Автовокзал Волноваха

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 26 (приховати карту)

Телефон довідки: 050-4771406

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Волноваха — Покровськ
04:45Волноваха — Вугледар
05:15Волноваха — Курахове
05:30Харків — Маріуполь
05:45Волноваха — Маріуполь
05:45Волноваха — Святогірськ
05:50Волноваха — Новогнатівка
06:00Волноваха — Кропивницьке
06:05Волноваха — Новотроїцьке
06:10Волноваха — Володимирівка
06:25Волноваха — Курахове
06:30Волноваха — Вугледар
06:30Волноваха — КПП Новотроїцьке
06:40Волноваха — Запоріжжя
06:50Карлівка — КПП Новотроїцьке
06:50Волноваха — Маріуполь
06:55Волноваха — Новотроїцьке
07:00Волноваха — Зачатівка
07:05Волноваха — КПП Новотроїцьке
07:05Маріуполь — Слов'янськ
07:20Волноваха — КПП Новотроїцьке
07:20Волноваха — Дніпро
07:30Волноваха — Бердянськ
07:30Волноваха — Бердянськ
07:35Волноваха — Новотроїцьке
07:40Волноваха — КПП Новотроїцьке
07:45Волноваха — Володимирівка
08:00Волноваха — Бердянськ
08:00Волноваха — Вугледар
08:10Маріуполь — Харків
08:15Маріуполь — Москва (РФ)
08:15Маріуполь — Москва (РФ)
08:20Волноваха — КПП Новотроїцьке
08:30Волноваха — Бугас
08:40Волноваха — Володимирівка
08:40Добропілля — Бердянськ
08:55Маріуполь — Сєвєродонецьк
09:00Волноваха — КПП Новотроїцьке
09:04Волноваха — Новотроїцьке
09:05Бердянськ — Краснодар (РФ)
09:05Маріуполь — Краснодар (РФ)
09:05Маріуполь — Краснодар (РФ)
09:20Волноваха — Дніпро
09:25Покровськ — Маріуполь
09:30Курахове — Бердянськ
09:30Волноваха — КПП Новотроїцьке
09:30Волноваха — Вугледар
09:40Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
09:55Слов'янськ — Маріуполь
10:00Волноваха — КПП Новотроїцьке
10:00Маріуполь — Святогірськ
10:00Волноваха — Володимирівка
10:00Велика Новосілка — Маріуполь
10:05Костянтинівка — Бердянськ
10:05Волноваха — Новотроїцьке
10:15Бердянськ — Сєвєродонецьк
10:30Краматорськ — Бердянськ
10:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
10:30Волноваха — КПП Новотроїцьке
10:40Волноваха — Златоустівка
10:45Волноваха — Слов'янськ
10:50Волноваха — Новогнатівка
11:00Волноваха — Вугледар
11:00Волноваха — КПП Новотроїцьке
11:00Волноваха — Степне
11:10Бахмут — Маріуполь
11:23Волноваха — Новотроїцьке
11:25Маріуполь — Слов'янськ
11:40Волноваха — КПП Новотроїцьке
11:45Сєвєродонецьк — Бердянськ
11:45Маріуполь — Торецьк
11:46Волноваха — Старогнатівка
12:00Бахмут — Бердянськ
12:00Волноваха — Хлібодарівка
12:00Волноваха — Вільне
12:15Волноваха — Вугледар
12:16Маріуполь — Покровськ
12:20Маріуполь — Воронеж (РФ)
12:20Волноваха — КПП Новотроїцьке
12:30Волноваха — Новотроїцьке (траса)
12:30Волноваха — Новотроїцьке
12:30Волноваха — Маріуполь
12:40Торецьк — Маріуполь
13:00Маріуполь — Слов'янськ
13:00Волноваха — КПП Новотроїцьке
13:00Волноваха — Бугас
13:10Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:15Святогірськ — Маріуполь
13:40Волноваха — КПП Новотроїцьке
13:40Святогірськ — Бердянськ
13:50Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
13:50Волноваха — Мінськ (Біл)
13:50Бердянськ — Святогірськ
14:00Волноваха — Вугледар
14:13Волноваха — Новотроїцьке
14:20Волноваха — КПП Новотроїцьке
14:25Маріуполь — Покровськ
14:45Святогірськ — Маріуполь
15:00Волноваха — КПП Новотроїцьке
15:00Волноваха — Бугас
15:10Бердянськ — Бахмут
15:17Волноваха — Карлівка
15:30Воронеж (РФ) — Маріуполь
15:40Волноваха — КПП Новотроїцьке
15:55Маріуполь — Велика Новосілка
16:00Волноваха — КПП Новотроїцьке
16:03Волноваха — Новотроїцьке
16:10Маріуполь — Святогірськ
16:15Волноваха — Маріуполь
16:30Волноваха — Вугледар
16:30Волноваха — Новогнатівка
16:40Волноваха — КПП Новотроїцьке
16:40Сєвєродонецьк — Маріуполь
16:55Бердянськ — Краматорськ
17:10Волноваха — Володимирівка
17:15Волноваха — Новотроїцьке
17:20Миколаївка — Маріуполь
17:20Волноваха — Зачатівка
17:20Волноваха — Кропивницьке
17:20Сєвєродонецьк — Бердянськ
17:30Волноваха — Златоустівка
17:30Маріуполь — Бахмут
17:30Волноваха — КПП Новотроїцьке
17:55Бердянськ — Добропілля
18:00Волноваха — Бугас
18:20Бердянськ — Бахмут
18:35Сєвєродонецьк — Бердянськ
19:00Курахове — Одеса
20:30Волноваха — Одеса

за маршрутами автобусів

Бахмут — Бердянськ
12:00

Бахмут — Маріуполь
11:10

Бердянськ — Бахмут
15:10 18:20

Бердянськ — Добропілля
17:55

Бердянськ — Краматорськ
16:55

Бердянськ — Краснодар (РФ)
09:05

Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
09:40

Бердянськ — Святогірськ
13:50

Бердянськ — Сєвєродонецьк
10:15 10:30 13:10

Велика Новосілка — Маріуполь
10:00

Волноваха — Бердянськ
07:30 07:30 08:00

Волноваха — Бугас
08:30 13:00 15:00 18:00

Волноваха — Володимирівка
06:10 07:45 08:40 10:00 17:10

Волноваха — Вугледар
04:45 06:30 08:00 09:30 11:00 12:15 14:00 16:30

Волноваха — Вільне
12:00

Волноваха — Дніпро
07:20 09:20

Волноваха — Запоріжжя
06:40

Волноваха — Зачатівка
07:00 17:20

Волноваха — Златоустівка
10:40 17:30

Волноваха — КПП Новотроїцьке
06:30 07:05 07:20 07:40 08:20 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 16:00 16:40 17:30

Волноваха — Карлівка
15:17

Волноваха — Кропивницьке
06:00 17:20

Волноваха — Курахове
05:15 06:25

Волноваха — Маріуполь
05:45 06:50 12:30 16:15

Волноваха — Мінськ (Біл)
13:50

Волноваха — Новогнатівка
05:50 10:50 16:30

Волноваха — Новотроїцьке
06:05 06:55 07:35 09:04 10:05 11:23 12:30 14:13 16:03 17:15

Волноваха — Новотроїцьке (траса)
12:30

Волноваха — Одеса
20:30

Волноваха — Покровськ
04:30

Волноваха — Святогірськ
05:45

Волноваха — Слов'янськ
10:45

Волноваха — Старогнатівка
11:46

Волноваха — Степне
11:00

Волноваха — Хлібодарівка
12:00

Воронеж (РФ) — Маріуполь
15:30

Добропілля — Бердянськ
08:40

Карлівка — КПП Новотроїцьке
06:50

Костянтинівка — Бердянськ
10:05

Краматорськ — Бердянськ
10:30

Курахове — Бердянськ
09:30

Курахове — Одеса
19:00

Маріуполь — Бахмут
17:30

Маріуполь — Велика Новосілка
15:55

Маріуполь — Воронеж (РФ)
12:20

Маріуполь — Краснодар (РФ)
09:05 09:05

Маріуполь — Москва (РФ)
08:15 08:15

Маріуполь — Покровськ
12:16 14:25

Маріуполь — Святогірськ
10:00 16:10

Маріуполь — Слов'янськ
07:05 11:25 13:00

Маріуполь — Сєвєродонецьк
08:55

Маріуполь — Торецьк
11:45

Маріуполь — Харків
08:10

Миколаївка — Маріуполь
17:20

Покровськ — Маріуполь
09:25

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
13:50

Святогірськ — Бердянськ
13:40

Святогірськ — Маріуполь
13:15 14:45

Слов'янськ — Маріуполь
09:55

Сєвєродонецьк — Бердянськ
11:45 17:20 18:35

Сєвєродонецьк — Маріуполь
16:40

Торецьк — Маріуполь
12:40

Харків — Маріуполь
05:30

Інформація оновлена: 11.09.2017