Автовокзал Ніжин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: провулок Урожайний, 24 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04631-31211, 04631-31113

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:11Ніжин — Дмитрівка (кр Вт)
04:19Ніжин — Оленівка (Пт-Нд)
04:19Ніжин — Борзна (кр Вт,Чт)
04:25Ніжин — Ховми
04:35Ніжин — Мала Загорівка (кр Вт,Чт)
04:42Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
04:42Ніжин — Смоляж (кр Вт,Чт)
04:49Ніжин — Богданівка (кр Ср)
04:50Ніжин — Дуболугівка
04:55Ніжин — Воловиця ч/з Кунашівка (Пт-Нд)
05:00Ніжин — Кладьківка (кр Пн-Вт,Чт)
05:00Ніжин — Переходівка
05:05Ніжин — Терешківка
05:10Ніжин — Шевченко (кр Чт)
05:15Ніжин — Бакаївка
05:20Ніжин — Київ ч/з Лосинівка
05:21Ніжин — Валентіїв
05:23Ніжин — Ічня ч/з Монастирище
05:25Ніжин — Ядути (кр Чт)
05:28Харків — Чернігів
05:43Ніжин — Лосинівка
05:48Ніжин — Мартинівка
06:00Ніжин — Семенівка ч/з Мена (кр Вт-Чт)
06:00Прилуки — Чернігів
06:06Ічня — Чернігів (Пн,Пт)
06:10Ніжин — Шатура
06:30Ніжин — Носівка ч/з Мрин
06:32Ічня — Чернігів (кр Нд)
06:35Ніжин — Борзна (кр Сб)
06:40Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
06:45Ніжин — Бережівка
06:54Талалаївка — Чернігів (кр Сб-Нд)
07:00Ніжин — Чернігів
07:00Ніжин — Варва ч/з Прилуки
07:02Ніжин — Ічня ч/з Вишнівка
07:05Ніжин — Борзна
07:15Ніжин — Парафіївка
07:15Ніжин — Десна ч/з Вертіївка (кр Вт-Чт)
07:20Талалаївка — Чернігів
07:20Ніжин — Крути
07:25Ніжин — Вертіївка (кр Сб-Нд)
07:30Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
07:30Ніжин — Колісники
07:37Ніжин — Бурківка
07:40Ніжин — Прилуки
07:40Сокиринці — Чернігів
07:45Ніжин — Переяслівка
07:45Чернігів — Остапівка
07:59Талалаївка — Чернігів (кр Нд)
08:09Ніжин — Лосинівка
08:10Ніжин — Іваниця
08:12Ніжин — Мала Загорівка (Сб)
08:15Ніжин — Полтава (кр Пн,Ср)
08:25Чернігів — Ічня (Пт-Нд)
08:43Варва — Чернігів
08:58Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
09:00Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
09:05Ніжин — Держанівка
09:10Талалаївка — Чернігів (кр Сб)
09:10Короп — Прилуки
09:17Ніжин — Бакаївка
09:20Ніжин — Ховми
09:30Ніжин — Оленівка (Сб-Нд)
09:40Ніжин — Щурівка
09:45Срібне — Чернігів
09:45Ніжин — Срібне ч/з Прилуки (кр Вт-Ср)
09:50Ніжин — Бурківка (Сб)
09:54Ніжин — Лосинівка
10:00Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
10:02Іваниця — Чернігів (кр Нд)
10:04Ніжин — Ічня
10:15Ніжин — Іваниця
10:16Ніжин — Шатура
10:20Ніжин — Воловиця ч/з Кошелівка (Пт-Нд)
10:21Ніжин — Красносільське
10:25Срібне — Чернігів
10:45Сосниця — Прилуки (Пт,Нд)
10:50Ніжин — Дуболугівка (кр Пн)
10:59Ніжин — Лосинівка
11:00Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
11:00Ніжин — Вишнівка (кр Вт,Чт)
11:05Чернігів — Тростянець
11:10Чернігів — Талалаївка
11:10Ніжин — Переходівка (Пт-Нд)
11:10Ніжин — Мала Загорівка (кр Вт,Чт,Сб)
11:15Ніжин — Київ
11:20Ніжин — Кладьківка (кр Пн-Вт,Чт)
11:30Ніжин — Колісники
11:30Ніжин — Борзна
11:35Ніжин — Носівка ч/з Мрин
11:40Ніжин — Прилуки
11:50Ніжин — Мартинівка
11:55Прилуки — Короп ч/з Сосниця
12:00Ніжин — Шевченко (Нд)
12:00Ніжин — Шевченко (кр Пн,Чт,Нд)
12:00Ніжин — Смоляж (кр Вт,Чт)
12:08Ніжин — Богданівка (кр Ср)
12:18Ніжин — Ічня ч/з Монастирище
12:23Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
12:28Ніжин — Терешківка
12:35Ніжин — Дуболугівка (кр Пт-Нд)
12:44Ніжин — Бережівка
12:53Прилуки — Чернігів
12:55Ніжин — Шатура
13:00Ніжин — Варва ч/з Прилуки
13:02Ніжин — Ядути (кр Чт)
13:02Ніжин — Бакаївка (Пт-Нд)
13:10Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
13:12Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
13:15Ніжин — Десна ч/з Вертіївка (кр Вт-Чт)
13:15Чернігів — Прилуки
13:15Ніжин — Мала Загорівка (Вт,Чт)
13:20Ніжин — Борзна ч/з Червоне Озеро
13:22Ніжин — Бурківка (кр Сб-Нд)
13:25Ніжин — Красносільське (Сб-Нд)
13:40Ніжин — Ховми
13:47Остапівка — Чернігів
13:55Талалаївка — Чернігів (Нд)
13:55Чернігів — Прилуки
14:00Чернігів — Остапівка
14:00Ніжин — Дуболугівка (кр Пн)
14:10Ніжин — Переходівка (Пт-Нд)
14:29Ніжин — Лосинівка
14:30Ніжин — Воловиця ч/з Кунашівка (Пт-Нд)
14:40Ніжин — Дмитрівка (кр Вт)
14:53Короп — Кобеляки (Чт,Нд)
15:00Ніжин — Парафіївка
15:00Ніжин — Переяслівка
15:01Ічня — Чернігів (Пт-Нд)
15:07Ніжин — Мала Загорівка (Пт-Нд)
15:12Чернігів — Ічня (Пн,Пт)
15:19Ніжин — Лосинівка
15:20Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
15:20Срібне — Чернігів
15:25Прилуки — Сосниця (Пт,Нд)
15:25Ніжин — Варва ч/з Прилуки
15:30Чернігів — Полтава ч/з Прилуки
15:30Ніжин — Щурівка
15:33Ніжин — Бакаївка
15:35Ніжин — Чернігів
15:35Ніжин — Держанівка
15:50Ніжин — Вертіївка
15:54Ніжин — Терешківка
15:55Ніжин — Борзна ч/з Червоне Озеро
16:04Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
16:18Ніжин — Іваниця
16:18Ніжин — Шатура
16:20Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
16:20Прилуки — Чернігів
16:25Ніжин — Ічня ч/з Вишнівка
16:32Чернігів — Варва ч/з Прилуки
16:35Ніжин — Петрівка (кр Вт,Чт)
16:36Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне
16:40Ніжин — Красносільське
16:45Ніжин — Короп ч/з Батурин (Пт,Нд)
16:52Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
16:57Іваниця — Чернігів (Нд)
16:57Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне (кр Сб-Нд)
17:00Ніжин — Кладьківка (Пт,Нд)
17:01Ніжин — Крути
17:06Чернігів — Ічня (кр Нд)
17:10Ніжин — Срібне ч/з Прилуки (Пт,Нд)
17:15Срібне — Чернігів
17:15Ніжин — Вишнівка (кр Вт,Чт)
17:19Ніжин — Лосинівка
17:23Ніжин — Ічня ч/з Монастирище (Пт,Нд)
17:24Ніжин — Дуболугівка
17:25Ніжин — Смоляж (Пт-Нд)
17:29Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
17:30Ніжин — Колісники
17:30Ніжин — Богданівка (Пт,Нд)
17:30Ніжин — Оленівка (Пт,Нд)
17:32Ніжин — Вертіївка
17:35Ніжин — Шевченко (Пт)
17:37Чернігів — Талалаївка ч/з Дмитрівка (кр Нд)
17:37Чернігів — Талалаївка (Нд)
17:40Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
17:40Ніжин — Переходівка
18:02Ніжин — Валентіїв
18:15Ніжин — Борзна
18:15Чернігів — Харків ч/з Полтава
18:20Чернігів — Сокиринці
18:25Полтава — Чернігів
18:27Тростянець — Чернігів
18:45Талалаївка — Чернігів
19:02Чернігів — Іваниця ч/з Ічня (кр Сб)
19:02Чернігів — Іваниця ч/з Ічня (Сб)
19:09Ніжин — Лосинівка
19:20Ніжин — Носівка ч/з Мрин
19:20Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
19:20Ніжин — Переяслівка (Сб-Нд)
19:29Чернігів — Талалаївка ч/з Ічня (кр Сб)
19:57Остапівка — Чернігів
20:00Кобеляки — Короп (Пт,Нд)
20:10Чернігів — Прилуки

за маршрутами автобусів

Іваниця — Чернігів
10:02(кр Нд) 16:57(Нд)

Ічня — Чернігів
06:06(Пн,Пт) 06:32(кр Нд) 15:01(Пт-Нд)

Варва — Чернігів
08:43

Кобеляки — Короп
20:00(Пт,Нд)

Короп — Кобеляки
14:53(Чт,Нд)

Короп — Прилуки
09:10

Ніжин — Іваниця
08:10 10:15 16:18

Ніжин — Ічня
10:04

Ніжин — Ічня ч/з Вишнівка
07:02 16:25

Ніжин — Ічня ч/з Монастирище
05:23 12:18 17:23(Пт,Нд)

Ніжин — Бакаївка
05:15 09:17 13:02(Пт-Нд) 15:33

Ніжин — Бережівка
06:45 12:44

Ніжин — Богданівка
04:49(кр Ср) 12:08(кр Ср) 17:30(Пт,Нд)

Ніжин — Борзна
04:19(кр Вт,Чт) 06:35(кр Сб) 07:05 11:30 18:15

Ніжин — Борзна ч/з Червоне Озеро
13:20 15:55

Ніжин — Бурківка
07:37 09:50(Сб) 13:22(кр Сб-Нд)

Ніжин — Валентіїв
05:21 18:02

Ніжин — Варва ч/з Прилуки
07:00 13:00 15:25

Ніжин — Вертіївка
07:25(кр Сб-Нд) 15:50 17:32

Ніжин — Вишнівка
11:00(кр Вт,Чт) 17:15(кр Вт,Чт)

Ніжин — Воловиця ч/з Кошелівка
10:20(Пт-Нд)

Ніжин — Воловиця ч/з Кунашівка
04:55(Пт-Нд) 14:30(Пт-Нд)

Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
04:42 13:12 16:52

Ніжин — Держанівка
09:05 15:35

Ніжин — Десна ч/з Вертіївка
07:15(кр Вт-Чт) 13:15(кр Вт-Чт)

Ніжин — Дмитрівка
04:11(кр Вт) 14:40(кр Вт)

Ніжин — Дуболугівка
04:50 10:50(кр Пн) 12:35(кр Пт-Нд) 14:00(кр Пн) 17:24

Ніжин — Київ
11:15

Ніжин — Київ ч/з Лосинівка
05:20

Ніжин — Кладьківка
05:00(кр Пн-Вт,Чт) 11:20(кр Пн-Вт,Чт) 17:00(Пт,Нд)

Ніжин — Колісники
07:30 11:30 17:30

Ніжин — Короп ч/з Батурин
16:45(Пт,Нд)

Ніжин — Красносільське
10:21 13:25(Сб-Нд) 16:40

Ніжин — Крути
07:20 17:01

Ніжин — Лосинівка
05:43 08:09 09:54 10:59 14:29 15:19 17:19 19:09

Ніжин — Мала Загорівка
04:35(кр Вт,Чт) 08:12(Сб) 11:10(кр Вт,Чт,Сб) 13:15(Вт,Чт) 15:07(Пт-Нд)

Ніжин — Мартинівка
05:48 11:50

Ніжин — Носівка ч/з Мрин
06:30 11:35 19:20

Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
06:40 07:30 09:00 10:00 11:00 13:10 15:20 16:20 17:40 19:20

Ніжин — Оленівка
04:19(Пт-Нд) 09:30(Сб-Нд) 17:30(Пт,Нд)

Ніжин — Парафіївка
07:15 15:00

Ніжин — Переходівка
05:00 11:10(Пт-Нд) 14:10(Пт-Нд) 17:40

Ніжин — Переяслівка
07:45 15:00 19:20(Сб-Нд)

Ніжин — Петрівка
16:35(кр Вт,Чт)

Ніжин — Полтава
08:15(кр Пн,Ср)

Ніжин — Прилуки
07:40 11:40

Ніжин — Семенівка ч/з Мена
06:00(кр Вт-Чт)

Ніжин — Смоляж
04:42(кр Вт,Чт) 12:00(кр Вт,Чт) 17:25(Пт-Нд)

Ніжин — Срібне ч/з Прилуки
09:45(кр Вт-Ср) 17:10(Пт,Нд)

Ніжин — Терешківка
05:05 12:28 15:54

Ніжин — Ховми
04:25 09:20 13:40

Ніжин — Чернігів
07:00 15:35

Ніжин — Шатура
06:10 10:16 12:55 16:18

Ніжин — Шевченко
05:10(кр Чт) 12:00(Нд) 12:00(кр Пн,Чт,Нд) 17:35(Пт)

Ніжин — Щурівка
09:40 15:30

Ніжин — Ядути
05:25(кр Чт) 13:02(кр Чт)

Остапівка — Чернігів
13:47 19:57

Полтава — Чернігів
18:25

Прилуки — Короп ч/з Сосниця
11:55

Прилуки — Сосниця
15:25(Пт,Нд)

Прилуки — Чернігів
06:00 12:53 16:20

Сокиринці — Чернігів
07:40

Сосниця — Прилуки
10:45(Пт,Нд)

Срібне — Чернігів
09:45 10:25 15:20 17:15

Талалаївка — Чернігів
06:54(кр Сб-Нд) 07:20 07:59(кр Нд) 09:10(кр Сб) 13:55(Нд) 18:45

Тростянець — Чернігів
18:27

Харків — Чернігів
05:28

Чернігів — Іваниця ч/з Ічня
19:02(кр Сб) 19:02(Сб)

Чернігів — Ічня
08:25(Пт-Нд) 15:12(Пн,Пт) 17:06(кр Нд)

Чернігів — Варва ч/з Прилуки
16:32

Чернігів — Остапівка
07:45 14:00

Чернігів — Полтава ч/з Прилуки
15:30

Чернігів — Прилуки
13:15 13:55 20:10

Чернігів — Сокиринці
18:20

Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
08:58 12:23 16:04 17:29

Чернігів — Талалаївка
11:10 17:37(Нд)

Чернігів — Талалаївка ч/з Ічня
19:29(кр Сб)

Чернігів — Талалаївка ч/з Дмитрівка
17:37(кр Нд)

Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне
16:36 16:57(кр Сб-Нд)

Чернігів — Тростянець
11:05

Чернігів — Харків ч/з Полтава
18:15

Інформація оновлена: 10.08.2016