Автовокзал Остер

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гагаріна, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04646-31161

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Остер — Київ ч/з Козелець
05:55Козелець — Крехаїв (Вт,Нд)
06:00Остер — Київ ч/з Козелець
06:08Остер — Чернігів ч/з Козелець
06:20Остер — Київ ч/з Євминка
06:31Козелець — Десна (Пн,Ср,Пт)
06:32Козелець — Тужар (Пт,Нд)
06:40Козелець — Лебедівка (Пн,Пт)
06:40Козелець — Лебедівка (Пн)
06:40Остер — Київ
07:00Остер — Київ ч/з Євминка
07:30Остер — Київ ч/з Козелець
07:45Остер — Жилин Млинок (Вт,Нд)
07:59Козелець — Десна (Пн,Ср,Пт)
08:30Остер — Київ
08:50Остер — Київ ч/з Євминка
08:50Остер — Чернігів
09:10Борсуків — Київ ч/з Козелець
09:18Ніжин — Десна (кр Вт-Чт)
09:26Десна — Козелець (Пн,Ср,Пт)
09:33Тужар — Козелець
09:46Лебедівка — Козелець (Пн,Пт)
09:46Лебедівка — Козелець (Пн)
10:00Київ — Козелець (Вт-Чт)
10:10Десна — Ніжин ч/з Козелець (кр Вт-Чт)
10:30Остер — Київ ч/з Євминка
10:45Чернігів — Десна
11:20Остер — Київ
11:59Десна — Чернігів
12:00Остер — Київ ч/з Євминка
12:00Остер — Жилин Млинок (Вт,Нд)
12:49Козелець — Савинка (Пт,Нд)
12:50Остер — Київ ч/з Козелець
13:30Остер — Київ ч/з Євминка
13:30Остер — Крехаїв (Чт,Нд)
13:31Чернігів — Десна
14:11Савинка — Козелець (Пт,Нд)
14:15Остер — Київ ч/з Козелець
14:25Козелець — Тужар (Пт,Нд)
14:25Остер — Козелець (кр Нд)
14:35Десна — Чернігів
15:00Остер — Чернігів ч/з Козелець (Нд)
15:00Крехаїв — Козелець (Чт,Нд)
15:10Остер — Київ ч/з Євминка
15:18Ніжин — Десна (кр Вт-Чт)
15:25Козелець — Лебедівка (Пн,Пт)
15:25Козелець — Лебедівка (Пн)
15:45Остер — Київ (кр Вт-Чт)
15:45Козелець — Київ (Вт-Чт)
16:03Чернігів — Десна
16:10Десна — Ніжин ч/з Козелець (кр Вт-Чт)
16:45Остер — Київ (Пт,Нд)
16:54Козелець — Десна (Пн,Ср,Пт)
17:00Остер — Київ ч/з Козелець
17:14Крехаїв — Козелець (Пт)
17:16Десна — Чернігів
17:20Київ — Борсуків
17:25Козелець — Тужар (Пт,Нд)
17:35Остер — Київ
17:59Тужар — Козелець
18:00Тужар — Чернігів (Нд)
18:05Чернігів — Тужар ч/з Десна (Пт)
18:21Десна — Козелець (Пн,Ср,Пт)
18:31Лебедівка — Козелець (Пн,Пт)
18:31Лебедівка — Козелець (Пн)
18:40Остер — Київ ч/з Євминка
18:55Остер — Чернігів
19:48Остер — Козелець (Нд)
20:01Десна — Козелець (Пн,Ср,Пт)
20:59Тужар — Козелець
21:41Остер — Козелець (Пт)

за маршрутами автобусів

Борсуків — Київ ч/з Козелець
09:10

Десна — Козелець
09:26(Пн,Ср,Пт) 18:21(Пн,Ср,Пт) 20:01(Пн,Ср,Пт)

Десна — Ніжин ч/з Козелець
10:10(кр Вт-Чт) 16:10(кр Вт-Чт)

Десна — Чернігів
11:59 14:35 17:16

Київ — Борсуків
17:20

Київ — Козелець
10:00(Вт-Чт)

Козелець — Десна
06:31(Пн,Ср,Пт) 07:59(Пн,Ср,Пт) 16:54(Пн,Ср,Пт)

Козелець — Київ
15:45(Вт-Чт)

Козелець — Крехаїв
05:55(Вт,Нд)

Козелець — Лебедівка
06:40(Пн,Пт) 06:40(Пн) 15:25(Пн,Пт) 15:25(Пн)

Козелець — Савинка
12:49(Пт,Нд)

Козелець — Тужар
06:32(Пт,Нд) 14:25(Пт,Нд) 17:25(Пт,Нд)

Крехаїв — Козелець
15:00(Чт,Нд) 17:14(Пт)

Лебедівка — Козелець
09:46(Пн,Пт) 09:46(Пн) 18:31(Пн,Пт) 18:31(Пн)

Ніжин — Десна
09:18(кр Вт-Чт) 15:18(кр Вт-Чт)

Остер — Жилин Млинок
07:45(Вт,Нд) 12:00(Вт,Нд)

Остер — Київ
06:40 08:30 11:20 15:45(кр Вт-Чт) 16:45(Пт,Нд) 17:35

Остер — Київ ч/з Євминка
06:20 07:00 08:50 10:30 12:00 13:30 15:10 18:40

Остер — Київ ч/з Козелець
05:20 06:00 07:30 12:50 14:15 17:00

Остер — Козелець
14:25(кр Нд) 19:48(Нд) 21:41(Пт)

Остер — Крехаїв
13:30(Чт,Нд)

Остер — Чернігів
08:50 18:55

Остер — Чернігів ч/з Козелець
06:08 15:00(Нд)

Савинка — Козелець
14:11(Пт,Нд)

Тужар — Козелець
09:33 17:59 20:59

Тужар — Чернігів
18:00(Нд)

Чернігів — Десна
10:45 13:31 16:03

Чернігів — Тужар ч/з Десна
18:05(Пт)

Інформація оновлена: 12.08.2016