Автовокзал Жашків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Одеська, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04747-62378

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Жашків — Павлівка
05:30Жашків — Побійна
06:00Жашків — Кривчунка
06:00Жашків — Одая
06:00Жашків — Безпечна
06:00Жашків — Нова Гребля
06:00Жашків — Медувата
06:00Жашків — Скибин
06:00Монастирище — Черкаси
06:00Жашків — Зелений Ріг
06:10Христинівка — Київ
06:45Жашків — Черкаси
06:45Жашків — Умань
07:00Жашків — Марійка
07:00Жашків — Скибин
07:00Жашків — Тихий Хутір
07:05Монастирище — Київ
07:10Жашків — Литвинівка
07:30Жашків — Зелений Ріг
07:30Жашків — Сорокотяга
07:30Жашків — Зелений Ріг
07:35Лисянка — Умань
08:00Київ — Миколаїв
08:00Жашків — Олександрівка
08:00Жашків — Марійка
08:00Жашків — Тетерівка
08:00Жашків — Скибин
08:05Саврань — Київ
08:20Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
08:35Київ — Білгород-Дністровський
08:35Жашків — Умань
08:40Гайсин — Київ
08:40Жашків — Тихий Хутір
09:00Жашків — Скибин
09:15Гайворон — Київ
09:15Тростянець — Київ
09:30Київ — Миколаїв
09:35Монастирище — Київ
09:50Жашків — Нова Гребля
09:55Київ — Тальне
10:00Київ — Піщанка
10:00Жашків — Сорокотяга
10:00Київ — Ободівка
10:00Жашків — Скибин
10:00Жашків — Олександрівка
10:00Жашків — Марійка
10:00Жашків — Кривчунка
10:00Жашків — Литвинівка
10:15Київ — Білки
10:15Первомайськ — Київ
10:30Жашків — Тетерівка
10:40Гайворон — Київ
10:40Жашків — Зелений Ріг
10:45Жашків — Тихий Хутір
11:00Жашків — Скибин
11:15Жашків — Медувата
11:15Бершадь — Київ
11:15Жашків — Олександрівка
11:20Жашків — Безпечна
11:20Монастирище — Київ
11:25Київ — Бершадь
11:30Жашків — Побійна
11:30Жашків — Одая
11:30Жашків — Павлівка
11:30Жашків — Марійка
11:40Київ — Маньківка
11:55Умань — Лисянка
12:00Жашків — Скибин
12:00Жашків — Зелений Ріг
12:00Новоархангельськ — Київ
12:00Жашків — Литвинівка
12:05Київ — Подільськ (Котовськ)
12:13Черкаси — Монастирище
12:30Жашків — Зелений Ріг
12:35Миколаїв — Київ
12:45Жашків — Тихий Хутір
13:00Жашків — Олександрівка
13:00Київ — Подільськ (Котовськ)
13:00Жашків — Скибин
13:00Жашків — Кривчунка
13:00Жашків — Марійка
13:00Жашків — Одая
13:25Білгород-Дністровський — Київ
13:35Київ — Монастирище
13:40Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
14:20Жашків — Черкаси
14:25Новоархангельськ — Київ
14:37Київ — Христинівка
14:50Жашків — Черкаси
15:00Київ — Ладижин
15:05Подільськ (Котовськ) — Київ
15:20Жашків — Київ
15:30Монастирище — Черкаси
15:35Черкаси — Монастирище
15:50Подільськ (Котовськ) — Київ
16:10Київ — Саврань
16:15Миколаїв — Київ
16:30Київ — Гайсин
16:35Тульчин — Київ
16:35Подільськ (Котовськ) — Київ
16:45Київ — Тростянець
16:55Маньківка — Київ
17:00Жашків — Скибин
17:10Київ — Гайворон
17:45Київ — Чечельник
17:45Жашків — Олександрівка
17:57Київ — Первомайськ
18:10Білки — Київ
18:25Київ — Монастирище
18:45Київ — Гайворон
18:55Бершадь — Київ

за маршрутами автобусів

Бершадь — Київ
11:15 18:55

Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
08:20

Білгород-Дністровський — Київ
13:25

Білки — Київ
18:10

Гайворон — Київ
09:15 10:40

Гайсин — Київ
08:40

Жашків — Безпечна
06:00 11:20

Жашків — Зелений Ріг
06:00 07:30 07:30 10:40 12:00 12:30

Жашків — Київ
15:20

Жашків — Кривчунка
06:00 10:00 13:00

Жашків — Литвинівка
07:10 10:00 12:00

Жашків — Марійка
07:00 08:00 10:00 11:30 13:00

Жашків — Медувата
06:00 11:15

Жашків — Нова Гребля
06:00 09:50

Жашків — Одая
06:00 11:30 13:00

Жашків — Олександрівка
08:00 10:00 11:15 13:00 17:45

Жашків — Павлівка
05:30 11:30

Жашків — Побійна
05:30 11:30

Жашків — Скибин
06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 17:00

Жашків — Сорокотяга
07:30 10:00

Жашків — Тетерівка
08:00 10:30

Жашків — Тихий Хутір
07:00 08:40 10:45 12:45

Жашків — Умань
06:45 08:35

Жашків — Черкаси
06:45 14:20 14:50

Київ — Бершадь
11:25

Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
13:40

Київ — Білгород-Дністровський
08:35

Київ — Білки
10:15

Київ — Гайворон
17:10 18:45

Київ — Гайсин
16:30

Київ — Ладижин
15:00

Київ — Маньківка
11:40

Київ — Миколаїв
08:00 09:30

Київ — Монастирище
13:35 18:25

Київ — Ободівка
10:00

Київ — Первомайськ
17:57

Київ — Подільськ (Котовськ)
12:05 13:00

Київ — Піщанка
10:00

Київ — Саврань
16:10

Київ — Тальне
09:55

Київ — Тростянець
16:45

Київ — Христинівка
14:37

Київ — Чечельник
17:45

Лисянка — Умань
07:35

Маньківка — Київ
16:55

Миколаїв — Київ
12:35 16:15

Монастирище — Київ
07:05 09:35 11:20

Монастирище — Черкаси
06:00 15:30

Новоархангельськ — Київ
12:00 14:25

Первомайськ — Київ
10:15

Подільськ (Котовськ) — Київ
15:05 15:50 16:35

Саврань — Київ
08:05

Тростянець — Київ
09:15

Тульчин — Київ
16:35

Умань — Лисянка
11:55

Христинівка — Київ
06:10

Черкаси — Монастирище
12:13 15:35

Інформація оновлена: 14.03.2021