Автовокзал Шевченкове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кірова, 32 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05751-51238

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:26Куп'янськ — Харків
05:30Шевченкове — Новомиколаївка (Ср)
05:40Шевченкове — Шишківка (Ср,Пт)
05:56Ківшарівка — Харків
06:25Дворічна — Харків
06:30Шевченкове — Кравцівка (Сб)
06:42Куп'янськ — Харків
06:50Шевченкове — Миропілля (Нд)
06:55Шевченкове — Семенівка (Сб)
06:55Шевченкове — Василенкове (Вт,Пт,Нд)
07:10Шевченкове — Кравцівка (Вт)
07:10Шевченкове — Миропілля (Чт)
07:15Шевченкове — Семенівка (Вт,Чт)
07:20Куп'янськ — Харків
07:20Шевченкове — Новомиколаївка (Пт)
07:20Шевченкове — Великі Хутори (Ср,Пт)
07:50Куп'янськ — Харків
07:55Харків — Сватове (кр Сб-Нд)
08:10Шевченкове — Куп’янськ (Сб)
08:21Ківшарівка — Харків
08:30Харків — Щастя
08:52Харків — Куп'янськ
09:00Куп'янськ — Харків
09:03Харків — Сєвєродонецьк
09:26Харків — Старобільськ
09:47Харків — Куп'янськ
09:55Білокуракине — Харків
10:18Дворічна — Харків
10:28Харків — Дворічна
10:47Сєвєродонецьк — Харків
10:50Шевченкове — Новомиколаївка (Вт,Чт,Сб)
10:55Шевченкове — Василенкове (Вт,Пт,Нд)
11:05Старобільськ — Харків
11:30Куп'янськ — Харків
11:38Харків — Куп'янськ
11:40Шевченкове — Новомиколаївка (Пт)
11:45Новопсков — Харків
12:00Шевченкове — Семенівка (Вт,Чт)
12:05Шевченкове — Волоська Балаклія (Вт,Пт,Нд)
12:10Шевченкове — Великі Хутори (Ср,Пт)
12:20Харків — Новоайдар
12:20Шевченкове — Кравцівка (Вт,Сб)
12:20Шевченкове — Миропілля (Чт,Нд)
12:25Куп'янськ — Харків
12:30Шевченкове — Семенівка (Сб)
12:42Харків — Куп'янськ
13:00Шевченкове — Шишківка (Ср,Пт,Нд)
13:35Куп'янськ — Харків
13:36Харків — Сєвєродонецьк
13:38Харків — Куп'янськ
13:45Шевченкове — Сподобівка (Пн,Пт)
13:55Новоайдар — Харків
14:10Сєвєродонецьк — Харків
14:28Харків — Куп'янськ
14:40Харків — Лисичанськ
14:45Дворічна — Харків
14:50Харків — Сватове (кр Сб-Нд)
15:00Харків — Дворічна
15:44Харків — Куп'янськ
15:46Ківшарівка — Харків
16:00Харків — Білокуракине
16:15Лисичанськ — Харків
16:38Ківшарівка — Харків (Пт,Нд)
16:39Харків — Дворічна
16:45Харків — Сєвєродонецьк
17:15Харків — Новопсков
17:20Куп'янськ — Харків
17:21Харків — Куп'янськ
17:53Щастя — Харків
17:56Харків — Куп'янськ

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Харків
09:55

Дворічна — Харків
06:25 10:18 14:45

Куп'янськ — Харків
05:26 06:42 07:20 07:50 09:00 11:30 12:25 13:35 17:20

Ківшарівка — Харків
05:56 08:21 15:46 16:38(Пт,Нд)

Лисичанськ — Харків
16:15

Новоайдар — Харків
13:55

Новопсков — Харків
11:45

Старобільськ — Харків
11:05

Сєвєродонецьк — Харків
10:47 14:10

Харків — Білокуракине
16:00

Харків — Дворічна
10:28 15:00 16:39

Харків — Куп'янськ
08:52 09:47 11:38 12:42 13:38 14:28 15:44 17:21 17:56

Харків — Лисичанськ
14:40

Харків — Новоайдар
12:20

Харків — Новопсков
17:15

Харків — Сватове
07:55(кр Сб-Нд) 14:50(кр Сб-Нд)

Харків — Старобільськ
09:26

Харків — Сєвєродонецьк
09:03 13:36 16:45

Харків — Щастя
08:30

Шевченкове — Василенкове
06:55(Вт,Пт,Нд) 10:55(Вт,Пт,Нд)

Шевченкове — Великі Хутори
07:20(Ср,Пт) 12:10(Ср,Пт)

Шевченкове — Волоська Балаклія
12:05(Вт,Пт,Нд)

Шевченкове — Кравцівка
06:30(Сб) 07:10(Вт) 12:20(Вт,Сб)

Шевченкове — Куп’янськ
08:10(Сб)

Шевченкове — Миропілля
06:50(Нд) 07:10(Чт) 12:20(Чт,Нд)

Шевченкове — Новомиколаївка
05:30(Ср) 07:20(Пт) 10:50(Вт,Чт,Сб) 11:40(Пт)

Шевченкове — Семенівка
06:55(Сб) 07:15(Вт,Чт) 12:00(Вт,Чт) 12:30(Сб)

Шевченкове — Сподобівка
13:45(Пн,Пт)

Шевченкове — Шишківка
05:40(Ср,Пт) 13:00(Ср,Пт,Нд)

Щастя — Харків
17:53

Інформація оновлена: 24.02.2016