Автовокзал Дубно

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Забрама, 26 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03656-42632

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Дубно — Онишківці
05:10Дубно — Мартинівка
05:30Дубно — Демидівка
05:30Дубно — Клипець
05:30Дубно — Клинці
05:40Дубно — Майдан
05:40Дубно — Рівне
05:40Дубно — Комарівка
05:50Дубно — Білогородка
06:00Дубно — Переросля
06:00Дубно — Мильча
06:00Дубно — Боремель
06:00Дубно — Травневе
06:00Дубно — Луцьк
06:05Дубно — Кузнецовськ
06:10Дубно — Грядки
06:20Дубно — Острог
06:25Дубно — Івання
06:25Дубно — Рівне
06:30Дубно — Івано-Франківськ
06:35Дубно — Київ
06:45Дубно — Сапанівчик
06:50Дубно — Берестечко
06:50Дубно — Рівне
06:55Дубно — Млинів
07:00Дубно — Іваниничі
07:00Дубно — Рівне
07:00Дубно — Київ
07:10Дубно — Дубовиця
07:15Дубно — Бортниця
07:20Дубно — Переросля
07:20Дубно — Млинів
07:30Дубно — Черешнівка
07:30Дубно — Млинів
07:30Дубно — Нагоряни
07:45Дубно — Великі Сади
07:45Дубно — Мізоч
07:55Дубно — Рівне
08:00Дубно — Івання
08:05Дубно — Мильча
08:10Дубно — Княгинин
08:10Дубно — Рівне
08:20Дубно — Рівне
08:25Дубно — Костянець
08:25Дубно — Рівне
08:30Дубно — Луцьк
08:30Дубно — Рівне
08:30Дубно — Київ
08:50Дубно — Млинів
08:55Дубно — Рівне
09:05Дубно — Рівне
09:15Дубно — Кам'яниця
09:35Дубно — Млинів
09:45Дубно — Клинці
09:45Дубно — Рівне
09:55Дубно — Млинів
09:55Дубно — Івання
10:05Дубно — Семидуби
10:10Дубно — Київ
10:10Дубно — Грядки
10:10Дубно — Мильча
10:15Дубно — Рівне
10:15Дубно — Млинів
10:20Дубно — Київ
10:30Дубно — Бондарі
10:40Дубно — Млинів
10:40Дубно — Демидівка
10:45Дубно — Онишківці
10:45Дубно — Рівне
11:00Дубно — Переросля
11:10Дубно — Рівне
11:15Дубно — Берестечко
11:25Дубно — Рівне
11:30Дубно — Луцьк
11:30Дубно — Княгинин
11:30Дубно — Іваниничі
11:35Дубно — Білогородка
11:40Дубно — Рівне
11:55Дубно — Млинів
11:55Дубно — Рівне
12:00Дубно — Княгинин
12:10Дубно — Повча
12:10Дубно — Майдан
12:10Дубно — Сапанівчик
12:15Дубно — Івання
12:25Дубно — Млинів
12:25Дубно — Рівне
12:45Дубно — Рівне
12:55Дубно — Млинів
12:55Дубно — Рівне
13:00Дубно — Рівне
13:10Дубно — Боремель
13:35Дубно — Млинів
13:35Дубно — Рівне
13:50Дубно — Млинів
13:50Дубно — Дубовиця
13:50Дубно — Острог
13:55Дубно — Клипець
14:00Дубно — Великі Сади
14:00Дубно — Переросля
14:05Дубно — Рівне
14:10Дубно — Кам'яниця
14:10Дубно — Грядки
14:15Дубно — Травневе
14:20Дубно — Клинці
14:20Дубно — Рівне
14:25Дубно — Млинів
14:30Дубно — Повча
14:40Дубно — Шепетин
14:40Дубно — Рівне
15:00Дубно — Івання
15:00Дубно — Луцьк
15:00Дубно — Мізоч
15:10Дубно — Рівне
15:10Дубно — Мартинівка
15:20Дубно — Рівне
15:30Дубно — Бондарі
15:40Дубно — Млинів
15:40Дубно — Демидівка
16:00Дубно — Берестечко
16:00Дубно — Кам'яниця
16:05Дубно — Рівне
16:10Дубно — Рівне
16:25Дубно — Рівне
16:30Дубно — Сапанівчик
16:30Дубно — Іваниничі
16:35Дубно — Млинів
16:40Дубно — Рівне
16:45Дубно — Рівне
17:00Дубно — Луцьк
17:00Дубно — Майдан
17:10Дубно — Рівне
17:20Дубно — Черешнівка
17:25Дубно — Грядки
17:25Дубно — Івання
17:30Дубно — Переросля
17:30Дубно — Клинці
17:30Дубно — Княгинин
17:40Дубно — Онишківці
17:40Дубно — Рівне
17:45Дубно — Млинів
18:00Дубно — Рівне
18:00Дубно — Бондарі
18:10Дубно — Млинів
18:15Дубно — Млинів
18:25Дубно — Мильча
18:25Дубно — Білогородка
18:30Дубно — Івання
18:35Дубно — Рівне
19:00Дубно — Млинів
19:20Дубно — Мізоч
20:20Дубно — Млинів
20:30Дубно — Рівне
23:35Трускавець — Рига (Лат)

за маршрутами автобусів

Дубно — Іваниничі
07:00 11:30 16:30

Дубно — Івання
06:25 08:00 09:55 12:15 15:00 17:25 18:30

Дубно — Івано-Франківськ
06:30

Дубно — Берестечко
06:50 11:15 16:00

Дубно — Бондарі
10:30 15:30 18:00

Дубно — Боремель
06:00 13:10

Дубно — Бортниця
07:15

Дубно — Білогородка
05:50 11:35 18:25

Дубно — Великі Сади
07:45 14:00

Дубно — Грядки
06:10 10:10 14:10 17:25

Дубно — Демидівка
05:30 10:40 15:40

Дубно — Дубовиця
07:10 13:50

Дубно — Кам'яниця
09:15 14:10 16:00

Дубно — Київ
06:35 07:00 08:30 10:10 10:20

Дубно — Клинці
05:30 09:45 14:20 17:30

Дубно — Клипець
05:30 13:55

Дубно — Княгинин
08:10 11:30 12:00 17:30

Дубно — Комарівка
05:40

Дубно — Костянець
08:25

Дубно — Кузнецовськ
06:05

Дубно — Луцьк
06:00 08:30 11:30 15:00 17:00

Дубно — Майдан
05:40 12:10 17:00

Дубно — Мартинівка
05:10 15:10

Дубно — Мильча
06:00 08:05 10:10 18:25

Дубно — Млинів
06:55 07:20 07:30 08:50 09:35 09:55 10:15 10:40 11:55 12:25 12:55 13:35 13:50 14:25 15:40 16:35 17:45 18:10 18:15 19:00 20:20

Дубно — Мізоч
07:45 15:00 19:20

Дубно — Нагоряни
07:30

Дубно — Онишківці
05:10 10:45 17:40

Дубно — Острог
06:20 13:50

Дубно — Переросля
06:00 07:20 11:00 14:00 17:30

Дубно — Повча
12:10 14:30

Дубно — Рівне
05:40 06:25 06:50 07:00 07:55 08:10 08:20 08:25 08:30 08:55 09:05 09:45 10:15 10:45 11:10 11:25 11:40 11:55 12:25 12:45 12:55 13:00 13:35 14:05 14:20 14:40 15:10 15:20 16:05 16:10 16:25 16:40 16:45 17:10 17:40 18:00 18:35 20:30

Дубно — Сапанівчик
06:45 12:10 16:30

Дубно — Семидуби
10:05

Дубно — Травневе
06:00 14:15

Дубно — Черешнівка
07:30 17:20

Дубно — Шепетин
14:40

Трускавець — Рига (Лат)
23:35

Інформація оновлена: 25.09.2013