Автовокзал Рогатин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Галицька, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03435-21499

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Київ — Івано-Франківськ (Вт,Чт,Сб)
06:35Івано-Франківськ — Рівне
07:00Аеропорт "Бориспіль" — Івано-Франківськ
08:05Львів — Івано-Франківськ
08:05Трускавець — Тернопіль
08:50Тернопіль — Долина (Пт-Нд)
09:00Львів — Івано-Франківськ
09:20Львів — Кути
09:40Львів — Івано-Франківськ
09:40Тернопіль — Трускавець
10:00Львів — Снятин
10:45Львів — Івано-Франківськ
11:15Львів — Чернiвцi
12:00Сокаль — Івано-Франківськ
12:20Львів — Івано-Франківськ
12:35Львів — Косів
12:38Львів — Івано-Франківськ
12:55Тернопіль — Черче
13:30Рівне — Івано-Франківськ
13:40Сокаль — Івано-Франківськ
13:55Тернопіль — Самбір
14:30Чернiвцi — Львів
14:40Львів — Івано-Франківськ
14:45Тернопіль — Івано-Франківськ
15:40Львів — Городенка
15:51Хуст — Хмельницький
16:00Львів — Ворохта
16:05Тернопіль — Стрий
16:20Хмельницький — Хуст
16:30Львів — Коломия
16:30Тернопіль — Калуш
16:35Трускавець — Бережани
16:45Львів — Івано-Франківськ
17:25Тернопіль — Трускавець
18:05Львів — Яремче
18:05Трускавець — Тернопіль
18:20Львів — Бурштин
18:25Львів — Івано-Франківськ
18:30Тернопіль — Долина
19:55Львів — Снятин
19:55Тернопіль — Черче
20:25Львів — Івано-Франківськ
21:00Львів — Яремче
21:53Івано-Франківськ — Аеропорт "Бориспіль"
22:00Шацьк — Івано-Франківськ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Аеропорт "Бориспіль"
21:53

Івано-Франківськ — Рівне
06:35

Аеропорт "Бориспіль" — Івано-Франківськ
07:00

Київ — Івано-Франківськ
04:15(Вт,Чт,Сб)

Львів — Івано-Франківськ
08:05 09:00 09:40 10:45 12:20 12:38 14:40 16:45 18:25 20:25

Львів — Бурштин
18:20

Львів — Ворохта
16:00

Львів — Городенка
15:40

Львів — Коломия
16:30

Львів — Косів
12:35

Львів — Кути
09:20

Львів — Снятин
10:00 19:55

Львів — Чернiвцi
11:15

Львів — Яремче
18:05 21:00

Рівне — Івано-Франківськ
13:30

Сокаль — Івано-Франківськ
12:00 13:40

Тернопіль — Івано-Франківськ
14:45

Тернопіль — Долина
08:50(Пт-Нд) 18:30

Тернопіль — Калуш
16:30

Тернопіль — Самбір
13:55

Тернопіль — Стрий
16:05

Тернопіль — Трускавець
09:40 17:25

Тернопіль — Черче
12:55 19:55

Трускавець — Бережани
16:35

Трускавець — Тернопіль
08:05 18:05

Хмельницький — Хуст
16:20

Хуст — Хмельницький
15:51

Чернiвцi — Львів
14:30

Шацьк — Івано-Франківськ
22:00

Інформація оновлена: 08.12.2014