Автовокзал Сарни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Белгородська, 39 (приховати карту)

Телефон довідки: 03655-33936

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:40Зарічне — Київ
01:00Київ — Варшава (Пол)
01:00Вараш — Київ
01:00Київ — Варшава (Пол)
01:40Харків — Варшава (Пол)
03:10Сарни — Київ
03:10Варшава (Пол) — Київ
03:10Щецин (Пол) — Кривий Ріг
06:00Сарни — Любиковичі
06:05Зарічне — Рівне
06:05Рокитне — Рівне
06:10Сарни — Тутовичі
06:10Сарни — Стрільськ
06:10Сарни — Луцьк
06:10Сарни — Чудель
06:20Сарни — Тинне
06:20Березове — Рівне
06:25Вараш — Рівне
06:30Зарічне — Рівне
06:40Сарни — Глушиця
06:40Дубровиця — Рівне
06:45Зарічне — Луцьк
06:45Сарни — Іванівка
06:45Сарни — Чабель
06:50Дубровиця — Рівне
06:53Володимирець — Рівне
06:57Вараш — Рівне
07:00Сарни — Рівне
07:00Сарни — Пугач
07:00Карпилівка — Рівне
07:05Дібрівськ — Рівне
07:05Переброди — Рівне
07:10Чернівці — Пінськ (Біл)
07:10Чернівці — Пінськ (Біл)
07:13Радове — Рівне
07:20Володимирець — Рівне
07:20Вараш — Рівне
07:20Сарни — Карпилівка
07:25Тутовичі — Рівне
07:30Рівне — Володимирець
07:30Мар'янівка — Рівне
07:30Сарни — Тинне
07:33Рокитне — Рівне
07:40Сарни — Катеринівка
07:40Старе Село — Рівне
07:40Дубровиця — Рівне
07:45Омит — Рівне
07:45Селище — Рівне
07:50Рівне — Трипутня
07:50Воронки — Рівне
07:50Сарни — Стрільськ
07:50Селець — Рівне
07:50Сарни — Чабель
07:50Борове — Рівне
07:55Сарни — Тинне
07:55Зарічне — Рівне
08:00Сарни — Любиковичі
08:00Кам'яне — Рівне
08:00Озеро — Рівне
08:05Рівне — Олевськ
08:05Вараш — Рівне
08:10Зарічне — Рівне
08:10Рівне — Зелень
08:15Грабунь — Рівне
08:20Сарни — Кам'яне-Случанське
08:20Рівне — Висоцьк
08:25Великі Озера — Рівне
08:30Сарни — Пугач
08:30Вараш — Рівне
08:30Сарни — Київ
08:30Рівне — Вараш
08:35Городище — Рівне
08:37Познань — Рівне
08:40Зарічне — Рівне
08:50Вараш — Київ
08:50Трипутня — Рівне
08:50Рівне — Володимирець
08:53Рокитне — Рівне
09:00Лисичин — Рівне
09:00Жешув (Пол) — Київ
09:00Рівне — Нетреба
09:00Дубно — Вараш
09:05Володимирець — Рівне
09:10Смородськ — Рівне
09:15Вежиця — Рівне
09:15Вараш — Рівне
09:20Володимирець — Рівне
09:20Рівне — Городище
09:20Сарни — Стрільськ
09:20Задовже — Рівне
09:25Рівне — Рокитне
09:30Мульчиці — Рівне
09:35Рівне — Задовже
09:40Рівне — Вараш
09:45Вараш — Тернопіль
09:45Степангород — Рівне
09:50Будки-Кам'янські — Рівне
09:50Ждань — Рівне
09:50Сарни — Степань
09:55Осова — Рівне
10:00Рівне — Володимирець
10:00Володимирець — Київ
10:00Сарни — Любиковичі
10:00Сарни — Висове
10:10Рівне — Зарічне
10:10Рокитне — Рівне
10:15Сарни — Київ
10:20Зарічне — Рівне
10:30Сарни — Степань
10:30Вараш — Рівне
10:40Нобель — Рівне
10:45Рівне — Кам'яне
10:55Рівне — Зарічне
10:55Зелень — Рівне
11:00Вараш — Рівне
11:00Грабунь — Рівне
11:00Сарни — Київ
11:05Володимирець — Рівне
11:07Голубне — Рівне
11:10Сарни — Чудель
11:20Рівне — Вараш
11:20Сарни — Селище
11:20Сарни — Стрільськ
11:25Кухітська Воля — Рівне
11:30Сарни — Рівне
11:30Сарни — Бутейки
11:30Висоцьк — Рівне
11:35Сарни — Пугач
11:40Сарни — Висове
11:40Рівне — Дібрівськ
11:45Рівне — Рокитне
12:00Сарни — Карасин
12:00Сарни — Тинне
12:00Рівне — Селець
12:00Сарни — Рівне
12:05Володимирець — Рівне
12:10Рівне — Нобель
12:10Зарічне — Рівне
12:10Рівне — Вараш
12:15Рівне — Володимирець
12:15Нетішин — Вараш
12:15Рокитне — Рівне
12:25Рівне — Дубровиця
12:30Сарни — Бутейки
12:30Сарни — Тутовичі
12:30Вараш — Рівне
12:35Зелень — Рівне
12:35Рівне — Вараш
12:35Київ — Вараш
12:40Рівне — Дубровиця
12:40Рівне — Рокитне
12:45Сарни — Чабель
12:50Рівне — Зарічне
12:50Вараш — Рівне
12:55Смородськ — Рівне
12:55Зарічне — Рівне
13:00Київ — Дубровиця
13:00Сарни — Глушиця
13:00Олевськ — Рівне
13:00Сарни — Любиковичі
13:00Рівне — Володимирець
13:00Сарни — Кам'яне-Случанське
13:10Сарни — Пугач
13:10Рівне — Партизанське
13:10Рівне — Вараш
13:10Лисичин — Рівне
13:15Сарни — Тинне
13:20Володимирець — Рівне
13:25Рівне — Рокитне
13:30Зарічне — Рівне
13:30Сарни — Вирка
13:35Рівне — Зарічне
13:40Сарни — Степань
13:40Київ — Болєславєць (Пол)
13:40Нетреба — Рівне
13:40Рівне — Вараш
13:40Чернівці — Пінськ (Біл)
13:50Вараш — Рівне
13:50Рівне — Рокитне
13:50Київ — Вараш
13:55Рівне — Осова
13:55Дубровиця — Київ
14:05Рівне — Кам'яне
14:10Рівне — Вараш
14:10Сарни — Рівне
14:20Сарни — Стрільськ
14:20Сарни — Карпилівка
14:20Рівне — Дубровиця
14:20Сарни — Чабель
14:20Вараш — Дубно
14:25Володимирець — Рівне
14:30Рівне — Омит
14:30Київ — Камінь-Каширський
14:30Сарни — Іванівка
14:30Сарни — Висове
14:31Рівне — Воронки
14:40Селець — Рівне
14:40Рівне — Рокитне
14:40Пінськ (Біл) — Чернівці
14:50Рівне — Зарічне
14:50Рівне — Вараш
14:50Рокитне — Рівне
14:55Рівне — Рокитне
15:00Рівне — Володимирець
15:00Сарни — Тинне
15:05Рівне — Зарічне
15:10Дубровиця — Рівне
15:15Рівне — Біле озеро
15:20Рівне — Старе Село
15:20Сарни — Любиковичі
15:20Вараш — Рівне
15:20Сарни — Бутейки
15:25Рівне — Городище
15:30Трипутня — Рівне
15:30Рівне — Володимирець
15:32Володимирець — Рівне
15:35Рівне — Нобель
15:40Зарічне — Рівне
15:45Рокитне — Рівне
15:50Сарни — Тинне
15:50Великі Озера — Рівне
15:50Рівне — Карпилівка
15:55Рівне — Задовже
15:55Дубровиця — Київ
15:55Рівне — Мар'янівка
15:55Сарни — Чабель
15:55Дубровиця — Рівне
15:58Вараш — Рівне
16:00Сарни — Висове
16:00Рівне — Вараш
16:00Рівне — Володимирець
16:05Рівне — Грабунь
16:10Володимирець — Рівне
16:15Київ — Зарічне
16:15Рівне — Висоцьк
16:20Зарічне — Рівне
16:20Рівне — Рокитне
16:20Вараш — Рівне
16:20Сарни — Стрільськ
16:25Рівне — Володимирець
16:30Рівне — Вараш
16:30Рівне — Кухітська Воля
16:35Партизанське — Рівне
16:40Рівне — Великі Озера
16:40Рокитне — Рівне
16:40Володимирець — Рівне
16:50Вараш — Нетішин
16:55Рівне — Смородськ
16:55Сарни — Рівне
17:00Сарни — Глушиця
17:00Рівне — Борове
17:00Осова — Рівне
17:05Рівне — Зелень
17:10Сарни — Рівне
17:10Рівне — Вараш
17:10Сарни — Степань
17:10Сарни — Чудель
17:10Зарічне — Рівне
17:20Сарни — Любиковичі
17:20Рівне — Тутовичі
17:20Рівне — Трипутня
17:20Рівне — Кам'яне
17:20Рівне — Познань
17:25Городище — Рівне
17:30Дібрівськ — Рівне
17:30Вараш — Рівне
17:35Рівне — Володимирець
17:35Рівне — Зарічне
17:35Сарни — Кам'яне-Случанське
17:45Рівне — Селище
17:50Рівне — Вараш
17:50Київ — Любешів
17:50Київ — Познань (Пол)
17:50Рівне — Зарічне
18:00Сарни — Тинне
18:00Кам'яне — Рівне
18:00Сарни — Висове
18:00Сарни — Бутейки
18:05Рівне — Степангород
18:05Задовже — Рівне
18:10Рівне — Річки
18:10Рівне — Переброди
18:15Сарни — Катеринівка
18:15Володимирець — Рівне
18:20Рівне — Рокитне
18:25Вараш — Рівне
18:25Вараш — Київ
18:25Рівне — Дубровиця
18:25Сарни — Стрільськ
18:35Сарни — Карасин
18:35Зелень — Рівне
18:35Рівне — Мульчиці
18:37Луцьк — Зарічне
18:40Київ — Зарічне
18:50Вараш — Рівне
18:55Рівне — Володимирець
19:00Рокитне — Рівне
19:00Рівне — Дібрівськ
19:00Рівне — Варшава (Пол)
19:05Володимирець — Рівне
19:10Дубровиця — Рівне
19:10Рівне — Грабунь
19:15Рівне — Голубне
19:25Рівне — Вараш
19:30Пінськ (Біл) — Чернівці
19:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
19:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
19:30Рівне — Рокитне
19:40Рівне — Великі Озера
19:42Рівне — Дубровиця
19:50Вараш — Рівне
19:50Рівне — Лисичин
19:55Рівне — Володимирець
19:55Рівне — Вараш
19:55Рівне — Дубровиця
20:05Рівне — Володимирець
20:10Висоцьк — Рівне
20:10Рівне — Селець
20:17Рівне — Радове
20:25Рокитне — Рівне
20:30Рівне — Вежиця
20:35Нобель — Рівне
20:40Рівне — Вараш
20:55Київ — Познань (Пол)
21:00Рівне — Осова
21:05Київ — Зарічне
21:05Рівне — Зарічне
23:30Сарни — Київ

за маршрутами автобусів

Березове — Рівне
06:20

Борове — Рівне
07:50

Будки-Кам'янські — Рівне
09:50

Вараш — Дубно
14:20

Вараш — Київ
01:00 08:50 18:25

Вараш — Нетішин
16:50

Вараш — Рівне
06:25 06:57 07:20 08:05 08:30 09:15 10:30 11:00 12:30 12:50 13:50 15:20 15:58 16:20 17:30 18:25 18:50 19:50

Вараш — Тернопіль
09:45

Варшава (Пол) — Київ
03:10

Вежиця — Рівне
09:15

Великі Озера — Рівне
08:25 15:50

Висоцьк — Рівне
11:30 20:10

Володимирець — Київ
10:00

Володимирець — Рівне
06:53 07:20 09:05 09:20 11:05 12:05 13:20 14:25 15:32 16:10 16:40 18:15 19:05

Воронки — Рівне
07:50

Голубне — Рівне
11:07

Городище — Рівне
08:35 17:25

Грабунь — Рівне
08:15 11:00

Дубно — Вараш
09:00

Дубровиця — Київ
13:55 15:55

Дубровиця — Рівне
06:40 06:50 07:40 15:10 15:55 19:10

Дібрівськ — Рівне
07:05 17:30

Ждань — Рівне
09:50

Жешув (Пол) — Київ
09:00

Задовже — Рівне
09:20 18:05

Зарічне — Київ
00:40

Зарічне — Луцьк
06:45

Зарічне — Рівне
06:05 06:30 07:55 08:10 08:40 10:20 12:10 12:55 13:30 15:40 16:20 17:10

Зелень — Рівне
10:55 12:35 18:35

Кам'яне — Рівне
08:00 18:00

Карпилівка — Рівне
07:00

Київ — Болєславєць (Пол)
13:40

Київ — Вараш
12:35 13:50

Київ — Варшава (Пол)
01:00 01:00

Київ — Дубровиця
13:00

Київ — Зарічне
16:15 18:40 21:05

Київ — Камінь-Каширський
14:30

Київ — Любешів
17:50

Київ — Познань (Пол)
17:50 20:55

Кривий Ріг — Щецин (Пол)
19:30 19:30

Кухітська Воля — Рівне
11:25

Лисичин — Рівне
09:00 13:10

Луцьк — Зарічне
18:37

Мар'янівка — Рівне
07:30

Мульчиці — Рівне
09:30

Нетреба — Рівне
13:40

Нетішин — Вараш
12:15

Нобель — Рівне
10:40 20:35

Озеро — Рівне
08:00

Олевськ — Рівне
13:00

Омит — Рівне
07:45

Осова — Рівне
09:55 17:00

Партизанське — Рівне
16:35

Переброди — Рівне
07:05

Познань — Рівне
08:37

Пінськ (Біл) — Чернівці
14:40 19:30

Радове — Рівне
07:13

Рокитне — Рівне
06:05 07:33 08:53 10:10 12:15 14:50 15:45 16:40 19:00 20:25

Рівне — Борове
17:00

Рівне — Біле озеро
15:15

Рівне — Вараш
08:30 09:40 11:20 12:10 12:35 13:10 13:40 14:10 14:50 16:00 16:30 17:10 17:50 19:25 19:55 20:40

Рівне — Варшава (Пол)
19:00

Рівне — Вежиця
20:30

Рівне — Великі Озера
16:40 19:40

Рівне — Висоцьк
08:20 16:15

Рівне — Володимирець
07:30 08:50 10:00 12:15 13:00 15:00 15:30 16:00 16:25 17:35 18:55 19:55 20:05

Рівне — Воронки
14:31

Рівне — Голубне
19:15

Рівне — Городище
09:20 15:25

Рівне — Грабунь
16:05 19:10

Рівне — Дубровиця
12:25 12:40 14:20 18:25 19:42 19:55

Рівне — Дібрівськ
11:40 19:00

Рівне — Задовже
09:35 15:55

Рівне — Зарічне
10:10 10:55 12:50 13:35 14:50 15:05 17:35 17:50 21:05

Рівне — Зелень
08:10 17:05

Рівне — Кам'яне
10:45 14:05 17:20

Рівне — Карпилівка
15:50

Рівне — Кухітська Воля
16:30

Рівне — Лисичин
19:50

Рівне — Мар'янівка
15:55

Рівне — Мульчиці
18:35

Рівне — Нетреба
09:00

Рівне — Нобель
12:10 15:35

Рівне — Олевськ
08:05

Рівне — Омит
14:30

Рівне — Осова
13:55 21:00

Рівне — Партизанське
13:10

Рівне — Переброди
18:10

Рівне — Познань
17:20

Рівне — Радове
20:17

Рівне — Рокитне
09:25 11:45 12:40 13:25 13:50 14:40 14:55 16:20 18:20 19:30

Рівне — Річки
18:10

Рівне — Селець
12:00 20:10

Рівне — Селище
17:45

Рівне — Смородськ
16:55

Рівне — Старе Село
15:20

Рівне — Степангород
18:05

Рівне — Трипутня
07:50 17:20

Рівне — Тутовичі
17:20

Сарни — Іванівка
06:45 14:30

Сарни — Бутейки
11:30 12:30 15:20 18:00

Сарни — Вирка
13:30

Сарни — Висове
10:00 11:40 14:30 16:00 18:00

Сарни — Глушиця
06:40 13:00 17:00

Сарни — Кам'яне-Случанське
08:20 13:00 17:35

Сарни — Карасин
12:00 18:35

Сарни — Карпилівка
07:20 14:20

Сарни — Катеринівка
07:40 18:15

Сарни — Київ
03:10 08:30 10:15 11:00 23:30

Сарни — Луцьк
06:10

Сарни — Любиковичі
06:00 08:00 10:00 13:00 15:20 17:20

Сарни — Пугач
07:00 08:30 11:35 13:10

Сарни — Рівне
07:00 11:30 12:00 14:10 16:55 17:10

Сарни — Селище
11:20

Сарни — Степань
09:50 10:30 13:40 17:10

Сарни — Стрільськ
06:10 07:50 09:20 11:20 14:20 16:20 18:25

Сарни — Тинне
06:20 07:30 07:55 12:00 13:15 15:00 15:50 18:00

Сарни — Тутовичі
06:10 12:30

Сарни — Чабель
06:45 07:50 12:45 14:20 15:55

Сарни — Чудель
06:10 11:10 17:10

Селець — Рівне
07:50 14:40

Селище — Рівне
07:45

Смородськ — Рівне
09:10 12:55

Старе Село — Рівне
07:40

Степангород — Рівне
09:45

Трипутня — Рівне
08:50 15:30

Тутовичі — Рівне
07:25

Харків — Варшава (Пол)
01:40

Чернівці — Пінськ (Біл)
07:10 07:10 13:40

Щецин (Пол) — Кривий Ріг
03:10

Інформація оновлена: 01.12.2019