломия
12:20Івано-Франківськ — Верховина
12:20Івано-Франківськ — Братківці
12:20Івано-Франківськ — Ворохта
12:20Івано-Франківськ — Мала Тур'я
12:25Івано-Франківськ — Калуш
12:25Івано-Франківськ — Репужинці
12:30Івано-Франківськ — Коломия
12:30Івано-Франківськ — Радча
12:30Івано-Франківськ — Верховина
12:30Івано-Франківськ — Липівка
12:30Івано-Франківськ — Тисмениця
12:30Івано-Франківськ — Калуш
12:30Івано-Франківськ — Рогатин
12:35Івано-Франківськ — Гаврилівка
12:35Івано-Франківськ — Тисмениця
12:40Івано-Франківськ — Городенка
12:40Івано-Франківськ — Коломия
12:40Івано-Франківськ — Калуш
12:45Івано-Франківськ — Калуш
12:45Івано-Франківськ — Тисмениця
12:45Івано-Франківськ — Жуків
12:45Івано-Франківськ — Білі Ослави
12:50Івано-Франківськ — Коломия
12:55Івано-Франківськ — Тисмениця
12:55Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
12:55Івано-Франківськ — Калуш
13:00Івано-Франківськ — Тисмениця
13:00Івано-Франківськ — Городенка
13:05Івано-Франківськ — Кропивник
13:05Івано-Франківськ — Рогатин
13:05Івано-Франківськ — Косів
13:10Івано-Франківськ — Угринів
13:10Івано-Франківськ — Рожнятів
13:15Івано-Франківськ — Верховина
13:15Івано-Франківськ — Калуш
13:15Івано-Франківськ — Снятин
13:15Івано-Франківськ — Долина
13:15Івано-Франківськ — Тисмениця
13:20Івано-Франківськ — Коломия
13:20Івано-Франківськ — Верхня Липиця
13:20Івано-Франківськ — Городенка
13:25Івано-Франківськ — Калуш
13:25Івано-Франківськ — Братківці
13:30Івано-Франківськ — Тисмениця
13:30Івано-Франківськ — Липівка
13:30Івано-Франківськ — Коломия
13:30Івано-Франківськ — Підмихайлівці
13:35Івано-Франківськ — Калуш
13:35Івано-Франківськ — Коломия
13:38Івано-Франківськ — Торговиця
13:40Івано-Франківськ — Городенка
13:40Івано-Франківськ — Ямниця
13:45Івано-Франківськ — Глинки
13:45Івано-Франківськ — Уніж
13:45Івано-Франківськ — Коломия
13:45Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
13:45Івано-Франківськ — Тисмениця
13:45Івано-Франківськ — Черче
13:45Івано-Франківськ — Калуш
13:50Івано-Франківськ — Нижнів
13:50Івано-Франківськ — Вигода
13:50Івано-Франківськ — Братківці
13:52Івано-Франківськ — Вигода
13:55Івано-Франківськ — Калуш
13:55Івано-Франківськ — Косів
13:56Івано-Франківськ — Струпків
14:00Івано-Франківськ — Тисмениця
14:00Івано-Франківськ — Тисмениця
14:00Івано-Франківськ — Городенка
14:00Івано-Франківськ — Радча
14:00Івано-Франківськ — Коломия
14:00Івано-Франківськ — Петрилів
14:05Івано-Франківськ — Ліски
14:05Івано-Франківськ — Луковець-Журівський
14:05Івано-Франківськ — Калуш
14:10Івано-Франківськ — Коломия
14:10Івано-Франківськ — Верховина
14:15Івано-Франківськ — Тисмениця
14:15Івано-Франківськ — Калуш
14:15Івано-Франківськ — Гериня
14:15Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
14:20Івано-Франківськ — Калуш
14:20Івано-Франківськ — Спас
14:20Івано-Франківськ — Камінна
14:20Івано-Франківськ — Яківка
14:25Івано-Франківськ — Нижнів
14:25Івано-Франківськ — Косів
14:25Івано-Франківськ — Калуш
14:30Івано-Франківськ — Радча
14:30Івано-Франківськ — Коломия
14:30Івано-Франківськ — Фітьків
14:30Івано-Франківськ — Тисмениця
14:30Івано-Франківськ — Угринів
14:35Івано-Франківськ — Калуш
14:35Івано-Франківськ — Городенка
14:40Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
14:40Івано-Франківськ — Вигода
14:40Івано-Франківськ — Коломия
14:40Івано-Франківськ — Черче
14:45Івано-Франківськ — Велика Туря
14:45Івано-Франківськ — Калуш
14:45Івано-Франківськ — Тисмениця
14:50Івано-Франківськ — Коломия
14:55Івано-Франківськ — Королівка
14:55Івано-Франківськ — Калуш
15:00Івано-Франківськ — Тисмениця
15:00Івано-Франківськ — Гаврилівка
15:00Івано-Франківськ — Городенка
15:00Івано-Франківськ — Верховина
15:00Івано-Франківськ — Братківці
15:00Кути — Рогатин
15:00Івано-Франківськ — Мостище
15:00Івано-Франківськ — Бринь
15:02Івано-Франківськ — Верховина
15:05Івано-Франківськ — Калуш
15:10Івано-Франківськ — Коломия
15:10Івано-Франківськ — Яблуниця (Перевал)
15:10Івано-Франківськ — Фітьків
15:15Івано-Франківськ — Калуш
15:15Івано-Франківськ — Тисмениця
15:15Івано-Франківськ — Рогатин
15:15Івано-Франківськ — Тисмениця
15:20Івано-Франківськ — Калуш
15:20Івано-Франківськ — Колінки
15:20Івано-Франківськ — Косів
15:20Івано-Франківськ — Городенка
15:20Івано-Франківськ — Ямниця
15:25Івано-Франківськ — Липівка
15:25Івано-Франківськ — Калуш
15:25Івано-Франківськ — Яремче
15:30Івано-Франківськ — Товмачик
15:30Івано-Франківськ — Кути
15:30Івано-Франківськ — Тисмениця
15:35Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
15:35Івано-Франківськ — Калуш
15:35Івано-Франківськ — Петранка
15:40Івано-Франківськ — Городенка
15:40Івано-Франківськ — Верхня
15:40Івано-Франківськ — Снятин
15:45Івано-Франківськ — Помонята
15:45Івано-Франківськ — Калуш
15:45Івано-Франківськ — Тисмениця
15:50Івано-Франківськ — Братківці
15:50Івано-Франківськ — Угринів
15:50Івано-Франківськ — Кадобна
15:50Івано-Франківськ — Серафинці
15:55Івано-Франківськ — Косів
15:57Івано-Франківськ — Калуш
16:00Івано-Франківськ — Радча
16:00Івано-Франківськ — Тисмениця
16:00Івано-Франківськ — Іванівка
16:00Івано-Франківськ — Будзин
16:00Івано-Франківськ — Рогатин
16:05Івано-Франківськ — Калуш
16:05Івано-Франківськ — Космач
16:05Івано-Франківськ — Верховина
16:05Івано-Франківськ — Перекоси
16:08Івано-Франківськ — Коломия
16:10Івано-Франківськ — Городенка
16:12Івано-Франківськ — Снятин
16:15Івано-Франківськ — Кропивник
16:15Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
16:15Івано-Франківськ — Тисмениця
16:15Івано-Франківськ — Волосів
16:20Івано-Франківськ — Топорівці
16:20Івано-Франківськ — Рогатин
16:20Івано-Франківськ — Баня-Березів
16:25Івано-Франківськ — Ілемня
16:25Івано-Франківськ — Калуш
16:25Івано-Франківськ — Братківці
16:25Івано-Франківськ — Сокирчин
16:25Івано-Франківськ — Коломия
16:30Івано-Франківськ — Грушів
16:30Івано-Франківськ — Підмихайлівці
16:30Івано-Франківськ — Луг
16:30Івано-Франківськ — Нижнів
16:30Івано-Франківськ — Тисмениця
16:30Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
16:30Івано-Франківськ — Радча
16:35Івано-Франківськ — Калуш
16:40Івано-Франківськ — Коломия
16:40Івано-Франківськ — Лука
16:40Івано-Франківськ — Дички
16:45Івано-Франківськ — Тисмениця
16:45Івано-Франківськ — Яремче
16:45Івано-Франківськ — Калуш
16:50Івано-Франківськ — Середній Березів
16:50Івано-Франківськ — Поточище
16:50Івано-Франківськ — Гончарів
16:50Івано-Франківськ — Білі Ослави
16:50Івано-Франківськ — Калуш
16:55Івано-Франківськ — Калуш
16:55Івано-Франківськ — Розтоки
17:00Івано-Франківськ — Яремче
17:00Івано-Франківськ — Липівка
17:00Івано-Франківськ — Коломия
17:00Івано-Франківськ — Рогатин
17:00Івано-Франківськ — Тисмениця
17:00Івано-Франківськ — Ямниця
17:01Івано-Франківськ — Голосків
17:05Івано-Франківськ — Кулинка
17:05Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
17:05Івано-Франківськ — Косів
17:07Івано-Франківськ — Калуш
17:10Івано-Франківськ — Угринів
17:10Івано-Франківськ — Кунисівці
17:15Івано-Франківськ — Коломия
17:15Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
17:15Івано-Франківськ — Гаврилівка
17:15Івано-Франківськ — Тисмениця
17:15Івано-Франківськ — Калуш
17:20Івано-Франківськ — Уїзд
17:25Івано-Франківськ — Тисмениця
17:25Івано-Франківськ — Братківці
17:25Івано-Франківськ — Верховина
17:25Івано-Франківськ — Коломия
17:25Івано-Франківськ — Кадобна
17:30Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
17:30Івано-Франківськ — Рожнятів
17:30Івано-Франківськ — Липівка
17:30Івано-Франківськ — Тисмениця
17:30Івано-Франківськ — Делева
17:30Івано-Франківськ — Бринь
17:30Івано-Франківськ — Королівка
17:35Івано-Франківськ — Верховина
17:35Івано-Франківськ — Калуш
17:35Івано-Франківськ — Тисмениця
17:35Івано-Франківськ — Глушків
17:40Івано-Франківськ — Липовиця
17:40Івано-Франківськ — Братківці
17:45Івано-Франківськ — Калуш
17:45Івано-Франківськ — Тисмениця
17:45Івано-Франківськ — Долиняни
17:45Івано-Франківськ — Тисів
17:45Івано-Франківськ — Ворохта
17:45Івано-Франківськ — Глинки
17:45Івано-Франківськ — Рунгури
17:45Івано-Франківськ — Фітьків
17:50Івано-Франківськ — Прикмище
17:50Івано-Франківськ — Гарасимів
17:55Івано-Франківськ — Калуш
17:55Івано-Франківськ — Тисмениця
18:00Івано-Франківськ — Калуш
18:00Івано-Франківськ — Великий Рожин
18:00Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
18:00Івано-Франківськ — Радча
18:00Івано-Франківськ — Жуків
18:00Івано-Франківськ — Уніж
18:05Івано-Франківськ — Вигода
18:05Івано-Франківськ — Калуш
18:05Івано-Франківськ — Тисмениця
18:10Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
18:10Івано-Франківськ — Коломия
18:15Івано-Франківськ — Калуш
18:15Івано-Франківськ — Тисмениця
18:15Івано-Франківськ — Долина
18:15Івано-Франківськ — Мала Тур'я
18:15Івано-Франківськ — Буківна
18:15Івано-Франківськ — Камінна
18:20Івано-Франківськ — Коломия
18:21Івано-Франківськ — Струпків
18:25Івано-Франківськ — Тисмениця
18:25Івано-Франківськ — Калуш
18:30Івано-Франківськ — Вікно
18:30Івано-Франківськ — Княжолука
18:30Івано-Франківськ — Коломия
18:30Івано-Франківськ — Підмихайлівці
18:30Івано-Франківськ — Угринів
18:30Івано-Франківськ — Радча
18:30Івано-Франківськ — Верхня
18:30Івано-Франківськ — Нижнів
18:35Івано-Франківськ — Петрилів
18:35Івано-Франківськ — Калуш
18:40Івано-Франківськ — Братківці
18:40Івано-Франківськ — Городенка
18:40Івано-Франківськ — Тисмениця
18:40Івано-Франківськ — Тюдів
18:40Івано-Франківськ — Верховина
18:45Івано-Франківськ — Ліски
18:45Івано-Франківськ — Калуш
18:45Івано-Франківськ — Ямниця
18:50Івано-Франківськ — Калуш
18:55Івано-Франківськ — Коломия
18:55Івано-Франківськ — Тисмениця
19:00Івано-Франківськ — Калуш
19:00Івано-Франківськ — Городенка
19:00Івано-Франківськ — Торговиця
19:00Івано-Франківськ — Нижнів
19:10Івано-Франківськ — Коломия
19:10Івано-Франківськ — Гериня
19:10Івано-Франківськ — Тисмениця
19:15Івано-Франківськ — Рогатин
19:15Івано-Франківськ — Косів
19:15Івано-Франківськ — Калуш
19:25Івано-Франківськ — Тисмениця
19:25Івано-Франківськ — Снятин
19:30Івано-Франківськ — Довгопілля
19:30Івано-Франківськ — Волосів
19:30Івано-Франківськ — Калуш
19:35Івано-Франківськ — Коломия
19:40Івано-Франківськ — Городенка
19:40Івано-Франківськ — Тисмениця
19:45Івано-Франківськ — Коломия
19:45Івано-Франківськ — Гаврилівка
19:45Івано-Франківськ — Калуш
19:55Івано-Франківськ — Тисмениця
20:00Івано-Франківськ — Ворохта
20:00Івано-Франківськ — Коломия
20:00Івано-Франківськ — Городенка
20:05Івано-Франківськ — Калуш
20:05Івано-Франківськ — Мостище
20:05Івано-Франківськ — Голосків
20:10Івано-Франківськ — Угринів
20:10Івано-Франківськ — Липівка
20:10Івано-Франківськ — Тисмениця
20:20Івано-Франківськ — Коломия
20:25Івано-Франківськ — Калуш
20:30Івано-Франківськ — Тисмениця
20:30Івано-Франківськ — Нижнів
20:40Івано-Франківськ — Верховина
20:40Івано-Франківськ — Верховина
20:45Івано-Франківськ — Калуш
21:05Івано-Франківськ — Калуш
21:10Івано-Франківськ — Угринів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Іванівка
11:25 16:00

Івано-Франківськ — Ілемня
10:30 16:25

Івано-Франківськ — Баня-Березів
09:45 16:20

Івано-Франківськ — Болехів
11:35

Івано-Франківськ — Братківці
07:20 07:45 08:40 10:00 10:40 12:20 13:25 13:50 15:00 15:50 16:25 17:25 17:40 18:40

Івано-Франківськ — Бринь
07:00 08:45 15:00 17:30

Івано-Франківськ — Будзин
10:45 16:00

Івано-Франківськ — Буківна
18:15

Івано-Франківськ — Білі Ослави
12:45 16:50

Івано-Франківськ — Велика Туря
14:45

Івано-Франківськ — Великий Рожин
08:35 18:00

Івано-Франківськ — Верхня
08:30 12:10 15:40 18:30

Івано-Франківськ — Верхня Липиця
13:20

Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
08:05 12:00 17:15

Івано-Франківськ — Верховина
05:10 06:05 07:00 07:50 08:15 08:50 09:07 09:35 10:35 12:00 12:20 12:30 13:15 14:10 15:00 15:02 16:05 17:25 17:35 18:40 20:40 20:40

Івано-Франківськ — Вигода
06:50 09:00 09:50 13:50 13:52 14:40 18:05

Івано-Франківськ — Волосів
08:00 16:15 19:30

Івано-Франківськ — Ворохта
10:00 11:20 12:20 17:45 20:00

Івано-Франківськ — Вікно
11:15 18:30

Івано-Франківськ — Гаврилівка
08:30 12:35 15:00 17:15 19:45

Івано-Франківськ — Гарасимів
09:30 17:50

Івано-Франківськ — Гериня
14:15 19:10

Івано-Франківськ — Глинки
08:40 13:45 17:45

Івано-Франківськ — Глушків
12:05 17:35

Івано-Франківськ — Голосків
08:00 11:20 17:01 20:05

Івано-Франківськ — Гончарів
11:30 16:50

Івано-Франківськ — Городенка
07:15 08:10 08:30 10:20 11:00 11:30 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:35 15:00 15:20 15:40 16:10 18:40 19:00 19:40 20:00

Івано-Франківськ — Грушів
10:55 16:30

Івано-Франківськ — Делева
11:40 17:30

Івано-Франківськ — Дички
10:10 16:40

Івано-Франківськ — Довгопілля
19:30

Івано-Франківськ — Долина
09:00 13:15 18:15

Івано-Франківськ — Долиняни
11:40 17:45

Івано-Франківськ — Жуків
12:45 18:00

Івано-Франківськ — Кадобна
10:00 15:50 17:25

Івано-Франківськ — Калуш
06:20 06:50 07:10 07:25 07:35 07:45 07:55 08:05 08:10 08:15 08:20 08:25 08:27 08:30 08:35 08:47 08:50 08:55 09:15 09:25 09:35 09:45 09:55 10:05 10:10 10:15 10:25 10:30 10:35 10:40 10:47 10:55 11:05 11:15 11:25 11:35 11:45 11:55 12:05 12:15 12:25 12:30 12:40 12:45 12:55 13:15 13:25 13:35 13:45 13:55 14:05 14:15 14:20 14:25 14:35 14:45 14:55 15:05 15:15 15:20 15:25 15:35 15:45 15:57 16:05 16:25 16:35 16:45 16:50 16:55 17:07 17:15 17:35 17:45 17:55 18:00 18:05 18:15 18:25 18:35 18:45 18:50 19:00 19:15 19:30 19:45 20:05 20:25 20:45 21:05

Івано-Франківськ — Камінна
11:40 14:20 18:15

Івано-Франківськ — Княжолука
10:05 18:30

Івано-Франківськ — Коломия
06:00 06:25 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 08:10 08:25 08:45 08:55 09:20 09:25 09:50 10:00 10:10 10:25 10:40 11:15 11:30 11:40 11:50 12:17 12:30 12:40 12:50 13:20 13:30 13:35 13:45 14:00 14:10 14:30 14:40 14:50 15:10 16:08 16:25 16:40 17:00 17:15 17:25 18:10 18:20 18:30 18:55 19:10 19:35 19:45 20:00 20:20

Івано-Франківськ — Колінки
15:20

Івано-Франківськ — Королівка
07:55 14:55 17:30

Івано-Франківськ — Космач
16:05

Івано-Франківськ — Косів
06:15 07:45 08:00 10:30 12:05 13:05 13:55 14:25 15:20 15:55 17:05 19:15

Івано-Франківськ — Кропивник
09:05 13:05 16:15

Івано-Франківськ — Кулинка
10:45 17:05

Івано-Франківськ — Кунисівці
10:05 17:10

Івано-Франківськ — Кути
15:30

Івано-Франківськ — Липовиця
11:00 17:40

Івано-Франківськ — Липівка
10:00 10:50 12:30 13:30 15:25 17:00 17:30 20:10

Івано-Франківськ — Луг
10:15 16:30

Івано-Франківськ — Лука
16:40

Івано-Франківськ — Луковець-Журівський
14:05

Івано-Франківськ — Ліски
09:40 14:05 18:45

Івано-Франківськ — Мала Тур'я
08:15 12:20 18:15

Івано-Франківськ — Мостище
15:00 20:05

Івано-Франківськ — Нижнів
07:25 09:20 12:15 13:50 14:25 16:30 18:30 19:00 20:30

Івано-Франківськ — Нова Липівка
07:05

Івано-Франківськ — Перекоси
16:05

Івано-Франківськ — Петранка
09:40 15:35

Івано-Франківськ — Петрилів
05:25 08:15 14:00 18:35

Івано-Франківськ — Поляниця (Буковель)
05:20 06:15 06:45 07:30 08:00 08:30 09:00 09:25 10:15 11:05 11:45 12:10 12:55 13:45 14:40 15:35 16:15 16:30 17:05 17:30 18:00

Івано-Франківськ — Помонята
15:45

Івано-Франківськ — Поточище
10:40 16:50

Івано-Франківськ — Прикмище
09:20 17:50

Івано-Франківськ — Підмихайлівці
09:55 13:30 16:30 18:30

Івано-Франківськ — Радча
07:45 08:05 09:15 09:20 10:25 10:50 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 18:30

Івано-Франківськ — Репужинці
12:25

Івано-Франківськ — Рогатин
08:15 11:55 12:30 13:05 15:15 16:00 16:20 17:00 19:15

Івано-Франківськ — Рожнятів
10:20 13:10 17:30

Івано-Франківськ — Розтоки
16:55

Івано-Франківськ — Рунгури
17:45

Івано-Франківськ — Серафинці
07:45 15:50

Івано-Франківськ — Середній Березів
16:50

Івано-Франківськ — Снятин
10:15 11:05 13:15 15:40 16:12 19:25

Івано-Франківськ — Сокирчин
10:50 16:25

Івано-Франківськ — Спас
08:40 14:20

Івано-Франківськ — Стратин
09:35

Івано-Франківськ — Струпків
08:50 13:56 18:21

Івано-Франківськ — Тисмениця
07:25 07:35 07:45 07:55 08:05 08:15 08:15 08:25 08:35 08:45 08:55 09:05 09:15 09:25 09:35 09:45 10:00 10:15 10:30 10:30 10:35 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:35 12:45 12:55 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:25 17:30 17:35 17:45 17:55 18:05 18:15 18:25 18:40 18:55 19:10 19:25 19:40 19:55 20:10 20:30

Івано-Франківськ — Тисів
17:45

Івано-Франківськ — Товмачик
12:15 15:30

Івано-Франківськ — Топорівці
11:45 16:20

Івано-Франківськ — Торговиця
08:15 13:38 19:00

Івано-Франківськ — Тюдів
11:00 18:40

Івано-Франківськ — Угринів
07:00 07:30 08:00 09:10 10:30 11:50 13:10 14:30 15:50 17:10 18:30 20:10 21:10

Івано-Франківськ — Уніж
13:45 18:00

Івано-Франківськ — Уїзд
11:00 17:20

Івано-Франківськ — Фітьків
05:40 07:30 09:30 14:30 15:10 17:45

Івано-Франківськ — Черче
09:10 10:40 13:45 14:40

Івано-Франківськ — Яблуниця (Перевал)
06:35 07:20 15:10

Івано-Франківськ — Яківка
07:30 14:20

Івано-Франківськ — Ямниця
06:55 08:00 09:20 10:40 12:05 13:40 15:20 17:00 18:45

Івано-Франківськ — Яремче
15:25 16:45 17:00

Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
08:50 09:40 14:15 18:10

Кути — Рогатин
15:00

Рогатин — Кути
06:35

Інформація оновлена: 24.12.2019