Автовокзал Михайло-Коцюбинське

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Коцюбинська, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0462-681422

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:52Чернігів — Будище
06:20Михайло-Коцюбинське — Чернігів
06:26Чернігів — Пустинки
06:29Чернігів — Пльохів
06:45Михайло-Коцюбинське — Чернігів (кр Сб-Нд)
06:53Чернігів — Любеч ч/з Славутич
06:54Чернігів — Червоне
07:11Михайло-Коцюбинське — Чернігів
07:23Чернігів — Червоне (Ср)
07:23Чернігів — Червоне
07:40Михайло-Коцюбинське — Чернігів (кр Сб-Нд)
07:48Любеч — Чернігів
08:05Червоне — Чернігів
08:10Михайло-Коцюбинське — Чернігів
08:13Пльохів — Чернігів
08:17Славутич — Чернігів
08:21Прохорів — Чернігів
08:49Червоне — Чернігів
09:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
09:07Будище — Чернігів
09:10Пустинки — Чернігів
09:22Чернігів — Славутич
09:30Михайло-Коцюбинське — Чернігів
09:50Михайло-Коцюбинське — Чернігів
10:26Любеч — Чернігів
10:30Михайло-Коцюбинське — Чернігів
11:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
11:25Чернігів — Любеч ч/з Славутич
11:46Славутич — Чернігів
12:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
13:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
13:02Чернігів — Любеч ч/з Славутич
13:22Чернігів — Славутич
13:23Чернігів — Червоне
13:24Чернігів — Антоновичі (Ср)
13:44Чернігів — Червоне
13:46Славутич — Чернігів
14:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
14:25Чернігів — Будище
14:42Славутич — Чернігів
14:49Червоне — Чернігів
15:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
15:02Чернігів — Пльохів
15:08Антоновичі — Чернігів (Ср)
15:11Любеч — Чернігів
15:30Червоне — Чернігів
15:30Михайло-Коцюбинське — Чернігів
15:54Чернігів — Пустинки
16:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
16:13Чернігів — Ковпита (кр Ср)
16:13Чернігів — Червоне
16:25Любеч — Чернігів
16:30Михайло-Коцюбинське — Чернігів
16:53Пльохів — Чернігів
16:55Чернігів — Любеч ч/з Славутич (Пт-Нд)
17:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
17:25Ковпита — Чернігів (кр Ср)
17:30Михайло-Коцюбинське — Чернігів
17:37Будище — Чернігів
17:39Червоне — Чернігів
17:53Пльохів — Чернігів
18:00Михайло-Коцюбинське — Чернігів
18:02Чернігів — Любеч ч/з Славутич
18:30Михайло-Коцюбинське — Чернігів
18:35Пустинки — Чернігів
18:50Михайло-Коцюбинське — Чернігів
19:20Славутич — Чернігів
19:55Михайло-Коцюбинське — Чернігів (кр Сб-Нд)
20:11Чернігів — Славутич
20:49Любеч — Чернігів (Пт-Нд)

за маршрутами автобусів

Антоновичі — Чернігів
15:08(Ср)

Будище — Чернігів
09:07 17:37

Ковпита — Чернігів
17:25(кр Ср)

Любеч — Чернігів
07:48 10:26 15:11 16:25 20:49(Пт-Нд)

Михайло-Коцюбинське — Чернігів
06:20 06:45(кр Сб-Нд) 07:11 07:40(кр Сб-Нд) 08:10 09:00 09:30 09:50 10:30 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 18:50 19:55(кр Сб-Нд)

Пльохів — Чернігів
08:13 16:53 17:53

Прохорів — Чернігів
08:21

Пустинки — Чернігів
09:10 18:35

Славутич — Чернігів
08:17 11:46 13:46 14:42 19:20

Червоне — Чернігів
08:05 08:49 14:49 15:30 17:39

Чернігів — Антоновичі
13:24(Ср)

Чернігів — Будище
05:52 14:25

Чернігів — Ковпита
16:13(кр Ср)

Чернігів — Любеч ч/з Славутич
06:53 11:25 13:02 16:55(Пт-Нд) 18:02

Чернігів — Пльохів
06:29 15:02

Чернігів — Пустинки
06:26 15:54

Чернігів — Славутич
09:22 13:22 20:11

Чернігів — Червоне
06:54 07:23(Ср) 07:23 13:23 13:44 16:13

Інформація оновлена: 12.08.2016