Автовокзал Любеч

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Воровського, 62 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04641-43131

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Любеч — Чернігів ч/з Шевченка
06:10Любеч — Чернігів ч/з Славутич
06:30Любеч — Славутич (Ср)
06:48Миси — Чернігів
06:50Любеч — Ріпки
07:00Любеч — Ріпки
08:10Любеч — Чернігів
08:45Любеч — Ріпки (кр Сб-Нд)
08:45Любеч — Чернігів ч/з Славутич
09:19Чернігів — Миси
10:10Любеч — Чернігів ч/з Ріпки
12:00Миси — Чернігів
12:30Любеч — Ріпки (кр Сб-Нд)
13:30Любеч — Чернігів ч/з Славутич
13:40Любеч — Чернігів (кр Пн)
14:45Любеч — Чернігів ч/з Славутич
15:00Любеч — Ріпки (кр Сб-Нд)
15:00Чернігів — Славутич (кр Вт-Чт)
15:19Чернігів — Миси (кр Вт-Ср)
16:40Миси — Чернігів (кр Вт-Ср)
17:40Любеч — Ріпки
17:40Любеч — Чернігів
17:58Славутич — Чернігів (кр Вт-Чт)
19:10Любеч — Чернігів ч/з Славутич (Пт-Нд)
19:20Любеч — Чернігів ч/з Ріпки
19:54Чернігів — Миси

за маршрутами автобусів

Любеч — Ріпки
06:50 07:00 08:45(кр Сб-Нд) 12:30(кр Сб-Нд) 15:00(кр Сб-Нд) 17:40

Любеч — Славутич
06:30(Ср)

Любеч — Чернігів
08:10 13:40(кр Пн) 17:40

Любеч — Чернігів ч/з Ріпки
10:10 19:20

Любеч — Чернігів ч/з Славутич
06:10 08:45 13:30 14:45 19:10(Пт-Нд)

Любеч — Чернігів ч/з Шевченка
05:30

Миси — Чернігів
06:48 12:00 16:40(кр Вт-Ср)

Славутич — Чернігів
17:58(кр Вт-Чт)

Чернігів — Миси
09:19 15:19(кр Вт-Ср) 19:54

Чернігів — Славутич
15:00(кр Вт-Чт)

Інформація оновлена: 10.08.2016