"День вишиванки" у Чернівцях

Біле полотно, в яскравих стежках червоного і чорного, синього і жовтого, зеленого і малинового, складені в яскравий візерунок, що обплітають руки і шию, під умілою рукою майстрині перетворюються на барвінок і маки, сонце і траву, звірів і птахів.

Безкрайні як степи, яскраві як сонце, глибокі як води малюнки українських вишиванок вплітають в себе історію і культуру сотень поколінь народів, що населяють територію країни протягом десятків століть.

Віддати данину поваги і шани символу часу – українській вишиванці – вирішили студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, заснувавши чотири роки тому внутрівузівський «День вишиванки», а через два роки до свята приєднався вже все місто.

У цьому році свято національного символу в Чернівцях відбудеться сьогодні о 14 – 30 на головній площі міста, де за попередніми оцінками організаторів збереться більше 3 229 осіб, одягнених у вишиті українські сорочки (адже саме стільки потрібно, щоб побити офіційно зареєстрований результат Львова та Рівного).

05-05-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на "День вишиванки" у Чернівцях