Автовокзал Донецьк Південній

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Комунарів, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 062-2665119, 062-3866468, 062-3866507, 050-4771330

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Донецьк — Сімферополь
06:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
06:00Донецьк — Святогірськ
06:00Донецьк — Красноармійськ
06:00Донецьк — Маріуполь
06:00Донецьк — Селидове
06:00Донецьк — Докучаєвськ
06:00Донецьк — Харцизьк
06:05Донецьк — Красноармійськ
06:05Донецьк — Луганськ
06:10Донецьк — Бердянськ
06:15Донецьк — Новогродівка
06:15Донецьк — Маріуполь
06:15Донецьк — Докучаєвськ
06:18Донецьк — Красноармійськ
06:19Донецьк — Маріуполь
06:20Донецьк — Маріуполь
06:20Донецьк — Слов'янськ
06:20Донецьк — Красноармійськ
06:25Донецьк — Харцизьк
06:30Донецьк — Сєдове
06:30Донецьк — Маріуполь
06:30Донецьк — Москва (РФ)
06:30Донецьк — Красноармійськ
06:40Донецьк — Новогродівка
06:40Донецьк — Харцизьк
06:45Донецьк — Сєвєродонецьк
06:45Донецьк — Докучаєвськ
06:55Донецьк — Харцизьк
07:00Донецьк — Єнакієве
07:00Донецьк — Комсомольськ
07:00Донецьк — Красноармійськ
07:00Донецьк — Шахтарськ
07:00Донецьк — Гнутове КПП
07:00Донецьк — Маріуполь
07:00Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
07:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
07:05Донецьк — Маріуполь
07:10Донецьк — Харцизьк
07:10Донецьк — Дніпропетровськ
07:10Донецьк — Маріуполь
07:10Донецьк — Луганськ
07:15Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
07:20Донецьк — Докучаєвськ
07:20Донецьк — Єнакієве
07:25Донецьк — Харцизьк
07:30Донецьк — Красноармійськ
07:30Донецьк — Маріуполь
07:30Донецьк — Слов'янськ
07:30Донецьк — Сєдове
07:40Донецьк — Зугрес-2
07:45Донецьк — Слов'янськ
07:45Донецьк — Горлівка
07:45Донецьк — Луганськ
07:45Донецьк — Новий Світ
07:45Донецьк — Маріуполь
07:50Донецьк — Докучаєвськ
07:50Донецьк — Харцизьк
07:51Донецьк — Комсомольськ
07:55Донецьк — Бердянськ
08:00Донецьк — Єнакієве
08:00Донецьк — Маріуполь
08:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
08:00Донецьк — Харцизьк
08:00Донецьк — Олександрівка КПП
08:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
08:10Донецьк — Горлівка
08:10Донецьк — Дебальцеве
08:10Донецьк — Харцизьк
08:10Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
08:15Донецьк — Маріуполь
08:15Донецьк — Москва (РФ)
08:20Донецьк — Єнакієве
08:20Донецьк — Докучаєвськ
08:25Донецьк — Іловайськ
08:30Донецьк — Маріуполь
08:30Донецьк — Красноармійськ
08:35Донецьк — Комсомольськ
08:35Донецьк — Горлівка
08:35Донецьк — Харцизьк
08:40Донецьк — Єнакієве
08:45Донецьк — Маріуполь
08:45Донецьк — Зугрес-2
08:50Донецьк — Докучаєвськ
08:50Сєдове — Луганськ
08:50Сєдове — Луганськ
08:50Донецьк — Амвросіївка
08:55Донецьк — Горлівка
09:00Донецьк — Москва (РФ)
09:00Донецьк — Дебальцеве
09:00Донецьк — Маріуполь
09:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
09:00Донецьк — Севастополь
09:00Донецьк — Холодне
09:00Донецьк — Харцизьк
09:00Донецьк — Красноармійськ
09:05Донецьк — Докучаєвськ
09:05Донецьк — Комсомольськ
09:10Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
09:10Донецьк — Іловайськ
09:15Донецьк — Горлівка
09:15Донецьк — Селидове
09:15Донецьк — Новий Світ
09:20Донецьк — Єнакієве
09:20Донецьк — Зугрес-2
09:30Донецьк — Горлівка
09:30Донецьк — Маріуполь
09:30Донецьк — Олександрівка КПП
09:30Донецьк — Глинка
09:30Донецьк — Харцизьк
09:35Донецьк — Докучаєвськ
09:40Донецьк — Єнакієве
09:40Донецьк — Сєдове
09:40Сніжне — Харків
09:40Донецьк — Харцизьк
09:45Донецьк — Горлівка
09:45Донецьк — Луганськ
09:50Первомайськ — Сєдове
09:50Донецьк — Харцизьк
10:00Донецьк — Горлівка
10:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
10:00Донецьк — Севастополь
10:00Донецьк — Маріуполь
10:00Донецьк — Москва (РФ)
10:00Донецьк — Єнакієве
10:00Донецьк — Харцизьк
10:00Донецьк — Красноармійськ
10:10Донецьк — Докучаєвськ
10:10Донецьк — Харцизьк
10:15Донецьк — Горлівка
10:15Донецьк — Новий Світ
10:20Донецьк — Іловайськ
10:20Донецьк — Дебальцеве
10:25Донецьк — Комсомольськ
10:30Донецьк — Красноармійськ
10:30Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
10:30Донецьк — Горлівка
10:30Донецьк — Маріуполь
10:35Луганськ — Сєдове
10:35Луганськ — Сєдове
10:35Донецьк — Харцизьк
10:40Донецьк — Єнакієве
10:45Донецьк — Горлівка
10:50Донецьк — Докучаєвськ
10:50Донецьк — Харцизьк
11:00Донецьк — Харцизьк
11:00Донецьк — Москва (РФ)
11:00Донецьк — Комсомольськ
11:00Донецьк — Горлівка
11:00Донецьк — Маріуполь
11:00Донецьк — Шахтарськ
11:00Донецьк — Олександрівка КПП
11:00Донецьк — Москва (РФ)
11:00Сніжне — Севастополь
11:00Донецьк — Москва (РФ)
11:00Донецьк — Єнакієве
11:00Донецьк — Ялта
11:10Донецьк — Зугрес-2
11:20Донецьк — Харцизьк
11:20Донецьк — Дебальцеве
11:20Донецьк — Горлівка
11:20Донецьк — Єнакієве
11:30Донецьк — Докучаєвськ
11:30Донецьк — Харцизьк
11:30Донецьк — Маріуполь
11:30Донецьк — Красноармійськ
11:30Донецьк — Сєдове
11:40Донецьк — Єнакієве
11:40Донецьк — Горлівка
11:45Донецьк — Харцизьк
11:45Сніжне — Дніпропетровськ
11:45Донецьк — Москва (РФ)
11:51Донецьк — Комсомольськ
12:00Донецьк — Харцизьк
12:00Донецьк — Севастополь
12:00Донецьк — Красноармійськ
12:00Донецьк — Волгоград
12:00Донецьк — Єнакієве
12:00Донецьк — Горлівка
12:00Сєдове — Первомайськ
12:10Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
12:10Донецьк — Новий Світ
12:10Донецьк — Докучаєвськ
12:15Донецьк — Горлівка
12:15Донецьк — Маріуполь
12:15Донецьк — Свердловськ
12:15Донецьк — Харцизьк
12:20Донецьк — Ровеньки
12:20Донецьк — Новогродівка
12:20Донецьк — Єнакієве
12:30Донецьк — Докучаєвськ
12:30Донецьк — Олександрівка КПП
12:30Донецьк — Іловайськ
12:30Донецьк — Маріуполь
12:40Донецьк — Єнакієве
12:40Донецьк — Дебальцеве
12:45Донецьк — Маріуполь
12:45Донецьк — Горлівка
12:45Донецьк — Харцизьк
12:50Донецьк — Комсомольськ
12:50Донецьк — Дніпропетровськ
12:50Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
13:00Донецьк — Ялта
13:00Донецьк — Одеса
13:00Донецьк — Горлівка
13:00Донецьк — Єнакієве
13:00Донецьк — Красноармійськ
13:00Донецьк — Москва (РФ)
13:00Донецьк — Горлівка
13:00Донецьк — Харцизьк
13:00Донецьк — Москва (РФ)
13:10Донецьк — Новий Світ
13:10Донецьк — Докучаєвськ
13:10Донецьк — Харцизьк
13:15Донецьк — Новогродівка
13:15Донецьк — Маріуполь
13:20Донецьк — Єнакієве
13:20Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
13:25Донецьк — Горлівка
13:25Донецьк — Харцизьк
13:30Донецьк — Курськ (РФ)
13:30Донецьк — Красноармійськ
13:30Донецьк — Дебальцеве
13:35Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
13:40Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
13:40Донецьк — Харцизьк
13:45Донецьк — Сєдове
13:45Донецьк — Первомайськ
13:50Донецьк — Докучаєвськ
13:50Донецьк — Харцизьк
13:50Донецьк — Горлівка
13:50Донецьк — Комсомольськ
14:00Донецьк — Київ
14:00Донецьк — Харцизьк
14:00Донецьк — Єнакієве
14:10Донецьк — Горлівка
14:10Донецьк — Новий Світ
14:10Донецьк — Іловайськ
14:25Донецьк — Харцизьк
14:30Донецьк — Красний Луч
14:30Донецьк — Луганськ
14:30Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
14:30Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
14:30Донецьк — Горлівка
14:30Донецьк — Докучаєвськ
14:30Донецьк — Москва (РФ)
14:30Донецьк — Амвросіївка
14:35Донецьк — Харцизьк
14:35Донецьк — Маріуполь
14:40Донецьк — Єнакієве
14:45Донецьк — Горлівка
14:45Донецьк — Харцизьк
14:50Донецьк — Комсомольськ
14:55Донецьк — Іловайськ
15:00Донецьк — Старий Оскол
15:00Донецьк — Севастополь
15:00Донецьк — Свердловськ
15:00Донецьк — Єнакієве
15:00Донецьк — Глинка
15:00Донецьк — Красноармійськ
15:00Донецьк — Горлівка
15:00Донецьк — Сєдове
15:05Донецьк — Харцизьк
15:10Донецьк — Докучаєвськ
15:15Донецьк — Горлівка
15:15Донецьк — Харцизьк
15:20Донецьк — Шахтарськ
15:20Донецьк — Дебальцеве
15:25Донецьк — Харцизьк
15:30Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
15:30Донецьк — Новий Світ
15:30Донецьк — Москва (РФ)
15:30Донецьк — Горлівка
15:30Донецьк — Конькове
15:35Донецьк — Харцизьк
15:40Донецьк — Докучаєвськ
15:40Донецьк — Єнакієве
15:45Донецьк — Горлівка
15:45Донецьк — Зугрес-2
15:55Донецьк — Харцизьк
15:55Донецьк — Докучаєвськ
16:00Донецьк — Анапа (РФ)
16:00Донецьк — Анапа (РФ)
16:00Донецьк — Горлівка
16:00Донецьк — Єнакієве
16:01Донецьк — Комсомольськ
16:05Донецьк — Харцизьк
16:15Донецьк — Москва (РФ)
16:15Донецьк — Горлівка
16:20Донецьк — Єнакієве
16:20Донецьк — Троїцько-Харцизьк
16:25Донецьк — Докучаєвськ
16:30Донецьк — Горлівка
16:30Донецьк — Тула (РФ)
16:35Донецьк — Харцизьк
16:40Донецьк — Дебальцеве
16:40Донецьк — Єнакієве
16:45Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
16:50Донецьк — Харцизьк
16:50Донецьк — Комсомольськ
16:50Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
16:55Донецьк — Докучаєвськ
17:00Донецьк — Горлівка
17:00Донецьк — Москва (РФ)
17:00Донецьк — Москва (РФ)
17:00Донецьк — Єнакієве
17:00Донецьк — Ялта
17:05Донецьк — Новий Світ
17:05Донецьк — Харцизьк
17:20Донецьк — Харцизьк
17:20Донецьк — Єнакієве
17:25Донецьк — Комсомольськ
17:25Донецьк — Докучаєвськ
17:30Донецьк — Сєдове
17:35Донецьк — Харцизьк
17:40Донецьк — Єнакієве
17:45Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
17:50Донецьк — Харцизьк
17:55Донецьк — Докучаєвськ
18:00Донецьк — Севастополь
18:00Донецьк — Дебальцеве
18:00Донецьк — Анапа (РФ)
18:00Донецьк — Орел (РФ)
18:00Донецьк — Севастополь
18:00Донецьк — Єнакієве
18:05Донецьк — Новий Світ
18:05Донецьк — Харцизьк
18:15Донецьк — Троїцько-Харцизьк
18:20Донецьк — Єнакієве
18:20Донецьк — Горлівка
18:25Донецьк — Докучаєвськ
18:25Донецьк — Харцизьк
18:35Донецьк — Харцизьк
18:40Донецьк — Єнакієве
18:40Донецьк — Дебальцеве
18:40Донецьк — Докучаєвськ
18:45Донецьк — Анапа (РФ)
18:50Донецьк — Троїцько-Харцизьк
19:00Донецьк — Харцизьк
19:00Донецьк — Єнакієве
19:10Донецьк — Харцизьк
19:20Донецьк — Харцизьк
19:20Донецьк — Єнакієве
19:35Донецьк — Докучаєвськ
20:00Донецьк — Єнакієве
20:30Донецьк — Докучаєвськ

за маршрутами автобусів

Донецьк — Єнакієве
07:00 07:20 08:00 08:20 08:40 09:20 09:40 10:00 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 14:00 14:40 15:00 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 20:00

Донецьк — Іловайськ
08:25 09:10 10:20 12:30 14:10 14:55

Донецьк — Амвросіївка
08:50 14:30

Донецьк — Анапа (РФ)
16:00 16:00 18:00 18:45

Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
07:15 13:35

Донецьк — Бердянськ
06:10 07:55

Донецьк — Волгоград
12:00

Донецьк — Глинка
09:30 15:00

Донецьк — Гнутове КПП
07:00

Донецьк — Горлівка
07:45 08:10 08:35 08:55 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:20 11:40 12:00 12:15 12:45 13:00 13:00 13:25 13:50 14:10 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 17:00 18:20

Донецьк — Дебальцеве
08:10 09:00 10:20 11:20 12:40 13:30 15:20 16:40 18:00 18:40

Донецьк — Дніпропетровськ
07:10 12:50

Донецьк — Докучаєвськ
06:00 06:15 06:45 07:20 07:50 08:20 08:50 09:05 09:35 10:10 10:50 11:30 12:10 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:40 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:40 19:35 20:30

Донецьк — Зугрес-2
07:40 08:45 09:20 11:10 15:45

Донецьк — Київ
14:00

Донецьк — Комсомольськ
07:00 07:51 08:35 09:05 10:25 11:00 11:51 12:50 13:50 14:50 16:01 16:50 17:25

Донецьк — Конькове
15:30

Донецьк — Красний Луч
14:30

Донецьк — Красноармійськ
06:00 06:05 06:18 06:20 06:30 07:00 07:30 08:30 09:00 10:00 10:30 11:30 12:00 13:00 13:30 15:00

Донецьк — Курськ (РФ)
13:30

Донецьк — Луганськ
06:05 07:10 07:45 09:45 14:30

Донецьк — Маріуполь
06:00 06:15 06:19 06:20 06:30 07:00 07:05 07:10 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:15 12:30 12:45 13:15 14:35

Донецьк — Москва (РФ)
06:30 08:15 09:00 10:00 11:00 11:00 11:00 11:45 13:00 13:00 14:30 15:30 16:15 17:00 17:00

Донецьк — Новий Світ
07:45 09:15 10:15 12:10 13:10 14:10 15:30 17:05 18:05

Донецьк — Новогродівка
06:15 06:40 12:20 13:15

Донецьк — Одеса
13:00

Донецьк — Олександрівка КПП
08:00 09:30 11:00 12:30

Донецьк — Орел (РФ)
18:00

Донецьк — Первомайськ
13:45

Донецьк — Ровеньки
12:20

Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
06:00 07:00 08:00 08:00 09:00 10:00 12:50 13:40 14:30 15:30 16:45

Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
07:00

Донецьк — Свердловськ
12:15 15:00

Донецьк — Святогірськ
06:00

Донецьк — Севастополь
09:00 10:00 12:00 15:00 18:00 18:00

Донецьк — Селидове
06:00 09:15

Донецьк — Слов'янськ
06:20 07:30 07:45

Донецьк — Старий Оскол
15:00

Донецьк — Сєвєродонецьк
06:45

Донецьк — Сєдове
06:30 07:30 09:40 11:30 13:45 15:00 17:30

Донецьк — Сімферополь
05:30

Донецьк — Троїцько-Харцизьк
16:20 18:15 18:50

Донецьк — Тула (РФ)
16:30

Донецьк — Харцизьк
06:00 06:25 06:40 06:55 07:10 07:25 07:50 08:00 08:10 08:35 09:00 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:35 10:50 11:00 11:20 11:30 11:45 12:00 12:15 12:45 13:00 13:10 13:25 13:40 13:50 14:00 14:25 14:35 14:45 15:05 15:15 15:25 15:35 15:55 16:05 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:25 18:35 19:00 19:10 19:20

Донецьк — Холодне
09:00

Донецьк — Хрестівка (Кіровське)
08:10 09:10 10:30 12:10 13:20 14:30 16:50 17:45

Донецьк — Шахтарськ
07:00 11:00 15:20

Донецьк — Ялта
11:00 13:00 17:00

Луганськ — Сєдове
10:35 10:35

Первомайськ — Сєдове
09:50

Сніжне — Дніпропетровськ
11:45

Сніжне — Севастополь
11:00

Сніжне — Харків
09:40

Сєдове — Луганськ
08:50 08:50

Сєдове — Первомайськ
12:00

Інформація оновлена: 29.07.2016