Автовокзал Борова

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру 44а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05759-61408

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Борова — Харків (кр Нд)
05:20Борова — Калинове (Пн,Ср,Пт)
05:30Борова — Андріївка (Пн,Ср,Пт)
05:40Борова — Першотравневе (Пн,Ср,Пт)
05:55Куп’янськ — Дніпропетровськ
06:10Борова — Маліївка (Пт)
06:33Ізюм — Куп'янськ
06:50Борова — Підлиман (кр Сб-Нд)
06:55Борова — Маліївка (кр Пт-Нд)
07:15Борова — Харків (кр Сб)
07:15Куп'янськ — Ізюм
07:35Борова — Куп'янськ (кр Нд)
09:40Борова — Маліївка (кр Сб-Нд)
09:55Борова — Краматорськ
10:00Ізюм — Куп'янськ
10:40Куп'янськ — Ізюм
11:00Слов’янськ — Куп’янськ
11:30Борова — Андріївка (Пн,Ср,Пт)
11:45Борова — Першотравневе (Пн,Ср,Пт)
12:00Борова — Харків (Пт)
12:00Борова — Калинове (Пн,Ср)
13:35Борова — Куп'янськ (кр Сб-Нд)
14:13Ізюм — Куп'янськ
14:20Борова — Харків (Сб-Нд)
14:35Куп'янськ — Ізюм
14:55Дніпропетровськ — Куп’янськ
15:00Борова — Харків (Пт,Нд)
16:20Куп’янськ — Слов’янськ
17:23Ізюм — Куп'янськ
18:20Куп'янськ — Ізюм

за маршрутами автобусів

Ізюм — Куп'янськ
06:33 10:00 14:13 17:23

Борова — Андріївка
05:30(Пн,Ср,Пт) 11:30(Пн,Ср,Пт)

Борова — Калинове
05:20(Пн,Ср,Пт) 12:00(Пн,Ср)

Борова — Краматорськ
09:55

Борова — Куп'янськ
07:35(кр Нд) 13:35(кр Сб-Нд)

Борова — Маліївка
06:10(Пт) 06:55(кр Пт-Нд) 09:40(кр Сб-Нд)

Борова — Першотравневе
05:40(Пн,Ср,Пт) 11:45(Пн,Ср,Пт)

Борова — Підлиман
06:50(кр Сб-Нд)

Борова — Харків
05:05(кр Нд) 07:15(кр Сб) 12:00(Пт) 14:20(Сб-Нд) 15:00(Пт,Нд)

Дніпропетровськ — Куп’янськ
14:55

Куп'янськ — Ізюм
07:15 10:40 14:35 18:20

Куп’янськ — Дніпропетровськ
05:55

Куп’янськ — Слов’янськ
16:20

Слов’янськ — Куп’янськ
11:00

Інформація оновлена: 22.02.2016