Автовокзал Ланчин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Незалежності (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Яремче — Чернівці
06:20Товмачик — Івано-Франківськ
06:30Коломия — Хуст
06:40Ланчин — Коломия
06:45Коломия — Ворохта
07:00Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
07:10Коломия — Надвірна
07:10Ланчин — Коломия
07:15Коломия — Добротів (кр Нд)
07:30Коломия — Надвірна
07:30Добротів — Коломия
07:40Коломия — Мукачеве
07:40Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
07:50Ворохта — Коломия
07:55Коломия — Буковель
07:55Надвірна — Коломия
08:00Саджавка — Надвірна ч/з Делятин
08:05Яремче — Хмельницький
08:15Товмачик — Івано-Франківськ
08:25Коломия — Яремче
08:40Надвірна — Коломия
08:40Яремче — Коломия
08:45Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
08:45Коломия — Добротів (кр Нд)
08:45Ланчин — Коломия
09:00Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
09:10Добротів — Коломия
09:15Коломия — Надвірна
09:25Надвірна — Коломия
09:30Кути — Буковель
09:35Товмачик — Івано-Франківськ (Пт,Нд)
09:40Ланчин — Коломия
09:50Київ — Яремче
09:55Коломия — Микуличин
10:00Саджавка — Надвірна ч/з Делятин (кр Нд)
10:05Яремче — Коломия
10:10Коломия — Яремче
10:20Коломия — Добротів (кр Нд)
10:25Чернівці — Хуст
10:30Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
10:35Надвірна — Коломия
10:45Добротів — Коломия
10:50Буковель — Коломия
10:55Коломия — Надвірна
11:05Надвірна — Коломия
11:10Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
11:15Коломия — Ворохта
11:20Ворохта — Коломия
11:25Яремче — Коломия
11:30Коломия — Яремче
11:35Чортків — Ворохта
11:45Саджавка — Надвірна ч/з Делятин (кр Нд)
12:05Ланчин — Коломия
12:10Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
12:15Коломия — Яремче
12:35Коломия — Буковель
12:35Надвірна — Коломия
12:45Коломия — Надвірна
12:55Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
12:55Микуличин — Коломия
13:00Товмачик — Івано-Франківськ
13:15Коломия — Добротів (кр Нд)
13:15Яремче — Коломия
13:25Саджавка — Надвірна ч/з Делятин (кр Нд)
13:40Добротів — Коломия
13:45Коломия — Надвірна
13:50Хуст — Чернівці
14:00Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
14:05Надвірна — Коломия
14:15Ланчин — Коломия
14:20Коломия — Надвірна
14:30Ланчин — Коломия
14:40Ворохта — Коломия
14:45Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
14:46Коломия — Ворохта
14:50Коломия — Надвірна
15:00Надвірна — Коломия
15:05Яремче — Коломия
15:10Товмачик — Івано-Франківськ
15:15Чернівці — Надвірна
15:30Коломия — Добротів (кр Нд)
15:35Буковель — Кути
15:40Добротів — Коломия
15:55Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
16:00Коломия — Яремче
16:10Коломия — Надвірна
16:10Ланчин — Надвірна (кр Сб-Нд)
16:20Хмельницький — Яремче
16:20Ворохта — Чортків
16:20Ланчин — Коломия
16:30Мукачеве — Коломия
16:30Надвірна — Коломия
16:45Коломия — Надвірна
16:45Ланчин — Коломия
16:50Чернівці — Яремче
17:15Саджавка — Надвірна ч/з Делятин (кр Сб-Нд)
17:15Товмачик — Івано-Франківськ (Пт,Нд)
17:20Коломия — Яремче
17:20Надвірна — Коломия
17:30Коломия — Надвірна
17:30Яремче — Коломия
17:50Коломия — Ворохта
17:55Надвірна — Коломия
18:00Коломия — Надвірна
18:20Коломия — Добротів (кр Нд)
18:25Яремче — Київ
18:30Коломия — Яремче
18:35Яремче — Коломия
18:40Коломия — Надвірна
18:40Добротів — Коломия
18:45Ужгород — Чернівці
18:45Ворохта — Коломия
19:10Надвірна — Чернівці
19:10Ланчин — Коломия
19:20Буковель — Коломия
19:40Хуст — Коломия
20:20Надвірна — Коломия
21:10Ланчин — Коломия

за маршрутами автобусів

Буковель — Коломия
10:50 19:20

Буковель — Кути
15:35

Ворохта — Коломия
07:50 11:20 14:40 18:45

Ворохта — Чортків
16:20

Добротів — Коломия
07:30 09:10 10:45 13:40 15:40 18:40

Київ — Яремче
09:50

Коломия — Буковель
07:55 12:35

Коломия — Ворохта
06:45 11:15 14:46 17:50

Коломия — Добротів
07:15(кр Нд) 08:45(кр Нд) 10:20(кр Нд) 13:15(кр Нд) 15:30(кр Нд) 18:20(кр Нд)

Коломия — Микуличин
09:55

Коломия — Мукачеве
07:40

Коломия — Надвірна
07:10 07:30 09:15 10:55 12:45 13:45 14:20 14:50 16:10 16:45 17:30 18:00 18:40

Коломия — Хуст
06:30

Коломия — Яремче
08:25 10:10 11:30 12:15 16:00 17:20 18:30

Кути — Буковель
09:30

Ланчин — Коломия
06:40 07:10 08:45 09:40 12:05 14:15 14:30 16:20 16:45 19:10 21:10

Ланчин — Надвірна
07:00(кр Сб-Нд) 07:40(кр Сб-Нд) 08:45(кр Сб-Нд) 09:00(кр Сб-Нд) 10:30(кр Сб-Нд) 11:10(кр Сб-Нд) 12:10(кр Сб-Нд) 12:55(кр Сб-Нд) 14:00(кр Сб-Нд) 14:45(кр Сб-Нд) 15:55(кр Сб-Нд) 16:10(кр Сб-Нд)

Микуличин — Коломия
12:55

Мукачеве — Коломия
16:30

Надвірна — Коломия
07:55 08:40 09:25 10:35 11:05 12:35 14:05 15:00 16:30 17:20 17:55 20:20

Надвірна — Чернівці
19:10

Саджавка — Надвірна ч/з Делятин
08:00 10:00(кр Нд) 11:45(кр Нд) 13:25(кр Нд) 17:15(кр Сб-Нд)

Товмачик — Івано-Франківськ
06:20 08:15 09:35(Пт,Нд) 13:00 15:10 17:15(Пт,Нд)

Ужгород — Чернівці
18:45

Хмельницький — Яремче
16:20

Хуст — Коломия
19:40

Хуст — Чернівці
13:50

Чернівці — Надвірна
15:15

Чернівці — Хуст
10:25

Чернівці — Яремче
16:50

Чортків — Ворохта
11:35

Яремче — Київ
18:25

Яремче — Коломия
08:40 10:05 11:25 13:15 15:05 17:30 18:35

Яремче — Хмельницький
08:05

Яремче — Чернівці
06:15

Інформація оновлена: 09.12.2014