Автовокзал Косів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гвардійська, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03478-21267

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Косів — Івано-Франківськ
05:50Верховина — Івано-Франківськ
05:55Кути — Львів
06:00Косів — Чернівці
06:10Верховина — Чернівці
06:25Косів — Трускавець
06:30Косів — Поляниця (Буковель)
06:40Розтоки — Івано-Франківськ
06:50Косів — Яворів
06:55Верховина — Чернівці
06:55Великий Рожин — Івано-Франківськ
07:00Коломия — Верховина
07:15Чернівці — Москва (РФ)
07:15Косів — Річка
07:15Верховина — Івано-Франківськ
07:20Косів — Рожнів
07:25Тюдів — Івано-Франківськ
07:30Косів — Шепіт
07:35Косів — Коломия
07:40Кути — Поляниця (Буковель)
07:45Тюдів — Івано-Франківськ
07:50Косів — Рожнів
07:50Яворів — Рожнів
08:00Косів — Івано-Франківськ
08:05Косів — Кути
08:10Косів — Вишнівка
08:10Снятин — Верховина
08:11Яворів — Кути
08:15Косів — Химчин
08:15Коломия — Кути
08:20Кути — Івано-Франківськ
08:25Рожнів — Яворів
08:35Косів — Акрешори
08:40Косів — Рожнів
08:50Косів — Коломия
09:00Косів — Пістинь
09:00Косів — Москва (РФ)
09:00Рожнів — Яворів
09:00Верховина — Івано-Франківськ
09:05Коломия — Верховина
09:05Косів — Великий Рожин
09:10Кути — Коломия
09:20Косів — Вижниця
09:20Косів — Химчин
09:25Косів — Івано-Франківськ
09:30Яворів — Рожнів
09:30Кути — Яворів
09:40Рогатин — Кути
09:50Косів — Яблунів
09:50Косів — Рожнів
10:00Косів — Верховина
10:00Косів — Річка
10:00Косів — Кути
10:05Буркут — Коломия
10:10Вижниця — Івано-Франківськ
10:20Яворів — Рожнів
10:25Косів — Коломия
10:30Косів — Баня-Березів
10:30Рожнів — Яворів
10:30Косів — Білоберізка
10:30Коломия — Замагора
10:36Яворів — Кути
10:40Косів — Івано-Франківськ
10:45Косів — Микитинці
10:50Косів — Кути
11:00Івано-Франківськ — Великий Рожин
11:00Косів — Химчин
11:00Івано-Франківськ — Верховина
11:05Косів — Вишнівка
11:10Косів — Івано-Франківськ
11:15Рожнів — Яворів
11:20Косів — Рожнів
11:30Косів — Вижниця
11:30Івано-Франківськ — Верховина
11:31Яворів — Рожнів
11:45Кути — Яворів
11:45Косів — Кути
11:50Косів — Вижній Березів
12:00Косів — Річка
12:05Кути — Рогатин
12:15Косів — Поляниця (Буковель)
12:15Яворів — Рожнів
12:20Косів — Малий Рожин
12:20Косів — Космач
12:25Вижниця — Львів
12:25Вижниця — Львів
12:30Косів — Снідавка
12:30Косів — Івано-Франківськ
12:35Рожнів — Яворів
12:36Яворів — Кути
12:40Косів — Коломия
12:40Коломия — Кути
12:45Косів — Химчин
12:50Верховина — Коломия
12:50Івано-Франківськ — Верховина
13:00Великий Рожин — Івано-Франківськ
13:00Косів — Шепіт
13:05Косів — Рожнів
13:10Косів — Баня-Березів
13:15Рожнів — Яворів
13:20Івано-Франківськ — Тюдів
13:20Косів — Кути
13:25Косів — Коломия
13:35Косів — Великий Рожин
13:40Косів — Івано-Франківськ
13:40Косів — Річка
13:45Косів — Плзень (Чех)
13:50Яворів — Рожнів
13:55Косів — Акрешори
14:00Косів — Вижниця
14:00Косів — Голошина
14:00Косів — Цуцулин
14:10Кути — Коломия
14:20Косів — Микитинці
14:25Косів — Рожнів
14:30Косів — Кути
14:30Косів — Снідавка
14:30Верховина — Івано-Франківськ
14:35Кути — Яворів
14:45Косів — Верховина
14:45Косів — Химчин
14:50Верховина — Івано-Франківськ
14:50Косів — Яблунів
15:00Косів — Коломия
15:00Косів — Білоберізка
15:00Яворів — Рожнів
15:10Косів — Вишнівка
15:20Коломия — Верховина
15:30Косів — Щецин (Пол)
15:30Косів — Івано-Франківськ
15:30Рожнів — Яворів
15:30Косів — Кути
15:35Верховина — Снятин
15:36Яворів — Кути
15:45Івано-Франківськ — Верховина
15:50Косів — Івано-Франківськ
16:00Косів — Річка
16:00Косів — Рожнів
16:00Рожнів — Яворів
16:10Косів — Малий Рожин
16:15Косів — Коломия
16:15Верховина — Івано-Франківськ
16:20Косів — Шепіт
16:20Коломия — Буркут
16:30Косів — Баня-Березів
16:31Яворів — Рожнів
16:35Косів — Рожнів
16:40Кути — Яворів
16:40Косів — Івано-Франківськ
16:45Косів — Микитинці
16:55Косів — Вижній Березів
17:00Косів — Химчин
17:05Коломия — Кути
17:07Яворів — Рожнів
17:10Косів — Коломия
17:10Косів — Річка
17:20Косів — Коломия
17:30Замагора — Коломия
17:30Рожнів — Яворів
17:30Косів — Вишнівка
17:35Чернівці — Верховина
17:35Верховина — Коломия
17:40Поляниця (Буковель) — Кути
17:40Косів — Рожнів
17:45Косів — Снідавка
17:55Косів — Великий Рожин
18:00Косів — Яворів
18:00Чернівці — Верховина
18:00Кути — Коломия
18:00Косів — Івано-Франківськ
18:00Верховина — Вроцлав (Пол)
18:15Івано-Франківськ — Кути
18:30Івано-Франківськ — Верховина
18:30Верховина — Коломия
18:31Яворів — Рожнів
18:45Косів — Івано-Франківськ
18:50Косів — Рожнів
19:05Івано-Франківськ — Вижниця
19:15Косів — Івано-Франківськ
19:40Івано-Франківськ — Розтоки
19:40Косів — Коломия
19:55Івано-Франківськ — Верховина
20:00Косів — Рожнів
20:20Івано-Франківськ — Великий Рожин
20:40Львів — Вижниця
20:40Львів — Вижниця

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Великий Рожин
11:00 20:20

Івано-Франківськ — Верховина
11:00 11:30 12:50 15:45 18:30 19:55

Івано-Франківськ — Вижниця
19:05

Івано-Франківськ — Кути
18:15

Івано-Франківськ — Розтоки
19:40

Івано-Франківськ — Тюдів
13:20

Буркут — Коломия
10:05

Великий Рожин — Івано-Франківськ
06:55 13:00

Верховина — Івано-Франківськ
05:50 07:15 09:00 14:30 14:50 16:15

Верховина — Вроцлав (Пол)
18:00

Верховина — Коломия
12:50 17:35 18:30

Верховина — Снятин
15:35

Верховина — Чернівці
06:10 06:55

Вижниця — Івано-Франківськ
10:10

Вижниця — Львів
12:25 12:25

Замагора — Коломия
17:30

Коломия — Буркут
16:20

Коломия — Верховина
07:00 09:05 15:20

Коломия — Замагора
10:30

Коломия — Кути
08:15 12:40 17:05

Косів — Івано-Франківськ
05:30 08:00 09:25 10:40 11:10 12:30 13:40 15:30 15:50 16:40 18:00 18:45 19:15

Косів — Акрешори
08:35 13:55

Косів — Баня-Березів
10:30 13:10 16:30

Косів — Білоберізка
10:30 15:00

Косів — Великий Рожин
09:05 13:35 17:55

Косів — Верховина
10:00 14:45

Косів — Вижниця
09:20 11:30 14:00

Косів — Вижній Березів
11:50 16:55

Косів — Вишнівка
08:10 11:05 15:10 17:30

Косів — Голошина
14:00

Косів — Коломия
07:35 08:50 10:25 12:40 13:25 15:00 16:15 17:10 17:20 19:40

Косів — Космач
12:20

Косів — Кути
08:05 10:00 10:50 11:45 13:20 14:30 15:30

Косів — Малий Рожин
12:20 16:10

Косів — Микитинці
10:45 14:20 16:45

Косів — Москва (РФ)
09:00

Косів — Плзень (Чех)
13:45

Косів — Поляниця (Буковель)
06:30 12:15

Косів — Пістинь
09:00

Косів — Рожнів
07:20 07:50 08:40 09:50 11:20 13:05 14:25 16:00 16:35 17:40 18:50 20:00

Косів — Річка
07:15 10:00 12:00 13:40 16:00 17:10

Косів — Снідавка
12:30 14:30 17:45

Косів — Трускавець
06:25

Косів — Химчин
08:15 09:20 11:00 12:45 14:45 17:00

Косів — Цуцулин
14:00

Косів — Чернівці
06:00

Косів — Шепіт
07:30 13:00 16:20

Косів — Щецин (Пол)
15:30

Косів — Яблунів
09:50 14:50

Косів — Яворів
06:50 18:00

Кути — Івано-Франківськ
08:20

Кути — Коломия
09:10 14:10 18:00

Кути — Львів
05:55

Кути — Поляниця (Буковель)
07:40

Кути — Рогатин
12:05

Кути — Яворів
09:30 11:45 14:35 16:40

Львів — Вижниця
20:40 20:40

Поляниця (Буковель) — Кути
17:40

Рогатин — Кути
09:40

Рожнів — Яворів
08:25 09:00 10:30 11:15 12:35 13:15 15:30 16:00 17:30

Розтоки — Івано-Франківськ
06:40

Снятин — Верховина
08:10

Тюдів — Івано-Франківськ
07:25 07:45

Чернівці — Верховина
17:35 18:00

Чернівці — Москва (РФ)
07:15

Яворів — Кути
08:11 10:36 12:36 15:36

Яворів — Рожнів
07:50 09:30 10:20 11:31 12:15 13:50 15:00 16:31 17:07 18:31

Інформація оновлена: 23.12.2019