Автовокзал Жашків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Одеська, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04747-62378

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Лазурне — Київ
04:45Монастирище — Черкаси
05:28Жашків — Тетерівка
05:30Жашків — Побійна
05:30Жашків — Павлівка
06:00Жашків — Кривчунка
06:00Жашків — Одая
06:00Жашків — Скибин
06:00Жашків — Зелений Ріг
06:00Жашків — Безпечна
06:00Жашків — Медувата
06:00Монастирище — Черкаси
06:00Жашків — Нова Гребля
06:10Христинівка — Київ
06:40Жашків — Тетерівка
06:45Жашків — Черкаси
07:00Жашків — Тихий Хутір
07:00Жашків — Умань
07:00Монастирище — Черкаси
07:00Жашків — Марійка
07:00Жашків — Скибин
07:05Монастирище — Київ
07:15Тальне — Київ
07:20Умань — Черкаси
07:30Жашків — Зелений Ріг
07:30Жашків — Зелений Ріг
07:30Жашків — Сорокотяга
07:30Смоліне — Київ
07:35Лисянка — Умань
08:00Жашків — Скибин
08:00Жашків — Марійка
08:00Жашків — Тетерівка
08:00Київ — Миколаїв
08:00Жашків — Олександрівка
08:05Саврань — Київ
08:10Монастирище — Київ
08:20Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
08:35Київ — Білгород-Дністровський
08:40Жашків — Тихий Хутір
08:40Гайсин — Київ
09:00Жашків — Скибин
09:05Київ — Піщанка
09:15Гайворон — Київ
09:15Тростянець — Київ
09:20Жашків — Тетерівка
09:25Маньківка — Київ
09:30Київ — Миколаїв
09:30Київ — Миколаїв
09:35Монастирище — Київ
09:50Жашків — Нова Гребля
09:55Київ — Тальне
10:00Жашків — Скибин
10:00Жашків — Кривчунка
10:00Жашків — Олександрівка
10:00Жашків — Марійка
10:00Жашків — Сорокотяга
10:00Київ — Ободівка
10:15Первомайськ — Київ
10:15Київ — Білки
10:20Монастирище — Київ
10:35Тальне — Київ
10:40Київ — Подільськ (Котовськ)
10:40Жашків — Зелений Ріг
10:45Жашків — Тихий Хутір
10:50Гайворон — Київ
11:00Теплик — Київ
11:00Жашків — Скибин
11:05Жашків — Тетерівка
11:15Жашків — Олександрівка
11:15Жашків — Медувата
11:15Бершадь — Київ
11:20Жашків — Безпечна
11:20Монастирище — Київ
11:25Київ — Бершадь
11:30Жашків — Побійна
11:30Жашків — Павлівка
11:30Жашків — Одая
11:40Київ — Маньківка
11:50Умань — Лисянка
12:00Жашків — Зелений Ріг
12:00Новоархангельськ — Київ
12:00Жашків — Скибин
12:05Київ — Подільськ (Котовськ)
12:13Черкаси — Монастирище
12:15Саврань — Київ
12:15Жашків — Олександрівка
12:25Київ — Кропивницький
12:30Жашків — Зелений Ріг
12:35Миколаїв — Київ
12:45Жашків — Тихий Хутір
13:00Жашків — Кривчунка
13:00Жашків — Скибин
13:00Жашків — Марійка
13:00Жашків — Одая
13:00Київ — Подільськ (Котовськ)
13:25Білгород-Дністровський — Київ
13:35Київ — Монастирище
13:40Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
13:40Монастирище — Київ
14:00Умань — Київ
14:00Київ — Кишинів (Мол)
14:20Жашків — Черкаси
14:20Жашків — Умань
14:25Новоархангельськ — Київ
14:30Жашків — Київ
14:37Київ — Христинівка
14:50Жашків — Черкаси
15:00Київ — Ладижин
15:05Подільськ (Котовськ) — Київ
15:10аеропорт Бориспіль — Коблеве
15:15Київ — Монастирище
15:25Кропивницький — Київ
15:30Монастирище — Черкаси
15:30Кишинів (Мол) — Київ
15:35Черкаси — Монастирище
15:50Подільськ (Котовськ) — Київ
16:10Київ — Саврань
16:15Миколаїв — Київ
16:15Миколаїв — Київ
16:30Київ — Гайсин
16:35Подільськ (Котовськ) — Київ
16:35Тульчин — Київ
16:37Черкаси — Монастирище
16:40Київ — Тальне
16:45Київ — Тростянець
16:50Київ — Городківка
16:55Маньківка — Київ
17:00Жашків — Скибин
17:00Жашків — Павлівка
17:10Київ — Гайворон
17:15Київ — Миколаїв
17:15Київ — Монастирище
17:30Коблеве — Київ
17:45Жашків — Олександрівка
17:57Київ — Первомайськ
18:00Київ — Смоліне
18:10Білки — Київ
18:10Київ — Чечельник
18:25Київ — Монастирище
18:30Київ — Маньківка
18:40Тальне — Київ
18:45Черкаси — Умань
18:50Київ — Лазурне
18:55Київ — Теплик
18:55Бершадь — Київ
19:05Київ — Гайворон

за маршрутами автобусів

Бершадь — Київ
11:15 18:55

Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
08:20

Білгород-Дністровський — Київ
13:25

Білки — Київ
18:10

Гайворон — Київ
09:15 10:50

Гайсин — Київ
08:40

Жашків — Безпечна
06:00 11:20

Жашків — Зелений Ріг
06:00 07:30 07:30 10:40 12:00 12:30

Жашків — Київ
14:30

Жашків — Кривчунка
06:00 10:00 13:00

Жашків — Марійка
07:00 08:00 10:00 13:00

Жашків — Медувата
06:00 11:15

Жашків — Нова Гребля
06:00 09:50

Жашків — Одая
06:00 11:30 13:00

Жашків — Олександрівка
08:00 10:00 11:15 12:15 17:45

Жашків — Павлівка
05:30 11:30 17:00

Жашків — Побійна
05:30 11:30

Жашків — Скибин
06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 17:00

Жашків — Сорокотяга
07:30 10:00

Жашків — Тетерівка
05:28 06:40 08:00 09:20 11:05

Жашків — Тихий Хутір
07:00 08:40 10:45 12:45

Жашків — Умань
07:00 14:20

Жашків — Черкаси
06:45 14:20 14:50

Кишинів (Мол) — Київ
15:30

Київ — Бершадь
11:25

Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
13:40

Київ — Білгород-Дністровський
08:35

Київ — Білки
10:15

Київ — Гайворон
17:10 19:05

Київ — Гайсин
16:30

Київ — Городківка
16:50

Київ — Кишинів (Мол)
14:00

Київ — Кропивницький
12:25

Київ — Ладижин
15:00

Київ — Лазурне
18:50

Київ — Маньківка
11:40 18:30

Київ — Миколаїв
08:00 09:30 09:30 17:15

Київ — Монастирище
13:35 15:15 17:15 18:25

Київ — Ободівка
10:00

Київ — Первомайськ
17:57

Київ — Подільськ (Котовськ)
10:40 12:05 13:00

Київ — Піщанка
09:05

Київ — Саврань
16:10

Київ — Смоліне
18:00

Київ — Тальне
09:55 16:40

Київ — Теплик
18:55

Київ — Тростянець
16:45

Київ — Христинівка
14:37

Київ — Чечельник
18:10

Коблеве — Київ
17:30

Кропивницький — Київ
15:25

Лазурне — Київ
04:40

Лисянка — Умань
07:35

Маньківка — Київ
09:25 16:55

Миколаїв — Київ
12:35 16:15 16:15

Монастирище — Київ
07:05 08:10 09:35 10:20 11:20 13:40

Монастирище — Черкаси
04:45 06:00 07:00 15:30

Новоархангельськ — Київ
12:00 14:25

Первомайськ — Київ
10:15

Подільськ (Котовськ) — Київ
15:05 15:50 16:35

Саврань — Київ
08:05 12:15

Смоліне — Київ
07:30

Тальне — Київ
07:15 10:35 18:40

Теплик — Київ
11:00

Тростянець — Київ
09:15

Тульчин — Київ
16:35

Умань — Київ
14:00

Умань — Лисянка
11:50

Умань — Черкаси
07:20

Христинівка — Київ
06:10

Черкаси — Монастирище
12:13 15:35 16:37

Черкаси — Умань
18:45

аеропорт Бориспіль — Коблеве
15:10

Інформація оновлена: 07.02.2017