Автовокзал Мена

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Сіверський Шлях, 55 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04644-21334, 04644-21409

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:53Короп — Прилуки ч/з Чернігів
05:54Сосниця — Чернігів (Пн)
05:55Мена — Ушня (Нд)
06:05Мена — Макошине
06:05Мена — Макошине (Пт,Нд)
06:14Короп — Чернігів
06:23Корюківка — Київ
06:31Мена — Семенівка ч/з Стольне (Пн,Пт)
06:34Короп — Чернігів
06:35Мена — Синявка (Вт,Пт)
06:40Мена — Слобідка (Вт,Чт)
06:40Мена — Семенівка ч/з Ушня (Вт-Чт)
06:45Атюша — Чернігів
06:45Борзна — Чернігів (Пн,Ср,Пт)
06:45Чернігів — Суми ч/з Батурин
06:46Мена — Макошине ч/з Куковичі
06:50Шабалинів — Чернігів
06:59Короп — Київ ч/з Чернігів
07:00Корюківка — Чернігів
07:02Борзна — Чернігів (кр Сб-Нд)
07:05Свердловка — Чернігів (кр Сб-Нд)
07:10Макошине — Чернігів (кр Нд)
07:15Батурин — Чернігів
07:28Борзна — Чернігів
07:31Новгород-Сіверський — Чернігів (кр Пн,Пт-Сб)
07:32Новгород-Сіверський — Чернігів
07:33Новгород-Сіверський — Чернігів
07:35Чернігів — Борзна
07:38Макошине — Чернігів (кр Пн)
07:42Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
07:51Матвіївка — Чернігів (Пт-Нд)
07:51Матвіївка — Чернігів (Пт)
07:53Сосниця — Чернігів (кр Пт-Нд)
07:55Семенівка — Київ ч/з Козелець (Пт,Нд)
07:58Бахмач — Чернігів
08:05Короп — Чернігів (кр Нд)
08:05Чернігів — Короп
08:07Козилівка — Чернігів
08:11Розльоти — Чернігів
08:30Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів (Пт,Нд)
08:32Новгород-Сіверський — Чернігів (кр Пт,Нд)
08:36Короп — Чернігів ч/з Вишеньки
08:48Чернігів — Сосниця (Пн)
08:49Понорниця — Чернігів (кр Нд)
08:56Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
09:00Ніжин — Семенівка ч/з Холми (кр Вт-Чт)
09:05Чернігів — Короп
09:10Шишківка — Чернігів (кр Чт-Пт)
09:14Короп — Чернігів
09:22Корюківка — Чернігів (Пн,Чт-Пт)
09:22Шишківка — Чернігів (Ср)
09:35Чернігів — Короп
09:38Чернігів — Козилівка
10:00Мена — Сосниця ч/з Слобідка (Нд)
10:02Новгород-Сіверський — Чернігів
10:06Короп — Чернігів (кр Сб-Нд)
10:07Чернігів — Новгород-Сіверський
10:10Чернігів — Радичів ч/з Сосниця (Пт-Нд)
10:22Грем'яч — Чернігів
10:30Мена — Ушня (Нд)
10:37Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
10:55Мена — Чернігів
11:06Чернігів — Макошине (Сб)
11:09Буда-Вороб'ївська — Чернігів (Пн,Пт,Нд)
11:19Короп — Чернігів
11:28Новгород-Сіверський — Чернігів
11:35Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
11:57Чернігів — Сосниця (Пт)
12:00Семенівка — Київ ч/з Козелець
12:04Короп — Чернігів
12:06Чернігів — Сосниця (кр Пт-Нд)
12:06Чернігів — Матвіївка (Сб-Нд)
12:10Мена — Синявка (Вт,Пт)
12:15Чернігів — Короп
12:30Чернігів — Корюківка
12:39Чернігів — Понорниця (кр Пн,Пт)
12:44Новгород-Сіверський — Чернігів
12:48Сосниця — Чернігів (Пт)
12:49Чернігів — Семенівка ч/з Холми
12:50Чернігів — Макошине (Нд)
12:55Чернігів — Новгород-Сіверський
13:01Мена — Слобідка (Вт,Чт)
13:09Короп — Чернігів
13:12Чернігів — Новгород-Сіверський
13:32Чернігів — Макошине (кр Нд)
13:35Чернігів — Бахмач ч/з Сосниця
13:38Чернігів — Шабалинів ч/з Короп
13:39Новгород-Сіверський — Чернігів (Пт,Нд)
13:39Макошине — Чернігів (Нд)
13:40Мена — Семенівка ч/з Ушня (Вт-Чт)
13:40Мена — Семенівка ч/з Ушня (Пн,Пт)
13:53Чернігів — Новгород-Сіверський
13:56Понорниця — Чернігів (Нд)
14:00Чернігів — Короп
14:00Мена — Семенівка ч/з Блистова (Пн,Пт)
14:10Семенівка — Чернігів (кр Вт,Чт,Сб)
14:25Київ — Семенівка ч/з Холми (Пт,Нд)
14:35Макошине — Чернігів (Пт,Нд)
14:41Новгород-Сіверський — Чернігів
14:51Прилуки — Короп ч/з Сосниця
14:51Конятин — Чернігів (Пт,Нд)
14:56Сосниця — Чернігів (кр Пт,Нд)
14:56Чернігів — Борзна ч/з Ядути (Пн,Ср,Пт)
15:01Чернігів — Буда-Вороб'ївська (Пн,Пт,Нд)
15:03Чернігів — Борзна ч/з Шаповалівка (кр Сб-Нд)
15:07Короп — Чернігів (Нд)
15:18Чернігів — Грем'яч ч/з Сосниця
15:22Мена — Чернігів
15:28Чернігів — Атюша ч/з Сосниця
15:30Семенівка — Ніжин (кр Вт-Чт)
15:38Чернігів — Шишківка (кр Чт-Пт)
15:40Новгород-Сіверський — Чернігів
15:41Чернігів — Матвіївка ч/з Вільшане (Пт)
15:42Чернігів — Корюківка ч/з Рейментарівка (Пн,Чт-Пт)
15:42Чернігів — Шишківка ч/з Білошицька Слобода (Ср)
15:45Чернігів — Короп
16:05Київ — Семенівка ч/з Холми
16:10Мена — Семенівка ч/з Блистова (Пн,Пт)
16:11Матвіївка — Чернігів (Нд)
16:16Новгород-Сіверський — Чернігів
16:20Чернігів — Борзна ч/з Шаповалівка
16:20Чернігів — Короп ч/з Вишеньки
16:21Понорниця — Чернігів (кр Пн,Пт)
16:22Чернігів — Макошине (кр Пн)
16:27Козилівка — Чернігів
16:29Чернігів — Новгород-Сіверський
16:41Борзна — Чернігів
17:09Чернігів — Понорниця (Сб)
17:09Чернігів — Понорниця ч/з Сосниця (кр Сб)
17:10Чернігів — Свердловка ч/з Сосниця (кр Сб-Нд)
17:14Короп — Чернігів
17:15Чернігів — Короп (кр Нд)
17:24Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
17:26Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
17:28Чернігів — Батурин
17:40Чернігів — Розльоти
17:59Короп — Чернігів
18:00Чернігів — Короп ч/з Сосниця (кр Сб-Нд)
18:00Чернігів — Короп ч/з Сосниця (Нд)
18:02Чернігів — Новгород-Сіверський (Пт,Нд)
18:06Новгород-Сіверський — Чернігів
18:12Чернігів — Семенівка ч/з Холми (кр Вт,Чт,Сб)
18:22Чернігів — Козилівка
18:23Радичів — Чернігів (Пт-Нд)
18:24Сосниця — Чернігів (Нд)
18:26Новгород-Сіверський — Чернігів
18:33Київ — Короп ч/з Сосниця
18:35Семенівка — Чернігів
18:43Чернігів — Новгород-Сіверський
19:09Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця (кр Пт,Нд)
19:10Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця (Пт,Нд)
19:39Новгород-Сіверський — Чернігів
19:42Чернігів — Макошине (Пт,Нд)
19:51Чернігів — Сосниця (Пт,Нд)
19:58Чернігів — Сосниця (кр Пт,Нд)
20:01Чернігів — Короп ч/з Понорниця
20:13Чернігів — Корюківка
20:28Чернігів — Сосниця (Нд)
20:45Київ — Корюківка
20:55Чернігів — Короп
20:55Суми — Чернігів
21:04Чернігів — Сосниця (Нд)

за маршрутами автобусів

Атюша — Чернігів
06:45

Батурин — Чернігів
07:15

Бахмач — Чернігів
07:58

Борзна — Чернігів
06:45(Пн,Ср,Пт) 07:02(кр Сб-Нд) 07:28 16:41

Буда-Вороб'ївська — Чернігів
11:09(Пн,Пт,Нд)

Грем'яч — Чернігів
10:22

Київ — Короп ч/з Сосниця
18:33

Київ — Корюківка
20:45

Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
11:35 19:10(Пт,Нд)

Київ — Семенівка ч/з Холми
14:25(Пт,Нд) 16:05

Козилівка — Чернігів
08:07 16:27

Конятин — Чернігів
14:51(Пт,Нд)

Короп — Київ ч/з Чернігів
06:59

Короп — Прилуки ч/з Чернігів
05:53

Короп — Чернігів
06:14 06:34 08:05(кр Нд) 09:14 10:06(кр Сб-Нд) 11:19 12:04 13:09 15:07(Нд) 17:14 17:59

Короп — Чернігів ч/з Вишеньки
08:36

Корюківка — Київ
06:23

Корюківка — Чернігів
07:00 09:22(Пн,Чт-Пт)

Макошине — Чернігів
07:10(кр Нд) 07:38(кр Пн) 13:39(Нд) 14:35(Пт,Нд)

Матвіївка — Чернігів
07:51(Пт-Нд) 07:51(Пт) 16:11(Нд)

Мена — Макошине
06:05 06:05(Пт,Нд)

Мена — Макошине ч/з Куковичі
06:46

Мена — Семенівка ч/з Блистова
14:00(Пн,Пт) 16:10(Пн,Пт)

Мена — Семенівка ч/з Стольне
06:31(Пн,Пт)

Мена — Семенівка ч/з Ушня
06:40(Вт-Чт) 13:40(Вт-Чт) 13:40(Пн,Пт)

Мена — Синявка
06:35(Вт,Пт) 12:10(Вт,Пт)

Мена — Слобідка
06:40(Вт,Чт) 13:01(Вт,Чт)

Мена — Сосниця ч/з Слобідка
10:00(Нд)

Мена — Ушня
05:55(Нд) 10:30(Нд)

Мена — Чернігів
10:55 15:22

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
17:26

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів
08:30(Пт,Нд)

Новгород-Сіверський — Чернігів
07:31(кр Пн,Пт-Сб) 07:32 07:33 08:32(кр Пт,Нд) 10:02 11:28 12:44 13:39(Пт,Нд) 14:41 15:40 16:16 18:06 18:26 19:39

Ніжин — Семенівка ч/з Холми
09:00(кр Вт-Чт)

Понорниця — Чернігів
08:49(кр Нд) 13:56(Нд) 16:21(кр Пн,Пт)

Прилуки — Короп ч/з Сосниця
14:51

Радичів — Чернігів
18:23(Пт-Нд)

Розльоти — Чернігів
08:11

Свердловка — Чернігів
07:05(кр Сб-Нд)

Семенівка — Київ ч/з Козелець
07:55(Пт,Нд) 12:00

Семенівка — Ніжин
15:30(кр Вт-Чт)

Семенівка — Чернігів
14:10(кр Вт,Чт,Сб) 18:35

Сосниця — Чернігів
05:54(Пн) 07:53(кр Пт-Нд) 12:48(Пт) 14:56(кр Пт,Нд) 18:24(Нд)

Суми — Чернігів
20:55

Чернігів — Атюша ч/з Сосниця
15:28

Чернігів — Батурин
17:28

Чернігів — Бахмач ч/з Сосниця
13:35

Чернігів — Борзна
07:35

Чернігів — Борзна ч/з Шаповалівка
15:03(кр Сб-Нд) 16:20

Чернігів — Борзна ч/з Ядути
14:56(Пн,Ср,Пт)

Чернігів — Буда-Вороб'ївська
15:01(Пн,Пт,Нд)

Чернігів — Грем'яч ч/з Сосниця
15:18

Чернігів — Козилівка
09:38 18:22

Чернігів — Короп
08:05 09:05 09:35 12:15 14:00 15:45 17:15(кр Нд) 20:55

Чернігів — Короп ч/з Вишеньки
16:20

Чернігів — Короп ч/з Понорниця
20:01

Чернігів — Короп ч/з Сосниця
18:00(кр Сб-Нд) 18:00(Нд)

Чернігів — Корюківка
12:30 20:13

Чернігів — Корюківка ч/з Рейментарівка
15:42(Пн,Чт-Пт)

Чернігів — Макошине
11:06(Сб) 12:50(Нд) 13:32(кр Нд) 16:22(кр Пн) 19:42(Пт,Нд)

Чернігів — Матвіївка
12:06(Сб-Нд)

Чернігів — Матвіївка ч/з Вільшане
15:41(Пт)

Чернігів — Новгород-Сіверський
10:07 12:55 13:12 13:53 16:29 18:02(Пт,Нд) 18:43

Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
07:42 08:56 10:37 17:24 19:09(кр Пт,Нд)

Чернігів — Понорниця
12:39(кр Пн,Пт) 17:09(Сб)

Чернігів — Понорниця ч/з Сосниця
17:09(кр Сб)

Чернігів — Радичів ч/з Сосниця
10:10(Пт-Нд)

Чернігів — Розльоти
17:40

Чернігів — Свердловка ч/з Сосниця
17:10(кр Сб-Нд)

Чернігів — Семенівка ч/з Холми
12:49 18:12(кр Вт,Чт,Сб)

Чернігів — Сосниця
08:48(Пн) 11:57(Пт) 12:06(кр Пт-Нд) 19:51(Пт,Нд) 19:58(кр Пт,Нд) 20:28(Нд) 21:04(Нд)

Чернігів — Суми ч/з Батурин
06:45

Чернігів — Шабалинів ч/з Короп
13:38

Чернігів — Шишківка
15:38(кр Чт-Пт)

Чернігів — Шишківка ч/з Білошицька Слобода
15:42(Ср)

Шабалинів — Чернігів
06:50

Шишківка — Чернігів
09:10(кр Чт-Пт) 09:22(Ср)

Інформація оновлена: 12.08.2016