Автовокзал Волноваха

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 26 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4771406

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Волноваха — Вугледар
05:00Волноваха — Покровськ (Красноармійськ)
05:00Волноваха — Дніпропетровськ
05:20Волноваха — Новогнатівка
05:45Волноваха — Святогірськ
05:45Волноваха — Маріуполь
06:00Волноваха — Кропивницьке
06:05Волноваха — Новотроїцьке
06:10Волноваха — Володимирівка
06:25Волноваха — Курахове
06:30Волноваха — Березове
06:30Волноваха — Вугледар
06:40Волноваха — Запоріжжя
06:50Волноваха — Березове
06:55Волноваха — Новотроїцьке
07:00Волноваха — Бердянськ
07:00Волноваха — Зачатівка
07:05Маріуполь — Слов'янськ
07:15Волноваха — Бердянськ
07:20Волноваха — Березове
07:20Волноваха — Дніпропетровськ
07:30Волноваха — Бердянськ
07:35Волноваха — Новотроїцьке
07:40Волноваха — Березове
07:45Волноваха — Володимирівка
08:00Волноваха — Вугледар
08:00Волноваха — Бердянськ
08:10Маріуполь — Харків
08:20Волноваха — Березове
08:35Красноармійськ — Бердянськ
08:40Волноваха — Володимирівка
08:55Добропілля — Урзуф
08:55Урзуф — Сєвєродонецьк
09:00Волноваха — Березове
09:04Волноваха — Новотроїцьке
09:05Бердянськ — Краснодар (РФ)
09:05Маріуполь — Краснодар (РФ)
09:05Маріуполь — Краснодар (РФ)
09:10Маріуполь — Святогірськ
09:20Волноваха — Дніпропетровськ
09:25Красноармійськ — Маріуполь
09:30Волноваха — Березове
09:30Волноваха — Білосарайська Коса
09:30Волноваха — Вугледар
09:32Курахове — Маріуполь
09:40Бердянськ — Марківка
09:45Волноваха — Бердянськ
09:55Маріуполь — Москва (РФ)
09:55Слов'янськ — Маріуполь
09:55Маріуполь — Москва (РФ)
10:00Велика Новосілка — Маріуполь
10:00Урзуф — Святогірськ
10:00Волноваха — Володимирівка
10:00Волноваха — Березове
10:05Костянтинівка — Бердянськ
10:05Волноваха — Новотроїцьке
10:15Бердянськ — Сєвєродонецьк
10:30Волноваха — Березове
10:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
10:40Донецьк — Златоустівка
10:50Волноваха — Новогнатівка
11:00Волноваха — Вугледар
11:00Донецьк — Степне
11:00Волноваха — Березове
11:23Волноваха — Новотроїцьке
11:25Урзуф — Миколаївка
11:40Волноваха — Березове
11:45Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
11:45Сєвєродонецьк — Бердянськ
11:46Волноваха — Старогнатівка
12:00Волноваха — Вільне
12:00Волноваха — Курахове
12:00Волноваха — Хлібодарівка
12:15Волноваха — Вугледар
12:20Волноваха — Березове
12:20Маріуполь — Воронеж (РФ)
12:20Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
12:20Маріуполь — Воронеж (РФ)
12:30Волноваха — Докучаєвськ
12:30Волноваха — Маріуполь
12:40Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
12:55Маріуполь — Слов'янськ
13:00Волноваха — Березове
13:10Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:15Святогірськ — Урзуф
13:40Святогірськ — Бердянськ
13:40Волноваха — Березове
13:50Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
13:50Бердянськ — Святогірськ
13:55Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
13:55Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
14:00Волноваха — Вугледар
14:10Волноваха — Мінськ (Біл)
14:13Волноваха — Новотроїцьке
14:20Волноваха — Березове
14:25Маріуполь — Красноармійськ
14:45Святогірськ — Урзуф
15:00Волноваха — Березове
15:10Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
15:55Маріуполь — Велика Новосілка
16:00Волноваха — Київ
16:03Волноваха — Новотроїцьке
16:10Урзуф — Святогірськ
16:15Урзуф — Добропілля
16:15Волноваха — Маріуполь
16:30Волноваха — Вугледар
16:45Сєвєродонецьк — Урзуф
16:50Маріуполь — Курахове
16:55Святогірськ — Маріуполь
17:10Волноваха — Володимирівка
17:15Волноваха — Новотроїцьке
17:20Донецьк — Кропивницьке
17:20Сєвєродонецьк — Бердянськ
17:20Миколаївка — Урзуф
17:20Волноваха — Зачатівка
17:30Волноваха — Одеса
18:20Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
18:50Харків — Маріуполь

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
12:20

Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
15:10 18:20

Бердянськ — Краснодар (РФ)
09:05

Бердянськ — Марківка
09:40

Бердянськ — Святогірськ
13:50

Бердянськ — Сєвєродонецьк
10:15 10:30 13:10

Велика Новосілка — Маріуполь
10:00

Волноваха — Бердянськ
07:00 07:15 07:30 08:00 09:45

Волноваха — Березове
06:30 06:50 07:20 07:40 08:20 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:20 15:00

Волноваха — Білосарайська Коса
09:30

Волноваха — Володимирівка
06:10 07:45 08:40 10:00 17:10

Волноваха — Вугледар
04:45 06:30 08:00 09:30 11:00 12:15 14:00 16:30

Волноваха — Вільне
12:00

Волноваха — Дніпропетровськ
05:00 07:20 09:20

Волноваха — Докучаєвськ
12:30

Волноваха — Запоріжжя
06:40

Волноваха — Зачатівка
07:00 17:20

Волноваха — Київ
16:00

Волноваха — Кропивницьке
06:00

Волноваха — Курахове
06:25 12:00

Волноваха — Маріуполь
05:45 12:30 16:15

Волноваха — Мінськ (Біл)
14:10

Волноваха — Новогнатівка
05:20 10:50

Волноваха — Новотроїцьке
06:05 06:55 07:35 09:04 10:05 11:23 14:13 16:03 17:15

Волноваха — Одеса
17:30

Волноваха — Покровськ (Красноармійськ)
05:00

Волноваха — Святогірськ
05:45

Волноваха — Старогнатівка
11:46

Волноваха — Хлібодарівка
12:00

Добропілля — Урзуф
08:55

Донецьк — Златоустівка
10:40

Донецьк — Кропивницьке
17:20

Донецьк — Степне
11:00

Костянтинівка — Бердянськ
10:05

Красноармійськ — Бердянськ
08:35

Красноармійськ — Маріуполь
09:25

Курахове — Маріуполь
09:32

Маріуполь — Велика Новосілка
15:55

Маріуполь — Воронеж (РФ)
12:20 12:20

Маріуполь — Красноармійськ
14:25

Маріуполь — Краснодар (РФ)
09:05 09:05

Маріуполь — Курахове
16:50

Маріуполь — Москва (РФ)
09:55 09:55

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
13:55 13:55

Маріуполь — Святогірськ
09:10

Маріуполь — Слов'янськ
07:05 12:55

Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
11:45

Маріуполь — Харків
08:10

Миколаївка — Урзуф
17:20

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
13:50

Святогірськ — Бердянськ
13:40

Святогірськ — Маріуполь
16:55

Святогірськ — Урзуф
13:15 14:45

Слов'янськ — Маріуполь
09:55

Сєвєродонецьк — Бердянськ
11:45 17:20

Сєвєродонецьк — Урзуф
16:45

Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
12:40

Урзуф — Добропілля
16:15

Урзуф — Миколаївка
11:25

Урзуф — Святогірськ
10:00 16:10

Урзуф — Сєвєродонецьк
08:55

Харків — Маріуполь
18:50

Інформація оновлена: 01.08.2016