Автовокзал Здолбунів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Базарна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03652-22565

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:18Рівне — Теремне
05:21Рівне — Теремне
05:52Рівне — Ізяслав
06:05Рівне — Хмельницький
06:27Рівне — Вілія
07:15Здолбунів — Рівне
07:20Рівне — Нетішин
07:30Здолбунів — Рівне
07:35Здолбунів — Рівне
07:45Рівне — Острог
07:51Рівне — Острог
08:18Дубно — Острог
08:35Здолбунів — Рівне
09:05Рівне — Кам'янець-Подільський
09:09Нетішин — Вараш
09:10Рівне — Острог
09:35Рівне — Острог
09:40Здолбунів — Рівне
10:00Рівне — Ізяслав
10:00Луцьк — Хмельницький
10:18Рівне — Новомалин
10:25Здолбунів — Рівне
10:33Острог — Дубно
10:35Рівне — Острог
10:38Рівне — Шумськ
11:00Рівне — Острог
11:05Здолбунів — Рівне
11:15Рівне — Острог
11:16Рівне — Кам'янець-Подільський
11:27Рівне — Вілія
11:35Здолбунів — Рівне
11:45Здолбунів — Рівне
11:45Рівне — Острог
12:10Рівне — Острог
12:23Рівне — Теремне
12:26Рівне — Теремне
12:30Хмельницький — Луцьк
12:40Рівне — Острог
13:00Хмельницький — Рівне
13:25Рівне — Острог
13:35Хмельницький — Луцьк
13:37Рівне — Ізяслав
13:40Хмельницький — Луцьк
13:40Шепетівка — Рівне
13:50Рівне — Острог
14:10Хмельницький — Рівне
14:15Рівне — Острог
14:35Рівне — Острог
14:48Рівне — Новомалин
14:55Рівне — Острог
15:05Здолбунів — Рівне
15:10Здолбунів — Рівне
15:10Рівне — Острог
15:20Здолбунів — Рівне
15:20Рівне — Острог
15:30Рівне — Хмельницький
15:33Дубно — Острог
15:40Здолбунів — Рівне
15:40Рівне — Теофіполь
16:15Рівне — Острог
16:25Кам'янець-Подільський — Рівне
16:42Рівне — Вілія
16:45Здолбунів — Рівне
17:00Рівне — Острог
17:03Рівне — Теремне
17:06Рівне — Теремне
17:30Рівне — Острог
17:30Луцьк — Хмельницький
17:50Рівне — Острог
18:00Рівне — Острог
18:03Рівне — Шумськ
18:40Кам'янець-Подільський — Рівне
18:45Рівне — Острог
19:10Здолбунів — Рівне
19:15Здолбунів — Рівне
19:15Рівне — Нетішин
19:15Вараш — Нетішин
19:50Рівне — Острог
19:55Хмельницький — Рівне
19:58Рівне — Новомалин
20:10Здолбунів — Рівне
20:25Рівне — Острог
21:05Здолбунів — Рівне
21:05Хмельницький — Луцьк
21:15Шепетівка — Рівне
21:50Хмельницький — Луцьк

за маршрутами автобусів

Вараш — Нетішин
19:15

Дубно — Острог
08:18 15:33

Здолбунів — Рівне
07:15 07:30 07:35 08:35 09:40 10:25 11:05 11:35 11:45 15:05 15:10 15:20 15:40 16:45 19:10 19:15 20:10 21:05

Кам'янець-Подільський — Рівне
16:25 18:40

Луцьк — Хмельницький
10:00 17:30

Нетішин — Вараш
09:09

Острог — Дубно
10:33

Рівне — Ізяслав
05:52 10:00 13:37

Рівне — Вілія
06:27 11:27 16:42

Рівне — Кам'янець-Подільський
09:05 11:16

Рівне — Нетішин
07:20 19:15

Рівне — Новомалин
10:18 14:48 19:58

Рівне — Острог
07:45 07:51 09:10 09:35 10:35 11:00 11:15 11:45 12:10 12:40 13:25 13:50 14:15 14:35 14:55 15:10 15:20 16:15 17:00 17:30 17:50 18:00 18:45 19:50 20:25

Рівне — Теофіполь
15:40

Рівне — Теремне
05:18 05:21 12:23 12:26 17:03 17:06

Рівне — Хмельницький
06:05 15:30

Рівне — Шумськ
10:38 18:03

Хмельницький — Луцьк
12:30 13:35 13:40 21:05 21:50

Хмельницький — Рівне
13:00 14:10 19:55

Шепетівка — Рівне
13:40 21:15

Інформація оновлена: 25.08.2016