Автовокзал Нова Водолага

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кооперативна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05740-42360

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Нова Водолага — Харків
06:30Нова Водолага — Харків (Пт-Нд)
07:00Нова Водолага — Валки
07:04Парасковія — Харків
07:35Нова Водолага — Мануйлове (кр Сб)
07:35Охоче — Харків
07:45Старовірівка — Харків
08:15Нова Водолага — Харків
08:40Нова Водолага — Бірки (кр Пн)
08:50Нова Водолага — Харків (кр Пн,Пт)
09:05Нова Водолага — Мокра Рокитна (кр Пн)
09:20Нова Водолага — Княжне
10:45Нова Водолага — Харків
10:49Харків — Парасковія
10:50Нова Водолага — Павлівка (Ср)
11:19Харків — Охоче
11:45Нова Водолага — Одринка
12:00Нова Водолага — Бірки (кр Пн)
12:00Нова Водолага — Мокра Рокитна
12:05Нова Водолага — Валки
12:10Нова Водолага — Мануйлове (кр Пт,Нд)
12:40Нова Водолага — Харків
13:05Нова Водолага — Винники (кр Сб)
13:20Харків — Старовірівка
13:25Нова Водолага — Харків
13:40Нова Водолага — Княжне
13:44Охоче — Харків
13:50Нова Водолага — Мокра Рокитна (кр Сб)
14:04Парасковія — Харків (Пт,Нд)
14:20Нова Водолага — Харків (кр Пн,Пт)
15:30Нова Водолага — Мануйлове (Нд)
15:35Нова Водолага — Харків
16:30Нова Водолага — Харків
16:40Нова Водолага — Одринка (Пт,Нд)
16:49Харків — Охоче
17:39Харків — Парасковія (Пт,Нд)
18:00Нова Водолага — Валки

за маршрутами автобусів

Нова Водолага — Бірки
08:40(кр Пн) 12:00(кр Пн)

Нова Водолага — Валки
07:00 12:05 18:00

Нова Водолага — Винники
13:05(кр Сб)

Нова Водолага — Княжне
09:20 13:40

Нова Водолага — Мануйлове
07:35(кр Сб) 12:10(кр Пт,Нд) 15:30(Нд)

Нова Водолага — Мокра Рокитна
09:05(кр Пн) 12:00 13:50(кр Сб)

Нова Водолага — Одринка
11:45 16:40(Пт,Нд)

Нова Водолага — Павлівка
10:50(Ср)

Нова Водолага — Харків
05:55 06:30(Пт-Нд) 08:15 08:50(кр Пн,Пт) 10:45 12:40 13:25 14:20(кр Пн,Пт) 15:35 16:30

Охоче — Харків
07:35 13:44

Парасковія — Харків
07:04 14:04(Пт,Нд)

Старовірівка — Харків
07:45

Харків — Охоче
11:19 16:49

Харків — Парасковія
10:49 17:39(Пт,Нд)

Харків — Старовірівка
13:20

Інформація оновлена: 24.02.2016