Автовокзал Краснокутськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 149 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05756-31012

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик (кр Нд)
05:00Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка (кр Ср)
05:18Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик (кр Чт)
06:00Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка (кр Вт-Ср)
06:00Краснокутськ — Рябоконеве (Ср)
06:00Краснокутськ — Коломак ч/з Колонтаїв (Вт)
06:10Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик (кр Чт)
06:20Краснокутськ — Водяне
06:30Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
06:48Котельва — Харків
07:00Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка (кр Вт)
07:30Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
08:00Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка
08:30Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
09:32Миргород — Харків (кр Вт-Ср)
09:35Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
10:00Краснокутськ — Коломак ч/з Костянтинівка
10:00Краснокутськ — Водяне
10:13Харків — Миргород (Пт-Нд)
10:15Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
11:00Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик (кр Ср)
11:00Краснокутськ — Каплунівка (Чт)
11:30Краснокутськ — Рябоконеве (Ср,Пт)
11:40Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка (кр Ср)
12:25Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
12:30Краснокутськ — Коломак ч/з Колонтаїв (Вт)
12:38Харків — Котельва
13:20Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
13:50Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка (кр Вт-Ср)
14:20Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
14:20Краснокутськ — Коломак ч/з Костянтинівка
14:45Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка (кр Вт)
15:06Харків — Котельва
15:10Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик (кр Пн)
15:10Краснокутськ — Водяне
15:20Котельва — Харків
18:00Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик (Пн)

за маршрутами автобусів

Котельва — Харків
06:48 15:20

Краснокутськ — Водяне
06:20 10:00 15:10

Краснокутськ — Каплунівка
11:00(Чт)

Краснокутськ — Коломак ч/з Колонтаїв
06:00(Вт) 12:30(Вт)

Краснокутськ — Коломак ч/з Костянтинівка
10:00 14:20

Краснокутськ — Рябоконеве
06:00(Ср) 11:30(Ср,Пт)

Краснокутськ — Харків ч/з Козіївка
05:00(кр Ср) 06:00(кр Вт-Ср) 07:00(кр Вт) 08:00 11:40(кр Ср) 13:50(кр Вт-Ср) 14:45(кр Вт)

Краснокутськ — Харків ч/з Старий Мерчик
04:50(кр Нд) 05:18(кр Чт) 06:10(кр Чт) 06:30 07:30 08:30 09:35 10:15 11:00(кр Ср) 12:25 13:20 14:20 15:10(кр Пн) 18:00(Пн)

Миргород — Харків
09:32(кр Вт-Ср)

Харків — Котельва
12:38 15:06

Харків — Миргород
10:13(Пт-Нд)

Інформація оновлена: 23.02.2016