Автовокзал Богородчани

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 46 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03471-21164

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:28Лесівка — Івано-Франківськ
06:30Богородчани — Надвірна
06:35Богородчани — Підгір'я
06:40Богородчани — Хмелівка
06:55Богородчани — Діброва
07:00Манява — Івано-Франківськ
07:10Богородчани — Надвірна
07:10Горохолина — Івано-Франківськ
07:15Грабовець — Івано-Франківськ
07:15Перегінське — Івано-Франківськ
07:18Старуня — Івано-Франківськ
07:20Богородчани — Надвірна
07:20Богородчани — Солотвин
07:23Кричка — Івано-Франківськ
07:30Богородчани — Бабче
07:30Богородчани — Надвірна
07:30Богородчани — Підгір'я
07:30Росільна — Івано-Франківськ
07:30Богородчани — Глибівка
07:35Богородчани — Солотвин
07:35Івано-Франківськ — Ріпне
07:35Івано-Франківськ — Лесівка
07:35Стара Гута — Івано-Франківськ
07:40Богородчани — Монастирчани
07:45Богородчани — Саджава
07:45Бабче — Івано-Франківськ
07:50Богородчани — Забережжя
07:50Богородчани — Космач
07:50Стара Гута — Івано-Франківськ
07:53Ріпне — Івано-Франківськ
07:55Богородчани — Діброва
07:55Кривець — Івано-Франківськ
08:00Богородчани — Манява
08:05Богородчани — Надвірна
08:05Богородчани — Діброва
08:05Богородчани — Хмелівка
08:10Богородчани — Забережжя
08:15Богородчани — Солотвин
08:15Закреничне — Івано-Франківськ
08:20Богородчани — Глибівка
08:22Стара Гута — Івано-Франківськ
08:25Богородчани — Росільна
08:25Кричка — Івано-Франківськ
08:25Богородчани — Надвірна
08:30Богородчани — Солотвин
08:30Богородчани — Манява
08:30Горохолина — Івано-Франківськ
08:30Богородчани — Підгір'я
08:40Богородчани — Солотвин
08:40Богородчани — Забережжя
08:40Богородчани — Лесівка
08:45Богородчани — Міжгір'я
08:45Глибівка — Івано-Франківськ
08:45Рошняте — Івано-Франківськ
08:47Саджава — Івано-Франківськ
08:50Лесівка — Івано-Франківськ
08:50Івано-Франківськ — Стара Гута
08:50Богородчани — Надвірна
09:00Богородчани — Солотвин
09:00Богородчани — Космач
09:00Луквиця — Івано-Франківськ
09:00Богородчани — Монастирчани
09:00Івано-Франківськ — Грабовець
09:00Богородчани — Манява
09:03Івано-Франківськ — Горохолина
09:10Богородчани — Бабче
09:10Кричка — Івано-Франківськ
09:10Богородчани — Підгір'я
09:10Богородчани — Солотвин
09:15Глибівка — Івано-Франківськ
09:15Богородчани — Луквиця
09:20Богородчани — Надвірна
09:25Калуш — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Манява
09:25Стара Гута — Івано-Франківськ
09:30Кривець — Івано-Франківськ
09:32Івано-Франківськ — Кричка
09:40Богородчани — Глибоке
09:40Богородчани — Солотвин
09:40Кричка — Івано-Франківськ
09:40Богородчани — Бабче
09:50Богородчани — Солотвин
09:50Манява — Івано-Франківськ
09:50Івано-Франківськ — Росільна
09:55Горохолина — Івано-Франківськ
09:57Івано-Франківськ — Старуня
10:00Івано-Франківськ — Ясень
10:00Богородчани — Хмелівка
10:00Богородчани — Забережжя
10:00Богородчани — Підгір'я
10:00Грабовець — Івано-Франківськ
10:00Богородчани — Солотвин
10:10Богородчани — Росільна
10:10Івано-Франківськ — Кричка
10:10Стара Гута — Івано-Франківськ
10:10Космач — Івано-Франківськ
10:20Ясень — Івано-Франківськ
10:20Богородчани — Надвірна
10:20Богородчани — Хмелівка
10:25Івано-Франківськ — Лесівка
10:30Богородчани — Солотвин
10:30Івано-Франківськ — Перегінське
10:30Івано-Франківськ — Глибівка
10:30Богородчани — Монастирчани
10:32Пороги — Івано-Франківськ
10:40Закреничне — Івано-Франківськ
10:40Івано-Франківськ — Горохолина
10:40Івано-Франківськ — Глибівка
10:40Богородчани — Міжгір'я
10:45Богородчани — Солотвин
10:55Івано-Франківськ — Стара Гута
11:00Богородчани — Діброва
11:00Богородчани — Забережжя
11:03Старуня — Івано-Франківськ
11:09Івано-Франківськ — Саджава
11:10Богородчани — Надвірна
11:10Богородчани — Бабче
11:15Івано-Франківськ — Космач
11:20Богородчани — Манява
11:25Івано-Франківськ — Стара Гута
11:33Глибівка — Івано-Франківськ
11:35Богородчани — Забережжя
11:37Ріпне — Івано-Франківськ
11:40Івано-Франківськ — Ріпне
11:40Богородчани — Глибоке
11:50Богородчани — Грабовець
11:50Богородчани — Надвірна
11:55Стара Гута — Івано-Франківськ
11:55Горохолина — Івано-Франківськ
11:55Івано-Франківськ — Кричка
12:00Богородчани — Солотвин
12:00Лесівка — Івано-Франківськ
12:05Богородчани — Підгір'я
12:10Богородчани — Росільна
12:15Богородчани — Лесівка
12:15Івано-Франківськ — Кривець
12:18Богородчани — Бабче
12:20Івано-Франківськ — Ясень
12:30Богородчани — Манява
12:30Богородчани — Солотвин
12:35Богородчани — Міжгір'я
12:40Богородчани — Хмелівка
12:45Івано-Франківськ — Луквиця
12:45Богородчани — Надвірна
12:50Богородчани — Космач
12:50Івано-Франківськ — Грабовець
12:50Перегінське — Івано-Франківськ
13:00Івано-Франківськ — Бабче
13:00Івано-Франківськ — Горохолина
13:00Богородчани — Солотвин
13:05Манява — Івано-Франківськ
13:10Івано-Франківськ — Глибівка
13:10Богородчани — Монастирчани
13:15Івано-Франківськ — Закреничне
13:15Богородчани — Надвірна
13:20Івано-Франківськ — Стара Гута
13:20Росільна — Івано-Франківськ
13:20Івано-Франківськ — Лесівка
13:23Кричка — Івано-Франківськ
13:30Богородчани — Діброва
13:30Івано-Франківськ — Манява
13:30Богородчани — Підгір'я
13:35Кричка — Івано-Франківськ
13:40Івано-Франківськ — Кричка
13:40Богородчани — Надвірна
13:45Богородчани — Забережжя
13:50Богородчани — Саджава
13:55Івано-Франківськ — Рошняте
13:55Богородчани — Надвірна
13:57Івано-Франківськ — Старуня
14:00Стара Гута — Івано-Франківськ
14:00Богородчани — Росільна
14:00Богородчани — Бабче
14:00Богородчани — Солотвин
14:05Івано-Франківськ — Пороги
14:15Кривець — Івано-Франківськ
14:20Богородчани — Міжгір'я
14:20Богородчани — Солотвин
14:25Горохолина — Івано-Франківськ
14:25Грабовець — Івано-Франківськ
14:30Богородчани — Діброва
14:30Івано-Франківськ — Кричка
14:35Богородчани — Луквиця
14:35Богородчани — Надвірна
14:45Івано-Франківськ — Кривець
14:50Богородчани — Хмелівка
14:53Івано-Франківськ — Калуш
14:55Богородчани — Глибівка
14:55Кричка — Івано-Франківськ
15:00Богородчани — Монастирчани
15:00Богородчани — Хмелівка
15:00Богородчани — Бабче
15:00Богородчани — Лесівка
15:10Івано-Франківськ — Манява
15:15Богородчани — Солотвин
15:18Ріпне — Івано-Франківськ
15:18Старуня — Івано-Франківськ
15:20Івано-Франківськ — Стара Гута
15:20Манява — Івано-Франківськ
15:25Луквиця — Івано-Франківськ
15:30Богородчани — Забережжя
15:30Богородчани — Підгір'я
15:30Івано-Франківськ — Закреничне
15:30Богородчани — Солотвин
15:30Богородчани — Надвірна
15:30Лесівка — Івано-Франківськ
15:40Івано-Франківськ — Горохолина
15:40Богородчани — Росільна
15:43Глибівка — Івано-Франківськ
15:45Богородчани — Солотвин
15:50Івано-Франківськ — Кричка
16:00Ясень — Івано-Франківськ
16:00Богородчани — Глибоке
16:00Кричка — Івано-Франківськ
16:00Івано-Франківськ — Росільна
16:05Івано-Франківськ — Грабовець
16:05Богородчани — Надвірна
16:05Богородчани — Манява
16:10Богородчани — Космач
16:15Стара Гута — Івано-Франківськ
16:15Богородчани — Солотвин
16:20Івано-Франківськ — Стара Гута
16:25Івано-Франківськ — Ріпне
16:30Богородчани — Підгір'я
16:30Богородчани — Солотвин
16:30Богородчани — Лесівка
16:40Івано-Франківськ — Кричка
16:40Богородчани — Надвірна
16:45Горохолина — Івано-Франківськ
16:55Богородчани — Росільна
16:55Бабче — Івано-Франківськ
17:00Івано-Франківськ — Луквиця
17:00Богородчани — Забережжя
17:00Рошняте — Івано-Франківськ
17:02Пороги — Івано-Франківськ
17:05Грабовець — Івано-Франківськ
17:05Івано-Франківськ — Ріпне
17:10Богородчани — Солотвин
17:10Богородчани — Бабче
17:10Богородчани — Глибоке
17:15Богородчани — Підгір'я
17:20Богородчани — Надвірна
17:20Богородчани — Міжгір'я
17:20Богородчани — Солотвин
17:20Богородчани — Надвірна
17:25Івано-Франківськ — Манява
17:25Івано-Франківськ — Кривець
17:30Богородчани — Хмелівка
17:30Богородчани — Саджава
17:30Богородчани — Солотвин
17:30Богородчани — Діброва
17:30Івано-Франківськ — Лесівка
17:30Богородчани — Забережжя
17:35Івано-Франківськ — Ясень
17:35Богородчани — Надвірна
17:35Богородчани — Монастирчани
17:38Івано-Франківськ — Горохолина
17:40Богородчани — Хмелівка
17:40Богородчани — Діброва
17:40Івано-Франківськ — Глибівка
17:50Богородчани — Солотвин
17:55Івано-Франківськ — Стара Гута
18:00Богородчани — Солотвин
18:00Богородчани — Бабче
18:05Івано-Франківськ — Рошняте
18:05Богородчани — Космач
18:10Івано-Франківськ — Старуня
18:10Богородчани — Луквиця
18:20Богородчани — Надвірна
18:22Кривець — Івано-Франківськ
18:25Горохолина — Івано-Франківськ
18:25Богородчани — Манява
18:30Богородчани — Саджава
18:30Івано-Франківськ — Кричка
18:32Стара Гута — Івано-Франківськ
18:35Івано-Франківськ — Бабче
18:35Росільна — Івано-Франківськ
18:40Богородчани — Росільна
18:40Івано-Франківськ — Грабовець
18:40Богородчани — Надвірна
18:45Богородчани — Солотвин
18:45Богородчани — Хмелівка
18:55Богородчани — Підгір'я
18:55Івано-Франківськ — Горохолина
19:00Богородчани — Глибівка
19:00Богородчани — Солотвин
19:00Лесівка — Івано-Франківськ
19:00Богородчани — Забережжя
19:00Івано-Франківськ — Стара Гута
19:10Івано-Франківськ — Перегінське
19:15Богородчани — Солотвин
19:25Івано-Франківськ — Кривець
19:40Івано-Франківськ — Пороги
19:45Ріпне — Івано-Франківськ
20:00Івано-Франківськ — Росільна
20:15Івано-Франківськ — Горохолина
20:25Івано-Франківськ — Стара Гута
20:25Івано-Франківськ — Лесівка
20:30Богородчани — Лесівка

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бабче
13:00 18:35

Івано-Франківськ — Глибівка
10:30 10:40 13:10 17:40

Івано-Франківськ — Горохолина
09:03 10:40 13:00 15:40 17:38 18:55 20:15

Івано-Франківськ — Грабовець
09:00 12:50 16:05 18:40

Івано-Франківськ — Закреничне
13:15 15:30

Івано-Франківськ — Калуш
14:53

Івано-Франківськ — Космач
11:15

Івано-Франківськ — Кривець
12:15 14:45 17:25 19:25

Івано-Франківськ — Кричка
09:32 10:10 11:55 13:40 14:30 15:50 16:40 18:30

Івано-Франківськ — Лесівка
07:35 10:25 13:20 17:30 20:25

Івано-Франківськ — Луквиця
12:45 17:00

Івано-Франківськ — Манява
09:25 13:30 15:10 17:25

Івано-Франківськ — Перегінське
10:30 19:10

Івано-Франківськ — Пороги
14:05 19:40

Івано-Франківськ — Росільна
09:50 16:00 20:00

Івано-Франківськ — Рошняте
13:55 18:05

Івано-Франківськ — Ріпне
07:35 11:40 16:25 17:05

Івано-Франківськ — Саджава
11:09

Івано-Франківськ — Стара Гута
08:50 10:55 11:25 13:20 15:20 16:20 17:55 19:00 20:25

Івано-Франківськ — Старуня
09:57 13:57 18:10

Івано-Франківськ — Ясень
10:00 12:20 17:35

Бабче — Івано-Франківськ
07:45 16:55

Богородчани — Бабче
07:30 09:10 09:40 11:10 12:18 14:00 15:00 17:10 18:00

Богородчани — Глибоке
09:40 11:40 16:00 17:10

Богородчани — Глибівка
07:30 08:20 14:55 19:00

Богородчани — Грабовець
11:50

Богородчани — Діброва
06:55 07:55 08:05 11:00 13:30 14:30 17:30 17:40

Богородчани — Забережжя
07:50 08:10 08:40 10:00 11:00 11:35 13:45 15:30 17:00 17:30 19:00

Богородчани — Космач
07:50 09:00 12:50 16:10 18:05

Богородчани — Лесівка
08:40 12:15 15:00 16:30 20:30

Богородчани — Луквиця
09:15 14:35 18:10

Богородчани — Манява
08:00 08:30 09:00 11:20 12:30 16:05 18:25

Богородчани — Монастирчани
07:40 09:00 10:30 13:10 15:00 17:35

Богородчани — Міжгір'я
08:45 10:40 12:35 14:20 17:20

Богородчани — Надвірна
06:30 07:10 07:20 07:30 08:05 08:25 08:50 09:20 10:20 11:10 11:50 12:45 13:15 13:40 13:55 14:35 15:30 16:05 16:40 17:20 17:20 17:35 18:20 18:40

Богородчани — Підгір'я
06:35 07:30 08:30 09:10 10:00 12:05 13:30 15:30 16:30 17:15 18:55

Богородчани — Росільна
08:25 10:10 12:10 14:00 15:40 16:55 18:40

Богородчани — Саджава
07:45 13:50 17:30 18:30

Богородчани — Солотвин
07:20 07:35 08:15 08:30 08:40 09:00 09:10 09:40 09:50 10:00 10:30 10:45 12:00 12:30 13:00 14:00 14:20 15:15 15:30 15:45 16:15 16:30 17:10 17:20 17:30 17:50 18:00 18:45 19:00 19:15

Богородчани — Хмелівка
06:40 08:05 10:00 10:20 12:40 14:50 15:00 17:30 17:40 18:45

Глибівка — Івано-Франківськ
08:45 09:15 11:33 15:43

Горохолина — Івано-Франківськ
07:10 08:30 09:55 11:55 14:25 16:45 18:25

Грабовець — Івано-Франківськ
07:15 10:00 14:25 17:05

Закреничне — Івано-Франківськ
08:15 10:40

Калуш — Івано-Франківськ
09:25

Космач — Івано-Франківськ
10:10

Кривець — Івано-Франківськ
07:55 09:30 14:15 18:22

Кричка — Івано-Франківськ
07:23 08:25 09:10 09:40 13:23 13:35 14:55 16:00

Лесівка — Івано-Франківськ
06:28 08:50 12:00 15:30 19:00

Луквиця — Івано-Франківськ
09:00 15:25

Манява — Івано-Франківськ
07:00 09:50 13:05 15:20

Перегінське — Івано-Франківськ
07:15 12:50

Пороги — Івано-Франківськ
10:32 17:02

Росільна — Івано-Франківськ
07:30 13:20 18:35

Рошняте — Івано-Франківськ
08:45 17:00

Ріпне — Івано-Франківськ
07:53 11:37 15:18 19:45

Саджава — Івано-Франківськ
08:47

Стара Гута — Івано-Франківськ
07:35 07:50 08:22 09:25 10:10 11:55 14:00 16:15 18:32

Старуня — Івано-Франківськ
07:18 11:03 15:18

Ясень — Івано-Франківськ
10:20 16:00

Інформація оновлена: 24.12.2019