Автовокзал Богородчани

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 46 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03471-21164

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:23Кричка — Івано-Франківськ
07:35Стара Гута — Івано-Франківськ
07:50Стара Гута — Івано-Франківськ
08:22Стара Гута — Івано-Франківськ
08:25Кричка — Івано-Франківськ
08:28Рожнятів — Івано-Франківськ
09:04Богрівка — Івано-Франківськ
09:10Кричка — Івано-Франківськ
09:25Стара Гута — Івано-Франківськ
09:25Калуш — Івано-Франківськ
10:10Стара Гута — Івано-Франківськ
14:05Івано-Франківськ — Пороги
14:28Івано-Франківськ — Кричка
15:20Івано-Франківськ — Стара Гута
15:55Івано-Франківськ — Кричка
16:20Івано-Франківськ — Стара Гута
17:00Івано-Франківськ — Богрівка
17:55Івано-Франківськ — Стара Гута
18:30Івано-Франківськ — Кричка
19:00Івано-Франківськ — Стара Гута
19:15Івано-Франківськ — Кричка
19:40Івано-Франківськ — Пороги
20:25Івано-Франківськ — Стара Гута

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Богрівка
17:00

Івано-Франківськ — Кричка
14:28 15:55 18:30 19:15

Івано-Франківськ — Пороги
14:05 19:40

Івано-Франківськ — Стара Гута
15:20 16:20 17:55 19:00 20:25

Богрівка — Івано-Франківськ
09:04

Калуш — Івано-Франківськ
09:25

Кричка — Івано-Франківськ
07:23 08:25 09:10

Рожнятів — Івано-Франківськ
08:28

Стара Гута — Івано-Франківськ
07:35 07:50 08:22 09:25 10:10

Інформація оновлена: 09.12.2014