Автовокзал Донецьк Південній

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Комунарів, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 062-2665119, 062-3866468, 062-3866507, 050-4771330

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:35Донецьк — Олександрівка КПП
05:35Донецьк — КПП Новотроїцьке
05:40Донецьк — Докучаєвськ
05:45Донецьк — Олександрівка КПП
05:45Донецьк — КПП Новотроїцьке
05:45Донецьк — Москва (РФ)
05:55Донецьк — Гнутове КПП
06:00Донецьк — Макіївка
06:00Донецьк — Макіївка
06:00Донецьк — Олександрівка КПП
06:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
06:00Донецьк — КПП Новотроїцьке
06:00Донецьк — Харцизьк
06:00Донецьк — Олександрівка КПП
06:05Донецьк — Луганськ
06:05Донецьк — Олександрівка КПП
06:07Донецьк — КПП Новотроїцьке
06:15Донецьк — Олександрівка КПП
06:15Донецьк — Докучаєвськ
06:20Донецьк — Гнутове КПП
06:20Донецьк — КПП Майорськ
06:20Донецьк — КПП Новотроїцьке
06:25Донецьк — Макіївка
06:25Донецьк — Харцизьк
06:25Донецьк — Макіївка
06:30Донецьк — КПП Новотроїцьке
06:30Донецьк — Олександрівка КПП
06:30Донецьк — Москва (РФ)
06:30Донецьк — Москва (РФ)
06:30Донецьк — Москва (РФ)
06:30Донецьк — Москва (РФ)
06:38Донецьк — Макіївка
06:38Донецьк — Макіївка
06:40Донецьк — Харцизьк
06:45Донецьк — Докучаєвськ
06:50Донецьк — КПП Новотроїцьке
06:50Донецьк — Макіївка
06:50Донецьк — Макіївка
06:55Донецьк — Харцизьк
06:55Донецьк — Макіївка
06:56Донецьк — Макіївка
07:00Донецьк — Комсомольськ
07:00Донецьк — Гнутове КПП
07:00Донецьк — Єнакієве
07:00Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
07:00Донецьк — Оленівка
07:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
07:00Донецьк — Шахтарськ
07:00Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
07:00Донецьк — Олександрівка КПП
07:00Донецьк — Макіївка
07:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
07:02Донецьк — Макіївка
07:05Донецьк — Макіївка
07:05Донецьк — КПП Новотроїцьке
07:08Донецьк — Макіївка
07:10Донецьк — Макіївка
07:10Донецьк — Харцизьк
07:10Донецьк — Олександрівка КПП
07:10Донецьк — Луганськ
07:14Донецьк — Макіївка
07:15Донецьк — Олександрівка КПП
07:15Донецьк — Докучаєвськ
07:15Донецьк — Макіївка
07:20Донецьк — КПП Новотроїцьке
07:20Донецьк — Макіївка
07:20Донецьк — Макіївка
07:25Донецьк — Макіївка
07:25Донецьк — Харцизьк
07:25Донецьк — Олександрівка КПП
07:26Донецьк — Макіївка
07:30Донецьк — Макіївка
07:30Донецьк — Олександрівка КПП
07:30Донецьк — Новоазовськ
07:32Донецьк — Макіївка
07:35Донецьк — Макіївка
07:38Донецьк — Макіївка
07:40Донецьк — Макіївка
07:40Донецьк — Зугрес-2
07:40Сніжне — КПП Новотроїцьке
07:40Донецьк — Єнакієве
07:40Донецьк — Єнакієве
07:44Донецьк — Макіївка
07:45Донецьк — Новий Світ
07:45Донецьк — Горлівка
07:45Донецьк — КПП Новотроїцьке
07:45Донецьк — Докучаєвськ
07:45Донецьк — Макіївка
07:45Донецьк — Луганськ
07:45Донецьк — Олександрівка КПП
07:50Донецьк — Макіївка
07:50Донецьк — КПП Новотроїцьке
07:50Донецьк — Харцизьк
07:50Донецьк — Макіївка
07:51Донецьк — Комсомольськ
07:55Донецьк — Макіївка
07:56Донецьк — Макіївка
08:00Донецьк — Харцизьк
08:00Донецьк — Макіївка
08:00Донецьк — КПП Новотроїцьке
08:02Донецьк — Макіївка
08:05Донецьк — Макіївка
08:08Донецьк — Макіївка
08:10Донецьк — Макіївка
08:10Донецьк — Харцизьк
08:10Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
08:14Донецьк — Макіївка
08:15Донецьк — Докучаєвськ
08:15Донецьк — Макіївка
08:15Донецьк — Гнутове КПП
08:15Макіївка — КПП Новотроїцьке
08:20Донецьк — Макіївка
08:20Донецьк — Єнакієве
08:20Донецьк — Макіївка
08:20Донецьк — Єнакієве
08:25Донецьк — Макіївка
08:25Сніжне — Олександрівка КПП
08:25Донецьк — Іловайськ
08:26Донецьк — Макіївка
08:30Донецьк — Олександрівка КПП
08:30Донецьк — Горлівка
08:30Донецьк — Москва (РФ)
08:30Донецьк — Макіївка
08:32Донецьк — Макіївка
08:35Донецьк — Комсомольськ
08:35Донецьк — Макіївка
08:35Донецьк — Харцизьк
08:38Донецьк — Макіївка
08:40Донецьк — Макіївка
08:44Донецьк — Макіївка
08:45Донецьк — Зугрес-2
08:45Донецьк — Макіївка
08:45Донецьк — Гнутове КПП
08:45Донецьк — Докучаєвськ
08:50Донецьк — Макіївка
08:50Донецьк — Макіївка
08:50Сніжне — КПП Новотроїцьке
08:50Донецьк — Дебальцеве
08:55Донецьк — Макіївка
08:56Донецьк — Макіївка
09:00Донецьк — Севастополь
09:00Донецьк — Оленівка
09:00Донецьк — Москва (РФ)
09:00Донецьк — Харцизьк
09:00Донецьк — КПП Новотроїцьке
09:00Донецьк — Макіївка
09:00Донецьк — Олександрівка КПП
09:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
09:02Донецьк — Макіївка
09:05Донецьк — Макіївка
09:05Донецьк — Комсомольськ
09:08Донецьк — Макіївка
09:10Донецьк — Іловайськ
09:10Донецьк — Макіївка
09:10Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
09:14Донецьк — Макіївка
09:15Донецьк — Новий Світ
09:15Донецьк — Горлівка
09:15Донецьк — Макіївка
09:15Донецьк — Докучаєвськ
09:20Донецьк — Єнакієве
09:20Донецьк — Єнакієве
09:20Донецьк — Зугрес-2
09:20Донецьк — КПП Новотроїцьке
09:20Донецьк — Макіївка
09:20Донецьк — Макіївка
09:25Донецьк — Макіївка
09:26Донецьк — Макіївка
09:30Донецьк — Макіївка
09:30Донецьк — Харцизьк
09:30Донецьк — Глинка
09:30Донецьк — Олександрівка КПП
09:32Донецьк — Макіївка
09:36Донецьк — Макіївка
09:38Донецьк — Макіївка
09:40Донецьк — Харцизьк
09:40Донецьк — Сєдове
09:42Донецьк — Макіївка
09:44Донецьк — Макіївка
09:45Донецьк — Ялта
09:45Донецьк — Дебальцеве
09:45Донецьк — Докучаєвськ
09:45Донецьк — Горлівка
09:45Харцизьк — КПП Новотроїцьке
09:45Донецьк — Ялта
09:48Донецьк — Макіївка
09:50Донецьк — Харцизьк
09:50Донецьк — Макіївка
09:54Донецьк — Макіївка
09:56Донецьк — Макіївка
10:00Донецьк — Макіївка
10:00Донецьк — Харцизьк
10:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
10:00Донецьк — Москва (РФ)
10:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
10:00Донецьк — Москва (РФ)
10:02Донецьк — Макіївка
10:06Донецьк — Макіївка
10:08Донецьк — Макіївка
10:10Донецьк — Харцизьк
10:12Донецьк — Макіївка
10:14Донецьк — Макіївка
10:15Донецьк — Новий Світ
10:15Донецьк — Єнакієве
10:15Донецьк — Докучаєвськ
10:15Донецьк — Єнакієве
10:18Донецьк — Макіївка
10:20Донецьк — Макіївка
10:20Донецьк — Іловайськ
10:24Донецьк — Макіївка
10:25Донецьк — Комсомольськ
10:26Донецьк — Макіївка
10:30Донецьк — КПП Новотроїцьке
10:30Донецьк — Олександрівка КПП
10:30Донецьк — Горлівка
10:30Донецьк — Макіївка
10:32Донецьк — Макіївка
10:35Донецьк — Харцизьк
10:36Донецьк — Макіївка
10:38Донецьк — Макіївка
10:40Донецьк — Дебальцеве
10:42Донецьк — Макіївка
10:44Донецьк — Макіївка
10:45Донецьк — Луганськ
10:45Донецьк — Докучаєвськ
10:48Донецьк — Макіївка
10:50Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
10:50Донецьк — Харцизьк
10:50Донецьк — Макіївка
10:54Донецьк — Макіївка
10:56Донецьк — Макіївка
11:00Донецьк — Макіївка
11:00Донецьк — Комсомольськ
11:00Донецьк — Харцизьк
11:00Донецьк — Єнакієве
11:00Донецьк — Шахтарськ
11:00Донецьк — Нижній Новгород (РФ)
11:00Донецьк — Оленівка
11:00Донецьк — КПП Новотроїцьке
11:02Донецьк — Макіївка
11:06Донецьк — Макіївка
11:08Донецьк — Макіївка
11:10Донецьк — Зугрес-2
11:10Донецьк — Єнакієве
11:10Донецьк — Красний Луч
11:12Донецьк — Макіївка
11:14Донецьк — Макіївка
11:15Донецьк — КПП Новотроїцьке
11:15Донецьк — Докучаєвськ
11:18Донецьк — Макіївка
11:20Донецьк — Єнакієве
11:20Донецьк — Харцизьк
11:20Донецьк — Макіївка
11:24Донецьк — Макіївка
11:26Донецьк — Макіївка
11:30Донецьк — Харцизьк
11:30Донецьк — Горлівка
11:30Донецьк — Олександрівка КПП
11:30Донецьк — Новоазовськ
11:30Донецьк — Макіївка
11:32Донецьк — Макіївка
11:36Донецьк — Макіївка
11:38Донецьк — Макіївка
11:40Донецьк — Єнакієве
11:42Донецьк — Макіївка
11:44Донецьк — Макіївка
11:45Донецьк — Докучаєвськ
11:45Донецьк — Москва (РФ)
11:45Донецьк — КПП Новотроїцьке
11:45Донецьк — Москва (РФ)
11:45Донецьк — Харцизьк
11:48Донецьк — Макіївка
11:50Макіївка — Севастополь
11:50Донецьк — Макіївка
11:50Горлівка — Севастополь
11:51Донецьк — Комсомольськ
11:54Донецьк — Макіївка
11:55Донецьк — КПП Новотроїцьке
11:56Донецьк — Макіївка
12:00Донецьк — Севастополь
12:00Донецьк — Горлівка
12:00Донецьк — Первомайськ
12:00Донецьк — Волгоград
12:00Донецьк — Макіївка
12:00Донецьк — Севастополь
12:00Донецьк — Харцизьк
12:02Донецьк — Макіївка
12:06Донецьк — Макіївка
12:08Донецьк — Макіївка
12:10Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
12:10Донецьк — Новий Світ
12:10Донецьк — КПП Новотроїцьке
12:10Донецьк — Єнакієве
12:12Донецьк — Макіївка
12:14Донецьк — Макіївка
12:15Донецьк — Харцизьк
12:15Донецьк — Докучаєвськ
12:18Донецьк — Макіївка
12:20Донецьк — Макіївка
12:20Донецьк — Ровеньки
12:24Донецьк — Макіївка
12:25Донецьк — Олександрівка КПП
12:25Донецьк — КПП Новотроїцьке
12:26Донецьк — Макіївка
12:30Донецьк — Іловайськ
12:30Донецьк — Докучаєвськ
12:30Донецьк — Макіївка
12:30Донецьк — Дебальцеве
12:32Донецьк — Макіївка
12:35Донецьк — Свердловськ
12:36Донецьк — Макіївка
12:38Донецьк — Макіївка
12:40Донецьк — Горлівка
12:40Донецьк — КПП Новотроїцьке
12:42Донецьк — Макіївка
12:44Донецьк — Макіївка
12:45Донецьк — Харцизьк
12:45Донецьк — Олександрівка КПП
12:48Донецьк — Макіївка
12:50Донецьк — Стила
12:50Донецьк — Комсомольськ
12:50Донецьк — Єнакієве
12:50Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
12:50Донецьк — Макіївка
12:54Донецьк — Макіївка
12:55Донецьк — Єнакієве
12:56Донецьк — Макіївка
13:00Донецьк — Макіївка
13:00Донецьк — Оленівка
13:00Донецьк — Харцизьк
13:00Донецьк — Брянськ (РФ)
13:00Донецьк — Олександрівка КПП
13:02Донецьк — Макіївка
13:05Донецьк — КПП Новотроїцьке
13:06Донецьк — Макіївка
13:08Донецьк — Макіївка
13:10Донецьк — Придорожнє
13:10Донецьк — Єнакієве
13:10Донецьк — Харцизьк
13:12Донецьк — Макіївка
13:14Донецьк — Макіївка
13:15Донецьк — Єнакієве
13:15Донецьк — Олександрівка КПП
13:18Донецьк — Макіївка
13:20Донецьк — Макіївка
13:20Донецьк — Єнакієве
13:20Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
13:24Донецьк — Макіївка
13:25Донецьк — Харцизьк
13:26Донецьк — Макіївка
13:30Донецьк — Макіївка
13:30Донецьк — Єнакієве
13:32Донецьк — Макіївка
13:35Донецьк — Єнакієве
13:35Донецьк — Докучаєвськ
13:35Донецьк — Горлівка
13:36Донецьк — Макіївка
13:38Донецьк — Макіївка
13:40Донецьк — Харцизьк
13:42Донецьк — Макіївка
13:44Донецьк — Макіївка
13:45Донецьк — Первомайськ
13:45Донецьк — Москва (РФ)
13:45Донецьк — Новоазовськ
13:45Донецьк — Єнакієве
13:48Донецьк — Макіївка
13:50Донецьк — Єнакієве
13:50Донецьк — Харцизьк
13:50Донецьк — Макіївка
13:50Донецьк — Комсомольськ
13:50Донецьк — Олександрівка КПП
13:54Донецьк — Макіївка
13:55Донецьк — Єнакієве
13:56Донецьк — Макіївка
14:00Донецьк — Харцизьк
14:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
14:00Донецьк — Макіївка
14:00Донецьк — КПП Новотроїцьке
14:02Донецьк — Макіївка
14:05Донецьк — Докучаєвськ
14:06Донецьк — Макіївка
14:08Донецьк — Макіївка
14:10Донецьк — Горлівка
14:10Донецьк — Новий Світ
14:10Донецьк — Іловайськ
14:10Донецьк — Єнакієве
14:10Донецьк — Єнакієве
14:12Донецьк — Макіївка
14:14Донецьк — Макіївка
14:15Донецьк — КПП Новотроїцьке
14:15Донецьк — Єнакієве
14:18Донецьк — Макіївка
14:20Донецьк — Макіївка
14:20Донецьк — Єнакієве
14:24Донецьк — Макіївка
14:25Донецьк — Харцизьк
14:26Донецьк — Макіївка
14:30Донецьк — Антрацит
14:30Донецьк — Макіївка
14:30Донецьк — Дебальцеве
14:30Донецьк — Луганськ
14:30Донецьк — Олександрівка КПП
14:32Донецьк — Макіївка
14:35Донецьк — Докучаєвськ
14:35Донецьк — Харцизьк
14:36Донецьк — Макіївка
14:38Донецьк — Макіївка
14:42Донецьк — Макіївка
14:44Донецьк — Макіївка
14:45Донецьк — Олександрівка КПП
14:45Донецьк — Харцизьк
14:45Донецьк — Горлівка
14:48Донецьк — Макіївка
14:50Донецьк — Єнакієве
14:50Донецьк — Комсомольськ
14:50Донецьк — Макіївка
14:54Донецьк — Макіївка
14:55Донецьк — Іловайськ
14:56Донецьк — Макіївка
15:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
15:00Донецьк — Старий Оскол
15:00Донецьк — Макіївка
15:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
15:00Донецьк — Свердловськ
15:00Донецьк — Єнакієве
15:00Донецьк — Старий Оскол
15:00Донецьк — Сєдове
15:00Донецьк — КПП Новотроїцьке
15:00Донецьк — Єнакієве
15:00Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
15:00Донецьк — Оленівка
15:00Донецьк — Олександрівка КПП
15:02Донецьк — Макіївка
15:05Донецьк — Докучаєвськ
15:05Донецьк — Харцизьк
15:06Донецьк — Макіївка
15:08Донецьк — Макіївка
15:12Донецьк — Макіївка
15:14Донецьк — Макіївка
15:15Донецьк — Харцизьк
15:15Донецьк — Єнакієве
15:18Донецьк — Макіївка
15:20Донецьк — Єнакієве
15:20Донецьк — Шахтарськ
15:20Донецьк — Макіївка
15:24Донецьк — Макіївка
15:25Донецьк — Докучаєвськ
15:25Донецьк — Харцизьк
15:26Донецьк — Макіївка
15:30Донецьк — Конькове
15:30Донецьк — Макіївка
15:30Донецьк — Новий Світ
15:32Донецьк — Макіївка
15:35Донецьк — Харцизьк
15:35Донецьк — Докучаєвськ
15:35Донецьк — Дебальцеве
15:36Донецьк — Макіївка
15:38Донецьк — Макіївка
15:42Донецьк — Макіївка
15:44Донецьк — Макіївка
15:45Донецьк — Москва (РФ)
15:45Донецьк — Зугрес-2
15:48Донецьк — Макіївка
15:50Донецьк — Макіївка
15:50Донецьк — Глинка
15:54Донецьк — Макіївка
15:55Донецьк — Єнакієве
15:55Донецьк — Харцизьк
15:56Донецьк — Макіївка
16:00Донецьк — Горлівка
16:00Донецьк — Єнакієве
16:00Донецьк — Брянськ (РФ)
16:00Донецьк — Макіївка
16:01Донецьк — Комсомольськ
16:02Донецьк — Макіївка
16:05Донецьк — Харцизьк
16:06Донецьк — Макіївка
16:08Донецьк — Макіївка
16:13Донецьк — Макіївка
16:14Донецьк — Макіївка
16:15Донецьк — Докучаєвськ
16:20Донецьк — Єнакієве
16:20Донецьк — Макіївка
16:20Донецьк — Єнакієве
16:20Донецьк — Макіївка
16:20Донецьк — Троїцько-Харцизьк
16:26Донецьк — Макіївка
16:27Донецьк — Макіївка
16:30Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
16:30Донецьк — Єнакієве
16:30Донецьк — Кисловодськ (РФ)
16:30Донецьк — Кисловодськ (РФ)
16:32Донецьк — Макіївка
16:34Донецьк — Макіївка
16:35Донецьк — Харцизьк
16:35Донецьк — Єнакієве
16:38Донецьк — Макіївка
16:41Донецьк — Макіївка
16:44Донецьк — Макіївка
16:45Донецьк — Дебальцеве
16:48Донецьк — Макіївка
16:50Донецьк — Харцизьк
16:50Донецьк — Макіївка
16:50Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
16:50Донецьк — Комсомольськ
16:55Донецьк — Макіївка
16:56Донецьк — Макіївка
17:00Донецьк — Докучаєвськ
17:00Донецьк — Москва (РФ)
17:00Донецьк — Анапа (РФ)
17:00Донецьк — Горлівка
17:00Донецьк — Москва (РФ)
17:02Донецьк — Макіївка
17:02Донецьк — Макіївка
17:05Донецьк — Харцизьк
17:05Донецьк — Новий Світ
17:08Донецьк — Макіївка
17:09Донецьк — Макіївка
17:10Донецьк — Оленівка
17:14Донецьк — Макіївка
17:15Донецьк — Орел (РФ)
17:16Донецьк — Макіївка
17:20Донецьк — Єнакієве
17:20Донецьк — Харцизьк
17:20Донецьк — Єнакієве
17:20Донецьк — Макіївка
17:23Донецьк — Макіївка
17:25Донецьк — Комсомольськ
17:26Донецьк — Макіївка
17:30Донецьк — Новоазовськ
17:30Донецьк — Макіївка
17:30Донецьк — Докучаєвськ
17:30Донецьк — Сєдове
17:32Донецьк — Макіївка
17:35Донецьк — Харцизьк
17:37Донецьк — Макіївка
17:38Донецьк — Макіївка
17:40Донецьк — Єнакієве
17:40Донецьк — Єнакієве
17:44Донецьк — Макіївка
17:44Донецьк — Макіївка
17:45Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
17:45Донецьк — Москва (РФ)
17:45Донецьк — Москва (РФ)
17:50Донецьк — Макіївка
17:50Донецьк — Харцизьк
17:51Донецьк — Макіївка
17:56Донецьк — Макіївка
17:58Донецьк — Макіївка
18:00Донецьк — Анапа (РФ)
18:00Донецьк — Стила
18:00Донецьк — Горлівка
18:00Донецьк — Дебальцеве
18:02Донецьк — Макіївка
18:05Донецьк — Новий Світ
18:05Донецьк — Макіївка
18:05Донецьк — Харцизьк
18:08Донецьк — Макіївка
18:12Донецьк — Макіївка
18:15Донецьк — Іловайськ
18:15Донецьк — Харцизьк
18:16Донецьк — Макіївка
18:19Донецьк — Макіївка
18:20Донецьк — Єнакієве
18:22Донецьк — Макіївка
18:25Донецьк — Харцизьк
18:26Донецьк — Макіївка
18:28Донецьк — Макіївка
18:30Донецьк — Горлівка
18:33Донецьк — Макіївка
18:34Донецьк — Макіївка
18:35Донецьк — Харцизьк
18:40Донецьк — Макіївка
18:40Донецьк — Єнакієве
18:40Донецьк — Макіївка
18:46Донецьк — Макіївка
18:47Донецьк — Макіївка
18:50Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
18:50Донецьк — Харцизьк
18:52Донецьк — Макіївка
18:54Донецьк — Макіївка
19:00Донецьк — Макіївка
19:00Донецьк — Єнакієве
19:00Донецьк — Комсомольськ
19:00Донецьк — Єнакієве
19:00Донецьк — Харцизьк
19:01Донецьк — Макіївка
19:08Донецьк — Макіївка
19:10Донецьк — Докучаєвськ
19:10Донецьк — Харцизьк
19:10Донецьк — Макіївка
19:15Донецьк — Макіївка
19:20Донецьк — Харцизьк
19:20Донецьк — Краснодар (РФ)
19:20Донецьк — Краснодар (РФ)
19:20Донецьк — Макіївка
19:22Донецьк — Макіївка
19:30Донецьк — Макіївка
19:30Донецьк — Макіївка
19:45Донецьк — Макіївка
19:45Донецьк — Москва (РФ)
19:45Донецьк — Харцизьк
20:00Донецьк — Макіївка
20:00Донецьк — Макіївка
20:00Донецьк — Докучаєвськ

за маршрутами автобусів

Горлівка — Севастополь
11:50

Донецьк — Єнакієве
07:00 07:40 07:40 08:20 08:20 09:20 09:20 10:15 10:15 11:00 11:10 11:20 11:40 12:10 12:50 12:55 13:10 13:15 13:20 13:30 13:35 13:45 13:50 13:55 14:10 14:10 14:15 14:20 14:50 15:00 15:00 15:15 15:20 15:55 16:00 16:20 16:20 16:30 16:35 17:20 17:20 17:40 17:40 18:20 18:40 19:00 19:00

Донецьк — Іловайськ
08:25 09:10 10:20 12:30 14:10 14:55 18:15

Донецьк — Анапа (РФ)
17:00 18:00

Донецьк — Антрацит
14:30

Донецьк — Брянськ (РФ)
13:00 16:00

Донецьк — Волгоград
12:00

Донецьк — Глинка
09:30 15:50

Донецьк — Гнутове КПП
05:55 06:20 07:00 08:15 08:45

Донецьк — Горлівка
07:45 08:30 09:15 09:45 10:30 11:30 12:00 12:40 13:35 14:10 14:45 16:00 17:00 18:00 18:30

Донецьк — Дебальцеве
08:50 09:45 10:40 12:30 14:30 15:35 16:45 18:00

Донецьк — Докучаєвськ
05:40 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:30 13:35 14:05 14:35 15:05 15:25 15:35 16:15 17:00 17:30 19:10 20:00

Донецьк — Зугрес-2
07:40 08:45 09:20 11:10 15:45

Донецьк — КПП Майорськ
06:20

Донецьк — КПП Новотроїцьке
05:35 05:45 06:00 06:07 06:20 06:30 06:50 07:05 07:20 07:45 07:50 08:00 09:00 09:20 10:30 11:00 11:15 11:45 11:55 12:10 12:25 12:40 13:05 14:00 14:15 15:00

Донецьк — Кисловодськ (РФ)
16:30 16:30

Донецьк — Комсомольськ
07:00 07:51 08:35 09:05 10:25 11:00 11:51 12:50 13:50 14:50 16:01 16:50 17:25 19:00

Донецьк — Конькове
15:30

Донецьк — Красний Луч
11:10

Донецьк — Краснодар (РФ)
19:20 19:20

Донецьк — Луганськ
06:05 07:10 07:45 10:45 14:30

Донецьк — Макіївка
06:00 06:00 06:25 06:25 06:38 06:38 06:50 06:50 06:55 06:56 07:00 07:02 07:05 07:08 07:10 07:14 07:15 07:20 07:20 07:25 07:26 07:30 07:32 07:35 07:38 07:40 07:44 07:45 07:50 07:50 07:55 07:56 08:00 08:02 08:05 08:08 08:10 08:14 08:15 08:20 08:20 08:25 08:26 08:30 08:32 08:35 08:38 08:40 08:44 08:45 08:50 08:50 08:55 08:56 09:00 09:02 09:05 09:08 09:10 09:14 09:15 09:20 09:20 09:25 09:26 09:30 09:32 09:36 09:38 09:42 09:44 09:48 09:50 09:54 09:56 10:00 10:02 10:06 10:08 10:12 10:14 10:18 10:20 10:24 10:26 10:30 10:32 10:36 10:38 10:42 10:44 10:48 10:50 10:54 10:56 11:00 11:02 11:06 11:08 11:12 11:14 11:18 11:20 11:24 11:26 11:30 11:32 11:36 11:38 11:42 11:44 11:48 11:50 11:54 11:56 12:00 12:02 12:06 12:08 12:12 12:14 12:18 12:20 12:24 12:26 12:30 12:32 12:36 12:38 12:42 12:44 12:48 12:50 12:54 12:56 13:00 13:02 13:06 13:08 13:12 13:14 13:18 13:20 13:24 13:26 13:30 13:32 13:36 13:38 13:42 13:44 13:48 13:50 13:54 13:56 14:00 14:02 14:06 14:08 14:12 14:14 14:18 14:20 14:24 14:26 14:30 14:32 14:36 14:38 14:42 14:44 14:48 14:50 14:54 14:56 15:00 15:02 15:06 15:08 15:12 15:14 15:18 15:20 15:24 15:26 15:30 15:32 15:36 15:38 15:42 15:44 15:48 15:50 15:54 15:56 16:00 16:02 16:06 16:08 16:13 16:14 16:20 16:20 16:26 16:27 16:32 16:34 16:38 16:41 16:44 16:48 16:50 16:55 16:56 17:02 17:02 17:08 17:09 17:14 17:16 17:20 17:23 17:26 17:30 17:32 17:37 17:38 17:44 17:44 17:50 17:51 17:56 17:58 18:02 18:05 18:08 18:12 18:16 18:19 18:22 18:26 18:28 18:33 18:34 18:40 18:40 18:46 18:47 18:52 18:54 19:00 19:01 19:08 19:10 19:15 19:20 19:22 19:30 19:30 19:45 20:00 20:00

Донецьк — Москва (РФ)
05:45 06:30 06:30 06:30 06:30 08:30 09:00 10:00 10:00 11:45 11:45 13:45 15:45 17:00 17:00 17:45 17:45 19:45

Донецьк — Нижній Новгород (РФ)
11:00

Донецьк — Новий Світ
07:45 09:15 10:15 12:10 14:10 15:30 17:05 18:05

Донецьк — Новоазовськ
07:30 11:30 13:45 17:30

Донецьк — Олександрівка КПП
05:35 05:45 06:00 06:00 06:05 06:15 06:30 07:00 07:10 07:15 07:25 07:30 07:45 08:30 09:00 09:30 10:30 11:30 12:25 12:45 13:00 13:15 13:50 14:30 14:45 15:00

Донецьк — Оленівка
07:00 09:00 11:00 13:00 15:00 17:10

Донецьк — Орел (РФ)
17:15

Донецьк — Первомайськ
12:00 13:45

Донецьк — Придорожнє
13:10

Донецьк — Ровеньки
12:20

Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
06:00 07:00 07:00 09:00 10:00 10:00 12:50 14:00 15:00 15:00 16:30

Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
07:00 07:00

Донецьк — Свердловськ
12:35 15:00

Донецьк — Севастополь
09:00 12:00 12:00

Донецьк — Старий Оскол
15:00 15:00

Донецьк — Стила
12:50 18:00

Донецьк — Сєдове
09:40 15:00 17:30

Донецьк — Троїцько-Харцизьк
16:20

Донецьк — Харцизьк
06:00 06:25 06:40 06:55 07:10 07:25 07:50 08:00 08:10 08:35 09:00 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:35 10:50 11:00 11:20 11:30 11:45 12:00 12:15 12:45 13:00 13:10 13:25 13:40 13:50 14:00 14:25 14:35 14:45 15:05 15:15 15:25 15:35 15:55 16:05 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:15 18:25 18:35 18:50 19:00 19:10 19:20 19:45

Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
08:10 09:10 10:50 12:10 13:20 15:00 16:50 17:45 18:50

Донецьк — Шахтарськ
07:00 11:00 15:20

Донецьк — Ялта
09:45 09:45

Макіївка — КПП Новотроїцьке
08:15

Макіївка — Севастополь
11:50

Сніжне — КПП Новотроїцьке
07:40 08:50

Сніжне — Олександрівка КПП
08:25

Харцизьк — КПП Новотроїцьке
09:45

Інформація оновлена: 31.12.2019