Автовокзал Срібне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 49 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04639-21908

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:41Талалаївка — Чернігів (кр Сб-Нд)
05:11Талалаївка — Чернігів
05:40Срібне — Ніжин ч/з Прилуки (кр Вт-Ср)
06:55Прилуки — Суми
07:15Талалаївка — Київ
07:25Срібне — Чернігів
08:00Срібне — Чернігів
08:15Черенецьке — Прилуки
08:35Срібне — Прилуки
09:55Суми — Київ
10:12Київ — Талалаївка (Пт,Нд)
10:50Талалаївка — Харків (кр Пн-Нд)
10:50Прилуки — Харків (кр Пн-Нд)
12:21Срібне — Прилуки
13:00Срібне — Чернігів
13:15Чернігів — Талалаївка
13:20Суми — Прилуки
14:00Срібне — Ніжин ч/з Прилуки (Пт,Нд)
15:05Срібне — Чернігів
15:44Прилуки — Черенецьке
16:00Харків — Талалаївка (кр Пн-Нд)
16:00Харків — Прилуки (кр Пн-Нд)
16:10Талалаївка — Чернігів
16:50Суми — Прилуки
17:05Прилуки — Суми
17:20Талалаївка — Київ (Пт,Нд)
17:57Київ — Талалаївка
18:45Чернігів — Талалаївка
18:57Чернігів — Талалаївка (кр Сб-Нд)
20:35Київ — Суми
20:50Чернігів — Харків ч/з Полтава

за маршрутами автобусів

Київ — Суми
20:35

Київ — Талалаївка
10:12(Пт,Нд) 17:57

Прилуки — Суми
06:55 17:05

Прилуки — Харків
10:50(кр Пн-Нд)

Прилуки — Черенецьке
15:44

Срібне — Ніжин ч/з Прилуки
05:40(кр Вт-Ср) 14:00(Пт,Нд)

Срібне — Прилуки
08:35 12:21

Срібне — Чернігів
07:25 08:00 13:00 15:05

Суми — Київ
09:55

Суми — Прилуки
13:20 16:50

Талалаївка — Київ
07:15 17:20(Пт,Нд)

Талалаївка — Харків
10:50(кр Пн-Нд)

Талалаївка — Чернігів
04:41(кр Сб-Нд) 05:11 16:10

Харків — Прилуки
16:00(кр Пн-Нд)

Харків — Талалаївка
16:00(кр Пн-Нд)

Черенецьке — Прилуки
08:15

Чернігів — Талалаївка
13:15 18:45 18:57(кр Сб-Нд)

Чернігів — Харків ч/з Полтава
20:50

Інформація оновлена: 12.08.2016