Автовокзал Глиняни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 067-7106019

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Женів — Львів ч/з Заставне (кр Нд)
06:00Кривичі — Львів ч/з Якторів (кр Нд)
06:20Глиняни — Львів ч/з Полохівка (кр Нд)
06:40Женів — Львів ч/з Заставне
06:40Кривичі — Львів ч/з Якторів
06:40Золочів — Перегноїв
07:00Перегноїв — Золочів
07:30Глиняни — Золочів ч/з Красне
07:45Львів — Женів
07:55Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
08:10Женів — Львів ч/з Заставне
08:20Глиняни — Львів ч/з Красне
08:25Кривичі — Львів ч/з Якторів (кр Сб-Нд)
08:45Львів — Женів
08:45Глиняни — Львів ч/з Полохівка
09:10Перегноїв — Золочів
09:15Женів — Львів ч/з Заставне
10:30Кривичі — Львів ч/з Якторів (Сб-Нд)
11:15Львів — Женів
11:20Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
12:05Женів — Львів ч/з Заставне
12:10Золочів — Перегноїв
12:15Глиняни — Львів ч/з Красне
12:30Перегноїв — Золочів
12:40Львів — Женів
13:40Женів — Львів ч/з Заставне
14:30Глиняни — Львів ч/з Полохівка
15:00Кривичі — Львів ч/з Якторів
15:40Львів — Женів
16:15Глиняни — Львів ч/з Красне
16:20Женів — Львів ч/з Заставне
16:55Золочів — Перегноїв
17:10Перегноїв — Золочів
17:30Глиняни — Львів ч/з Полохівка
17:45Львів — Женів
18:30Женів — Львів ч/з Заставне
18:30Глиняни — Золочів ч/з Красне
18:50Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
19:05Львів — Женів
19:40Женів — Львів ч/з Заставне
19:50Глиняни — Львів ч/з Красне
20:45Львів — Женів
20:50Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
21:40Львів — Женів

за маршрутами автобусів

Глиняни — Золочів ч/з Красне
07:30 18:30

Глиняни — Львів ч/з Красне
08:20 12:15 16:15 19:50

Глиняни — Львів ч/з Полохівка
06:20(кр Нд) 08:45 14:30 17:30

Женів — Львів ч/з Заставне
05:45(кр Нд) 06:40 08:10 09:15 12:05 13:40 16:20 18:30 19:40

Золочів — Перегноїв
06:40 12:10 16:55

Кривичі — Львів ч/з Якторів
06:00(кр Нд) 06:40 08:25(кр Сб-Нд) 10:30(Сб-Нд) 15:00

Львів — Женів
07:45 08:45 11:15 12:40 15:40 17:45 19:05 20:45 21:40

Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
07:55 11:20 18:50 20:50

Перегноїв — Золочів
07:00 09:10 12:30 17:10

Інформація оновлена: 16.08.2016