Автовокзал Косів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гвардійська, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03478-21267

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Косів — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
05:10Косів — Івано-Франківськ ч/з Кути
05:45Верховина — Чернівці ч/з Снятин
06:15Космач — Чернівці
06:15Верховина — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
06:30Кути — Львів ч/з Стрий
06:45Коломия — Річка
08:15Городенка — Ворохта
08:15Річка — Коломия ч/з Спас
08:50Косів — Коломия ч/з Яблунів
09:00Верховина — Івано-Франківськ ч/з Заболотів
09:05Косів — Великий Рожин
10:00Кути — Підволочиськ ч/з Тернопіль
10:00Косів — Верховина
10:10Буркут — Коломия ч/з Яблунів
10:15Вижниця — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
10:30Косів — Білоберізка
11:00Івано-Франківськ — Верховина
11:00Косів — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
11:15Косів — Івано-Франківськ
12:00Верховина — Коломия ч/з Заболотів
12:05Косів — Снятин
12:20Вижниця — Львів ч/з Стрий
12:30Івано-Франківськ — Верховина
12:30Косів — Снідавка
12:30Косів — Івано-Франківськ
13:00Коломия — Річка
13:00Косів — Львів ч/з Рогатин
13:05Косів — Великий Рожин
14:00Косів — Шепіт
14:00Косів — Гринява
14:30Косів — Космач
15:00Косів — Білоберізка
15:00Косів — Коломия ч/з Яблунів
15:10Львів — Кути
15:15Косів — Верховина
15:20Верховина — Івано-Франківськ ч/з Заболотів
16:00Косів — Пробійна (Пт)
16:05Ворохта — Городенка ч/з Снятин
16:15Верховина — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
16:20Коломия — Буркут
16:40Косів — Космач
17:10Замагора — Коломия ч/з Яблунів
17:20Косів — Коломия ч/з Заболотів
17:55Косів — Великий Рожин
18:00Косів — Івано-Франківськ
18:05Косів — Київ ч/з Хмельницький
18:30Калуш — Кути
19:00Івано-Франківськ — Вижниця
19:00Косів — Івано-Франківськ
20:20Львів — Вижниця
20:30Івано-Франківськ — Верховина
20:30Косів — Львів ч/з Стрий
22:20Івано-Франківськ — Верховина

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Верховина
11:00 12:30 20:30 22:20

Івано-Франківськ — Вижниця
19:00

Буркут — Коломия ч/з Яблунів
10:10

Верховина — Івано-Франківськ ч/з Заболотів
09:00 15:20

Верховина — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
06:15 16:15

Верховина — Коломия ч/з Заболотів
12:00

Верховина — Чернівці ч/з Снятин
05:45

Вижниця — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
10:15

Вижниця — Львів ч/з Стрий
12:20

Ворохта — Городенка ч/з Снятин
16:05

Городенка — Ворохта
08:15

Замагора — Коломия ч/з Яблунів
17:10

Калуш — Кути
18:30

Коломия — Буркут
16:20

Коломия — Річка
06:45 13:00

Космач — Чернівці
06:15

Косів — Івано-Франківськ
11:15 12:30 18:00 19:00

Косів — Івано-Франківськ ч/з Кути
05:10

Косів — Івано-Франківськ ч/з Яблунів
05:00 11:00

Косів — Білоберізка
10:30 15:00

Косів — Великий Рожин
09:05 13:05 17:55

Косів — Верховина
10:00 15:15

Косів — Гринява
14:00

Косів — Київ ч/з Хмельницький
18:05

Косів — Коломия ч/з Заболотів
17:20

Косів — Коломия ч/з Яблунів
08:50 15:00

Косів — Космач
14:30 16:40

Косів — Львів ч/з Рогатин
13:00

Косів — Львів ч/з Стрий
20:30

Косів — Пробійна
16:00(Пт)

Косів — Снятин
12:05

Косів — Снідавка
12:30

Косів — Шепіт
14:00

Кути — Львів ч/з Стрий
06:30

Кути — Підволочиськ ч/з Тернопіль
10:00

Львів — Вижниця
20:20

Львів — Кути
15:10

Річка — Коломия ч/з Спас
08:15

Інформація оновлена: 08.12.2014