Автовокзал Сахновщина

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Південновокзальна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05762-31035

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Сахновщина — Харків ч/з Красноград (кр Нд)
04:50Сахновщина — Орільське (Вт)
04:50Орільське — Краснопавлівка (Вт,Пт)
04:55Сахновщина — Малі Бучки ч/з Огіївка (Вт)
05:10Сахновщина — Дніпропетровськ (кр Вт-Ср)
05:15Сахновщина — Харків ч/з Первомайський (Ср,Пт,Нд)
05:35Сахновщина — Нова Чернещина (Ср)
06:05Сахновщина — Харків ч/з Кегичівка (кр Сб-Нд)
06:40Сахновщина — Олексіївка (Чт)
07:05Сахновщина — Надеждіне (Чт)
07:30Сахновщина — Первомайський
09:30Сахновщина — Орільське (Нд)
09:30Орільське — Краснопавлівка (Нд)
10:45Сахновщина — Дубові Гряди (Ср,Пт,Нд)
11:00Сахновщина — Олексіївка (Чт)
11:15Сахновщина — Надеждіне (Чт)
11:20Сахновщина — Орільське (Вт)
11:20Орільське — Краснопавлівка (Вт)
11:40Сахновщина — Нова Чернещина (Ср)
12:00Сахновщина — Малі Бучки ч/з Огіївка (Вт)
13:15Сахновщина — Первомайський
13:20Сахновщина — Харків ч/з Красноград (кр Сб)
15:15Сахновщина — Харків ч/з Красноград
15:40Сахновщина — Орільське (Пт)
15:40Орільське — Краснопавлівка (Пт)
16:50Сахновщина — Дубові Гряди (Пт)

за маршрутами автобусів

Орільське — Краснопавлівка
04:50(Вт,Пт) 09:30(Нд) 11:20(Вт) 15:40(Пт)

Сахновщина — Дніпропетровськ
05:10(кр Вт-Ср)

Сахновщина — Дубові Гряди
10:45(Ср,Пт,Нд) 16:50(Пт)

Сахновщина — Малі Бучки ч/з Огіївка
04:55(Вт) 12:00(Вт)

Сахновщина — Надеждіне
07:05(Чт) 11:15(Чт)

Сахновщина — Нова Чернещина
05:35(Ср) 11:40(Ср)

Сахновщина — Олексіївка
06:40(Чт) 11:00(Чт)

Сахновщина — Орільське
04:50(Вт) 09:30(Нд) 11:20(Вт) 15:40(Пт)

Сахновщина — Первомайський
07:30 13:15

Сахновщина — Харків ч/з Кегичівка
06:05(кр Сб-Нд)

Сахновщина — Харків ч/з Красноград
04:30(кр Нд) 13:20(кр Сб) 15:15

Сахновщина — Харків ч/з Первомайський
05:15(Ср,Пт,Нд)

Інформація оновлена: 24.02.2016