Автовокзал Кременець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дубенська, 138 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03546-22244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:35Чернівці — Рівне
05:05Кременець — Тернопіль
05:15Кременець — Старий Олексинець
05:25Кременець — Тернопіль
05:30Кременець — Тернопіль ч/з Залізці
05:30Кременець — Загайці (кр Сб-Нд)
05:40Кременець — Ридомиль
05:45Кременець — Тернопіль
05:50Кременець — Хмельницький
05:55Кременець — Броди
06:00Кременець — Ланівці (Нд)
06:00Кременець — Шумськ (Нд)
06:05Кременець — Тернопіль
06:15Кременець — Шумськ
06:25Кременець — Тернопіль
06:25Тернопіль — Світязь
06:30Кременець — Попівці
06:35Кременець — Рівне
06:45Кременець — Тернопіль
06:50Кременець — Ланівці
06:55Тернопіль — Рівне
07:00Кременець — Львів ч/з Броди
07:05Кременець — Бережани
07:05Кременець — Тернопіль
07:10Тернопіль — Рівне
07:10Кременець — Плоске ч/з Катеринівка
07:20Кременець — Кам'янець-Подільський ч/з Почаїв
07:25Дубно — Івано-Франківськ
07:25Варшава (Пол) — Херсон
07:25Кременець — Тернопіль
07:30Кременець — Шумськ
07:30Кременець — Кімнатка
07:30Кременець — Почаїв
07:35Шумськ — Дубно
07:45Тернопіль — Луцьк
07:45Кременець — Тернопіль
07:50Луцьк — Почаїв
07:50Тернопіль — Луцьк
07:50Кременець — Почаїв
07:55Дубно — Київ
07:55Кременець — Івнанківці
08:00Кременець — Сокаль
08:00Кременець — Чернівці
08:00Камінь-Каширський — Тернопіль
08:05Кременець — Тернопіль
08:10Луцьк — Тернопіль
08:10Кременець — Почаїв
08:20Дубно — Радивилів
08:20Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бережани
08:25Почаїв — Рівне
08:25Кременець — Тернопіль
08:30Кременець — Почаїв
08:33Луцьк — Хмільник
08:40Рівне — Почаїв
08:45Кременець — Тернопіль
08:50Київ — Почаїв
08:50Кременець — Почаїв
09:05Рівне — Чернівці
09:05Кременець — Тернопіль
09:10Кременець — Ковель
09:10Кременець — Почаїв
09:25Кременець — Тернопіль
09:30Кременець — Броди
09:30Кременець — Почаїв
09:35Світязь — Тернопіль
09:40Тернопіль — Рівне
09:45Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бучач
09:45Шепетівка — Львів
09:45Кременець — Тернопіль
09:50Луцьк — Тернопіль
09:50Кременець — Почаїв
10:00Тернопіль — Луцьк
10:00Стара Вижівка — Почаїв
10:05Кременець — Тернопіль
10:05Почаїв — Луцьк
10:10Кременець — Шумськ
10:10Кременець — Почаїв
10:15Рівне — Тернопіль
10:25Кременець — Тернопіль
10:30Кременець — Шумськ
10:30Кременець — Почаїв
10:35Почаїв — Рівне
10:35Кузнецовськ — Тернопіль
10:45Кременець — Тернопіль
10:50Кременець — Почаїв
10:55Рівне — Тернопіль
11:00Кременець — Плоске ч/з Катеринівка
11:05Кременець — Тернопіль
11:10Кременець — Почаїв
11:20Тернопіль — Берестя (Біл)
11:25Володимир-Волинський — Тернопіль
11:25Кременець — Тернопіль
11:25Кременець — Лідихів
11:30Тернопіль — Київ
11:30Кременець — Ланівці (кр Нд)
11:30Кременець — Почаїв
11:35Луцьк — Кам'янець-Подільський
11:35Івано-Франківськ — Рівне
11:35Рівне — Тернопіль
11:40Ковель — Тернопіль
11:45Тернопіль — Луцьк
11:45Кременець — Тернопіль
11:50Кременець — Почаїв
11:55Кременець — Броди
11:55Москва (РФ) — Чернівці (Пн)
12:05Кременець — Тернопіль
12:10Кременець — Почаїв
12:15Кременець — Тернопіль ч/з Залізці
12:15Дубно — Шумськ
12:15Рівне — Чернівці
12:25Кременець — Тернопіль
12:25Кременець — Комарівка (кр Сб-Нд)
12:30Кременець — Почаїв
12:30Кременець — Попівці
12:45Тернопіль — Рівне
12:45Кременець — Тернопіль
12:50Кременець — Почаїв
13:05Ковель — Хмельницький
13:05Кременець — Тернопіль
13:10Кременець — Почаїв
13:15Хмельницький — Почаїв
13:20Кременець — Старий Олексинець
13:20Івано-Франківськ — Луцьк
13:20Луцьк — Івано-Франківськ
13:25Кременець — Тернопіль
13:25Івано-Франківськ — Рівне
13:30Кузнецовськ — Тернопіль
13:30Кременець — Почаїв
13:40Кременець — Кімнатка
13:45Кременець — Тернопіль
13:50Кременець — Ридомиль
13:50Кременець — Почаїв
13:55Кременець — Лідихів
14:00Кременець — Сокаль
14:00Кременець — Загайці
14:05Кременець — Тернопіль
14:10Рівне — Тернопіль
14:10Кременець — Почаїв
14:15Чернівці — Рівне
14:15Кременець — Ланівці
14:20Дубно — Радивилів
14:25Кременець — Тернопіль
14:25Кам'янець-Подільський — Луцьк
14:30Кременець — Почаїв
14:35Ковель — Тернопіль
14:40Тернопіль — Світязь
14:45Почаїв — Хмельницький (кр Ср)
14:45Кременець — Тернопіль
14:45Тернопіль — Рівне
14:50Кременець — Почаїв
15:00Кам'янець-Подільський — Почаїв
15:00Кременець — Шумськ
15:05Кременець — Тернопіль
15:05Кременець — Рівне
15:10Кременець — Ланівці (Пт)
15:10Кременець — Почаїв
15:20Кременець — Броди
15:20Кременець — Шумськ
15:25Кременець — Тернопіль
15:30Кременець — Почаїв
15:35Рівне — Тернопіль
15:45Кременець — Тернопіль
15:45Почаїв — Стара Вижівка
15:50Кременець — Почаїв
16:00Тернопіль — Рівне
16:00Кременець — Кімнатка
16:05Кременець — Тернопіль
16:05Луцьк — Тернопіль
16:10Кременець — Хмельницький ч/з Теофіполь
16:10Берестя (Біл) — Тернопіль
16:10Кременець — Почаїв
16:12Рівне — Почаїв
16:25Тернопіль — Ковель
16:25Кременець — Тернопіль
16:30Рівне — Тернопіль
16:30Кременець — Почаїв
16:40Кременець — Івнанківці (кр Сб-Нд)
16:45Луцьк — Тернопіль
16:45Кременець — Тернопіль
16:50Кременець — Почаїв
17:05Кременець — Броди
17:05Тернопіль — Кузнецовськ ч/з Луцьк
17:10Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бучач
17:10Луцьк — Почаїв
17:10Почаїв — Рівне
17:10Кременець — Ланівці (кр Сб-Нд)
17:10Кременець — Почаїв
17:15Львів — Шепетівка
17:25Чернівці — Рівне
17:30Кременець — Почаїв
17:30Кременець — Попівці
17:35Хмільник — Луцьк
17:50Рівне — Тернопіль
17:50Кременець — Почаїв
17:55Тернопіль — Кузнецовськ ч/з Рівне
18:00Кременець — Шумськ
18:05Київ — Тернопіль
18:10Кременець — Почаїв
18:20Луцьк — Тернопіль
18:30Кременець — Кімнатка
18:30Кременець — Почаїв
18:50Кременець — Почаїв
18:55Тернопіль — Ковель
19:05Почаїв — Луцьк
19:30Луцьк — Тернопіль
19:50Рівне — Тернопіль
20:45Світязь — Тернопіль
21:00Івано-Франківськ — Дубно
21:15Івано-Франківськ — Рівне
22:55Рівне — Чернівці

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Дубно
21:00

Івано-Франківськ — Луцьк
13:20

Івано-Франківськ — Рівне
11:35 13:25 21:15

Берестя (Біл) — Тернопіль
16:10

Варшава (Пол) — Херсон
07:25

Володимир-Волинський — Тернопіль
11:25

Дубно — Івано-Франківськ
07:25

Дубно — Київ
07:55

Дубно — Радивилів
08:20 14:20

Дубно — Шумськ
12:15

Кам'янець-Подільський — Луцьк
14:25

Кам'янець-Подільський — Почаїв
15:00

Камінь-Каширський — Тернопіль
08:00

Київ — Почаїв
08:50

Київ — Тернопіль
18:05

Ковель — Тернопіль
11:40 14:35

Ковель — Хмельницький
13:05

Кременець — Івнанківці
07:55 16:40(кр Сб-Нд)

Кременець — Бережани
07:05

Кременець — Броди
05:55 09:30 11:55 15:20 17:05

Кременець — Загайці
05:30(кр Сб-Нд) 14:00

Кременець — Кам'янець-Подільський ч/з Почаїв
07:20

Кременець — Ковель
09:10

Кременець — Комарівка
12:25(кр Сб-Нд)

Кременець — Кімнатка
07:30 13:40 16:00 18:30

Кременець — Ланівці
06:00(Нд) 06:50 11:30(кр Нд) 14:15 15:10(Пт) 17:10(кр Сб-Нд)

Кременець — Львів ч/з Броди
07:00

Кременець — Лідихів
11:25 13:55

Кременець — Плоске ч/з Катеринівка
07:10 11:00

Кременець — Попівці
06:30 12:30 17:30

Кременець — Почаїв
07:30 07:50 08:10 08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50

Кременець — Ридомиль
05:40 13:50

Кременець — Рівне
06:35 15:05

Кременець — Сокаль
08:00 14:00

Кременець — Старий Олексинець
05:15 13:20

Кременець — Тернопіль
05:05 05:25 05:45 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05 08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45 15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45

Кременець — Тернопіль ч/з Залізці
05:30 12:15

Кременець — Хмельницький
05:50

Кременець — Хмельницький ч/з Теофіполь
16:10

Кременець — Чернівці
08:00

Кременець — Шумськ
06:00(Нд) 06:15 07:30 10:10 10:30 15:00 15:20 18:00

Кузнецовськ — Тернопіль
10:35 13:30

Луцьк — Івано-Франківськ
13:20

Луцьк — Кам'янець-Подільський
11:35

Луцьк — Почаїв
07:50 17:10

Луцьк — Тернопіль
08:10 09:50 16:05 16:45 18:20 19:30

Луцьк — Хмільник
08:33

Львів — Шепетівка
17:15

Москва (РФ) — Чернівці
11:55(Пн)

Почаїв — Луцьк
10:05 19:05

Почаїв — Рівне
08:25 10:35 17:10

Почаїв — Стара Вижівка
15:45

Почаїв — Хмельницький
14:45(кр Ср)

Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бережани
08:20

Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бучач
09:45 17:10

Рівне — Почаїв
08:40 16:12

Рівне — Тернопіль
10:15 10:55 11:35 14:10 15:35 16:30 17:50 19:50

Рівне — Чернівці
09:05 12:15 22:55

Світязь — Тернопіль
09:35 20:45

Стара Вижівка — Почаїв
10:00

Тернопіль — Берестя (Біл)
11:20

Тернопіль — Київ
11:30

Тернопіль — Ковель
16:25 18:55

Тернопіль — Кузнецовськ ч/з Луцьк
17:05

Тернопіль — Кузнецовськ ч/з Рівне
17:55

Тернопіль — Луцьк
07:45 07:50 10:00 11:45

Тернопіль — Рівне
06:55 07:10 09:40 12:45 14:45 16:00

Тернопіль — Світязь
06:25 14:40

Хмельницький — Почаїв
13:15

Хмільник — Луцьк
17:35

Чернівці — Рівне
02:35 14:15 17:25

Шепетівка — Львів
09:45

Шумськ — Дубно
07:35

Інформація оновлена: 15.08.2016