Автовокзал Копичинці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чортківська, 46 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03557-41730

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Копичинці — Тернопіль
06:40Копичинці — Тернопіль
07:10Копичинці — Тернопіль
07:20Золочів — Чернівці
07:20Гримайлів — Чернівці
07:40Тернопіль — Біла
07:50Тернопіль — Чернівці
07:50Копичинці — Гусятин
07:55Копичинці — Тернопіль
08:00Копичинці — Тернопіль
08:10Копичинці — Тернопіль
08:10Копичинці — Гусятин
08:26Тернопіль — Борщів ч/з Скала-Подільська
08:35Копичинці — Тернопіль
09:00Заліщики — Львів
09:08Городенка — Тернопіль
09:15Тернопіль — Більче-Золоте
09:19Коломия — Тернопіль
09:25Копичинці — Чортків
09:40Івано-Франківськ — Сатанів
09:45Копичинці — Тернопіль
09:55Чортків — Львів
10:00Тернопіль — Чернівці
10:00Яблунів — Тудорів
10:06Чернівці — Рівне
10:24Копичинці — Чортків
10:25Копичинці — Тернопіль
10:30Копичинці — Тернопіль
10:30Тернопіль — Борщів ч/з Скала-Подільська
10:40Копичинці — Тернопіль
10:40Копичинці — Гусятин
10:40Городенка — Тернопіль
11:00Копичинці — Тернопіль
11:00Копичинці — Чортків
11:00Снятин — Тернопіль
11:18Кременець — Чернівці
11:20Тернопіль — Шимчишин
11:40Копичинці — Тернопіль
12:01Тернопіль — Заліщики
12:15Тернопіль — Окопи
12:20Яблунів — Тудорів
12:30Кам'янець-Подільський — Львів
12:50Копичинці — Тернопіль
12:55Копичинці — Чортків
13:15Чернівці — Рівне
13:15Рівне — Чернівці
13:35Тернопіль — Заліщики
13:40Копичинці — Тернопіль
13:55Копичинці — Тернопіль
13:55Копичинці — Гусятин
13:55Тернопіль — Борщів ч/з Скала-Подільська
14:15Копичинці — Чортків
14:18Тернопіль — Заліщики
14:35Копичинці — Гусятин
14:35Тернопіль — Вербівка
14:35Чернівці — Тернопіль
14:45Тернопіль — Мельниця-Подільська
14:50Копичинці — Тернопіль
14:55Тернопіль — Біла
14:55Тернопіль — Городенка
15:10Львів — Кам'янець-Подільський
15:10Сатанів — Івано-Франківськ
15:10Тернопіль — Старий Нижбірок
15:20Яблунів — Тудорів
15:50Копичинці — Тернопіль
15:50Тернопіль — Коломия
15:55Копичинці — Чортків
16:00Копичинці — Тернопіль
16:10Тернопіль — Горошова
16:20Рівне — Чернівці
16:25Чернівці — Львів
16:30Копичинці — Тернопіль
16:32Тернопіль — Коцюбинці
16:45Копичинці — Чортків
16:57Коломия — Тернопіль
17:00Тернопіль — Снятин
17:02Копичинці — Чортків
17:35Чернівці — Гримайлів
17:40Тернопіль — Шимчишин
17:55Львів — Чернівці
18:10Чернівці — Тернопіль
18:35Тернопіль — Коломия
19:35Чернівці — Золочів
19:36Львів — Заліщики
20:25Чернівці — Кременець

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Сатанів
09:40

Городенка — Тернопіль
09:08 10:40

Гримайлів — Чернівці
07:20

Заліщики — Львів
09:00

Золочів — Чернівці
07:20

Кам'янець-Подільський — Львів
12:30

Коломия — Тернопіль
09:19 16:57

Копичинці — Гусятин
07:50 08:10 10:40 13:55 14:35

Копичинці — Тернопіль
06:30 06:40 07:10 07:55 08:00 08:10 08:35 09:45 10:25 10:30 10:40 11:00 11:40 12:50 13:40 13:55 14:50 15:50 16:00 16:30

Копичинці — Чортків
09:25 10:24 11:00 12:55 14:15 15:55 16:45 17:02

Кременець — Чернівці
11:18

Львів — Заліщики
19:36

Львів — Кам'янець-Подільський
15:10

Львів — Чернівці
17:55

Рівне — Чернівці
13:15 16:20

Сатанів — Івано-Франківськ
15:10

Снятин — Тернопіль
11:00

Тернопіль — Борщів ч/з Скала-Подільська
08:26 10:30 13:55

Тернопіль — Біла
07:40 14:55

Тернопіль — Більче-Золоте
09:15

Тернопіль — Вербівка
14:35

Тернопіль — Городенка
14:55

Тернопіль — Горошова
16:10

Тернопіль — Заліщики
12:01 13:35 14:18

Тернопіль — Коломия
15:50 18:35

Тернопіль — Коцюбинці
16:32

Тернопіль — Мельниця-Подільська
14:45

Тернопіль — Окопи
12:15

Тернопіль — Снятин
17:00

Тернопіль — Старий Нижбірок
15:10

Тернопіль — Чернівці
07:50 10:00

Тернопіль — Шимчишин
11:20 17:40

Чернівці — Гримайлів
17:35

Чернівці — Золочів
19:35

Чернівці — Кременець
20:25

Чернівці — Львів
16:25

Чернівці — Рівне
10:06 13:15

Чернівці — Тернопіль
14:35 18:10

Чортків — Львів
09:55

Яблунів — Тудорів
10:00 12:20 15:20

Інформація оновлена: 16.08.2016